0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #620 -: Януари 18, 2011, 15:01:00 pm »
Мих..и аз имах дози 225 гонал на ден, купих 2 пена по 900 и 1 по 300....
иначе от Румъния купувах и цетртид и прегнил, всичко ми беше излязло 1000 евро тогава, сега не знам как са цените там  :?
*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #621 -: Януари 18, 2011, 15:20:26 pm »
Мих, виж за кое личната лекарка може да ти даде направление и да пуснеш в Лаборекспрес изследванията по здравна каса, обади се в ХЕИто и питай за вирусологията, кое е безплатно, лаборатория Статус бяха пуснали безплатни изследвания за хепатит, но май беше до нова година, все пак провери. Аз моите ги правих в Лаборекспрес на ген. Столипин.
Момичета, за което можете да ползвате направление, хич не се замисляйте, ще спестите някой лев, който после ще ви трябва.
Хубав ден!
« Последна редакция: Януари 18, 2011, 15:41:05 pm от Eille »


*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #622 -: Януари 18, 2011, 15:35:12 pm »
Цените, които съм написала на "Фарма" са за една бройка. По-късно днес (след 16 ч.) ще звъня в "Марешки" да ми кажат дали ги има при тях и на какви цени са.
Мих, напълно те разбирам - предполагам, че и на теб ти е първи път като на мен.
За изследванията, които ти предстои да пускаш личния лекар ще ти даде направление с изключение на кръвната група и още нещо, но сега не е пред мен листа и не мога да кажа кое точно.
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #623 -: Януари 18, 2011, 16:29:28 pm »
Хиихихиххиих мойте златни мъжки ръчичкии,добре са ръснали мъжките вирусчета :)).Ейлеее айде честито ти мъжко царство мила,добре дошла в клуба  :wink:.Та да си кажа аззз,до 50 та страница се мъжки ще сааа,който иска женско да чака новата тема хихииххихи :).Успех на всички момичета който започват поцедури,дано тази година е по успешна от миналата :).
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #624 -: Януари 18, 2011, 16:34:59 pm »
Ей,Маймунскии,появи се бе,опасно момиченце,ей!! Ама хубаво ги "зарази" ти с мъжкии!! Екстра!
"Та да си кажа аззз,до 50 та страница се мъжки ще сааа,който иска женско да чака новата тема хихииххихи " ти добре ли си??? 8O Кой ще ти чака 50 та старница???? Всичко живо бълрза за бебешоции,пък били те и мъжки! :lol:Ама какво лошо има в "мъжките" бебета бе??? Важното е да ги имааа! Айде ,тая година адски много бебета дза имаааааа,чухте ли?!
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #625 -: Януари 18, 2011, 17:12:06 pm »
Чухме, Рачо, чухмееее!  :D Мъжки, женски, няма никакво значение. Как си Мonkey, слуша ли малкия Майки? От "Марешки" ми казаха, че нямат лекарствата на склад и да търся друг вариант - добре че във "Фарма" ги има!
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #626 -: Януари 18, 2011, 18:09:30 pm »
http://clubs.dir.bg/showflat.php?Board=budeshtimaiki&Number=1943388838&page=0&view=collapsed&sb=5&part=all&vc=1

вчера обещах да пусна тая китайска таблица за изчисляване на пола........ама само го написах, а таблица я забравих.... :oops:, а сега не ми дава да редактирам поста си...за това пуснах нов  :wink:(да не ми се карат)

на страница малко по надолу ще я видите  :wink:

Рачо..мъжки, женски....няма значение, само да дойдат при нас  :wink:

Жанита и аз преди проверявах в Марешки, даже една позната работи в склада им и ми каза че не ги зареждат тези лекарства, ама не се обадих......викам пак може сега почнали да зареждат, ама явно не..... :?
Дано да тръгнете заедно с Бамбоо, че да си правите компания в процедурата.....така още по бързо минава време  :wink:

Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #627 -: Януари 18, 2011, 20:38:19 pm »
Здравейте, момичета и Рачо ( естествено :wink:),
Отдавна не съм писала, но постоянно ви чета и се радвам на хубавите новини и на мъжкото царство, хихи...
И топката няма да я хвърлям още , поне за Мънкито познах :D Аааа, не приемам рекламации, само лично и на място :lol:

Мих, от изследванията доста минават по здравна каса :
-хепатитите, ПКК, кръвна захар - могат да минат с направление от личната
-ако тя ти даде за гинеколог или ендокринолог, може да ти пусне част от хормоните,
-хламидията, СПИНа, кръвната група - те не минават по ЗК, ще трябва да си ги платиш.
И наистина, както е казала Ейле, в Лаборекспрес имат и пакети изследвания , които излизат доста по-евтино.
Успех на всички , които започват процедури и много  :crossfingers:

Без значение какво ти се случва и колко лошо ти изглежда днес, живота продължава и утрешния ден е по-добър !
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #628 -: Януари 19, 2011, 08:05:29 am »
Здравейте мили дами! Привет и на теб, Рачо - не съм те забравила!
Аз съм изпаднала в лека еуфория - вече нямам търпение да започна. Споделете, моля, как се чувствахте по време на стимулацията - физически и психически. Знам, че всеки различно го понася, но все пак да добия някаква представа.
Също искам да попитам от АГ-то дадоха ли ви болничен за пункцията и трансфера?
Чао за сега - хубав ден ви желая!  :)
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #629 -: Януари 19, 2011, 09:08:17 am »
Жанита, по време на моята стимулация направо хвърчах някъде  :lol:, такава еуфория беше ма обзела, все ходих една ухилена и все се смеех....много добре ми действаха тези инжекции( по принцип много ги мразя ), явно хормоните много добре влияят  :wink:
така че от цялата процедура, стимулация е най сладкото нещо  :D, със всяко боцкане мислих как допринасям нещо за толкова чакано бебче и това ма радваше много, после пункция минава много бързо....нищо стряскащо няма, нали спиш и нищо не осещаш  :wink:,трансфера съвсем като един преглед минава...бързо и неусетно  :wink:

и идва най гадния момент.........чакане, всеки ден толкова бавно минава и в главата ти само мисли и мисли, станало....не станало, търсиш все някви симптоми....по гърдите, корема.....много е изнервящо, най добре за тая част купи си някоя интересна книга или нещо което много ще те разсейва положително и само мисли че бебката или бебките си добре  и си чакат теста, да се подтвърдят :wink:

а и най добре забрави всички домашни задължения....гледай повече почивка и релакс за себе си  :wink:
Успех мила!!! :D
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #630 -: Януари 19, 2011, 12:05:35 pm »
Здравейте :)искам да ви кажа на всички, че сте невероятни хора  :D.Много ми помагате и сега съм много по-спокоина благодарение на вас :).Даже нямам търпение да започна.Жанита то не останало айде да се почва ,че да свършва с :bfp: :bighug:
*

    fifonqk

  • ***
  • 175
  • вярвах и чудото стана
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #631 -: Януари 19, 2011, 12:27:14 pm »
Janita, в Аг Варна не дават болничен за нищо,по напред в темата обсьждахме точно това че не работят сьс здравната каса,следователно и няма как да издадьт.По време на процедурите аз си пусках отпуска,трябва ти само за деня на пункцията и трансфера,на другия ден спокойно можеш да си отидеш на работа.А всичко друго което маригри е написала го споделям и аз,чувствах се по сьщия начин,в голяма еуфория,изобщо не ми пукаше кьде ми бият инжекциите и колко,важното беше крайния резултат.Ето че за голяма радост при повечето от нас е на лице,стискам палци и при всички вас започващи да е така,най малко :bori_017: или :bori_007: :bori_004:.
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #632 -: Януари 19, 2011, 15:34:02 pm »
Ето ме и мен току-що завърнала се от АГ. Всичко е наред, нямало проблем с леко повишения ми Пролактин, яйчниците са ОК, само остава да дойде цикъла и страртирам! Този път помолих док да ми изпише гонал, протокола е къс, 225 на ден, сутрин 75, вечер 150. Янитка, Мих и аз нямам търпение да стартираме вече! Аз също по съвет на Ейле пуснах изследванията които може по здр.каса от личния лекар, останалите си доплатих. Микробиологията ми я взе Малена, мъжо даде материал в стер.кутийка и ги занесох в лабораторията на АГ, по 10 лв на проба ако всичко е ОК. Мих ти кога се очертава да стартираш?
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #633 -: Януари 19, 2011, 15:37:20 pm »
Минавам да пожелая успешен старт на започващите и още по успешен финал :).
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #634 -: Януари 19, 2011, 15:42:15 pm »
И аз искам да пожелания успешен старт, и още по-успешен финал. Стискам палчета и съм с вас. Успех, успех, успех!

26.09.2019
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #635 -: Януари 19, 2011, 17:34:11 pm »
Бамбоо ми то и при тебе съвсем скоро е старта :D.Моя старт се очертава около14  и февруари :).Ани ми каза да не бързам с изследванията като ми доиде тогава.До колкото разбрах от нея преди да ми доиде да и се обадя за влагалищен секрет за посявка и еякулат за мъжо.Нямам търпение :)добре че сондажа мина.Благодаря на всички за пожеланията дано не ви разочароваме :bighug:
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #636 -: Януари 19, 2011, 20:08:24 pm »
Ей Маригри, дано ти е вярна китайската таблица! Ние с мъжо сме за момиче - все пак друго си е то опашки, панделки, сукманчета и т.н.......... Пък и стига с тези момчета в темата, нека и малко момичета да има, че то както е тръгнало вашите момчета ще стоят без гаджета. :D
Гледам, че вече момичетата ще стартират процедури - дано да са успешни!  :crossfingers:  за  :bfp:
Успешен старт и финал момичета!
*

    fifonqk

  • ***
  • 175
  • вярвах и чудото стана
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #637 -: Януари 19, 2011, 21:36:11 pm »
marigri,и аз си направих китайската таблица :P,много смешно,естествено че и на мен момче ми се падна,само и двете накрая да не излязат мьжки,не че има лошо :D.Ама аз и не сьм очаквала друго да ми излезе,то в тази тема само  :bori_004:,особено ние миналогодишните досега май всички само с мьжки се хвалят които вече знаят пола.Аз началото на февруари сьм на преглед и тогава ще науча в действителност какви са,ще видите накрая като ви изненадам с  :bori_007: :bori_007:,само дето ако е така и мьжо много ще е изненадан,че така се надява едното поне да е момченце.
  А на всички стартиращи-питайте за неща които не са ви ясни,аз от собствен опит знам колко ми бяха полезни всички тук когато аз се сбльсках с това,все пак ми беше и за пьрви пьт :ask:
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #638 -: Януари 19, 2011, 22:50:56 pm »
Дано се сбъднат пожеланията ви, момичета! Много ви благодаря за подкрепата. Пожелавам си на мен, Бамбо, Мих и всички стартиращи да ви настигнем на полянката. Пожелавам ви лека и безпроблемна до края! Аз ще питам и доки, на първо вас - кажете, има ли храни и напитки, които трябва да избягвам, и такива на които трябва да наблягам по време на стимулацията?! Чувала съм за ананас - може ли да е от консерва или ако не е в прясно състояние, няма полза?! Чувала съм и за бира?! Хайде вие сте...  :D
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #639 -: Януари 20, 2011, 14:16:54 pm »
Здравейте моми!!! Янита,аз съм чувал за един вид морски таралеж,но живеел само във водите на Сайшелските острови!! Не го внасяли тук,защото ако се замразял месото му губело своите важни качества-да увеличава двойно ефекта на Гонала и другите гоналотпропни ,които се използват! osi_10 От месото се сварява супичка и се изяжда на три пъти по времето на стимулацията,а от бодлите се стрива прах,който се разтваря във вода и се мие лицето по три пъти на ден!! osi_13  Само ,дето пътуването до там е около 1800 $ а престой също е много скъп-поне по 140$ на вечер на човек!! И тъй като не можете да го пренесете до БГ ще трябва да си го приготвите там,което си е направо 10 дена поне -през времето на цялата стимулация!! Иначе ефекта бил гарантиран!!! osi_4 Айде ,тръгвате ли??? :goodluck:
Аааа,забравих да ти кажа ,че по-големите индивиди от тоя таралеж-около 400 гр., струва около -1500$!! Абе ,скъпо удоволствие,ама си струва!! :BangHead:
Успех!!! Тръгнахте ли????
/www.mamaibebe.com][/url]