0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #680 -: Септември 29, 2010, 10:51:09 am »
Криска, и аз съм в твоето положение  :x Вчера много ме болеше гърлото и се лекувах с много чай и мед - опитай първо така - при мен помогна засега :D, но пък днес се започна с носа...явно е че вирусите тръгват при тези смени на температурите...Мънки вчера писа че за гърлото може прополки за смучене....Дано ти мине бързо.  Момичета хайде искаме вече бебенца  :lol: Стерче, Дианка и Раиска стискам палци за леко раждане!
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #681 -: Септември 29, 2010, 11:01:00 am »
Милички бременни Дамиииии :).
 Това е вирусче,гаднооо.......Та аз го оправих с много чай с мед и лимон вътре + прополките + капки за нос само вечер ( за да се спинка),за 3-4 дни се оправих.Почти всички около мен го минаха този вирус,така че яко надигайте чайчетата и прополките и ще сте тип топ много скороооо  :lol: :lol: :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #682 -: Септември 29, 2010, 11:08:22 am »
Около мен пък всички са с температура и разстройство, пак някакъв гаден грип. Не смея да изляза от вкъщи. Ето стана 11 а аз съм още по пижама  :oops: Нито по кафета, нито на работа.
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #683 -: Септември 29, 2010, 11:26:23 am »
Момичета, пазете се от тези вируси. И моите вкъщи изкараха този с разстройството... аз слава Богу за сега успях да се опазя.
Маймунче, аз сигурно се повтарям вече, ама и аз съм на фракси и то до края, при това всеки ден, доктора дори не иска да го разредим на през ден... та много добре те разбирам, няма вече място къде да се боцна без буца и синка... От снощи започнах отново в корема  :? Голяма гадост.
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #684 -: Септември 29, 2010, 11:29:47 am »
Аз също за малко да се разболея. Милото изкара леко грипче и аз покрай него малко прихванах. Но с много чай с мед и лимон, лукчета против кашлица и хомеожен и капки преди лягане. За 3 дни бях пушка ;).
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #685 -: Септември 29, 2010, 11:38:23 am »
Минавам да видя дали Раиса, Дианка и Стерджи са тук :)Чакам новинии, еййй :D
[/url][/url]
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #686 -: Септември 29, 2010, 11:39:34 am »
Оф, момичета, много ми е мъчно как се бодете...Много  :bighug: , ще ви мине бързо и всичко ще забравите ! Както казва баба - "мама лесно не се става" ...

Жаси , пу първа ! Тук  :D От утре започвам с активно раздвижване и леки клякания...забелязала съм, че когато чистя, пера и т.н. , навеждам ли се повече - и хоп, контркция .
« Последна редакция: Септември 29, 2010, 11:41:08 am от Raissa777 »
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #687 -: Септември 29, 2010, 11:48:46 am »
Опппп мене май някой ме обърка с друг......аз не се бода миличка Виксън,явно имаш някой друг в предвид,но искрено ви съчуствам  :? :D.
 Оооооо и да допълня, че то тоз моя бременнен мозък малко бавен,пиех и осцилококциум.Сега ще го почна профилактично на седмица по 1 аз и мъжа та да се попредпазим от идващите вируси.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #688 -: Септември 29, 2010, 12:05:08 pm »
и аз съм си все още тука 2 в 1 и засега май никава промяма няма. айде Дианка е наред май?
<br />[/url][img]http://ticker
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #689 -: Септември 29, 2010, 12:13:54 pm »
Ааааааааа не не не,почвам да ви гоня,ама какви сте такива нахални брееее,а беж да раждате децатааа,ааааааааааааа,вие са сакън да не ни оставите,ама споко бре ние сме си тука и после пак ще ви пускаме в наща тема,Айде днеска да има някой отчел се че взима торбичката и отива да се среща с мъничето.С салами ли ще ги къткате,шоколади ли незнам ама моля ви се време е да завалят честитки  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #690 -: Септември 29, 2010, 12:19:08 pm »
И на мен д-р Сигридов не ми позволяваше да спра фраксипарина,дори и през ден не ми позволяваше..Нон стоп до 5 дни преди раждането.Тъкмо се зарадвах че вече няма да го бия и след операцията  ми изписаха още 10 инжекции,та и след раждането продължих..Лошото е ,че ако ви се случи и след раждане да го слагате известно време,няма да можете да кърмите.На мен ми казаха да се изцеждам и да изхвърлям,а това беше най-качествената и гъста коластра-сърцето ме болеше..
 А когато ми свърши мястото на корема започнах да го слагам на по-меките части от бедрата.. Но това са бели кахъри ,да знаете :))
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #691 -: Септември 29, 2010, 12:45:48 pm »
Здравейте ,момичета :)
И аз съм на фраксипарин през ден ,но не знам дали след секциото ще трябва пак да го слагам, ще трябва да питам доктора.

Момичета ,от седмица съм с жълто течение,не ме сърби и не пари ..нищо.
Преди беше бяло,не се виждаше на превръзката ,а сега е едно наситено жълто.Мислите ли че са гъбички :?
Днес съм при акушерката на теглилки и мерилки ,но дали да не вляза при доктора да го питам за това течение?
Пазете се от вируси :wink:

*
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #692 -: Септември 29, 2010, 13:05:40 pm »
Привет и от нас!Още в пълен състав сме като гледам ,но нищо ,когато решат децата тогава ще излязат :bighug:
Мен цяла нощ ме мъчи това гадно схващане на прасеца,направо подскочих цялата ,дори още ме понаболва.Утре ще питам док ,нали съм на ФМ,но и вие споделете какво се пие за тези схващания?

*
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #693 -: Септември 29, 2010, 13:57:56 pm »
Леле, момичета, Дианка никва я няма :) Май ще има хубава новина скоро, ако не се включи да опрпвергае ;)


*
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #694 -: Септември 29, 2010, 13:59:49 pm »
Leila най-добре си пусни една МБ, че ако са гъби да имаш време да отреагираш с лечение, че то като гледам и при теб не останало  :D
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #695 -: Септември 29, 2010, 14:06:22 pm »
Моникс,попринцип се пие магнезий  :D.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #696 -: Септември 29, 2010, 14:27:12 pm »
Мерси Мънкич,дано утре ми изпишат нещо ,че много е кофти :?

*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #697 -: Септември 29, 2010, 14:30:26 pm »
Момичета, имам въпрос.
Днес на няколко пъти ми се случи да усетя нещо странно, което не знам какво е?
На нивото на пъпа(горе долу или малко под него), усещам нещо като трепване на мускул, все едно тик, без болка или други съпровождащи усещания.
 Какво е това? Дали не са контракции, които просто не ме болят? Някоя от вас имала ли е такива усешания?
*
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #698 -: Септември 29, 2010, 14:31:45 pm »
имам Натали ,но обяснение нямам :lol:

*
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #699 -: Септември 29, 2010, 14:35:34 pm »
Момичета, много се ошашках! В понеделник следобед, посред нищото и отникъде, прокървих адски силно - дънки, стол... и така 4 часа. Нямам сили да опиша как колега ме докара до средата на пътя към СФ (бях в поредната комадировка), после съпругът ми ме пое; какво си мислехме и двамата е лесно за досещане. Слава богу, в клиниката казаха че бебчето е наред, кръвта не е от матката... биха ми малко дрога и ме прариха да си лежа. Мойто док не беше там, че беше късно вечерта, но потвърди на следващия ден да продължа с Утрогестана (тя тъкмо го беше спряла мин седмица) и да лежааа! Само дето не ми се накара за пътуванията, и каза, че на последния преглед (8+1 гс) видяла кръв зад матката, но не ми казала, че да не се притеснявам! Какво ли още не ми е казала ми е първата мисъл! Не знам какво да правя, лежа и слушам, но адски се притеснявам: все пак, от какво е това кървене (още тече, макар и малко и ръждиво) и какъв режим трябва да спазвам?? До сега, вкл. след последния преглед, уж беше "не си болна, само си бременна" и аз си карах така, с внимание, без тежести и т.н., но с работа... А сега - 7 дни вкъщи, макс на легло, и после можело още 30! Толкова се уплаших! Ще издържа някак си до понеделник за един серозен разговор с док, но дотогава вече не знам какво да си мисля, паникьосвам се по поне 2 различни теми всяка минута. А трябва да измисля нещо - ще направя всичко да запазя бебо, то си е био чудо при нашите резултати, но и не мога да си позволя да загубя работата си, а док понякога нищо не казва, не предлага..... Съжалявам, затрупах ви  :oops:, но с никой не мога да говоря, всички мрънкат да се успокоя, и да не мисля, сякаш това е помагало някога! Някой минал ли е през толкова кръв, има ли идея какво става, дали ще се оправи след третия месец (сега съм точно 9 гс)... Неизвестността е по-лоша и от най-лошата реалност, в моя светоглед :-(