0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #140 -: Септември 15, 2010, 23:28:04 pm »
Райска искам и аз снимка на стаятаааа  :D.

и аз , и аз  :D
*
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #141 -: Септември 15, 2010, 23:47:09 pm »
Момичета благодаря ви за съветите!Много са ми ценни.
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #142 -: Септември 16, 2010, 00:25:56 am »
Раиса, ще съм благодарна и аз за някоя и друга снимчица, че и мен ме чака обзавеждане на детска стая :wink: Няма да са ми излишни идеи :D
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #143 -: Септември 16, 2010, 02:05:02 am »
Здравейте!Да се запиша и аз в най-хубавата и желана темичка:)При мен бремеността върви спокойно за сега.Вчера за първи път ми се пригади и лекарствата отпътуваха в тоалетната:)Днес обаче съм добре.Пия си лекарствата и чакам бебчетата да растат.Днес бях в аптеката за лекарства и се учудих на цената на естофема.До сега съм си взимала 2 мг и цената е 8 и нещо.Тази днес объркала и ми сложила 1 мг .Направи ми впечатление ,4е ми взима повече пари от друг път,но бързах и не се замислих.Чак в къщи забелязах ,че естофема е от 1 мг и цената му е 14.80.Уж е 2 пъти по малко,а цената 2 пъти по голяма,което ме накара да си мисля,че има може би някаква разлика в лекарството.Едните хапчета са червени,а другите сини.Отидох да върна лекарството,а аптекарката се опита да ме убеждава,че е едно и също и трябва само да взимам по 2 хапчета,вместо по едно.Отказах ,но все пак се зачудих каква е тая аномалия в цените.Поразрових се в интернет(първата  мисъл ми беше ,че в аптеката са сложили една единица в повечко и за това е станало 14.80)но какво ми бе учудването ,като прочетох в няколко сайта,че 2мг е 8.40,1 мг е 14.80 ,а 4 мг е 20 лева и нещо.Някой забелязвал ли в тази разлика и знае ли дали има разлика в лекарствата?Ако са се опитали да ми пробутат съвсем различно лекарство от това на рецептата,това ще ми е последното посещение на въпросната аптека!
*

    altea

  • ***
  • 214
  • щастието не е крайна спирка, а начин на пътуване.
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #144 -: Септември 16, 2010, 08:11:59 am »
acq81 , така е има такава разлика в цените на естрофема и аз като пиех го устнових,не е виновна аптеката явно.
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #145 -: Септември 16, 2010, 08:46:54 am »
Раиска, и аз да се присъединя към желаещите снимчица  :lol:
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #146 -: Септември 16, 2010, 09:08:20 am »
Здравейте и от мен мамчета :) Аз май не пиша много в темата но затова пък си чета с удоволствие всеки път :) Днес ще имам среща с бебо или беба.. В последствие ще разберем :) Много се вълнувам и даже не съм спала много.. ПЪк и стомаха ми един неспокоен беше... :) Абе всичко си казва думата. Лек ден засега и следобед ще се отчетем с бебчо какви вируси ще ръсим на кандидат-мамите :)
*
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #147 -: Септември 16, 2010, 09:22:37 am »
Добро утро !

acq81 добре дошла! Лека бременност ти пожелавам и здрави бебоци на финала. За естрофема не мога да кажа нищо , но я провери да не би пък бройката на тези които са ти дали , да отговаря на 2 опаковки от по 2мг примерно.

saraapl успех днес ! да пишеш после как е минало !
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #148 -: Септември 16, 2010, 09:57:35 am »
Добро утро момичета! Много сте изписъли доста време ми трябваше докато изчета всичко.Има и нови мамчета-честито.Вече сте минали теми те ,но все пак ще си напиша мнението:

за кошарите-аз съм против згаваемите защото ми се струват нестабилни и сякаш лесно могат да се преобърнат инъче за пътуване са супер
за контракциите-аз все още не съм получавала , но като прочетох , че може и да са безболезнени и да не ги усещаме се замислих дали лекия дискомфорт в корема и кръста не са били тези така наречени подготвителни контракции ,но стягане не съм усещала
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #149 -: Септември 16, 2010, 09:58:37 am »
Момичета сега ще направя един профил в снимка бг. и ще разпратя паролата ,и там ще качваме снимчици когато искаме :))))
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #150 -: Септември 16, 2010, 10:09:11 am »
Страхотна идея маймунке!
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #151 -: Септември 16, 2010, 10:10:58 am »
Добре дошли на новите попълнения.....нека се пълни с още и още бременелки :)
Аз реших, че днес ще отидя до док за да видим какви са тези стягания и ще докладвам!
sarpaal, успех на прегледа!
Искам и аз паролка да гледам снимчици :)В по-предната тема, тъкмо да видя на Маймун корема и той изчезна :D
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #152 -: Септември 16, 2010, 10:23:48 am »
Такааа,сега първо да кажа че заслугата за идеята е на наща сладка Райскааа :))),аз само я до изпълнявам ;).
 Албума е готов  :D.Предлагам, следното:Всеки си създава негово албумче,кръщава си го както иска ,е не забравя и името да си напише че да знаем какво гледкаме и вътре си побликува снимките  :wink:.
 Моето албумче е направено,има и вече топли топли снимки на коремчето ми от преди малко ,така че заповядайте.Само някой като пусне снимки нека ни казва че да сме готови да гледкаме.
 Който иска ще получи паролата и потребителското име на лични ;),да не го слагам публично че да не стане гаф :))

 сега отивам да чета какво сте писали по нагоре :)
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #153 -: Септември 16, 2010, 10:40:55 am »
Мацки, днес някой от вас да е на преглед при Сигридов, аз съм от 17ч - питам ако има такива - дет се вика да се запознаем лично  :wink:
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #154 -: Септември 16, 2010, 10:56:15 am »
И аз качих  снимка на моето томбаче или по точно направо туловище :D албума е с името от профила ми - естелитка.

Маймунке много слдко малко коремче имаш-все така да продължаваш да растеш и да ме настигнеш  :D,но да не е по кг. ,само на коремче :D
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #155 -: Септември 16, 2010, 11:07:34 am »
Маймунке много слдко малко коремче имаш-все така да продължаваш да растеш и да ме настигнеш  :D,но да не е по кг. ,само на коремче :D

хихихиихих миличка благодаря ти :)),ми то няма как да ти кажа ,ще те настигам,ама и по кил. да е здраве да е ,бебчетата да са добре друготооо подробности ;)))).Аз нямам търпение да стана с по голямо коремче че да си го пъча повече,ей така като тебе ;) ахаххахахахаха ;)
 Хайде Дами чакам с нетърпение още и още снимки.... :D :D :D,на коремчета,на стай детски  и т.н.  :D :D :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #156 -: Септември 16, 2010, 11:28:14 am »
Добро утро - пишете като за световнои и не мога да сваря да изчета всичко, но за снимки съм винаги готова. Мънкич и за мене паролка ако може?
<br />[/url][img]http://ticker
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #157 -: Септември 16, 2010, 11:35:07 am »
Питахте за кошарите а аз сега да питам за бебешката козметика-мисля да купя авент като за начало по скъпичка пък за после ще мислим та някой ако има впечатления  нека сподели та дори и от ваши приятелки да е :)
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #158 -: Септември 16, 2010, 11:47:36 am »
И аз качих една снимка :) Нямам нови, но за каузата ще се снимам :D
*
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #159 -: Септември 16, 2010, 13:05:51 pm »
Естелитка, аз съм доволна от козметиката на Себамед, както и от едно билково кремче на Еньо Миланов - ама него само за дупето съм ползвала. Авент е хубава марка, но на мен и беше скъпичка.

ооооо, отивам да гледкам снимкииии  :P  :P :P  :P