0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #740 -: Септември 30, 2010, 15:16:05 pm »
И аз да се отчета ;) Все още не съм се оправила напълно от тази ужасна настинка. Днес бях на ЖК и ме пращат на кръв и урина най-вече заради настинката. Иначе съм качила 4 кг, което за мен си е напредък, от началото до миналия месец не бях качила нито килограм... Обаче може да ми завидят за "манекенската талия"  :lol: 96 см, при начало 65. Стана ми интересно, че ме викат отново след 2 седмици, когато ще съм в 23 г.с. и като съсредоточен човек забравих да питам защо толкова рано, а и не намирам нищо в нета за тази седмица. Има ли някоя от вас, която да е наясно?

Мънки, фирма "Пнагюрище" имаха преди време бебешки комплекти. На приятелка и бяха подарили и точно това се оплакваше, че били много семпли. Обаче идея си нямам нито къде имат магазин, нито дали ги предлагат още...
« Последна редакция: Септември 30, 2010, 15:19:46 pm от aditoo »

*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #741 -: Септември 30, 2010, 16:09:37 pm »
Панагюрище имат магазини из цяла София, кажи в кой район си - в центъра знам няколко и в моловете също имат
Аз скоро ходих до Чиполиното, и там мисля имаше по-изчистени неща
*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #742 -: Септември 30, 2010, 16:23:15 pm »
Да се разпиша и аз :). Виждам, че всички са на линия, нямаме бебета още :). Днес се чувствам добре за пръв път, откакто съм бременна, дано изкарам деня така докрая :).
Адито, бързо да се оправяш.
Желая на всички ви прекрасен следобед!   :beach1:
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #743 -: Септември 30, 2010, 16:27:36 pm »
На мен единия комплект ми е подарък, втория си купих сама...на ето тази фирма :
http://www.bebetto.com.tr/?act=urunler&id=8&/

Не намерих точно моя в сайта и не знам дали във Варна ще намериш тази фирма. Но пък аз пазарувах в Айко, до колкото видях във Варна имат магазин, тъй чи може да погледнеш  :) Като цени беше нещо около 40 лв. - пълен комплект без обиколник ( на мен не ми трябва и специално гледах да няма тази екстра ).
*
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #744 -: Септември 30, 2010, 16:45:55 pm »
Аз да си кажа за днешния преглед,видях си бебката,пораснала е 42 см и1400 гр, обърнала се е с главата надолу,имам снимчица на личицето,но с дясната ръка си крие очите,явно я е срам момата,иначе не спря да се мести корема ми по време на прегледа.
Нослето е мъничко като копченце ,а устните и д-ра каза ,че приличат на моите по извивка и форма.
Отново ще ходя др. месец на 26 за болничните за 45 дена и направление за изследвания,дано всичко е наред живот и здраве.
Леко и скорошно раждане на очакващите майчета.


*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #745 -: Септември 30, 2010, 16:49:19 pm »
Раиска моите болнични ги превеждат точно след 1 месец!

Натали и според мен това което си усетила е бебето  :D

Маймунке и на мен не ми харесват спалните комплекти!

И на мене ми се губи Николинка  :?
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #746 -: Септември 30, 2010, 16:59:01 pm »
Да Криска, и аз до този извод стигнах - един месец.
Сега погледнах, че са ми пуснали парички, много малко, но то при мен стана сложно и предполагам затова. Аз си взех болнични около 10 дни и първо занесох него...след тези 10 дни отидох и ми написаха 45 дневния болничен, та занесох и него. Сега са ми пуснали малка сума, предполагам е точно за тези първоначални 10 дни. Много съм доволна, че поне нещата "тръгнаха" и няма някаква грешка със сметки, банки и т.н.  :D
Може да ми честитите, вече ще съм богата жена и сама ще си плащам цигарите, алкохола и стриптизьорите  :lol:

Браво Ники за хубавите новини...и въобще за всички останали. Сега само чакам Мони да каже от кой отбор са!
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #747 -: Септември 30, 2010, 17:01:38 pm »
Аз знам че около 22-23 седмица най добре се вижда за проблеми в сърчицето,поне моя док.така ми е казвал че тогава може да види хубаво ;).
 Мерси за помоща,някой питаше от къде съм,от Варна съм,та баш за тук се интересувам най вече :)
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #748 -: Септември 30, 2010, 17:40:57 pm »
Относно спалните комплекти ....даа малко шаренкото е в повече. :lol:Вярно, че е за бебчета и трябва да е весело, но на мен ми се искаше нещо по-стилно ..например в бежово или екрю, но никъде не успях да намеря такива. :? Така де, от малки трябва да ги учим на вкус. :lol:
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #749 -: Септември 30, 2010, 18:36:26 pm »
здравейте момичета!Онзи ден ходих на жк имам вече направление за раждане всичко е наред за сега , доки каза че очаква бебека да е едричка та за това щяло да ми се поизпоти дупенцето :D ама нищо само да сме здрави.
 За комплектите - моят ще е розовичък със едни пчелички малко е шареничък , но пък моята кошарка ще е изчистена и е чисто бяла.
 виолет виждала съм такъв комплект в сайта на дибо може да погледнеш , изчистен по принцип тук в сливен нещата на дибо се продават в магазини рошко незнам при теб дали има такъв.
*
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #750 -: Септември 30, 2010, 19:42:47 pm »
Лъки защо ще почваш инжекции, де не би момента да наближава? По-рано ли се очакват бебчетата?
*
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #751 -: Септември 30, 2010, 20:47:25 pm »
 :pipy_longstocking:
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #752 -: Септември 30, 2010, 20:59:35 pm »
аххахахахаах Дианка ,да не би да тръгна бе душа че си толкова щастливаа  :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #753 -: Септември 30, 2010, 21:00:36 pm »
:pipy_longstocking:
Да не ни уведомяваш, че тръгваш към АГ-то  :ask:
Мънки ме е изпреварила :D
« Последна редакция: Септември 30, 2010, 21:14:56 pm от aditoo »

*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #754 -: Септември 30, 2010, 21:20:38 pm »
Тази Дианка, направо ни хвърли в шаш с тая усмивка :lol:! Дано да е за добро и всичко да мине като по мед и масло!
Относно комплектите, аз пък много им се кефя на картинките особенно на тези с Мечо Пух  :D шаренко - шаренко! Нали е за детенце все пак, то ако не му е шаренко сега, после като тръгне към пубертете и се понесе в черно само.... тогава да си избира цветовете, сега на мен ми е паднало да му избирам и ще е възможно най-детско и забавно :lol: та дори ако щете някъде бях чела, че различните цветове и картинки помагат за по-бързото развитие на бебето, но дали е вярно не знам :wink:
« Последна редакция: Септември 30, 2010, 21:26:48 pm от Vickson »
*
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #755 -: Септември 30, 2010, 21:41:49 pm »
В www.pakostnik.com имаше изчистени комплекти мисля :wink:
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #756 -: Септември 30, 2010, 21:52:03 pm »
Ето ни и нас. :D мина втората ни ФМ и всичко е наред. Док е много доволен, а за мен да не говорим. :lol:
Бебчо беше много активен и се обръщаше, риташе и махаше с ръчички. Даже док му се скара, че не може да го измери. :lol:
Вече на 100% е сигурно, че е момче. Той док си каза още миналия път. :D
За сега е седалищно, но има време да се обърне.
Нухалната гънка е 3,5мм. Колко трябва да бъдев този срок на бременността?
Пуснах и МБ, резултати след седмица. Дано да е чиста.
*
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #757 -: Септември 30, 2010, 21:53:12 pm »
Лъки защо ще почваш инжекции, де не би момента да наближава? По-рано ли се очакват бебчетата?

Не и на моите не им се излиза още, но са двечки и лекарите явно предпочитат да се подсигурят. Много трудно дадох  :cul2: за :needleani:. Никога не съм била пъзла, а какво ми стана сега не знам - голям страх, голяма работа :)
*
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #758 -: Септември 30, 2010, 21:58:25 pm »
Тук съм си  :lol: днес направих 3 дължини на хола патешко ходене  :lol: за сега ефект няма....
Натали, браво на бебока!! За гънката не зная, нали я мерят в по-ранните седмици. Но мисля, е щом док нищо не е казал, значи всичко е наред!!
Лъки, колко пъти ще ти слагат инжекциите?
*
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #759 -: Септември 30, 2010, 22:24:44 pm »
В Хиполенд (Бургас в Мола на 2 етаж) бях видяла много нежни и свежи цветове спални бебешки комплекти.