0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #600 -: Януари 12, 2011, 11:06:44 am »
За много години и от мен!Успешна година на всички!При мен най вероятно процедурата ще се отложи с няколко месеца,но все пак се надявам до края на годината и аз да се похваля с положиотелен резултат  :)
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #601 -: Януари 16, 2011, 19:44:39 pm »
Здравейте мили хора! Моето сондажче мина в петък. Наистина не е нищо страшно. Определиха ми късия протокол. Чакам МЦ в петък /21.01./ и хайде - боц. :D Няма ли момичета в процедури  :ask: bamboo, чакам новини от теб. :D
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #602 -: Януари 17, 2011, 10:11:52 am »
Здрасти Яни, много се радвам че нещата при теб са ОК и сте взели решение с док  :D
Дадоха ли ти и рецептата вече? Аз също чакам моя цикъл на 20-21.01 и ако всичко е наред ще започнем май заедно! Притеснявам се само че Малена ми каза да отида на 1 ден като ми дойде и чак тогава ще ми дадат рецепта и ще знам с какви лекарства ще съм, ноооо ще имам само ден да набавя лекарствата.... Да взема да отида в сряда или четвъртък, ще говоря с Малена. Аз пуснах кръвните изследвания, обаче Пролактина ми излезе малко по-висок от горна граница, този месец съм доста напрегната и ми е нервно и май това оказа влияние. Дано при този резултат започнем стимулация... и това трябва да питам. Мисля да пусна още един Пролактин, но да полежа в лабораторията и така, а аз все бързам сутрин преди работа.
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #603 -: Януари 17, 2011, 11:05:07 am »
Здрасти, bamboo. Дадоха ми рецептата. Ходих до аптека "Фарма плюс" - там имат в наличност и няма да ти се наложи да си поръчваш и да чакаш. Аз пък се притеснявам, че Ани ме вика в петък преди обяд, а то може би още няма да ми е дошло, защото днес изпих последния Логест, но... Аз моите изследвания ги правих в лаборатория "Статус" - там ме накара да седна за околу 10 мин. и тогава ми взеха кръв. Според мен отиди по-рано ако можеш или се обади на Малена за да си по-спокойна.
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #604 -: Януари 17, 2011, 13:30:05 pm »
Успех момичета,дано са ви последните процедури!! Янита,разбрах за протокола,но с какви медикаменти ще се стимулираш?? дай инфо и за цените във Фарма+,поне да "сверяваме часовниците"!!!!
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    fifonqk

  • ***
  • 175
  • вярвах и чудото стана
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #605 -: Януари 17, 2011, 13:32:01 pm »
bambo,недей да чакаш до последно за рецепта,отиди още тези дни да ти я дадьт.Той кьсия протокол за всички е стандартен,или ти изписват гонал 75- 30 бр., или пен 2x900 единици,така че и ти да си спокойна.И на мен така ми бяха казали че ще ми я дадьт в деня когато ми дойде,но аз отидох поне седмица по рано и веднага ми я написаха,няма проблем.
Май само вие двечките сте за сега в процедура,нищо стискам ви силно :crossfingers:и ви пожелавам една двойна радост като моята,и да ни дьржите в течение как се развиват нещата.
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #606 -: Януари 17, 2011, 13:54:59 pm »
Мерси fifonqk! Ще ги посетя тези дни и ще пиша. Септемврийската групичка наистина беше страхотна и се моля и ние да имаме същия късмет и да успеем!
Янита аз пих Регулон преди септемврийския ми опит и ми дойде на 4 ден след последното хапче, така че би трябвало до петък вече да "имаш гости"  :D
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #607 -: Януари 17, 2011, 16:31:21 pm »
Аз имам изписан Гонал пен 1x900, Цетротид 0,25x5 и Овитрил.
Звъннах в аптека "Фарма плюс" - Гонал пен-793,42 лв.; Цетротид-74,14 лв.; Овитрил-82,38 лв. Звъннах и в аптека на "Марешки", там ги нямат в наличност, но утре сутрин ще ми дадат отговор за цени и дали ще мога да си ги поръчам.
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #608 -: Януари 17, 2011, 16:58:31 pm »
Здравейте :)на мене днес ми направиха сондаж и мога да стартирам около 24 януари.Но наи вероятно ще почна другия месец да съберем паричките :).Аз съм по къс протокол гонал ф пен 2 ампули по 900,цетротид0,25  и оветрил тъйкато нямало прегнил,а тои е по-евтин.Въобще не съм на ясно колко ще ми излязат ще видим.Еми не остана до старта :)Желая успех на всички :goodluck: :bfp:
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #609 -: Януари 17, 2011, 17:08:01 pm »
Желая ти много успех mih и бързо да се справите със събирането на пустите парички! На мен са ми изписали само една ампула Гонал пен, като ми казаха, че е само за началото, но тя ще ми стигне само за първите три дена, та се чудя дали да не си поръчам направо две ампули или да не бързам  :ask: Иначе дозировката ми е 150-225 единици на ден.
*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #610 -: Януари 17, 2011, 17:39:01 pm »
Здравейте момичета и Рачо :D

Янита, в никакъв случай не бързай - за моя опит отидоха 16 гонала от 75 ед. Може да се окаже, че ти са много два пена, слушай д-р Александров, те знаят :D.
Късмет и много успешни процедури!

Аз днес бях на преглед, ще си имаме 2 момченца, мъжа ми така се ухили, че му се видяха всичките зъби, аз още асимилирам новината. :D Важното е, че всичко им е наред. Siska81 да си изхвърли кристалната топка, нищо не познава :lol:.


*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #611 -: Януари 17, 2011, 20:25:47 pm »
Бамбо, Янита и Мих, стискаме палци за успешни процедури! Не забравяйте, че сте в ръцете на най-добрия док и екипа му!
Ейле, честити ти две момченца!Да са ви живи и здрави! При нас е още рано за пола, но се надяваме снахите :bori_007: да са от нас!
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #612 -: Януари 17, 2011, 21:40:18 pm »
Eille браво! Еха бре много мъже в нашата темичка!
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #613 -: Януари 17, 2011, 21:57:06 pm »
Eille браво! Еха бре много мъже в нашата темичка!

 :D Аз си мисля да попитам за рецептата за момченца ,че така се надява милото един ден да си има син   :lol:
 Успех на всички,които стартират! :goodluck: Пишете всичко с подробности,така някак си по-бързо минава времето докато си чакам моят ред!
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #614 -: Януари 17, 2011, 22:11:30 pm »
Отминалата година донесе много момченца-петленца. Тази година сигурно ще има много момиченца-кокиченца. Честито Eille - безпроблемна до края!  osi_9
*

    fifonqk

  • ***
  • 175
  • вярвах и чудото стана
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #615 -: Януари 18, 2011, 01:02:48 am »
Малеее Ейле какво ме направи  и ти си с два юнака :bori_004: :bori_005:,направо взех да се замислям,почти всички с мьжки,че и по две :balk_600:,маригри и тя с две мьжки,и май всички напоследьк които се хвалят все казват,че пишлета вижда този видеозон.Хайде честити ти мьже,и у вас ще става мьжко царство.На мен малко ми остава докато разбера и аз пола,мале така да нямам тьрпение,ако и аз се похваля скоро с две момчета не се учудвайте,то както е трьгнало :P,апьк знае ли човек може момите да са при мен,всички ме бьзикат,че с това гадене и поврьщане било на момичета,или поне едното,е аз нямам претенции,но майчиното ми усещане е за  :bori_007: :bori_004:,незнам от самото начало бях сигурна че ще се хванат и двата ембриома и ще имам син и дьщеря,дано не ме подведе това чувство.Цял ден те дебна кога ще сьобщиш за пола,душичките малки :cuddle:
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #616 -: Януари 18, 2011, 08:14:05 am »
Ехаааа, тръгнаха процедурите  :D
Много се радвам девойки и ви чакаме с нетърпение на слънчевата полянка  :wink:

Яни....не си купувай друг пен, ако случайно ти се наложи някоя допълнетелна доза, Чуспито има около 5 Гонала 75....така че ще можеш да се свържеш с нея ако ти потрябва  :wink:, аз сигурна че още са в нея и ако трябва можеш да разчиташ  :wink:

Ще ви пусна линка за китайска таблица за изчисляване на пола, при мен и Чуспито позна  :wink:, ще я видите малко по надолу на страницата.... :wink:
Фифоняче, ако искаш провери какво ще покаже при теб....макар ако са шарени няма как да се познае, ама поне ще знаеш кое ще преобладава  :D

Иначе не забравяйте кой ни я пуснал тая темичка(Мънки) и нали забелязахте колко късметлийско ни тръгна и много мъжко... :D :babyboy: :babyboy: :babyboy: :babyboy: :babyboy:, така че до края на темата май все още на мъже ще се върви тук  :wink:, сега чакам Миркас и Фифоняче да се похвалят с пола......и ако са мъжки, вече можем да я признаем от всякъде  :D

успех милички и споделяйте как минават процедурите  :crossfingers: :crossfingers: :wink:
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #617 -: Януари 18, 2011, 14:15:38 pm »
Janita,цените по горе които си писала за фарма за една броика ли са,че си нямам представа.А някои знае ли дали не са по-евтини в Румъния в момента?И горе на протокола ми пише 225Е какво ще рече?Направо ще се побъркам от въпроси 8O.А имаме с мъжа да правим някои изследвания-спин,васерман,хепатит,кръвна захар, кръвна група,ПКК....къде си ги правихте и колко излизат горе долу?
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #618 -: Януари 18, 2011, 14:23:19 pm »
хе хе Мих, 225 единици Гонал на ден! Това ли ти е стимулацията?? Ами Янита пише че един Гонал пен от 900 единици е 790лв.Просто делиш 900 на 225 и виждаш че този пен ти върши работа за 4 дена! Той така е направен,че може да се дозира самостоятелно! както разбирам,май ще се наложи да купувате поне 2 -3 такива! Мисля ,че последно в Румъния Гонал пен,каквито и да са единиците,излизаше съвсем малко по -ефтино от колкото в БГ! Май не си струва да се разхожда човек,но ако си от Варна и трябва да се купува повече дози,може да се пробвате в Мангалия!То е на 100км! Но тогава питайте и за другите медикаменти ,които са ви изписали- Цитротид, Прегнил предполагам! Също имаха малки разлики в цените!! Изследванията най-добре си ги направи в АГ! Май излизаха около 120лв,ама може и да бъркам,че вие доста имате да правите!!!Успеееееееххххх!!!!! :D
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #619 -: Януари 18, 2011, 14:52:15 pm »
 :DРачо мерси за скорострелния отговор :D.Много добре си ме разбрал.На рецептата пише,че ще ми трябват 2 пена значи долу горе ще ни излезе около1600лв само за гонала :).Успех на теб Рачо и на всички