0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Моля ви дайте си мнението и за моята графика :)
« Отговор #200 -: Януари 17, 2011, 09:59:42 am »
Благодаря ви милички за подкрепата:) Много ме окуражавате, да знаете :) Много ви обичам !!!!!!!!!!!!!


Re: Моля ви дайте си мнението и за моята графика :)
« Отговор #201 -: Януари 17, 2011, 10:41:39 am »
Момичета, излезе ми резултата:

55.11 mIU/ml реф.:0.00-5.00 за мъже и небременни жени. Само това пише в реф. стойности. По мой изчисления днес трябва да ми е окло 12-14 денс след ову.. или 4 г.с. Според вас това ЧХГ не е ли ниско.. :(? Ще се побъркам от притеснение. Естествено в сряда пак ще направя, ако всичко е ок


*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Re: Моля ви дайте си мнението и за моята графика :)
« Отговор #202 -: Януари 17, 2011, 10:43:48 am »
Реничка, аз немога да кажа, но се вижда, че е + . Кога ще можеш да отидеш при доки да го коментирате? Целувам те


*
Re: Моля ви дайте си мнението и за моята графика :)
« Отговор #203 -: Януари 17, 2011, 10:45:27 am »
По мое мнение е положителен, а и Т е добра. Стискам палчета. :-)


Re: Моля ви дайте си мнението и за моята графика :)
« Отговор #204 -: Януари 17, 2011, 10:49:29 am »
Ами мисля да отида на доктор към края на седмицата, но то ще е по-скоро за консултация. Не вярвам да се види каквото и да било. Дано всичко е ок.. по Реф. стойности ми дава, че е точно началото на 4 г.с... ама знае ли човек..стискайте ми палци, моля ви!


*
Re: Моля ви дайте си мнението и за моята графика :)
« Отговор #205 -: Януари 17, 2011, 10:53:46 am »
Ренка ,не се притеснявай ,аз вярвам и знам,че резултата ще се е удвоил. :crossfingers:
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Re: Моля ви дайте си мнението и за моята графика :)
« Отговор #206 -: Януари 17, 2011, 10:56:13 am »
Стискаме сииииииилноооооооо. Ти само гледай да си спокойна и щастлива. Всичко ще е ок.Казах ли ти, че ще е +, казах ти, сега ти казвам, че вичко ще бъде наред. Обичкам те, пази се и... се усмихвай доволнооо  :wink: :wink: :wink: :bighug:


*

    polisia

  • ***
  • 291
  • Силата е в теб! Използвай я...
Re: Моля ви дайте си мнението и за моята графика :)
« Отговор #207 -: Януари 17, 2011, 10:57:14 am »
renito86, честита бременност! Пожелавам ти всичко най-хубаво! ЧХГ-то си е добре, а и още е доста рано, за да е по-високо. Спокойно! Стискам ти палци.
Нищо не ти пречи и сега да отидеш на лекар, особено след като имаш кръвен тест за доказателство. Рано е да се види нещо, но няма лошо от консултация. Може да ти дадат витамини и т.н.
Re: Моля ви дайте си мнението и за моята графика :)
« Отговор #208 -: Януари 17, 2011, 11:01:04 am »
Запазих си час за сряда, тъкмо след второто ЧХГ.. тъкмо да се види дали е ок :) Само малко ме прритесняват спазмите от време на време..дано да е нормално..че толкова време чаках..искам всичко да е наред


Re: Моля ви дайте си мнението и за моята графика :)
« Отговор #209 -: Януари 17, 2011, 11:06:15 am »
renito86 честито!! Напълно нормално ти е ЧХГ -то за 4 седмица,не се притеснявай .
И да ,направи си теста и в сряда за да си спокойна yahoo_33
Успех и ще чакаме резултата от прегледа :crossfingers: :crossfingers:

*
Re: Моля ви дайте си мнението и за моята графика :)
« Отговор #210 -: Януари 17, 2011, 11:06:27 am »
Ренкаааа, страхотни новини, миличка  :D Тихичко честито - ама и резултата от кръвния си е съвсем положителен, няма какво да се чудиш- аз и на бледата чертичка се доверих и пак нямаше грешка  :wink: Много целувки!


 

*

    vitanova_1981

  • ***
  • 418
  • аз съм твоя подарък,пази ме
Re: Моля ви дайте си мнението и за моята графика :)
« Отговор #211 -: Януари 17, 2011, 11:17:33 am »
Запазих си час за сряда, тъкмо след второто ЧХГ.. тъкмо да се види дали е ок :) Само малко ме прритесняват спазмите от време на време..дано да е нормално..че толкова време чаках..искам всичко да е наред
Знаех си,честито миличка и не се притеснявай излишно,ЧХГ-то си е добре за начална бременност и спазмите са нормални когато са около датата на предполагаемата М,вземи си ако изкаш но-шпа 3х1 за да си спокойна,ще ти отпусне гладката мускулатура на матката и спазмите ще отшумят,никакви лоши мисли ще ти дърпам ушите,зарадвай се де.
Пожелавам ти лека и спокойна бременност. :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Моля ви дайте си мнението и за моята графика :)
« Отговор #212 -: Януари 17, 2011, 11:21:18 am »
Леле Ренкааааа браво момиче!Честито и много да се пазиш-всичко ще е нарде на прегледа :D :hug2:

Re: Моля ви дайте си мнението и за моята графика :)
« Отговор #213 -: Януари 17, 2011, 11:56:16 am »
Дано, благодаря Мони :)


Re: Моля ви дайте си мнението и за моята графика :)
« Отговор #214 -: Януари 17, 2011, 12:08:07 pm »
Рени,
Супер мила, много се радвам за теб. Бъди много спокойна и щастлива..и както казват другите момичета ЗАРАДВАЙ СЕ ДЕЕЕ! :D
Краси

*
Re: Моля ви дайте си мнението и за моята графика :)
« Отговор #215 -: Януари 17, 2011, 12:23:37 pm »
Честито, Рени!
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Re: Моля ви дайте си мнението и за моята графика :)
« Отговор #216 -: Януари 17, 2011, 13:16:16 pm »
Тихичко честито, Рени:D
Чакаме още добри новини от теб !  :D
Re: Моля ви дайте си мнението и за моята графика :)
« Отговор #217 -: Януари 17, 2011, 13:20:48 pm »
Момичета, сега бях до тоалетната, имах на превръзката кафяво петно. Не бих казала, че е малко, но пък не е и червено. Направо щях да припадна.. не искам да ми се случва отново..предния път ми дойде със страшни болки..дано сега да е инцидентно..Иначе сега нищо не ме боли..


*
Re: Моля ви дайте си мнението и за моята графика :)
« Отговор #218 -: Януари 17, 2011, 14:00:19 pm »
Ако се тревожиш, може да звъннеш на лекаря, поне да ти каже евентуално дали да пиеш нещо. Също така ако имаш възможност, си почивай следобеда и най-добре си легни /ако не си на работа или можеш да се измъкнеш/. Дано всичко е наред!


 

*

    polisia

  • ***
  • 291
  • Силата е в теб! Използвай я...
Re: Моля ви дайте си мнението и за моята графика :)
« Отговор #219 -: Януари 17, 2011, 15:27:38 pm »
renito86, ако можеш отиди на преглед. Стискам ти палци!