0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #20 -: Ноември 02, 2010, 09:28:22 am »
Случва се мила!За съжаление и това то има.Ти не се очайвай и не мисли лоши работи.А там щом ,е станало веднъж бебо,пак ще стане!!! :bighug:
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #21 -: Ноември 02, 2010, 09:30:41 am »
Титко е права, случват се такива неща за съжаление..само човек, който го е преживял разбира болката през която минава твоята приятелка. Важното е, че е станало по естествен начин..и това дава много големи надежди да се случи пак и то скоро. Пожелавам го на твоята приятелка най-искрено!


Re: Графиката на ahiito
« Отговор #22 -: Ноември 02, 2010, 18:58:07 pm »
Благодаря ви за съпричастността,момичета.Днес обаче,един ямболски лекар им е дал надежда,че може да е още в малките седмици и за това да не се вижда зародиш в плодния сак.Нямам им доверие на нашите лекари,но искрено се надявам този път да са прави.Извинявам се,че ви занимавам с това,но аз винаги съм преживявала нещата заедно с другите и имах нужда да споделя с някой.
[/url]
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #23 -: Ноември 04, 2010, 07:19:21 am »
Днес съм много доволна от БТ.Само дето Оview още покават "-" ,но се надявам денс да е положителен
« Последна редакция: Ноември 04, 2010, 07:37:12 am от krasi(ahiito) »
[/url]
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #24 -: Ноември 04, 2010, 07:34:03 am »
Късмет Краси , даано теста днес да покаже 2 плюсчета,вие си действайте  :) :crossfingers: :crossfingers:

Вярвам!!!!
*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #25 -: Ноември 04, 2010, 15:14:03 pm »
Идвам да те поръся обилно  :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1::crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:.
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #26 -: Ноември 04, 2010, 19:03:56 pm »
Благодаря ви,момичета :) Еле,веднага се възползвам от вирусчетата
Какво стана с тези тестове-не знам.Почти свърши кутийката,остана ми само един,а все още се вижда само слаба втора чертичка.Но нямам намерение да се осланям само на тези тестове,а да си действаме интензивно  :bed: Заявила съм на мъжо да се стяга тези дни и че не приемам никакви извинения  :wink:
[/url]
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #27 -: Ноември 04, 2010, 20:00:06 pm »
Хубаво си му казала на мъжлето.. И аз така действах  :wink: Уж нямаше да казвам да е спонтанно ама не става-аз като знам кога е момента :)
А вие си слагайте сърчица -остави ги ти тестовете :) то никога не се знае :) Ето и от мен за кадем вирусчета..Граби с пълни шепиииии
 :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :bighug:
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #28 -: Ноември 04, 2010, 20:20:27 pm »
Той моя мъж е много странен.Каза ми,че като знаел кога са ми фертилните дни и се надъхвал още повече.Е,естествено това само ме радва :)
Сари,благодаря ти за вирусите,аз тези дни май само дебна за такива и веднага се цопвам в тях  :bubblebath:  :bighug:
[/url]
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #29 -: Ноември 04, 2010, 20:36:31 pm »
То пък човек да не ги похвали малко тези мъже и веднага започват да правят каквото си искат
[/url]
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #30 -: Ноември 04, 2010, 21:22:24 pm »
Ову предстой Краси, имай търпение
много  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: от мен
*
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #31 -: Ноември 05, 2010, 05:39:00 am »
Красенце, надъхай му се и ти на мъжа ти и давай смело  :bed:
Успешен лов, мила! :pleasantry: Залагайте мрежите  :wink:

Re: Графиката на ahiito
« Отговор #32 -: Ноември 05, 2010, 07:37:22 am »
Ние снощи обаче пропуснахме.То едни мачове,едни ракии са се леели с приятели...
Много ме очуди БТ тази сутрин обаче.Ама утре ще я видим какво ще покаже
[/url]
*
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #33 -: Ноември 05, 2010, 11:16:51 am »
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:-САМО ТАКА!!!
*

    vitanova_1981

  • ***
  • 418
  • аз съм твоя подарък,пази ме
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #34 -: Ноември 05, 2010, 11:21:11 am »
Не губете време спускайте се в бебеправенето и успех :P :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :babyflips: :bighug:
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #35 -: Ноември 05, 2010, 19:30:10 pm »
Аз нали за първи път реших да ползвам тестове за ову и взех да си мисля,че греша нещо.Едва днес прочетох някъде,че не трябвало да се приемат течности и да се пишка 2-4 часа преди теста.Е да,ама аз около овуто често пишкам.Обърках се вече.Днес се постисках малко и като си направих теста се появи една вече по-наситена тестова линия,но не знам дали е от непишкането,или от предстояща ову.А пък БТ днес се повиши,а и симптомите ми на ову бяха вчера  osi_10 Ох,дано да е тези дни овуто,че от понеделник ще ни е малко трудно с милото да лолуваме.Минавам втора смяна и няма да можем да се засичаме много  :balk_144:
Благодаря ви,милички,че ме наглеждате,голяма опора сте ми  :balk_21: :grouphug2:
« Последна редакция: Ноември 05, 2010, 19:31:52 pm от krasi(ahiito) »
[/url]
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #36 -: Ноември 05, 2010, 20:27:54 pm »
Недей да униваш Краси,найстина при тестовете за овулация трябва да се спазват правилата,но нека да видим как ще е утре БТ,но и да не е минала уво мисля че до понеделник вече ще си във втората фаза  :bighug:
Едни вечерни да ти хвърлим  че знае ли човек  :)
 :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:

Вярвам!!!!
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #37 -: Ноември 05, 2010, 21:04:19 pm »
Охаааа-цоп,цоп,цоп  :bubblebath:
Мерси,Бебешори,че ние още не сме се отчели за тази вечер  :oops:
[/url]
*
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #38 -: Ноември 06, 2010, 09:34:03 am »
Хубави :heartbeat:,на място :D  :bighug:Ще стискам палци това да е твоят месец
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #39 -: Ноември 06, 2010, 23:18:28 pm »
Благодаря,Тити,много ще се радвам ако е така,но вече не смея да се надявам,преди да съм видяла сигурен  :bfp:,че то от много месеци сърцата все са си на мястото,но всеки месец гадната вещюха ме навестява.Но много благодаря за подкрепата,имам нужда от нея,защото се усещам,че на моменти губя вяра,а не трябва да е така  :bighug:
[/url]