0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Дайте си мнението и за моята графика
« -: Септември 15, 2010, 22:00:39 pm »
Опитах се да пиша в общата тема,но не получих кой знае каква информация,а ми е много трудно! Нова съм в меренето на БТ и тестовете за овулация,така че мнението ви ще ми е много полезно! Лутам се и се опитвам да разчета и своята като следя на другите,но нещо не ми се получава!  :oops:    Цикълът ми беше редовен - 28 дни- до последният път когато ми закъсня 8 дни и ми дойде сголеми мъки. Беше и много кратък- към 3дни.Не знам какво става??? Овулация не можах да хвана с тестове тоя месец,но БТ се качи тия дни(меря я орално). И................... бля,бля,бля Какво мислите?

Дано това за което се борим с все усилия и жадуваме с цялото си сърце ни споходи скоро!
*
Re: Дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #1 -: Септември 15, 2010, 22:32:55 pm »
Привет BlackG,
добре дошла при нас в темата на графиките! Пожелавам ти да не се задържаш много тук!  :wink:
Погледнах ти графиката. Според мен може да се говори за Ову на 24/25 ден от МЦ.
От колко време мериш БТ?? Надявам се, че не е неудобен въпросът ми, но милисла ли си да мериш по друг начин(анално) По-достоверно е..
Ако от скоро опитвате за бебе, по незнайни причини, на много момичета им се обърква цикъла след като опитите започнат. На мен лично ми се е случвало много пъти.
Надявам се скоро да се похвалиш с  :bfp: Успех!

*
Re: Дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #2 -: Септември 16, 2010, 00:48:36 am »
Благодаря ти за хубавите пожелания! Опитваме от години.  :( Чула съм хиляди лекарски мнения. Меря БТ за първи път. Другият месец ще започна да я меря анално,но първо ще изчакам М. Засичала съм я и установих,че разликата е точно 4 десети. Ако орално е 36.9 както тази сутрин,ректално  беше 37.3. Много късна овулация.Малко се притеснявам от това. Колко време да чакам М.? 15 дни?
*
Re: Дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #3 -: Септември 16, 2010, 07:18:13 am »
Аз бих чакала 14 дена, при повечето момичета ЛФ е толкова. Ако е + 1, 2  не е проблем също (или - 1, 2) Важното е ЛФ да е поне 12 дена.  :) Ще ти трябват поне няколко цикъла с мерене на Бт да се установи при теб колко е лулеалната фаза.
ОТ колко време опитвате? Някакви изследвания правили ли се?

*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #4 -: Септември 16, 2010, 07:34:37 am »
Здравей БлякГ. Добре дошла сред нас мерещите температури и засичащи овулации, гонейки яйцето  :D
Гледай да си мериш БТ всяка сутрин по едно и също време.
А като правиш тестове за О. пак ги прави по възможност по едно и също време, не пий течности от 2 до 4 ч. преди теста за да може урината да е по-концентрирана и да отчете стойностите на хормона.
Другите трикове ще ги научиш постепенно. Успех!  :D :D :D
Ще те наблюдавам и ще ти помагам с каквото мога.
*
Re: Дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #5 -: Септември 16, 2010, 13:20:23 pm »
Благодаря ви момичета! За топлото посрещане и куража! Тая БТ както се вдига ??? Уж не съм болна ама както е тръгнала да не стигне 38 тия дни?  :D  Това добре ли е ?



*
Re: Дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #6 -: Септември 16, 2010, 13:23:35 pm »
Гальонди, мила преди две години ми сложиха диагноза Хидросалпингс и на двете тръби,но аз не им вярвам. Надеждата умира последна нали знаеш?  Няма да съм първата забременяла по естествен начин с увредени тръби.
Re: Дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #7 -: Септември 16, 2010, 13:44:34 pm »
Привет BlackG !
Малко ти е късна овулацията найстина но може да ти е на късмет.
Искренно ти желая това да е твоята графика  :crossfingers:
« Последна редакция: Септември 16, 2010, 14:42:37 pm от bebeshori »

Вярвам!!!!
*
Re: Дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #8 -: Септември 16, 2010, 14:20:09 pm »
Благодаря ти bebeshori. Докато се лутах из графиките за да успея да разчета своята (което така и не се случи) се сблъсках и с твоята история. Много съжалявам за случилото се!  :(  Дано следващият път да е много скоро и всичко да е ок. 
 Можеш ли да ми кажеш какво трябва да се случи с БТ  преди да дойде М?
Re: Дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #9 -: Септември 16, 2010, 14:51:42 pm »
BlackG случва се понякога и това,така е трябвало да стане важно е да не губим вяра и да гледаме напред.И аз се надявам скоро да се случи и всички да си бременеем и да се радваме на шкембенца  :)

 Можеш ли да ми кажеш какво трябва да се случи с БТ  преди да дойде М?

При мен специално в деня в който трябва да ми дойде М температурата ми пада с 2 десети и си знам какво следва.Ако се задържи височка се обнадеждаваме че може и да няма М,дано...даноооо :crossfingers:

Вярвам!!!!
*
Re: Дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #10 -: Септември 17, 2010, 09:04:01 am »
Тази сутрин БТ спадна. Но това което ме притеснява повече е много късата втора фаза на цикъла ми (не че ми е дошло де)? Това проблем ли е? Мога ли само с една графика да се обърна към лекар? Пък и ми предстои ин витро. Да се регулират на време нещата.
Re: Дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #11 -: Септември 17, 2010, 09:15:41 am »
Здравей, все още БТ не е паднала много..може да е само днес и утре пак да се вдигне. И от 1 цикъл не може да съдиш за къса ЛФ :) Успех ти желая от сърце :)


Re: Дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #12 -: Септември 17, 2010, 09:50:34 am »
Миличка изчакай да видиш как ще е утре БТ,може да е временен спад,а и все пак няма М.Изчакай дати дойде М за да видиш колко са дните 2 фаза.Както казва Ренито от 1 цикъл не може да съдим че има проблем

Вярвам!!!!
*
Re: Дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #13 -: Септември 17, 2010, 10:12:06 am »
Искам да ви попитам и още нещо - трябва ли да редактирам продължителността на цикъла си ( от 28 на 35 дни примерно) когато започвам следващата си графика или да я оставя същата?
Re: Дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #14 -: Септември 17, 2010, 10:23:43 am »
Ако не си нанесла предните си цикли, можеш да го направиш..така програмата, ще ти изпише според еди си колко цикли продължителността е ХХ дни..и вече като видиш какво изписва, за да се синхронизирате. може да си ги промениш.. аз бях задала 30, а сега съм на 34..  :)


*
Re: Дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #15 -: Септември 17, 2010, 10:36:52 am »
 :bighug:

Много ти благодаря!
*
Re: Дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #16 -: Септември 20, 2010, 09:46:14 am »
Тая БТ се закова на едно положение и това е! Нито М предсказва нито бебе! Ще се побъркам!  Вие какво мислите сладурки? 
*
Re: Дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #17 -: Септември 20, 2010, 10:14:11 am »
Привет BlackG  :D
Раничко ми се струва за М още. ОТ Ову са минали 10 дена, изчакай поне още 4.
БТ ти се задържа не спада засега, при мен обикновено БТ пада драстично, ден-два преди М.. При всеки е различно  :wink:

*
Re: Дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #18 -: Септември 21, 2010, 07:56:34 am »
Сладурки, май за тоя месец приключихме! БТ се срина днес! Освен ако не е от многото часове прекарани на вятъра вчера!  Още няма М,но да идва че е време за новият ловен сезон!  :)
Вие как сте ? Нядявам се все по близо до целта. Ако не,ви каня в моята ловна дружинка да го заклещим на тясно това яйце!   :D

Прегръщам ви и ви желая лек и успешен ден!
*
Re: Дайте си мнението и за моята графика
« Отговор #19 -: Септември 21, 2010, 10:36:36 am »
Дано това е имплтационен спад, според мен е рано за М. и дано съм права  :wink: