0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #120 -: Август 06, 2010, 08:38:41 am »
Добро утро

Пожелавам на всички, които са на работа, да им мине мноог бързо работния ден,и да починат пълноценно през почивните дни !

Аз май се разболявам:( от тези климатици ме боли гърло, имам хрема..ужас--дано да се размине, че се каним да ходим на Албена на плажче :)

Чоки, дано другата седмица да провлачиш краче с +++, та дано и ние те последваме :)
Тити, дано мъжо се оправи бързо и да изкарате най-щастливото лято :)
Петенце, храни бебчетата да растат здрави и силни :)
Monkey i moniks_s, да стоите на хладно и да пазите бебоците !!
На всички пожелавам слънчев ден с една или повече точици :)


*
Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #121 -: Август 06, 2010, 08:48:00 am »
Добро утро и от мен сладуранки .
Петенце ,ти май наистина не спинкаш.Благодаря ти за поредна сутрин за кафенцето .
Лек ден на всички -работещи и почиващи . :D
Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #122 -: Август 06, 2010, 09:24:25 am »
Добро утро и от мен :)
Вчера ми беше толкова гадно, че чак не ми се пишеше. Пожелавам на всички прохладен ден, пълен с много усмивки. Ние утре ще запознаваме нашите, така че до утре вечер. Целувки и силни  :bighug: на всички.
*
Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #123 -: Август 06, 2010, 09:29:31 am »
Викиии, много се радвам, че не си ни забравила, мила, но драсни някой ред - как си?
Не съм ви забравила мила - винаги когато имам време надничам и много се радвам, когато виждам хубави новини.
Иначе съм добре, доколкото може. Възстановявам се след поредният неуспешен опит и си чакам последното одобрение от фонда. Продължаваме напред!
На всички стискам палци! Не спирайте да вярвате и да се борите за осъществяване на мечтите си...Успех!
Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #124 -: Август 06, 2010, 09:51:59 am »
Добро утро!
Петенце мерси за кафенцето
Днес се очертава да е малко по хладничко  :D поне тук в зарата 
Пазете се милички
Спорен ден на всички

Вярвам!!!!
*
Re: август дойде с много дебели чертички две/2
« Отговор #125 -: Август 06, 2010, 12:59:21 pm »
Днес се очертава да е малко по хладничко  :D поне тук в зарата  
Къде го видя това хладното 8O
Вики, стискам палци, мила! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:  Дано в цифрата три да ти е късмета! :goodluck: :goodluck: :goodluck:
Йолиии, нов месец- нов късмет, мила! :wink: :crossfingers:
« Последна редакция: Август 06, 2010, 13:01:20 pm от petqst »
*
Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #126 -: Август 06, 2010, 13:47:02 pm »
Здравейте и от мен.. и аз се чудя къде е това хладно...
Аз не пиша много напоследък, но тук два дни имам адски болки в дясното ухо иии нищо не ми помага. Чак свят ми се вие...
Успех на всички и хайде някой да отсрами темичката и да видим едно + тестче..
Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #127 -: Август 06, 2010, 17:28:24 pm »
Чини, и аз чакам някой да отсрами темичката.. за жалост аз мога да се класирам ЕВЕнтуално след 2 седмици :) Успех на всички



*
Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #128 -: Август 06, 2010, 18:06:06 pm »
аз чакам най-много ама....ще излезе ,че в моите теми нищо няма,пък аз с толкова желание ги пускам  :( :( :( :( :?

Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #129 -: Август 06, 2010, 18:20:39 pm »
Здравейте,мили дами!
И аз имах надежда,че днес ще е по-хладно,но си останах само с надеждата.Голяма жега,голямо чудо.
Аз да ви се оплача,момичета.Мен май никой не ме разбира.Обяснявам аз на моите хора,че е крайно време да се обърнем към специалист по стерилитет(моя лекар е акушер гинеколог онколог,няма какво повече да направи),те ми викат не та не.Мъжо вика"Че ние да не сме стерилни?!"Иди му обяснявай,че при две години и 4 месеца безплодие,така се казва.Нещо много страшно му прозвуча май.Вярно,че открихме един проблем и го отстранихме,но мисля да почакам не повече от още един цикъл и да се обърна към специалист.Майка ми пък днес седнала да ми обяснява,че това моето било на психическа основа.Сега тези един два месеца да съм била спряла да мисля за това и всичко щяло да се нареди.Това направо ме довърши.Никой не иска да повярва,че положението е сериозно.Че колко били две години,историята познавала и по-тежки случаи.
Извинявам се за дългия пост,но знам че поне вие ще ме разберете.
Желая ви приятен следобед,лека и прохладна вечер  :grouphug:
[/url]
Re: август дойде с много дебели чертички две/2
« Отговор #130 -: Август 06, 2010, 18:45:40 pm »
Днес се очертава да е малко по хладничко  :D поне тук в зарата  
Къде го видя това хладното 8O
Ами милички сутринта найстина си беше облачно и полъхващо  :D та викам си ахааа днес малко ще е по хладничко в сравнение с вчера,да ама не
Ahiito понякога е нужно време на мъжката част да приемат че има проблем


Вярвам!!!!
Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #131 -: Август 06, 2010, 18:55:02 pm »
ahiito, много кофти така като се получи  :?, но си направила първата крачка казала си им, че е възможно да има проблем. И това е нещо, остави и майка ти и мъжа ти първо да го осмислят, ще видиш че нещата ще се променят след време.

Дано разбира се времето е кратко и ни изненедаш с някой положителен тест  :wink:

Но пък ако ти се притесняваш, може да действаш, докато те мислят  :wink:. Намери добър специалист, запази час (че при повечето много се чака), отиди на прегледа, консултирай се, почни ако трябва малко по малко от някъде...а през това време, споделя с твоите хора, споменавай това-онова, ограмотявай ги, защото знаеш, че в един момент ще се стигне до спермограмата...и тогава в повечето случаи е трудно.

И аз много писах...но това е което мога да те посъветвам  :)

Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #132 -: Август 06, 2010, 19:29:29 pm »
rafosttinka,благодаря за подкрепата,мила.Интересното е,че спермограма сме правили.Изследвахме хормони,следихме ову,проверихме фалопиевите тръби.Открихме полип на матката и го отстранихме.Но всичко това сме го правили с моя гинеколог и сме ходили,където ни насочи за изследванията,но все още няма желания резултат.Не знам как да обясня на моите хора,че стерилитета не е в компетенцията на гинеколога ми.В момента,в който споменах"специалист по стерилитет"всички се стреснаха и започнаха да ме убеждават да изчакам още малко.КОЛКО ОЩЕ ТРЯБВА ДА ЧАКАМ СПОРЕД ТЯХ?!?!?!До колкото виждам с една овулация,проходими тръби и подвижни сперматозоиди,няма да стане.И на мен не ми се иска да повярвам,че може би има по-сериозен проблем,но поне един трябва да мисли трезво и рационално.
Ох,май пак много се отплеснах,но още не ми е минало,така че спирам до тук.
[/url]
Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #133 -: Август 06, 2010, 19:50:29 pm »
Вие даже много неща сте направили, въобще не сте в началото на пътя...
Може би вместо специалист по стерилитет, трябва да наблегнеш второ мнение от специалист, за да не звучи старшно...
Но няма как да не трудно с неразбирането :cuddle:, търпение и упоритост, и ще намериш правилния начин, за да те разберат :)
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #134 -: Август 06, 2010, 19:56:19 pm »
За това "второ мнение от специалист" изобщо не съм се сетила  :bighug: Аз понеже обичам да назовавам нещата с истинските им имена и наистина не съм се сетила,че така звучи по-малко страшно.Благодаря за съвета  :hug2:
[/url]
*
Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #135 -: Август 06, 2010, 23:26:12 pm »
ahiito, 2 г. и 4 м. не е малък период и е време да се разделите с "кварталния гинеколог". Посетете клиника по стерилитет, като начало направете нова спермограма, защото съдейки по разказа ти, едва ли сте я направили на правилното място. Също така, сигурно ще се наложи да повторите някои изследвания, но повярвай ми, това е правилния път за разрешаване на проблема.

Ето координати: http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=167&Itemid=52

*
Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #136 -: Август 06, 2010, 23:47:07 pm »
Здравейте момичета малко късничко  :oops:, ама немога да не се разпиша аз  :D
Ахито, Елфи правилно те е насочила и аз така вече 3 години, ама се скарах с половината от родата, ако се сещаш от предишни теми и най-накрая мъжа ми реши, че вече е на 30 и е време да се заемем сериозно с проблема, тъй като неискал да става като баща си на 45г. баща /неговите родители са възрастни, свекито е имала около 5 спонтанни аборта/. Дано всичко много скоро се нареди.
Чини да ти се оправя ушенцето скоро миличка, а ти на доктор ходи ли за него  :ask:
Все съм се чудела защо КИРМ Плевен я няма в този списък който Елфи е дала и още немога да си отговоря на въпроса, ама от там ще почнем дано не се стига за по-нататък  :(
Радостче много се радвам да те виждам отново толкова честичко в нашите редици  :D
Вики много ще стискаме тоя път да стане
Йоли миличко, всички знаем колко е гадно така, но и нашето време ще дойде, за да не дойде  :wink:
Чоки стискам мила  :crossfingers:, пък Исето тя си знае  :bighug: :D
Та сега малко и за мен да кажа, нали бях на изследвания , хормонални , та резултатите съм ги написала в графиката ми, Пролактина ми е доста висок, но доста от момичетата ме успокоиха, че бил нормално от напрежението , пък и не съм спала много. Хламидиите ще бъдат готови до вторник най-късно, а във вторник имам рожден ден  :D,ставам на 26  8O и ще хдим за СГ в Плевен  8).
Та това от мен, че май множко стана и мноооооого стиснати палчета от мен за всички и много си в обичкам. Утре ще лепя тапети в свако ми  :o и роднините ми ме използват, ама няма как като им се давам така ще е. Лека нощ, да спите в кош
*
Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #137 -: Август 06, 2010, 23:59:24 pm »

Все съм се чудела защо КИРМ Плевен я няма в този списък който Елфи е дала и още немога да си отговоря на въпроса, ама от там ще почнем дано не се стига за по-нататък  :(

http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=999&Itemid=31
*
Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #138 -: Август 07, 2010, 00:04:03 am »
и аз така предположих, бях чела статията, но бях изключила.
Благодаря ти Елфи и извинявай  :wink:
*
Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #139 -: Август 07, 2010, 06:58:54 am »
Добро утро!
Как сте в тия жеги, бе хора? Направо е ад 8O
Айде на кафенце :D

Бебешорче, то сутринта, да, ама послееее :lol:
Ахито, правилно са те посъветвали момичетата, 2 год. са си много. Действайте :wink: Дано в скоро време всичко да се нареди!
Жени, радвам се, че резултатите са ОК! :D Дано и всичко останало да е така.
Чини, дано скоро да ти се оправи ушенцето! :D
Сттинчеее, добре си ни дошла отново :wink:
Прегръдки на всички и хайдеееее някой да се похвали вечееее :D
Лек и прохладен ден!