0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #80 -: Август 04, 2010, 09:37:39 am »
Добро утро!
Пете мерси за закуската!Ще ми се и аз да можех да ставам толкова рано!
Честито сакче!!! :ballons: Пък дано  да се видят 2 ,които да се превърнат в сладки пухкави бебоци!А сега само спокойствие и почивка!

Момичета не се очайвайте-нов месец ,нов късмет!Аз също предпочитам да ми дойде по-рано за на се самонавивам както става през повечето време!

Лек и усмихнат ден на всички!!
 :bighug:

Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #81 -: Август 04, 2010, 09:44:30 am »
Добро утро :)
Петето пак е сложила най-хубавата закуска, а за пейзажа да не говорим. Направо се размечтах за планините. Пети, честито  :babyflips: или  :babyflips: :babyflips:. Вчера си имала доста премеждия, но по-важното е , че всичко е наред сега. То само тираджиите да бяха такива, всеки ден е така във Варна. Аз вече не се ядосвам изобщо.
Прекрасен ден на всички и стойте на хладно. Целувки  :bighug:
*
Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #82 -: Август 04, 2010, 10:11:16 am »
Здравейте мили дами,
отдавна не съм писала - време не остава, но не мога да не се включа да честитя...
ПЕТЕ...ЧЕСТИТОООООООООООО! Много се радвам мила! Лека и спокойна бременност!
На всички успех и сбъднати мечти!
*
Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #83 -: Август 04, 2010, 10:46:40 am »
Добро утро и от мен, то добър ден ама свекито ми идва на гости и затова пиша по-късно. Снощи мен ме навести гадинката и съм щастлива  :D, че се свърши тоя месец, ама то какво навестяване ужас то почти нищо няма  :( незнам вече какво става с тоя мой цикъл в петък ще ходя да се изследвам, защото няма как за Плевен, че ще ходим във вторник, а ще е ксно за моите хормонални и затова тука в уж най-добрата лаборатория.
Та много стиснати палци от мен на всички, кой за каквото има нужда.
Лек ден и стойте на хладничко
Момичета имам един въпрос, при положение, че снощи късно ми дойде кога е добре да си направя изследванията - хормоналните -утре или в петък. Какво бихте ме посъветвали, защото реално трети ден ще ми е утре, ама като ми е дошло вечерта, незнам и аз  :( благодаря ви предварително
« Последна редакция: Август 04, 2010, 10:53:19 am от Женя »
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #84 -: Август 04, 2010, 10:55:33 am »
Здравейте и от мен муцунки.
Пете, страхотна закуска на фона на страхотна гледка. Хихихихи помниш ли вчера като те питах мъжа ти не го ли е набил тоя тираджия.Е, прибра се милото и аз му разказвам и... познай какъв му беше първия въпрос- "Мъжа й не го ли е набил?" Хиххихихихи, много бойно се оказва нашето семейство май  :lol:
Жени, направо ти завиждам мила искам и аз вече да знааам.
Ех, съдба защо си тъй жестока ...
Вики радвам се да те видя тук, Раиска ко прави принцеска в тази жега, тормози ли те много?
РТФ да си изкараш една страхотна ваканцийка и да се поплицикаш и заради мен.
Снежи  :hug2:
Шкембенце къде скъта графиката си бе душко ???
Маймунче дръж има още малко до прохладатааа.

За съжаление в моята гадна работа кипи една жега от напрежениееееее- мразя ги , ама знаете ли колко много ги мразя, както и да е. Пожелавам вашият ден да е много прекрасен, усмихнат и пълен с положителни изживявания. Бичкам ви ей  :P


*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #85 -: Август 04, 2010, 11:11:53 am »
Пете, честито сакче и дано на следващия преглед да са две  :bighug: :babyflips: :babyflips: с пулсчета! Ама колкото и да са важното е да сте добре и да си се гледкате докрая спокойно и безпроблемно!
Мънкич, аз не мога да разбера как може да се оплакваш от жегата край морето и да бягаш от там?!  8O Аз само да се докопам до морето и никой не може да ме изгони от там....  :oops: 8) :P Ела ми на гости да видиш тук за каква жега си говорим....  8)
Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #86 -: Август 04, 2010, 12:26:54 pm »
Анииии ,офффф ами като съм с постоянни контракций,и се ме боли,и ниско кръвно ,и те не ми дават да ходя на плаж и да ти кажа милея сега за планина  :D,ааааа иначе неможеш да ме прибереш от плажа и да ме извадиш от водата ама до годинааа сега няма как  :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #87 -: Август 04, 2010, 12:50:22 pm »

Шкембенце къде скъта графиката си бе душко ???

Joly миличка скоро видях как ми отварят графиката през форума в офиса при това колеги и затова я заключих! И после ми обясниха как само съм четяла  а бебе с четене не ставало!Абе какво какво да ти кажа..дори не се разправях!С простаци не  е лесно!
 :bighug:


*
Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #88 -: Август 04, 2010, 13:17:25 pm »
Мале, мале! Шкебелина, какви са тия твоите колеги бееее??? 8O
Удари им една на ум и толкова :D Както се казва, убий простака с мълчание :D
Викиии, много се радвам, че не си ни забравила, мила, но драсни някой ред - как си?
Чоки, добре съм, мила, спах като окъпана :D
Прегръдки и палци на всички!
Приятна почивка на тези, които ще се възползват от лятото! И да не ни забравите - цопнете се и заради нас :wink:
Благодаря на всички отново - Обичкам ви!
*
Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #89 -: Август 04, 2010, 14:14:37 pm »
Здравейте..
:) Пете, да се пазиш, да почиваш и.. на 16 ще чакаме още новини...
Йоли, Фови... стиснати палци от мен..
Аз се чудя с тая ниска бт още от 7 ден и малко ме притеснява...
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #90 -: Август 04, 2010, 14:16:03 pm »
Здравейте здравейте !
Пиша ви докато не съм се разтопила от жега  :lol:

Йоли мила, айде стига с тези странности, ами да се покажат 2те черти най-после!  :bighug: Какво става с плановете за инсе ?

Тази седмица ми е последната работна  :D и Слава Богу защото наистина ми става много трудно да ходя на работа в тези жеги...още повече, че нито в офиса нито служебната ми кола имат климатик...кошмари и ужаси...

Пазете се !  :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1:
« Последна редакция: Август 04, 2010, 16:14:48 pm от Raissa777 »
*
Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #91 -: Август 04, 2010, 15:18:32 pm »
Петееее, ама да знаеш как се радвам за теб ;) Важното е, че има плоден сак ! Урааааа ;) Честитоооо!


*
Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #92 -: Август 04, 2010, 18:34:16 pm »
Шкембелинче, да дойдем с Йоли да ги набием тия твоите любопитни колеги. Ще ти ровят те в графиката, ама-ха!
Да взема да се цопна под вирусите,  :surfinga:, че то знае ли човек!
Пък иначе заменям почивката, само и само и аз да съм поне с едно плодно сакче на правилното място в коремчето.  :crossfingers:
« Последна редакция: Август 04, 2010, 18:45:46 pm от rtfrtf »
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #93 -: Август 04, 2010, 18:37:46 pm »
Петеее,честито сакче/та.А за тираджията-то май няма значение какъв е по народност,всички са еднакво луди.Важното е,че вие сте добре.
Йоли,лелката още я няма,а :) Палците ми още са силно стиснати.
Аз тези дни ще взема да се обадя на лекаря си,че не се разбрахме до колко месеца е нормално да изчакаме след отстраняването на полипа.Че ако трябва да се предприемат други мерки,да се действа докато е време.
п.п.Жени,тези изследвания не са ли м/у 3 и 5 ден?Ако е така,смятам че е по-добре в петък да си ги пуснеш.Поне така мисля аз,нека и другите да си дадат мнението.
[/url]
*
Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #94 -: Август 04, 2010, 19:05:22 pm »
Момичета имам един въпрос, при положение, че снощи късно ми дойде кога е добре да си направя изследванията - хормоналните -утре или в петък. Какво бихте ме посъветвали, защото реално трети ден ще ми е утре, ама като ми е дошло вечерта, не знам и аз  :( благодаря ви предварително
Малее, това съм го пропуснала :oops:
Жени, броиш днес за 1-ви ден и в петък на 3-ия ги пускаш :wink:
По принцип за 1-ви ден се брои ако ти е дошло до 14ч., от там нататък този ден е нулев.
Успех, мила!
*
Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #95 -: Август 04, 2010, 20:12:14 pm »
Оооооооооо мнооого ви благодаря  :youwoman: за отговорте, пък аз вече се бях настроила за утре да вървя
РТФ :bighug:
Шкембе кажи им , че идем всичките и   osi_6
Хайде лека ви вечер
Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #96 -: Август 04, 2010, 20:28:06 pm »
Шкембе кажи им , че идем всичките и   osi_6

Я да вземете да ме включите и мене в боя,че да си изхабя натрупания гняв.Днеска,който не видях с него не успях да се скарам.Някаква ужасна раздразнителност ме е обхванала от сутрината направо ще  osi_7.И естествено накрая го отнесе мъжо.Каква беше тази агресия в мен не мога да си обясня(а тя още си ме държи в момента ама..).


Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #97 -: Август 04, 2010, 22:29:16 pm »
Мария, от Бт ще да е.. дано да се задържи така висока. Стискам палци :)


Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #98 -: Август 05, 2010, 06:44:42 am »
Добро утро на всички мами и бъдещи такива.Ще спазя традицията- ще изчакам Петето да сервира кафенцето и закуската.Аз изчезвам да събирам багажа,че път ме чака.Ще бягам от морските горещини и тичам да се скрия в планинските прохладини.
Рени мила дано си права.Надявам се като се върна резултата от вчерашната агресия да е вече на лице. :)
Лек ден момичета и стиснати палци на всички-на кой за каквото му е нужно


*
Re: август дойде с много дебели чертички две/2
« Отговор #99 -: Август 05, 2010, 06:51:06 am »
Добро утро сладурки! :D
Мария, а бе няма такава традиция, бе мила :wink:
Който първи влезне в темата сутрин, той пуска кафенце и закуска :wink:
Но щом си казала, днес отново аз да съм, заповядайте:

Приятно изкарване на почивката! :D
Лек и спорен ден на всички! :D