0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #120 -: Декември 21, 2010, 14:30:41 pm »
 :D Тихичко Честито мила - това е най-хубавият коледен подарък !!!!!
Желая ти една лека и изпълнена само с хубави моменти бременност . :hug2: :cloud9: :ballons:
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #121 -: Декември 21, 2010, 15:03:10 pm »
Лелеее миличка Краси толкова много  се радвам мила  :ywoohoo: :dance2: :dance2: :dance2: това се казва прекрасна новина- най-прекрасния коледен подарък  :)  :bori_012: :bori_005:
Честити две чертички мила,от тук нататък само хубави моменти  preggo
Целувам те и много да се пазиш миличка,а пък ние ще си чакаме за следващата прекрасна новина тупкащото сърчиценце може и двечки  :) :lovedock: :lovedock:

Пу,пу,пу....

Вярвам!!!!
*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #122 -: Декември 21, 2010, 15:58:14 pm »
 :balk_21:
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #123 -: Декември 21, 2010, 19:16:10 pm »
Благодаря ви,момичета,много много ви благодаря.Наистина това е най-страхотния коледен подарък.Честно,сутринта изобщо не се надявах на такъв резултат.Снощи към полунощ така ме хвана пак корема и кръста,че си мислех че всеки момент ще дойде.Но тъй като БТ сутринта не спадна,позачудих се и реших ей така да си направя едно тестче(преди доста време аптекарката като ми го даде и каза:"Ето ти един положителен тест" :) ) Препишках го,оставих го да му тече времето и започнах да се мия.През това време си представях как ще погледна теста и ще има пак два часа да се взирам в него да видя поне бледа втора чертичка(както е било до сега).Да,ама не-още с поглеждането и двете черти се облещиха насреща ми.Още не мога да повярвам и ме е страх.Ще се успокоя чак,когато доки ми каже,че всичко е наред-на 29.12.сме на преглед.
Много се разписах,но съм много развълнувана.Прегръщам ви всички,момичета  :bighug: :grouphug2:
[/url]
*
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #124 -: Декември 21, 2010, 19:26:01 pm »
Краси, честито :balk_16:
Спокойна и лека бременност!




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #125 -: Декември 22, 2010, 06:09:01 am »
Тихичко Честито, Красенцееее!!! Каква хубава новина само!! Много се развълнувах и аз! Лека бременност и прекрасни 9 месеца, с най-прекрасния финал- един пухкав и сладък бебок!  :babyflips: :babyflips: :cloud9: :cloud9: :cheerleader: :cheerleader:

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #126 -: Декември 22, 2010, 07:28:19 am »
Tихичко Честито и от мен! :)
Лека и спокойна бременност

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #127 -: Декември 25, 2010, 11:15:56 am »
Ще се побъркам,докато дойде време за прегледа.До онзи ден се чувствах много добре,но от вчера гърдите ме болят малко по-малко,а от снощи-болки в кръста и дискомфорт ниско долу в корема и от вътрешната страна на бедрата,точно както при ПМС.Не знам на какво се дължи това,но започнах много да се притеснявам!!!
[/url]
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #128 -: Декември 26, 2010, 20:53:34 pm »
Спокойно Красенце пмс ще го имаш известно време  :D
Искам да си много много спокойна и да мислиш само позитивно,всичко ще е наред мила  :bighug: :bighug:
Ето 29 наближава и като мине прегледа те чакаме с хубава новина - мъничката точица  :)

Вярвам!!!!
*

    vitanova_1981

  • ***
  • 418
  • аз съм твоя подарък,пази ме
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #129 -: Декември 26, 2010, 21:39:01 pm »
Споко Красче без излишни нерви,всички тези неразположения са нормални не се притесняваи сега матката се разпъва и е в реда на нормалното да чувстваш дискомфорт,а що се отнася до гърдите те може да те болят и до 3мес,тъй че не се вманиачавай и бъди спокойна,всичко ще е ок. osi_9 osi_9 osi_9 :babyflips: :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #130 -: Декември 28, 2010, 23:02:37 pm »
Благодаря ви,милички!Наистина сте ми голяма опора и подкрепа.Прегръщам ви силно!!!
[/url]
*
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #131 -: Декември 29, 2010, 17:07:59 pm »
Краси как мина прегледа миличка? Точно сега искам да чуя хубави новини :-)


Re: Графиката на ahiito
« Отговор #132 -: Декември 30, 2010, 18:06:02 pm »
Аз вече писах в седмичната темичка-в 6 г.с. съм;плоден сак:7.7/11.2мм;отговаряме по-скоро на 5г.с.Следващият ни преглед е на 10.01.11г.На док обаче не му харесаха болките в корема и ми изписа малко хапченца-утрогестан и папаверин.Забрани ми и нощните смени,така че вече трябва да кажа и на работа.Хахаха,на шефа ще му се изправи косата.Една колежка роди сега на 27-ми и още две сме бременни хихихи
[/url]
*
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #133 -: Декември 30, 2010, 20:46:05 pm »
Браво миличка, радвам се за хубавите новини от прегледа  :hug2:
 Но да се пазиш много.  yahoo_33  Две бременни и трета родила - лелеее хич не завиждам на шефа  ви  :lol: Определено сте доста плодородна фирма  :wink:   хи хи хи


*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #134 -: Декември 30, 2010, 22:20:14 pm »
Краси мила много да се пазиш :) Той шефа ти ще се съгласи какво му остава :):) Много положителни емоции от мен мила..И повече почивка
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #135 -: Януари 01, 2011, 14:12:16 pm »
Краси,честита ти малка точица ! Да расте бързооо и да се появи след време най- най - хубавото бебе! Поздрави от мен


Re: Графиката на ahiito
« Отговор #136 -: Януари 02, 2011, 11:26:27 am »
Благодаря ви,момичета!Много сте ми скъпи,да знаете.Обичам ви много и силно ви прегръщам!!!
Рени,време е и ти да ни зарадваш,миличка!!!
[/url]
*
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #137 -: Януари 02, 2011, 12:44:56 pm »
Моля поздравленията и общите приказки да се преместят в определените за това теми. Благодаря!
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #138 -: Февруари 18, 2011, 12:18:23 pm »
Краси, съжалявам за твоите приятели. И те ще се справят-сигурна съм.
А на теб честитя прекрасните новини, които носиш за бебо- ми така е, сега ще расте и ще ядосва малко мама с ритничета скоро  :wink:


Re: Графиката на ahiito
« Отговор #139 -: Февруари 18, 2011, 13:51:33 pm »
Благодаря ти,миличка.Хубаво е да знаеш,че някой мисли за теб :)
[/url]