0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Тема на бременните №65
« -: Август 19, 2010, 13:44:21 pm »
Еми на мене се падна честта да пусна новата бременна темичка,на най красивите Дамиии  :wink:.
 Нека в тази темичка има само хубави новинки,без тревоги,и да се препълни от нови попълнения  :D.
 А сега да представя моя милост:
« Последна редакция: Август 19, 2010, 15:21:49 pm от mini »
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Тема на бременните №65
« Отговор #1 -: Август 19, 2010, 14:04:40 pm »
Скок в новата темичка! Снимката обаче след малко нека първо се ориентирам как става  :oops:
*
Re: Тема на бременните №65
« Отговор #2 -: Август 19, 2010, 14:09:32 pm »
Много сладко започва новата темичка,нека така и да завърши.
А да попитам момичета от Стара Загора или Пловдив,ако знаяти могат да напишат адреси на оказиони,борси и такива втора употреба за бебешки/детски неща като колички,кошари и т.н.
Благодаря предварително.
Аз ходих в София в оказион Бандидо,имаше доста неща на приемливи цени.


*
Re: Тема на бременните №65
« Отговор #3 -: Август 19, 2010, 14:10:04 pm »
Честита нова тема  :P
*
Re: Тема на бременните №65
« Отговор #4 -: Август 19, 2010, 14:20:16 pm »
Здравейте и в тази тема :)

Днес бях Бейби Мола. Имаше доста хубави и качествени неща. Хареса ми. Купих си сутиен, еднократни гащи и Лансинокс за зърна.


Re: Тема на бременните №65
« Отговор #5 -: Август 19, 2010, 14:25:29 pm »
Честита темичка  :D
Мънкич, супер си  :balk_69:
Re: Тема на бременните №65
« Отговор #6 -: Август 19, 2010, 14:44:41 pm »
Погледнете ги само колко са сладки  :D
http://www.dnes.bg/video/2010/08/18/krystoska-mejdu-tigrica-i-lyv-shto-li-e-to.96824
Re: Тема на бременните №65
« Отговор #7 -: Август 19, 2010, 15:07:51 pm »
Маймунчо, срашна си!  osi_9
Да взема и аз да пусна една, но първо ще трябва да се снимам. Моят тумбак е горе долу колкото твоя.
*
Re: Тема на бременните №65
« Отговор #8 -: Август 19, 2010, 15:16:00 pm »
Хоп и аз в новата тема :)
Днес забелязах, че линия алба при мен започва да става линия негра, но още е нещо между розово и светло кафяво :)
Re: Тема на бременните №65
« Отговор #9 -: Август 19, 2010, 15:17:57 pm »
Записвам се и аз  :hello: Маймунче, много си фешън, хубаво коремче си заформила osi_9 И моето е горе долу такова, но не съм го снимала още.Все още приличам по-скоро на дебеланка, отколкото на бременна :lol:
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Тема на бременните №65
« Отговор #10 -: Август 19, 2010, 15:20:52 pm »
Момичета, осъзнайте се в какъв форум се намирате и къде бяхте до скоро. Маймунке или както се подвизаваш, мислиш ли че е редно да си постнеш снимка на корема тук в този форум. И ние сме били бременни но не сме си развявали коремите във подфоруми за проблемно забременяване. ЗА БОГА ОСЪЗНАЙТЕ СЕ
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Тема на бременните №65
« Отговор #11 -: Август 19, 2010, 15:21:48 pm »
Луноходче, добре дошла и тук! Страхотна новина са двете сърчица! Лека бременност и всичко да е наред до края.
Малко ще върна назад темата, но искам да подкрепя казаното от Jbrul. Наистина голяма част от лекарите /не само гинеколозите/ лежат на знания от преди 30 години, когато са завършили. Оттогава насам не са прочели и една книга или учебник, да не говорим за нови изследвания и прочее. Боби, доколкото помня, ти не живееш в Бг. Там където си може и да не е така, всъщност, убедена съм, че не е, но тук е България, бивша соц държава. И нещата са трагични, повярвай ми. Само влез в темата за бисерите и прочети изцепки на лекари :? Също така си мисля, че терминологията си е терминология и тя е една. Не може едни лекари да използват едни термини, а други - други, за едно и също нещо. Според мен описания от Jbrul случай си е пример за зверска некомпетентност. Може и да е имала навремето имидж тази докторка, но към днешна дата....май й е време за пенсия :lol: Сигурно има доволни от нея, но когато човек е нямал проблем и всичко е минало леко, разбира се, че ще е доволен :D
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*
Re: Тема на бременните №65
« Отговор #12 -: Август 19, 2010, 15:22:43 pm »
Хооооп и аз да се включа вече при вас! :D
Приемате ли попълнения? :wink:
Здравейте на всички. :D
Маймун, благодарности за новата тема :D Страшна си :wink:
Моята пункция беше на 11.07, а трансфера на 13.07 :D
На 03.08 се видя едно сакче, а на 16.08, чухме и сърчице :D
Луноходке и на мен д-р Даскалов ми изчисли термина от датата на пункцията :wink:
безпроблемни месеци на всички! :D
Re: Тема на бременните №65
« Отговор #13 -: Август 19, 2010, 15:26:20 pm »
Момичета, както Мини писа... АКО ОБИЧАТЕ СЕ ВЪЗДЪРЖАЙТЕ ОТ ПОСТОВЕ С КОРЕМИ!!! Тук не сме мамата, тук е ЗАЧАТИЕ!!! Не само бременните четат тази тема!!!!

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
Re: Тема на бременните №65
« Отговор #14 -: Август 19, 2010, 15:34:26 pm »
Маймунче, ще ти пусна една снимчица на лични, че то иначе ще има шамари  :D
*
Re: Тема на бременните №65
« Отговор #15 -: Август 19, 2010, 15:36:44 pm »
Оле Мини изтръпнах чак от коментара! Монки не можа да се нарадва за новата темичка даже. Аз щях да допусна същата "грешка", със снимката, а и май не само аз, но едва ли целта на някоя от нас е била да подразним някого  :( Може би при всички нас дългото чакане ни кара да правим всичко това. За което се извинявам  :)
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Тема на бременните №65
« Отговор #16 -: Август 19, 2010, 15:41:05 pm »
Оле, илейни, представи си едно момиче, след неуспешна процедура, а нейната приятелка по същото време с успешна и пише в тази тема, мацката влиза да види как се движат нещата и вижда снимки на бременни жени в подфорум, в който би трябвало да сме толерантни към чувствата на момичетата, които все още вървят по този път
Има други сайтове, в които можете да си пускате по 2940294923 коремни снимки на ден, спестете ги на момичетата тук, моля ви от сърце и душа.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Тема на бременните №65
« Отговор #17 -: Август 19, 2010, 15:49:49 pm »
 osi_9 МН неща могат да се изпишат по темата ноооо .... :balk_77: Мир и любов да има само  :dance2:
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: Тема на бременните №65
« Отговор #18 -: Август 19, 2010, 16:03:02 pm »
За мен начина на изразяване е доста грозен. Много пъти тук се е коментирало, че големите букви са равносилни на крещене...а огромни и червени букви не знам какво е.
Все едно тук сме малоумни 5 годишни...иначе не би следвало разговорите да се водят по този начин. Мисля, че в крайна сметка тук сме равни, а не едните да говорят от позицията на силата.

Мисля че е нормално, една жена, чакала дълго своето чудо да се радва на корема си и всичко съпровождащо... Значи като споделяме отрицателни неща е Ок. А като са положителни - вече не става защото води до нечии отрицателни емоции. Едно момиче преживяло неуспешна процедура няма ли да се почувства кофти от това, че нейна приятелка е загубила бебето си в 20 г.с. ???
Все пак това е темата на бременните. Ако подобна снимка е на друго място - не би било оправдано.

А темата, в която се слагат снимки на децата ?
По тази логика не би трябвало да я има...как би се почуствало момиче след неуспешна прецедура, мечтаеща за бебе...при всички снимки там ? Ясно е как - зле !
Но тук идва и избора на всеки един - влизайки в раздела за бременност и майчинство - рискуваш да ти стане кофти.
Дайте да убием радостта на всички и да има мир!
« Последна редакция: Август 19, 2010, 16:04:46 pm от Raissa777 »
Re: Тема на бременните №65
« Отговор #19 -: Август 19, 2010, 16:12:28 pm »
Явно пак направих грешка,макар и да не смятам точно така,защото не съм постнала снимката си в да кажем темата на щъркелите или Инвитро.
 Приемам си забележката от Мими,макар също да смята че е изключително груба.Ако сложа линк на снимката пак ли ще е проблем,защото е имало и такива?
 И  много благодаря на подкрепилите ме,особено на Райса за казаното от нея.Съгласна съм със всяка нейна дума написана в поста.
 Когато аз имах неуспешно инвитро,бременност и т.н ами сама си преценявах в коя тема да влизам,нали затова са разделите?
 То май понякога няма угодия,но определено няма да направя тази грешка,която толкова вбеси модераторите,извинявам се още веднъж,и ще се сдържам от коментари повече.
 Илеини ще чакам с нетърпение да те видя,и всеки който иска де,на лични :).


Петенцее добре дошла мила,много се радвам да те видя в тази тема :).Леки оставащи месеци ти желая :).
« Последна редакция: Август 19, 2010, 16:14:45 pm от Мonkey :) »
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...