0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Моля ви дайте си мнението и за моята графика :)
« Отговор #220 -: Януари 17, 2011, 15:37:26 pm »
Момичет, бях при моята докторка. Разбира се, каза ми, че матката е готова за бременност, но ми изписа Утрогестан 3*1 и Но-шпа за болките пак 3*1. Каза ми, че почти всяка бременна, която идвала при нея, кърви.. СЕга съм си в нас..и само се моля на Господ всичко да е наред.

Обаче не ми каза колко време да ги пия/поставям тези хапчета..вие имате ли идея?


Re: Моля ви дайте си мнението и за моята графика :)
« Отговор #221 -: Януари 17, 2011, 16:16:23 pm »
Аххх Реничка мила  :balk_21: знаех си аз знаех сиии  :cheerleader:
тихичко честито миличка,много да се пазиш и всичко ще е наред  :bighug: :bighug:
Утрогестана можеш спокойно да го слагаш той само е в твоя полза,слагай го до следващия преглед
Чакаме все такива новини от теб  :) 

Вярвам!!!!
*
Re: Моля ви дайте си мнението и за моята графика :)
« Отговор #222 -: Януари 17, 2011, 16:45:33 pm »
Ренка, сладурка мила!! Сега надникнах в графиката ти и какво да видя...Каква прекрасна новина!!! :cheerleader: :cheerleader:
Тихичко Честито, и се пази, почивай..
Бъди спокойна!! Това зацапване е може би инцидентно!
Много те прегръщам! :bighug: :bighug:

Re: Моля ви дайте си мнението и за моята графика :)
« Отговор #223 -: Януари 17, 2011, 16:48:08 pm »
Тихичко честито и от мен, стискам палчета това зацапване да не е нещо сериозно и всичко да е наред.
Re: Моля ви дайте си мнението и за моята графика :)
« Отговор #224 -: Януари 17, 2011, 16:58:01 pm »
Здравейте момичета! :D Ще погледнете ли графиката ми и ако може да ми кажете кой ден ми е била овулацията?Аз мисля че е била на 16-тия ден.но не съм сигурна,не съм много наясно защото за 2-ри месец си меря базалната Т (с живачен термометър,около 7 часа сутринта).Само ме притеснява да не е била на 17-тия ден че тогава не правихме се.с. :D
*

    polisia

  • ***
  • 291
  • Силата е в теб! Използвай я...
Re: Моля ви дайте си мнението и за моята графика :)
« Отговор #225 -: Януари 17, 2011, 17:24:06 pm »
renito86, радвам се, че всичко е наред според лекарката ти! Стискам ти палци. :goodluck:

presiana85, това е лична тема за графиките на renito86. Твоят въпрос е за общата тема или пък си отвори твоя тема за твоите графики.
Re: Моля ви дайте си мнението и за моята графика :)
« Отговор #226 -: Януари 17, 2011, 18:54:05 pm »
За сега спря това зацапване..беше определено кафеникаво..ама все пак.страшно се шашнах..дръпнах му един рев в чакалнята преди да вляза на преглед..после хълцам не мога да кажа какво ми има..ужас...много се изложих..но толкова искам този път всичко да е наред....умирам от страх..а колкото и да ми казват хората да не мисля за това, няма как да стане..по-силно е от мен! Целувам ви много и ще пиша какво става с мен :)


*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Моля ви дайте си мнението и за моята графика :)
« Отговор #227 -: Януари 17, 2011, 19:55:25 pm »
Тихичко Честито и от мен!  :D
Лека бременност - всичко ще бъде наред
Зацапването може да е и от имплантацията /макар да е завършила, понякога се случва/

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Моля ви дайте си мнението и за моята графика :)
« Отговор #228 -: Януари 17, 2011, 21:00:06 pm »
Рени, тихичко честито миличка. Леки и безпроблемни  :cloud9: :cheerleader:
Аз мисля, че това зацапване не е нищо сериозно - ако си забелязала моята графика и аз имах на 2-3 пъти зацапване и всичко си е ок :) :crossfingers: :crossfingers:
Аз също пих утрогестан, сега пия дуфастон. И аз много се бях шашнала, знам че е по-силно от нас, но се постарай да не се панираш.  :) Слагай утрогестана и на следващич преглед ще видиш, че всичко е наред :bighug: :kiss:


*
Re: Моля ви дайте си мнението и за моята графика :)
« Отговор #229 -: Януари 17, 2011, 21:50:51 pm »
Рени мила ,Тихичко честито ,лека и безпроблемна бременност ти желая .
Много ме зарадва тази новина. :drunk: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Моля ви дайте си мнението и за моята графика :)
« Отговор #230 -: Януари 18, 2011, 01:35:46 am »
 :D :D Рениии душичко така се радвам - ей сега видях графиката и такава усмивка грейна на лицето ми .
Тихичко Честито мила - не се притеснявай за зацапването. И аз имах такова два дни (кафеникаво) - нормално е.
Желая ти една лека и щастлива бременност.  :cloud9: :cheerleader: preggo
Re: Моля ви дайте си мнението и за моята графика :)
« Отговор #231 -: Януари 18, 2011, 06:04:26 am »
И тук честити  :bfp:.Леки  :cloud9: и пухкав  :babyflips: на финала.Само спокойствие и почивка.Не се притеснявай-всичко ще бъде на ред. :bighug:


Re: Моля ви дайте си мнението и за моята графика :)
« Отговор #232 -: Януари 18, 2011, 07:58:05 am »
Здравейте милички. Толкова ме радвате и ми пълните сърцето с цялата грижа и внимание, която ми отдавате ;) Да се отчета и аз: като ходя до тоалетната, като се избърша и имам едни кафевички жилки-като мръсотия--обикновенно ми е така последния ден от цикъла(НЕ ВИНАГИ-ПОНЯКОГА)-тоест не е кръв, нито течение..и е малко..дано да не е сериозно..но съм се успокоила :)

Целувки


*
Re: Моля ви дайте си мнението и за моята графика :)
« Отговор #233 -: Януари 18, 2011, 11:59:05 am »
НЕ се притеснявай миличка до утре трябва да изчезне зацапването. При мен се появи на 14,15-ти ден след ову. На 16- ти вече нямаше нищо.
Видях в графиката ти че вземаш утрогестан, той ще помогне за зацапването. :)
Re: Моля ви дайте си мнението и за моята графика :)
« Отговор #234 -: Януари 20, 2011, 12:29:11 pm »
Муцунки писах в общата, ама никой не ми обръща внимание. Имам ЧХГ-122.83 т.е:

17.01-55.11
20.01-122.83 Това са 3 дни..удвоява се на всеки 62 часаа...малко ли е според вас..като се има предвид че съм около 4 г.с. и 3 дена?


Re: Моля ви дайте си мнението и за моята графика :)
« Отговор #235 -: Януари 20, 2011, 12:46:04 pm »
Ренка мила и аз не зная какво да ти кажа,най-добре се чуй с твоя док
Пиши после какво е казал  :bighug: :bighug:

Вярвам!!!!
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Re: Моля ви дайте си мнението и за моята графика :)
« Отговор #236 -: Януари 20, 2011, 13:58:19 pm »
Рени, в една и съща лаборатория ли прави изследването ?
Re: Моля ви дайте си мнението и за моята графика :)
« Отговор #237 -: Януари 20, 2011, 16:23:26 pm »
В една и съща е.. все пак нали казват, че хормона се удвоява между 48 и 72 часа... не е толкова зле..пък и все още влизам в реф.стойности за 4та седмица.. дано да не е зле..


Re: Моля ви дайте си мнението и за моята графика :)
« Отговор #238 -: Януари 27, 2011, 16:23:26 pm »
Да се отчета от прегледа, доки видя плодното сакче..каза, че е мъничко...7.9 мм.. и на мен ми се стори малко..но тя каза и другата седмица да отида да видим дали расте.. Трябва да съм в 5 г.с... нямам представа колко трябва да е голямо по това време..


*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Re: Моля ви дайте си мнението и за моята графика :)
« Отговор #239 -: Януари 27, 2011, 17:03:58 pm »
Честито сакче, Рени!  :D
Хайде другата седмица да ни зарадваш и с  :heartbeat: !