0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #60 -: Август 03, 2010, 20:28:35 pm »
Честито Пете.А сега само спокойствие и да пазиш  :babyflips: или  :babyflips: :babyflips: ще разберем на 16.08.Браво за чудесните новини,които донесе след малкото препятствие на пътя.


Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #61 -: Август 03, 2010, 20:42:25 pm »
Пете, честита точица/и  :D
Чакаме с нетърпение следващия преглед, че тези съмнителни две точици :wink: :P

И сега както се казва спокойствие и силна храна :D

Ама с тия пътно-транспортни произшествия...важното е че сте добре, живи и здрави :)

Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #62 -: Август 03, 2010, 20:44:20 pm »
Петенце честито ти плодно сакче , пък дан са и 2 много ще се радвам. Тоя тираджия сигурно не е бил българин, нашите са по-внимателни, че моя мъж беше в него район, ама засега слава Богу няма произшествие.
Бебешорче, Ахито съжалявам милички, Бебешор не е норално толкова да се скъси цикъла ти.
Аз и аз си чакам лелката до ден два да ме навсти, пък иначе мъжо тая вечер каза, че говорил с шефа си и за вторник да запазя час за спермограма - на рождения ми ден.Та утре ще звънна да видим дали може за вторник и така, дав.но да мога и аз тогава да си направя моите изследвания :)
Лека вечер - до утре на кафенцето
*
Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #63 -: Август 03, 2010, 20:50:07 pm »
Петенце .... Тоя тираджия сигурно не е бил българин, нашите са по-внимателни,
Уфф, де да беше, ама не  8O
Още ме е яд на него - 34годишен Варненец :x
Моичкият току що ми заяви, че очаквал дори и да го набия :D :D :D
Ама аз така му се ядосах на оня докато го гонихмееее, та като го спряхме му налетях с бесни думи  :D :D :D
*
Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #64 -: Август 03, 2010, 22:51:24 pm »
Браво Пете,супер ,  честита точица :D  аз затова влизам да видя дали си се  отчела.Важното е ,че е било малко произшествие и сте добре :balk_21:
Бебешори,Ахито,Женка едно голямо  :bighug: и за вас.

*
Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #65 -: Август 03, 2010, 22:53:40 pm »
Пете, браво, страхотни новини, ама ще го запомниш този първи преглед, страшни премеждия  osi_14, но поне си получила хубавата вест от две места  :wink:

Момичета, и аз така предпочитам, по-добре да подрани гадюхата, от колкото да се надявам.
Така че сега смело напред с нови планове.

Тука обаче, тези които чакат, да зная че много  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:, а, Жени, и ти ли, ха дано не ти се наложи да ходиш до Плевен.
Оли, как минаха танците?

Ей, днеска голяма жега беше osi_16 и от никъде няма полъх, чак не ми се ляга ...

Лека нощ на всички!

*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #66 -: Август 03, 2010, 23:06:04 pm »
 8O Петенце ... големи истории големи чудеса! Цял ден те чакаме и ти си дойде с гръм и трясък  :lol:
Без почивка - хубаво - лошо - хубаво. Ама пък хубавото е тоооолкова хубаво  :D :D
Браво и честито !  :D Пази се от силни емоции и високо кръвно ( доколкото може де! ) Чакаме следващия преглед  :P

Лека вечер от мен на всички прекрасни бандитки  :bighug: :pink_dust_1: :pink_dust_1:
*
Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #67 -: Август 03, 2010, 23:17:17 pm »
Леле Пете, големи емоции си имала днес. Е важното е че всичко е свършило добре.
Честито сакче\та.
Пожелавам ви хубава вечер. И се пльосвам отново под  :pink_dust_1:
Хайде оставям ви че моя мъж днес отново се е активизирал. Направо не мога да го позная тези дни. Умора няма. Е не че се оплаквам де. То така се прави за да има резултат. Е да видим и какво ще сътворим, че през почивката нещо въобще не ми се занимава със следене на О. Айде че много се отплеснах.  :D
До утре.

*
Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #68 -: Август 04, 2010, 00:09:25 am »
Петенце ,честито миличка .Добре е когато всичко свършва добре .Сега повечко почивка и спокойствие .
*
Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #69 -: Август 04, 2010, 00:14:45 am »
Пете, браво за хубавите новини!! Ще чакаме да чуете сърчице/ца на 16.08!!!
Момичета, аз по никое време, но искам да ви пожелая хубава и лека седмица с много +++++  :oops:
и да ви поканя на една розова баня от вирусчета  :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1:
*
Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #70 -: Август 04, 2010, 06:36:18 am »
Добро утро слънца! :D
Да ви поднеса закусчицата пред прозореца на свеж въздух :D

Благодаря на всички за милите думи! :D
Снощи не ми беше много до четене, но днес вече ще ви прочета и попиша по-вечко :wink:
Лека, спорна и хладна сряда :D
Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #71 -: Август 04, 2010, 06:50:09 am »
Добро утро.То май стана традиция Петето да ни сервира закуската,за което благодаря.При такъв пейзаж изобщо не мога да пропусна да си хапна.Днес съм в приповдигнато настроение-последен ден на работа ура-кеф,утре заминавам на почивка  :cheerleader:,но ще ви наглеждам  :).Лек ден на всички.


*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #72 -: Август 04, 2010, 07:19:44 am »
Ох, блазе ви на всички, които сте на почивка или които отивате на такава  :beach1:
И аз нямам търпение да избягам за няколко дни на моренцето.

Пете, съжелявам за вчерашните преживявания, сега по-спокойна ли си? Как спа снощи? Дано да не си се стреснала много. Мъжът ти как е? Важното е, че е бил "малкия дявол" и сте се разминали само с колата. Но в същото време и те поздравявам за хубавото сакче и мъничката точица, хайде съвсем скоро да чуете и сърчицето на бебо  :lovedock:

Лек ден на всички.
« Последна редакция: Август 04, 2010, 07:33:25 am от Чоки »
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #73 -: Август 04, 2010, 07:20:20 am »
Добро утро! Честито, Петенце, все така да продължаваш с хубави новини да ни радваш! :D
Хубав и спорен ден. :D
*
Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #74 -: Август 04, 2010, 07:35:56 am »
Добро утро! Момичета, вие не спите ли бе? Аз едвам си отварям очичките сутрин.
Пете, много добра новина. И добре, че не си го набила, сигурно малко е останало,  :fighting:
Спорен ден. На мен ми остават днес и още два дена и аз ще прескоча до моренцето,  :balk_183:
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #75 -: Август 04, 2010, 08:04:39 am »
Добро утро и едно голямо мерси на Петето за вълшебната трапеза....аз даже вече се назакусвах....днес милото ме поглези и ми направи закуска :oops:
Пете,на 16.08 и аз съм на преглед а и имам ЧРД-значи ще празнуваме :wink:
Чоки,то и аз ще пропусна това лято почивката ,а така ми се ходи :?
Лек ден Ви желая и дано е по-прохладно от вчера,аз в най-голямата жега два дни се разхождам до паспортна да вадя лична карта-беше уЖасно :x
хайде на баня с вирусчета :D :D :D :D :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1:
« Последна редакция: Август 04, 2010, 08:09:21 am от moniks_s »

Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #76 -: Август 04, 2010, 08:08:42 am »
Добро утро на всички :)

Днес успях да се вредя за закуската. Благодаря Петенце, и честито за плодното сакче--а дано да са 2--още по-добре :)
Стискам палчета и ви желая слънчев и усмихнат ден !


*
Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #77 -: Август 04, 2010, 08:11:27 am »
Добро утро. Пете, честита точица. Сега спокойствие и силна храна. Хайде някой няма ли да се отчете с  :bfp:.
 от мен вируси :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1:Лек ден и стойте на хладно
Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #78 -: Август 04, 2010, 08:24:19 am »
Добро утро бандааа  :D.
 Петее еее ама честита ти точица мила,само хубави новини и емоции да има  :P.А за варненските шофьори какво да кажа,нищо не става от тях аз се убедих на 100%,трябвало е да го набиеш ,ако не ти то поне една тупаничка от мъжа ти  :D,ноооо важното че сте добре  :wink:.
 Мерси за кайфенцето,прекрасно е.
Аз също нямам търпение да дойде края на август и да отида малко при мама на планина,че тука е мн жега.........
 Лек ден на всички,и мисля че е време наистина за +++++++  :wink:
Ето малко от моя прашец  :pink_dust_1: :babydust::pink_dust_1: :babydust::pink_dust_1: :babydust::pink_dust_1: :babydust::pink_dust_1: :babydust::pink_dust_1: :babydust::pink_dust_1: :babydust::pink_dust_1: :babydust::pink_dust_1: :babydust::pink_dust_1: :babydust::pink_dust_1: :babydust:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #79 -: Август 04, 2010, 09:29:21 am »
Добро утро и от мен .
Петенце ,както винаги си най-раннобудна и си ни поднесла кафето и закуската ,Благодаря ти !!!!
На всички лек ден и се пазете .
Мънки ,Мони ,дианка мерси за вирусчетата -веднага се цопвам  :a_cat_06: :a_cat_06: :a_cat_06: :a_cat_06: