0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Тема на бременните №67
« Отговор #760 -: Септември 30, 2010, 22:25:21 pm »
Натали, браво за добрите новини, на мен Сигридов ми беше казал, че на ранната ФМ гънката е до 3, а в по-късните седмици до 6, щом лекаря нищо не е казал не се се притеснявай.
Лъки, дано всичко е наред с бебчето и след като се роди да няма нужда от операция.
Леле момичета, днес още няма бебета, мислех, че вече някой ще има темичка в "Честито"
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #761 -: Септември 30, 2010, 22:32:00 pm »
Натали, браво за добрите новини, на мен Сигридов ми беше казал, че на ранната ФМ гънката е до 3, а в по-късните седмици до 6, щом лекаря нищо не е казал не се се притеснявай.

 :bighug: И аз така си помислих, ама да питам все пак. :oops:
*
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #762 -: Септември 30, 2010, 22:35:06 pm »
Общо 4 през 12 часа. Те не болят, превъзмогвам страха заради бебетата :)
Какво ли не правим заради тях :)
Дидка, не мога да си представя с голямото коремче как си се сгънала за патешкото ходене :)
Натали, всичко ще е наред!
*
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #763 -: Септември 30, 2010, 23:38:15 pm »
не болят, не болят, ама аз доста тежичко дишах от тях, на мен ми биха два курса
*
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #764 -: Октомври 01, 2010, 09:32:47 am »
Ау, Мари, тези инжекции имат и странични ефекти ли? Ти взе ли си Вяра вече от МД?


*
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #765 -: Октомври 01, 2010, 09:34:22 am »
Добро утро!
Мили майчета, искам да ви подсетя, че вече сме месец октомври и е крайно време да има бебета! Време е за нови темички в "Честито" :)
Нека този месец е изпълнен само и единствено с добри новини и много нови бременни. А на тези, които им предстои да гушнат бебчетата си пожелавам лесно, бързо и безпроблемно раждане на здраво, красиво и послушно бебче/та, последвано от най-красивите и щастливи мигове, които да продължат с години :)
 :bighug: благодаря, че помагате и подкрепяте всяка жена пожелала да се включи тук!

*
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #766 -: Октомври 01, 2010, 09:39:06 am »
Привети от нас!Вчера мина ок.Бебо е 318гр.,малко се развиваме напред ,и смело влизам в отбора на сините гащи.Бебчо спеше,но док.беше много внимателна и го огледа отвсякъде :grouphug:
Ох,преди писах много набързо  та сега да продължа :lol:
Това е от нас момичета,чакам вече новини от Стерче,Дианка и Раиска :wink:
Иси,на мен киселините не са ме напускали,само сода ми помага
Мерси за топлото посрещане в отбора на свекитата :lol:.....Ние няма да сме от лошите :lol:
С моята така се изпокарахме в понеделник ,че има наглоста да ми каже "стига с тая бременност"... :x исега пак сме стари на млади :?
хихиххиРаиска ще пичерпиш и нас със цигари,алкохоли стриптизьори нали? :lol:
« Последна редакция: Октомври 01, 2010, 11:03:41 am от moniks_s »

*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #767 -: Октомври 01, 2010, 09:57:18 am »
Добро утро тумбачета - тука сме, все още 2 в едно... , де тоя късмет с моята мързеланка. Love Вчера бях на преглед, всичко засега е ок, премериха я на ръка и около 3 килца и половина, седи си на изхода много ниско долу, ама кога ще излезе никой не знае. Разбрахме се ако не се е родила до другата сряда да ходя до болницата на преглед и вземане на решение какво ще я правим. На мене вече почти ми се изчака чаканката, а и почти не мога да вървя вече, ама тя си се ослушва, пердета нямам, нашите са  навивни. но да взема да измия прозорците ли? Ами това засега от нас. Иначе ако стане време да зачезвам за болницата ще ви драсна и тука да стискате палчета.
<br />[/url][img]http://ticker
*
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #768 -: Октомври 01, 2010, 10:13:44 am »
Стерче, патешко ходене до припадък му е майката!!! Снощи имах доста контракции от него, а и бебка беше пощуряла... Успех!!
Довечера пак съм на ресторант, да видим дали ще ми излезе късмета  :lol:
Моникс, честити сини гащи!! Сега и лентичката ще трябва да сменяш  :)
« Последна редакция: Октомври 01, 2010, 10:15:17 am от dianka »
*
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #769 -: Октомври 01, 2010, 10:33:04 am »
Добро утро ! Моникс , честити сини гащи!

Стерче дано мацката да се реши тези дни да излезе . Пробвай и с качването по стълби
:D
*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #770 -: Октомври 01, 2010, 10:36:49 am »
Дианка- аз и без патешкото ходене не мога да вървя вече, ама щом казваш ще опитам, току виж съм я излъгала.
Роси- ниеживеем в къща всеки ден съм нагоре, надолу - не действа. :oops:
Мониксче - честити сини гащета, карай другия път ще са розови. ;)
<br />[/url][img]http://ticker
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #771 -: Октомври 01, 2010, 10:44:06 am »
Мони, хааайде и ти в нашия отбор.Честити сини гащи :)
Вярно, че вече сме в октомври и бебета , на които им е време , да не се ослушват,ами да се появяват на бял свят, и да не мъчат мамите вече. :lol: Наистина, момичета, дано скоро всички, които тръпнете в очакване (анчйте че и ние тръпнем с вас), се похвалите с безпроблемно раждане и пухкави бебоци. :wink:
Гледах аз в тези сайтове за онлайн поръчки и наистина има изчистени комплектчета, но незнам как е материята и ми се ще да потърся по магазините за да пипна и да се уверя в качеството.Има време - ще гледаме тепърва.
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #772 -: Октомври 01, 2010, 10:47:44 am »
Монкааа,честити сини гащи и добре дошла в отбора на свекървитее  :lol: :lol: :lol:.
 Малее ама чаканите бебета мн инатливи и трите бреее,лееелелле  :lol:.
 Дианка незнам какво ще ядеш ,ама яко яжж жена че да и стане тясно и да реши да излезе,Сътерче а ти почвай от сега с патешкото ходене ако питаш мен,та може до довечера да я излъжеш,аааааааа Райска къдеее еееее  :lol: :lol: :lol:.
 Мене пак ме почнаха ужасни киселини,даже за пръв път вечерат се събудих от тях та ставах да пия малко сода,ама помага  :wink:,сега пак имам ,но явно старата схема ще прилагам,нон стоп ще си пия газирана вода и готовооо  :lol:.
 И аз да кажа,нов месец нов късмет с бебчета наврет и нови шкембита с отчет :))))


За материята на чершавчетата има една дето не и знам името ,ама за зимата е прекрана,тя е много леко пухкава,и определено търся такава :)
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #773 -: Октомври 01, 2010, 10:48:10 am »
Честито и от мен сини гащета, Мони! :D
Дианка, Стерче и Раиска - хайде подкупете ги с нещо вкусно тия бебочета. Та дано се усетят, че навън е хубаво! :wink:
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #774 -: Октомври 01, 2010, 10:57:24 am »
Хей мамита сладки, още ли се мотаете тук?  :lol: Раиска, нали щеше да я мамиш твоята със саламче? :) Май твоя мъж беше предложил няколко дни глад и после парченце салам на изхода придружено от "пъци-пъци" хахахах, та да се ориентира по-бързо  :lol: 
Майтапа на страна, но наистина вече е Октомври, моят месец и в моята задия :lol:, така че момичета - давайте смело и раждайте най-сладките везнички  :D
Хубав ден на всички
*
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #775 -: Октомври 01, 2010, 12:11:52 pm »
Раиска май не се е отчела днес  :ask:, а за Николина да не говорим - съвсем се изгуби
« Последна редакция: Октомври 01, 2010, 12:20:20 pm от ileini »
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #776 -: Октомври 01, 2010, 14:20:22 pm »
Раиска май си беше заплюла 1.10.2010 ;) Може да й се получи...
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #777 -: Октомври 01, 2010, 14:22:58 pm »
не болят, не болят, ама аз доста тежичко дишах от тях, на мен ми биха два курса

Мен само леко ме втриса и ми се спи повече. Бебетата и те спят повече. Не са толкова активни както обикновено.

Честити сини гащии от мен! Продължаваме да изпъстряме отбора. Трябва да има баланс :)

Re: Тема на бременните №67
« Отговор #778 -: Октомври 01, 2010, 14:35:43 pm »
Раиса, Дианка, Стерче,
хайде вече към изхода!Леко и безаварийно раждане и живи и здрави госпойци! Те октомврийчетата са си инатливи...Мисля, че защото точно сега захладнява навън, та на тях не им се излиза. И моят синковец се беше заинатил...
Скоро да ви поздравяваме!
На другите- спокойствие, бодри ритничета и приятни дни и нощи!

Нощта е най-тъмна преди зазоряване.
*
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #779 -: Октомври 01, 2010, 14:55:13 pm »
Привет! Някои кандидат-мами още малко ще ги потраем в тази тема и ще им раздадем "червените картони"  :lol: Искаме да пишем в "Честито!" бе момичета, я им го кажете това на бебоците, дано се подлъжат да излязат заради славата...щом не искат срещу саламчета и бАнбонки ;) Шегувам се разбира се, леко и безпроблемно раждане на всички, пък когато-тогава.
Inke Tinke, за "бодрите ритничета" точно си мислех. Гледах го вчера на УЗ нашия господинчо почти час - рита, върти се, ръкомаха и се опитва краката да си лапне, ама...аз не го усещам и това си е. Ослушвам се, попипвам си корема - ЦЪ. Няма "пърхане на пеперуди", гъдел, балончета, бълбукане на черва - нищо. Слаба съм, задна е плацентата, ама явно съм някаква егати безчувствената женица  :lol: Ще почакам още за тези усещания, имам достатъчно време после да се оплаквам как ми подритва черния дроб примерно...
Хубав ден на всички!
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!