0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #100 -: Ноември 25, 2010, 15:55:42 pm »
Миличка тестовата линия трябва да е с по-наситен цвят от контролната - това е за тестовете за ову., а те по принцип винаги си излизат двете  :wink:
Успех  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: и за кога отложиха инвитрото  :ask:
*
Re: Дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #101 -: Ноември 25, 2010, 17:38:51 pm »
За теста - когато беше мокър тестовата черта изглеждаше по-бледа от контролната,но щом изсъхна лентичката двете черти бяха с еднакъв цвят. Положителен ли е или отрицателен?
Днес втора черта изопщо няма.
За инвитрото - отложиха го за другата година.Като гледам сигурно ще стане към Март.
Дано изопщо не го дочакам!  :wink:
Re: Дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #102 -: Ноември 26, 2010, 14:53:13 pm »
Мила за ову тестовете не мога да ти помогна...така и не разбрах как да ги ползвам.. но ти пожелавам да не дочакаш ин-витрото през март, а още този месец да имаме хубави новини от теб :)


*
Re: Дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #103 -: Ноември 26, 2010, 19:54:54 pm »
Благодаря за пожеланията,но на дали ще е точно този месец!? :-(
С тая странна БТ и ову няма да мога да хвана даже. Явно медикаментите си казаха думата.  И това зацапване- съвсем съм в шах. Даже по-скоро ме матираха! :(
*
Re: Дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #104 -: Ноември 27, 2010, 10:58:39 am »
BlackG, на кутийката на тестовете би трябвало да е отбелязан времевия период, в който да се отчитат - примерно след 3мин, но не по-късно от 10мин - всичко извън този период може да е подвеждащо. А ако искаш да си решиш проблема с ову тестовете изцяло, има такива с различен символ, когато настъпи пика на ЛХ - опитай от тях.




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*
Re: Дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #105 -: Ноември 27, 2010, 11:21:47 am »
Оли, какви са тези тестове с символ за настъпване на пика на ЛХ?


*
Re: Дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #106 -: Ноември 27, 2010, 12:45:26 pm »
Тези ползвам аз:

личицето се появява, когато е пика на ЛХ, иначе показва "0"




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*

    vitanova_1981

  • ***
  • 418
  • аз съм твоя подарък,пази ме
Re: Дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #107 -: Ноември 29, 2010, 12:09:21 pm »
Браво мила видя ли че падна БТ и ще продължи да пада,продължавай с ову тестовете,и дано скоро имаш повод да ни се похвалиш :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bfp: :balk_103: :balk_103: :balk_103:
*
Re: Дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #108 -: Ноември 29, 2010, 12:25:59 pm »
Тя падна,но днес пак се вдигна. Може ову да е днес или утре. Вчерашният тест го правих към 5,но бях ходила до тоалетна  един час преди това(забравих че не трябва)!  :) Притеснявам се много за това зацапване обаче и то ту спира ту почва и вече толкова дни!?  8O Никога не ми се е случвало преди. Снощи след секс дори имаше компоненти като олющена лигавица,но пак с кафяв цвят. И болки имах. Какво ли е????
Днес си изпуснах лекарката,утре ще видим!
Вие какво мислите?
*
Re: Дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #109 -: Ноември 30, 2010, 16:07:04 pm »
Ходих на лекар и............ нищо.Няма кисти по яйчниците и изменения в матката. А от какво е болката и зацапването може да продължавам да си гадая! За фоликули и овулация нищо не ми каза въпреки че попитах.
Това е положението за момента!      :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #110 -: Ноември 30, 2010, 16:57:09 pm »
Да ти кажа и аз имах подобен проблем.  :oops: След секс получавах леко зацапване с кръв, което АГ-то каза че било от протриване........  :oops: osi_10 Яйчниците и тръбите като ги опипва били наред.
Което мен малко ме озадачи(имам предвид протртиването)
Извинявай ,ама къде къде съм била и по"суха"  :oops: :oops: ама такова нещо е нямало. Зачевяваше  се малко ама чак пък кръв да има.?????????? 8O
И си мисля сега след като ми свърщи, ако продължава, да попитам и за второ мнение

Но пък може и да си е било протриване все пак  osi_19, тогава ще ползваме допълнителни средства
 :wink:


*
Re: Дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #111 -: Ноември 30, 2010, 18:44:36 pm »
Иванита,при мен зацапването е кафяво и е доста оскъдно. Появява се и след секс(по обилно) и без него(в/у хартията)още от началото на тази М. Най вероятно са хормони,но ще почакам да ми дойде и ще ги изследвам. При теб щом е кръв и е само след секс наистина може да е протриване. Ма то не се ли получава при пълна сухота???
Абе не мога да ги разбера тия лекари? Като не са сигурни по-добре да си замълчат,а не да пораждат още повече въпроси в главите ни 
*
Re: Дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #112 -: Ноември 30, 2010, 21:15:17 pm »
Ами и аз така мисля, ама то очевидно няма значение ние какво мислим.Аз не мисля, че съм била суха, пък и мъжо нали ще усети и ще предприемем нещо :-)
А бе какво да говоря

:-) ;-)
Отплеснахме се от темата
Стискам ти палци да ни зарадваш около Коледа


*
Re: Дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #113 -: Декември 17, 2010, 08:31:53 am »
Мили момичета,помагайте! Този месец графиката ми прилича повече на кардиограма отколкото на това което трябва!  Гледам я и все повече се лутам в опитите си да разбера нещо! И този месец ли е загубен?  Кажете какво мислите?
*
Re: Дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #114 -: Декември 17, 2010, 08:44:28 am »
Пиеш ли нещо друго-имам предвид някакви хормонални таблетки или нещо на хор.основа??Аз по-скоро се питам от какво е това зацапване??
Все пак ,сега тем. е ок.,така,че УСПЕХ МИЛИЧКА!!!!! :D
*
Re: Дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #115 -: Декември 17, 2010, 09:10:26 am »
Не пия никакви медикаменти. За зацапването ходих на лекар и ми казаха,че не виждат нищо нередно. Хормони не съм пускала,защото все още няма МЦ. Към 12-13 ден си имах фоликули,но всички бяха долу горе с еднакви размери. Винаги се виждат по няколко в двата яйчника. Ову не можах да хвана с тестовете пък да съдя по БТ - доста съм невежа все още!  :oops:  Не знам до кога да чакам? Абе луда работа....

Толкова се радвам,че ми помагате и ми давате кураж!  :bighug:
Re: Дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #116 -: Декември 17, 2010, 09:29:38 am »
Миличка не е зле пак да посетиш док,да видите дали изобщо са се пукнали фоликулите
Успех,дано всичко е наред  :goodluck:

Вярвам!!!!
*
Re: Дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #117 -: Декември 17, 2010, 09:36:57 am »
Миличка не е зле пак да посетиш док,да видите дали изобщо са се пукнали фоликулите
Успех,дано всичко е наред  :goodluck:

и аз мисля така.  Желая ти успех и ти стискам палци да знаеш  :bighug: :crossfingers:


*
Re: Дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #118 -: Декември 17, 2010, 14:58:36 pm »
Хммм я препишкай един тест за бременност и ако по случайност няма 2 черти /аз естествено много се надявам да има 2 черти/, отиди на док. и провери за задържани фоликули. Дано всичко е наред и да се радвамееее  :D
*
Re: Дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #119 -: Декември 17, 2010, 18:35:58 pm »
Милата ми Женичка!   :bighug: 
След толкова препишкани тестове  точно сега ли??? С тая шантава графика?!
Май ще трябва да посетя чичко Доктор в Понеделник. Надявам се поне да е прищявка на природата,а не здравословен проблем! Ще ви споделя какво е казал но след няколко дни.


 :balk_21: