0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #560 -: Януари 02, 2011, 01:27:56 am »
Честита Нова година мили момичета и Рачо :),нека  бъде мирна и щедра а ние да бъдем по-добри и да имаме силата да сътворяваме по едно малко чудо всеки ден – една усмивка, един жест. Желая тази година да донесе на всички ни това, което старите не са успели.
На Д-р Александров, неговият екип и техните семейства, пожелавам  много здраве, късмет и много успешна година.
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #561 -: Януари 02, 2011, 12:54:48 pm »
Честита Нова Година и от мен! Нека новата 2011 бъде като светъл бисер отронен от огърлицата на щастието! Нека тя ни донесе това, което старата пропусна в бързината!
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #562 -: Януари 02, 2011, 16:02:10 pm »
 :pink_dust_1: За много години скъпи момичета и ра4о!  :pink_dust_1:
Да ни е здрава, щастлива, мирна, успешна новата година и да ни донесе най-дългоочаквания и скъп подарък! Присъединявам се към всички страхотни пожелания, да, вярвам че ще се срещнем на слънчевата полянка и ще бъдем много щастливи!
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #563 -: Януари 03, 2011, 12:38:36 pm »
Честита нова година и от мен, момичета! Нека да сме здрави всички! Да има много усмивки и щастливи мигове! Много сбъднати желания, особено за тези, които ги очакват, през тази година да имат това щастие! На всички от :ми етаж на АГ и специално на Док пожелавам също да са здрави иза да могат тази година да напишат в сайта  70% успеваемост,поне!! А защо не и 95%!!! :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #564 -: Януари 03, 2011, 17:00:44 pm »
Здравеите,момичета и Рачо разбира се :).За много години пожелавам на всички много здраве,щастие и успехи :)Сбъдване на всички мечти и на финала много здрави бебета :bori_007: :bori_004:.А на Док много много здраве!!!
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #565 -: Януари 05, 2011, 22:08:55 pm »
За много години момичета и Рачо!!!!  :wink:
2011 да е годината на сбъднати ни мечти!!! :D

много затихна нашата темичка,някой почна ли процедурите?
тайничко ще ви следя и ще ви стискам палци :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :wink:
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #566 -: Януари 06, 2011, 10:36:17 am »
има една страхотна новина!!!!! :D :D :D
нашето Мънки днес в 5 сутринта стана мама на едно прекрасно бебе Майкъл :D :D :D
да й живо и здраво!!! пожелавам на бебо едно прекрасно детство!!!! :balk_7:
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #567 -: Януари 06, 2011, 15:03:59 pm »
Страхотна новина! Браво на нашето Мънки!  :ballons:
Да са живи, здрави и много щастливи с малкото маймунче!
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #568 -: Януари 06, 2011, 15:30:34 pm »
Супееер,годината започва направо страхотно!! Да е жив и здрав малкия Майкъл и дано Мънкито повлече крак и за други!!! Честито на мама и тати!! :lol:
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #569 -: Януари 06, 2011, 19:31:57 pm »
С колко хубава новина запо4ва новата година.Да е живо и здраво малкото мом4енце и да радва много своите родители.Ина4е и ние онзи ден ходихме във Варна да видим как се развива нашето мъни4е.Вси4ко е наред,но е толкова срамежливо,4е неможахме да разберем какво е.Нека през новата година най-съкровенните ви ме4ти бъдат мои пожелания.
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #570 -: Януари 06, 2011, 22:18:17 pm »
Честито и от мен на Мънки и на таткото! Да  им е живо и здраво момченцето!
На всички пишещи и надничащи в темичката - скоро да изпитаме същата радост!
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #571 -: Януари 07, 2011, 08:59:44 am »
Честито на мънки да ви е живо и здраво момченцето :D.Момичета искам да попитам някои знае ли дали Александров работи прадполагам че вече да :).Много късмет на всички :goodluck: :bfp:
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #572 -: Януари 07, 2011, 14:13:32 pm »
Да е жив и здрав малкия Майки и дано все такива хубави новини да имаме тук през цялата 2011г. !!!:D
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #573 -: Януари 07, 2011, 20:28:28 pm »
Mih, мисля, че д-р Александров работи още от началото на тази седмица. Вчера  бях на преглед при него. Мислех, че няма да има много хора след празниците, но се наложи да почакаме около час, а след нас колко народ дойде не е истина. Диванчето и коридора бяха пълни............Така, че смело и на 7-мия етаж!
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #574 -: Януари 08, 2011, 17:10:52 pm »
Миркас,благодаря ти за бързия отговор :D.Другата седмица съм там :).Успех на всички :goodluck:
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #575 -: Януари 09, 2011, 09:12:05 am »
Миркас..Фифоняче, чакаме ви в темата за бременни  :wink:
надявам се , всичко при вас наред  :wink:

а на другите им пожелавам да не се задържат много в тая тема  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:, чакаме ви на полянката  :balk_64:
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #576 -: Януари 10, 2011, 12:24:01 pm »
Здравейте! Голям застой се получи в нашата хубава темичка. Аз в петък на 14.01. съм на сондаж и тогава може би ще определим протокола. bamboo, при теб как вървят нещата? Ако правилно си спомням със тебе щяхме да стартираме горе-долу по едно и също време. Знаете ли стимулацията дали може да мине по здравната каса и ако да какъв е редът?
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #577 -: Януари 10, 2011, 12:25:22 pm »
Д-р Александров не работи със здравната каса , така че мисля че не може стимулацията да мине през там.

*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #578 -: Януари 10, 2011, 13:53:32 pm »
Здравейте, извинявам се много, че въпросът ми не е за тази тема, но по кое време може да се направи спермограма при Д-р Александров и трябва ли предварително записване?
                                                                                                            Само едно нещо прави мечтата невъзможна:страхът от    неуспех.,Алхимикът,Паулу Коелю
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #579 -: Януари 10, 2011, 13:58:27 pm »
Здравейте момичета! Вярно,че темичката нещо "затихна" ,ама то сега чакаме само новини за нови бебенца!! Все пак ако ще се почват процедури,то това ще предстои ,нали бяха празници!! Ама те бебенцата вече започнаха да се появяват вече,така че няма да скучаем! Дано всички накрая са "на линия" без проблеми!! Ние,за съжаление,ако ще се пробваме нова процедура,този път няма да сме в любимата клиника!!Но това не означава ,че няма да ви следя"изкъсо" :wink:!!!
Аз въобще не съм чувал,касата да поема каквито и да е било медикаменти за процедура!?? Единствено ако нещо може да мине по нея ,то това са разни изследвания ,коите биха потрябвали!!
/www.mamaibebe.com][/url]