0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #540 -: Декември 22, 2010, 13:13:34 pm »
фифоняче...писах ти на лични :wink:
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #541 -: Декември 22, 2010, 13:27:29 pm »
Високо, много радостна новина!! Честито ви!! Явно Док вече толкова се е специализирал в това ,което прави,че му е необходима само една среща с пациентка и вече всичко приключва с бебе!! това е!! Знаех си аз че е "голяма работа"! А извън шегата,вашия случай просто ни показва,че когато е спокойно в душата,когато се вижда перспектива и това ти дава увереност,в много от случаите се получава и резултат! Честито ви! Пиши отверем на време как се развивате!!
Фифоняче,мога само да се надявам това при тебе да отмине колкото се може по-скоро! нямам си никакво понятие,какво може да те облегчи в този случай! Но както виждам,вече са ти се притекли на помощ със съвет!
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #542 -: Декември 22, 2010, 13:42:29 pm »
момичета,моля ви помагайте,чувствам се толкова зле,че едвам си намирам място вече.По 24 часа на ден ми се гади и поврьщам,няма сутрин,няма вечер,през цялото време.Ходя от време на време да ми вливат системи с деган,но и това не помага.Каквото хапна всичко врьщам,взех да смьквам килограми,вместо да качвам,много ме е страх,това сьстояние ме убива.Кажете мами вие как сте,аз един пьт бях писала вече ,че ми е зле,но взе да става непоносимо,и това има ли врьзка с ин витрото с многото хормони които сьм приела или защото са близнаци,вече незнам какво да си мисля.Около мен има толкова бременни приятелки и никоя не е като мен,добре,че поне на работа не ходя сега.Извинявайте ,че пак ви занимавам с моето сьстояние,но повярвайте ми какви ли вече методи не пробвах,и бабини рецепти и на лекари,нищо не помага.Споделете ако нещо сте пили и ви е помогнало в това сьстояние,ще ми бьде много полезно.
А и забравих да спомена,всички познати ме бьзикат,че това гадене което имам било на момичета,с момченца било по леко,но.....знам ли??? :balk_48:

Преди време имаше едно момиче със същите оплаквания в клиника Надежда, д-р Стаменов тогава й каза, че най-вероятно има някакъв дразнител в къщата, защото тя навън се чувстваше добре. Освен това спомена, че в повечето случаи това е на психическа основа и до третия месец е така. Единственото, което може да се направи са вливания. Тя горката беше бяла като платно, призрак! Скоро пак я видях, вече с коремче и се чувстваше идеално.
Братовчека ми преживя същото до третия месец, за жалост няма лек.
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #543 -: Декември 22, 2010, 17:01:24 pm »
fifonqk,аз бях като теб,но до края.Ям и ако го направех на вън едвам намирах място или мъжа ми спираше колата да п...........и така си и остана нищо не ми помогна.Затова и качих страшно малко кг. за двуплодната ми бременост,но това да ти е проблема после почва да тежи особено накрая и т.н.Радвай се на това което имаш неразположенията ще минат,а и те са плод на усилията ти.В този форум пишат момичета които мечтаят за тези неразположения.
Яж солети ако ти се доп....носи си в чантата,сода за хляб също помага малко.
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #544 -: Декември 22, 2010, 17:03:18 pm »
Да,бе!!! Много правилно! И мочета даже ,мечтаят!! да спират неочаквано с колите ,за да може половинките им да по....ат наволя!! :lol:
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #545 -: Декември 22, 2010, 17:04:42 pm »
Не ме разбра говоря за бремеността.
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #546 -: Декември 22, 2010, 17:30:33 pm »
Момичета, безкрайно се радвам на успеха ви, но нека тази тема си остане за обсъждане на процедури. Има още много момичета и момчета, които очакват да ги споходи вашето щастие и някак не е коректно тук да се обсъждат гадене и повръщане. За бременните вълнения има хубава тема в подфорума "Дългоочакваната бременност, раждане и майчинство след стерилитет". Желая ви леки и спокойни оставащи месеци и най-хубавите бебоци на края.
     
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #547 -: Декември 22, 2010, 17:33:16 pm »
Е, да де ,Аси, то и аз за това говоря! ние нали не можем да бременеем,ама го очакваме също с много трепет,та можем само да помагаме! като например това със спирането на колите !!! :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #548 -: Декември 22, 2010, 18:53:09 pm »
Момичета, безкрайно се радвам на успеха ви, но нека тази тема си остане за обсъждане на процедури. Има още много момичета и момчета, които очакват да ги споходи вашето щастие и някак не е коректно тук да се обсъждат гадене и повръщане. За бременните вълнения има хубава тема в подфорума "Дългоочакваната бременност, раждане и майчинство след стерилитет". Желая ви леки и спокойни оставащи месеци и най-хубавите бебоци на края.

За същото моля и аз.
Нека има още повече бременни жени и успех на всички.
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #549 -: Декември 25, 2010, 13:37:33 pm »
Весела Коледа на всички , успешни процедури , много здраве и късмет и много бебета през новата година.Дано желанията, които сте отправили в коледната нощ се сбъднат до едно.

*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #550 -: Декември 25, 2010, 18:10:52 pm »
Весела и щастлива Коледа скъпи приятели!  mc101 tree2a
Магията на Коледа донесе куп подаръци в нашата прекрасна темичка, нека остане така късметлийска и занапред, успешни процедури и много, много ревящи бебчета  :bori_003: :bori_003: :bori_007: :bori_004: !!!
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #551 -: Декември 27, 2010, 10:10:28 am »
ЧЕСТИТА КОЛЕДА!!!
Нека наистина най-святите ни желания бъдат чути и съвсем скоро да се сбъднат!!!
Нека посрещнем най-плодоносната и щастлива 2011година!!!
 mc101
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #552 -: Декември 27, 2010, 10:34:30 am »
Честита Коледа на всички и от мен!
Иска ми се да пожелая на всеки пишещ или само надничащ в тази прекрасна темичка да му се сбъдне едно (а може и по две), но пък най-съкровеното желание през идващата година!
И дано екипът на АГ Варна са живи и здрави да направят много пациенти родители :babbycarrage:!
« Последна редакция: Декември 27, 2010, 10:38:46 am от pony_petya »
*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #553 -: Декември 31, 2010, 21:34:11 pm »
Весело посрещане на новата 2011 година!
Всяко зло да ни забрави, да сме живи и здрави! Много кураж и търпение, за да посрещаме изпитанията, които живота ни поднася.
Много успешни процедури и много бебета на финала!
Здраве и късмет на цялата дружина - СУРВА ВЕСЕЛА ГОДИНА!


*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #554 -: Декември 31, 2010, 22:41:11 pm »
Весело посрещане на Нова година.
Бъдете здрави и нека неуспехите останат зад вас.

На д-р Александров и екипа от 7 етаж, желая здраве и изпълнена с щастие година.
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #555 -: Януари 01, 2011, 11:18:38 am »
Честита ви нова 2011 година.Желая ви да имате само успешни стимулаций, плюсчета на тестчетата и здрави бебчета когато му дойде времето :).
 На доктор Александров и екипа му ,много здраве,щастие,късмет и една успешна година :).
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #556 -: Януари 01, 2011, 11:36:05 am »
За много години, мили момичета и Рачо! Да сте живи и здрави, много щастливи. Нека темата ни е изпълнена със сбъднати мечти и малки ревящи бебчета.

На д-р Александров и екипа желая здраве, късмет и една година изпълнена с лични и професионални успехи!

НАЗДРАВЕ!
"Рибата става акула, когато излезе от водата, спре движението и ухапе полицай!"

*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #557 -: Януари 01, 2011, 13:03:44 pm »


Честита Нова 2011 Година! Много здраве и безброй положителни тестове в темата пожелавам!  :D

На Д-р Александров и целия екип желая здраве, много успехи и все така да сбъдват мечтите на хиляди семейства!


Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #558 -: Януари 01, 2011, 13:23:33 pm »
Честита Нова Година!
Много здраве, щастие и сбъднати мечти на всички в темата!
Да са живи, здрави и много щастливи докторите, които ни правят щастливи!
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #559 -: Януари 01, 2011, 17:34:00 pm »
Честита Нова Година мили момичета и Рачо !!! Нека новата 2011г. бъде изпълнена само с добри начинания за всички , с много радост от положителни тестове и много сбъднати мечти!!!Пожелавам на всички , които не са успяли през изминалата година да достигнат до нашата "слънчева полянка" през тази година да ускорят крачката и да се срещнем там и заедно да споделим радостните моменти от своите приятни емоции по пътя към щастието , чакам ви там момичета и момчета и знам , че всички скоро време ще се срещнем и силно ще се прегърнем и със сълзи от щастие  ще си кажем - Бог е с нас и ни дари с дете , което толкова дълго чакаме и ние сме щастливи вече и няма да страдаме повече!!!

Специални пожелания отправям и към д-р Александров и неговия екип за много здраве и щастие и много усмивки през 2011г.,бъдете благословени и направете възможно щастието на всички надяващи се на вас , така както направихте щастливи мен и моето семейство!!!
« Последна редакция: Януари 01, 2011, 17:36:07 pm от speranza »