0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #480 -: Декември 08, 2010, 19:47:25 pm »
ха..ха, и аз моя го намърдах предния път, сега каза че всеки път ще ходи с мен :D
голяма емоция и за двамата :D

Честит празник на всички студенти!!!!!! osi_5
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #481 -: Декември 09, 2010, 11:54:38 am »
Fifonqk,много хубава новина  :balk_47: Лека и безброблемна бременност от мен :flower:
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #482 -: Декември 09, 2010, 12:25:16 pm »
Браво, Фифоняче! Честито и от мен! Много да се пазите сега! Лека бременност ти желая!
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #483 -: Декември 09, 2010, 14:59:01 pm »
Браво бе, момичета, увеличавате чувствително раждаемостта в България с тия двойни радости  :D :D :D Бум на близначета, чудесни новини!!!  :D Браво, почивайте си всички бъдещи майчета и в сладкарничката по две тортички да хапнете, заслужавате си ги  :D :D :D
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #484 -: Декември 09, 2010, 15:53:05 pm »
 fifonqk честито!!!! :balk_46:
dani_ j моята стимулация през септември беше с пурегон, по къс протокол, ако нещо те интересува - питай
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #485 -: Декември 09, 2010, 20:21:57 pm »
Ами принципно ме интересува следващата стимулация  :D. Пак с Пурегон ли ще бъде?
     
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #486 -: Декември 09, 2010, 20:48:44 pm »
Здравейте мацки и Рачо!
Няколко дни не съм влизала в темата и виждам, че много сте я оживили.
Всички пишете за чудесата по Коледа и искам да вдъхна кураж на тези като нас, които тази година не успяха с ин витро процедурите. След два неуспешни опита ин витро през тази година слънцето изгря и на нашата улица.
Като ми дойте МЦ след процедурата през октомври спрях да правя тестове за овулация, защото с нашия страхотен док бяхме решили да правим лапаро през декември. Няма да ви обяснявам що нещо съм изчела из нета за лапарото и как със свито сърце очаквах МЦ за да уговорим дата за лапаро. През ноември милион ангажименти - командировки, други задачки и т.н. и разбира се с...с с мъжо когато ни кефне. Да ама МЦ позакъсня и аз го отдавам на процедурата, а мъжо напира тест да купува. Казвам му, че няма смисъл пак да се психясваме, защото и при първия ни опит имаше голямо закъснение в цикъла.Накрая обаче склоних и резултата беше  :bfp: Просто не можех да повярвам на очите си, да не говоря мъжо как се ококори както беше още сънен. Сълзи на радост, целувки, прегръдки. Хайде до аптеката за още един тест - правя го на следващия ден отново със сутрешната урина и отново със същия резултат.
На следващия ден (вчера) хайде при док. Като ме видя пита: "С теб какво ще правим?" Аз нахилено му отговарям: "После ще Ви кажа." Той ме поглежда учудено и: "Да не си бременна?" И аз: "Да." При прегледа се оказа, че си имаме едно бебче.
Това е накратко развръзката при нас. Май поста стана дългичък, но искам да вдъхна кураж на всички очакващи да видят заветните две черти. Скъпи момичета и момчета не губете кураж и в никакъв случай не се отказвайте от мечтите си! А по отношение на чудесата - те стават, когато най - малко ги очакваш. Ние сме живото доказателство.
Благодаря на всички ви за моралната подкрепа през това време! Желая много, ама наистина много късмет на Рачо, Яничка, Бамбо, Скарлет, Янита ........ и всички останали,които продължават борбата! :bighug:
Фифонче, май те оставих за накрая - честито за близнаците! Лека и безпроблемна бременност ти желая!
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #487 -: Декември 09, 2010, 21:28:05 pm »
Миркас..... :D :D :D
много..много се радвам за вас, ееееее......няма по голямо щастие от това, страхотна новина :bighug:
сега вече може да се каже на 100% че в тая тема нямаме нито един отрицателен резултат,всички са с бебчета :D,ееее при Миркас малко след процедурата.....но все пак го зачитам за успех :wink:
Така че пожелавам същото чудо и на останалите, ама като гледам как върви темата....сигурна съм в положителни резултати :D и наистина до другата Коледа всички ще си гушкаме бебките :bighug:

днес намерих това клипче из форума, много зареждащо ми подейства.... :wink:
вижте го, невероятен е :balk_87:
http://www.youtube.com/watch?v=ZEZDu2V2UZ4&feature=related
« Последна редакция: Декември 09, 2010, 21:34:19 pm от marigri »
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #488 -: Декември 09, 2010, 21:35:59 pm »
Е Маригри, не забравяй, че като бях на трансфер те пипнах за  късмет!
Как са твоите бебета? Слушат ли?
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #489 -: Декември 09, 2010, 22:04:44 pm »
слушкат бебките :D :D слушкат
чакам с нетърпение на 20.12 да ги видим колко са пораснали :D

иначе който седне до мен или пипне, край :D....да очаква добри новини скоро :wink:
сега Бамбо е следваща, ще видите :D :crossfingers:

Миркас...пожелавам ти прекрасна бременност и щаслив ревлив финал :D
Поздрави и на щасливия татко :wink:страхотно семейство сте! :D
« Последна редакция: Декември 09, 2010, 22:09:07 pm от marigri »
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #490 -: Декември 09, 2010, 22:19:58 pm »
Гсоподи, Миркас, не мога да поварвам - страхотна новина! Ти си наистина едно огромно коледно чедо! Пожелавам ти много лека бременност и леко раждане, а че ще родиш най-прекрасното дете на света - в това не се съмнявам! Заради теб, мила Миркас, надеждата ще продължи да живее в мен до края на декември, а след това всичките ми надежди ще се прехвърлят върху доктора. Желая успех на всички!!!
*

    Scarlet_

  • **
  • 98
  • Отнесена от вихъра
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #491 -: Декември 09, 2010, 22:22:15 pm »
mirkas, страхотна новина! Направо ми се нахили физиономията :)  :balk_46:
Прегръщам те много силно и ти пожелавам всичко да е наред до края и на финала да си имате едно прекрасно малко слънчице!  :bighug:




*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #492 -: Декември 09, 2010, 22:26:42 pm »
Благодаря ви много за пожеланията момичета!  :bighug:
Да ви се връща!!!!!!! За късмет може просто да пипнете Маригри :D, поне аз така направих  osi_9
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #493 -: Декември 10, 2010, 08:57:08 am »
момичета, който не разбрал......на 12.12 в Гранд мола на последния етаж в сладкарница Крамер организираме среща :D
Рачо.....ви нали сте в Бургас, за това не ва броя :(....иначе бих искала да ва пипна едно хубаво за по сигурно на късмет :wink:

ще пусна линка на темата където уговаряме срещата, който не разбрал :wink:

http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=40276.360
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #494 -: Декември 10, 2010, 09:56:59 am »
Ето това е чудо, миркас  :D :D :D
Браво, миличка :) Дай Боже твоя късмет на всичкини :)
*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #495 -: Декември 10, 2010, 10:56:23 am »
Миркас, наслаждавай се с все сърце на твоето коледно чудо! Лека бременност!




*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #496 -: Декември 10, 2010, 14:09:01 pm »
mirkas честито и от мен за това невероятно щастие, чудесата наистина се случват и то по най-хубавия начин!  :D  А как само си говорехме за лапарото.... Желая ти една лека и прекрасна бременност!
*

    fifonqk

  • ***
  • 175
  • вярвах и чудото стана
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #497 -: Декември 10, 2010, 22:29:01 pm »
mirkas,честито и от мен мила,ето че наистина по коледа стават чудеса.Ти разбра ли за сбирката която правим тази неделя в гранд мола,ще се радваме и ти ако можеш да дойдеш.Ох,много се радвам,че се случват тооолкова хубави неща,да се пазиш сега много :bighug:
*
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #498 -: Декември 11, 2010, 20:11:20 pm »
Благодаря ви още веднъж за пожеланията момичета!
Да, разбрах за срещата, но за съжаление няма да имам възможност да дойда. Весело изкарване ви желая и се пазете в това гадно студено време да не простудите бебетата!
Фифоняк като ти гледам лентичката с теб вървим заедно  preggo
Re: Ин витро АГ - Варна 7
« Отговор #499 -: Декември 12, 2010, 11:59:12 am »
Честито Миркас,е това се казва Коледен подарък , по-хубав от този едва ли можеш да получиш , радвам се , че и при теб стана чудото и то много скоро,с голяма наслада прочетох твоя пост и не се сдържах да не кажа на мъжа ми , толкова много се радваме за вас да знаете ,нямам думи с които да ти опиша радостта си за това , което ви се случва, мога само да кажа от все сърце - Бог да е с вас и да ви съпътства докрая на това щастие!!!