0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #800 -: Октомври 02, 2010, 09:09:39 am »
Добър ден и от мен! :D
И тук да честитя на новата г-жа Димитрова! :D Тони, да сте живи, здраве и много да се обичате! :D
И по темата - кексането и ние сме го спрели още от началото на процедурата  :oops:
Но се замислям нещо тия дни, дали да не пробваме? :wink:
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #801 -: Октомври 02, 2010, 09:10:21 am »
Тони-бонбони, честито и много щастие и само хубави емоции занапред!!!
Ще очакваме сниките!
Киселото мляко и сиренето за задълителни, не само заради калция а и заради поддържането на нормална флора във влагалището благодарение на лактобацилите в киселото мляко. Не се препоръчват сини и мухлясали сирена, и е желателно млякото да е сварено (когато става въпрос за прясно), но киселето навсякъде се препоръчва.
Хубав ден и успех на Дианка, Стерже и Рая, аз отивам на вилата и ще ви чета чак утре :wink:
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #802 -: Октомври 02, 2010, 09:12:35 am »
Тони честито и от мен!  :bighug:
*
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #803 -: Октомври 02, 2010, 10:12:31 am »
Тони,честито!Много щастие и сълзи само от радост!

Re: Тема на бременните №67
« Отговор #804 -: Октомври 02, 2010, 11:02:40 am »
Тони-бонбони, много щастие ви желая! Много да се обичате, уважавате и подкрепяте! Честито!

Благодаря ви за съветите за гъбичките! Ще си изчакам часа при Сигридов и ще повторя МБ там. Не че съмнявам в резултатите от ЖК, но дори незнам вида на гъбите, а предполагам че от това зависи и лечението. А не ми се иска да ходя до ЖК да си искам резултатите, че трябва да им обяснявам за какво ми трябват, пък при този доктор ще раждам и да не си помисли че му нямам доверие.
Та така, ще почакам 2 седмици. Междувременно спрях да ям тестени и сладки работи, че бях започнала да прекалявам.
Между другото някой да знае какво трябва да е ph на влагалището при наличие на гъбички. Аз го проверявам 2 пъти в седмицата с едни ръкавици за тази цел, но си е в норма. Та се чудех.
*
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #805 -: Октомври 02, 2010, 11:10:24 am »
Привет момичета.
Тони честоти. Пожелавам ви много семейно щастие. За резултати също браво. :wink:
За киселото мляко на мен ми го препоръчаха при гадене. По принцип месо, кайма и такива подобни не мога да ям. Но има моменти когато примерно ми се дояждат пълнени чушки или пък дюнер. В такива случай задължително имам или айран или таратор. За всеки случай. Да ви кажа много успокояват положението. :D

*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #806 -: Октомври 02, 2010, 11:18:16 am »
Халоу халоу ! Минавам да се отчета  :)

Госпожа Димитрова, Честито ! Много много щастие ти желая и да те слуша мъжа  :D

Искам да се похваля - имаме си вече количка ! Уникална е и съм вери хепи  :D Сега само въртим кръгчета с мъжа ми в хола. Много лесно се сглобява и разглобява. Въобще...всичко е прекрасно - само и бебето да дойде  :lol:
*
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #807 -: Октомври 02, 2010, 11:43:07 am »
Честито и от мен г-жо Димитрова! Пожелавам ви дълъг и изпълнен с щастие, любов и разбирателство семеен живот и разбира се мноооого деца!  :D
Раиска, току виж беба се подмами от количката да излезе. Я започвай да й разказваш колко е гъзарска и как ще й ходи и може пък да реши да провери лично: "абе я да видя какви ги говори мама"  :lol:
« Последна редакция: Октомври 02, 2010, 11:52:30 am от Jbrul »
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #808 -: Октомври 02, 2010, 12:03:24 pm »
Тони честито! Ще чакаме снимчици другата седмица  :lol:
Раиска на каква количка се спря, че на мен ми е голям проблем избора?
*
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #809 -: Октомври 02, 2010, 12:16:33 pm »
Г-жо Димитрова, да ви е честито!!! Много, много здраве, дълъг и щастлив семеен живот и пълна къща с деца!!!
Раиса, ще съм благодарна ако пуснеш линк с количката или поне кажи марка и модел, че мие пламнала главата, идея си нямам нито какво да избера, нито как да го избера  :oops: Предварително благодаря.
Приятен ден на всички!!!

Re: Тема на бременните №67
« Отговор #810 -: Октомври 02, 2010, 12:57:39 pm »
момичета, сега се рових в предишната тема и намерих доплера, който Раиска беше пратила. Чудя се сега да се купя ли, но най-вече ме притеснява че за пратки извън страни от ЕС, трябва да ходя на митница, което си е загубен половин ден.. А сигурно дари да намеря други производители, ще е по-скъпо..

Забравих да се отчета, че вчера ходих на ЖК и Клисурски ми каза точно от какво е било кафявото петно, някаква структура от плацентата още не била плътно залепнала, но каза че ще отмине и не е страшно. Дадох кръв за БХс и каза другата седмица ако искам ранна ФМ да отида при него в МД. Мислех, че те не правят ФМ, но ранната все пак е по-проста, ще се запиша за другата във Фемина. А и мислех че е задължително, а за всяко нещо ме питаше искам ли или аз питах няма ли да има.. май повечето бременни не са като нас. И нищо не можах да видя на техните ехографи, само разказа на очевидец ме стопли  :wink: важното че мъник беше добре  :D
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #811 -: Октомври 02, 2010, 13:08:43 pm »
Сами,абе какво значи това че едната част на плацентата не се била залепила още и затова си прокървила,аз нещо съвсем се обърках  8O ?
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #812 -: Октомври 02, 2010, 13:50:56 pm »
Сами,абе какво значи това че едната част на плацентата не се била залепила още и затова си прокървила,аз нещо съвсем се обърках  8O ?
Мънки, не можах точно да го обясна а и да разбера -не част от цялата плацента а каза някакно име с К което било структура формираща плацента. Но каза че тъй като при мен още се изгражда плацентата, това нямало къде да ходи и ще се доизгради/прилепи и не е нещо ненормално. Мисля до 14-16г.с. плацентата вече трябва да е приключила развитието си. Абе на тези прегледи аз обикновено съм ненаред- задавам много въпроси, за да забравя нещо и после не си спомням половината отговори  :oops: Каза дуфастон и тази седмица заради прокървяването и няма нужда повече.
*
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #813 -: Октомври 02, 2010, 14:19:29 pm »
Дианка гледам и ти надничаш в темата. :D Пък аз надничам за новини от теб. :lol: Стегни се малко амахааа
*
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #814 -: Октомври 02, 2010, 14:22:21 pm »
Добър дееееен :) минавам и аз да ви нагледам.
Раиска, браво за количката!! Много разходки и много време да я ползвате!! Ние в началото изкарвахме малкия в кошницата за кола на двора, защото ни мързеше да сглобяваме количката  :oops:
Тони, честито и от мен!! много се радвам за добрите резултати от БХС-то, от сега нататък дано всичко е наред!!
Аз да ви се оплача - от сутринта майа ми постоянно ме овиква, как съм мътела още и защо не съм родила!! еееей, такъв тормоз не пожелавам на никой!! А тя стои при мен, защото мъжът ми е на работа и ако тръгна да раждам няма на кой да оставя Момчил  :( добре, че утре мъжът ми е почивка и ще сме си само тримата. Да не говорим за телефонния тормоз, постоянно звънят тия телефони... още малко и ги изключвам всичките!!! Уфффф... :x
*
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #815 -: Октомври 02, 2010, 14:33:41 pm »
Добър вечер скъпи дами  :D Искам само да ви кажа, че вече съм госпожа Димитрова ;)

Честито! Булка и мама, 2 в 1 :-) Много щастие и дълги години взаимни усмивки!
*
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #816 -: Октомври 02, 2010, 14:39:32 pm »
Честито Тони! Щастлив семеен живот и здрави дечица!  :balk_5:

dianka, не позволявай накрая да те изнервят излишно. Всичко ще бъде наред, убедена съм!

Raissa777, покажи я тази количка и ние да се порадваме с теб :)

Ние изтърпяхме инжекциите за профилактика на дробчетата макар и много трудно. Сега трябва да растем и дебелеем само!

« Последна редакция: Октомври 02, 2010, 14:44:57 pm от Lucky »
*
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #817 -: Октомври 02, 2010, 16:00:30 pm »
Браво Лъки, само така ;) Нека дебелеят малките бебоци!

Тони, честито :)

Дианка , миличка разбирам те. Да ти кажа и аз съм много изнервена напоследък. Готова съм да ревна за всяко нещо. Притесних се, защото мъжо нещо не е добре здравословно. Вчера цял ден ми звъня телефона. Звъннаха ми 10 пъти от работата и то все за незначителни неща. Майка ми и свеки ще ме побъркат и двете. Едни и същи хора ме питат по 10 пъти кога ми е термина и това много ме дразни. Толкова ли не могат да запомнят ... Абе никой, на когото не му е на главата не може да ни разбере. Поне си имаме една друга тук в сайта и в темата, за да си споделяме ;)

Шаноарче, Камбозолка, как сте? Не сте се мяркали тук скоро?

Днес пак си направих малко шопинг терапия. :) Купих Судо крем за подсичане и Инфакол за колики. В ДМ имало и някакви възглавнички с черешови костилки - пак за колики.

 


*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #818 -: Октомври 02, 2010, 16:08:35 pm »
И аз набързо отчет - патешко ходене вчера не даде напредък, ама днес ме наболява коремчето пак сериозно, Дианка - представи си ако минеш и терминът какво звънене и чакане е..., хубаво че имам опит от Ванко...
Раиска - Честита ви количка със здраве да си я карате. :)
Рашинка, Дианка - болна тема подхващате... много е изнервящо.
Честит брак на Тони бонбони- хиляди щастливи мигове заедно ви пожелавам, да се обичате и разбирате винаги!
Това засега от нас.
<br />[/url][img]http://ticker
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #819 -: Октомври 02, 2010, 19:32:06 pm »
Добър вечер и от мен!
Тони, честито, пожелавам ти дълъг и щастлив семеен живот!
Раиска, качи снимки в албумчето да видим количката, на мен това ми е такъв проблем, още не мога да реша каква да взема.
Сами, аз си поръчах същия доплер като на Раиса, изобще не се ходи до митницата, от пощата ти изпращат бележка и отиваш да си вземеш пратката от там. При мен стана някакво забавяне, явно тези от нашата поща са ми объркали адреса и накрая писах имейл на фирмата да ги питам какво става, те са проследили пратката и най-накрая получих заветната бележка от пощата след 1 месец. Иначе нормално пратката трябва да дойде за 2 седмици.