0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #140 -: Август 07, 2010, 08:25:28 am »
Добро утро милички!
Веднага се мятам на кафето и кроасаните.Благодаря ти Петя.

Прегръдки на всички и хайдеееее някой да се похвали вечееее :D


Аз със това немога да се похваля,но мога да се похваля със :heartbeat: в  :chart:
Днес БТ няма,но за сметка на това имаме сърчице.Мъжа ми се прибра.Малко извънредно поради здравословни причини,но все пак сме заедно.
Желая ви лек ден в жегите.
  <br />
*
Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #141 -: Август 07, 2010, 08:27:36 am »
Браво Тити! :D
Дано това сърчице да ти носи късмет! :D
Скорошно оздравяване на мъжо! :wink:
*
Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #142 -: Август 07, 2010, 08:54:47 am »
Добро съботно утро момичета .
Петенце ,благодаря ти за кафенцето.
Чин мила как си ? Наистина ,защо не посетиш доктор за ушенцето .
Жени ,и тука да т епоздравя за добрите резултати от изследванията .
Тити ,дано  това  :heartbeat: ти е на късмет.
Момичета пожелавам на всички ви спокойни почивни дни .И се пазете от силното слънце
 :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #143 -: Август 07, 2010, 09:04:06 am »
Добро утро и от мен.Бързам да седна на масата-Пете благодаря за вкусотийките.
Жени поздравление за добрите резултати.
Тити честито ти сърчице-да стават все повече този месец.
Чоки на скоро имах ужасни болки в ухото и вдигнах мъжо посред нощите за лекарство.Дадоха му капки(не мога да се сетя как се казват,че не съм и вкъщи да видя),но ми помогнаха много бързо.Ама то като питаш в аптеката ще ти предложат нещо,което да помогне.Не чакай да ти мине от самосебе си,че аз от болки съм ревала.
Оффф унесох се ама..Ами лек ден на всички.Аз продължавам да разглеждам българските красоти.


*
Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #144 -: Август 07, 2010, 09:25:51 am »
Добро утро..
Пете, благодарско за закуската.
Ухото ми днес вече е добре, от какво беше тая болка така и не разбрах, защото свекито ми слага всякакви неща в него... но мина :) дали от капките, олиото или алое верата, мина и това е важно.. Благодаря за загрижеността.
Ахиито, консултацията с друг специалист никой не може да ти я " забрани". Действай- ако това ще те успокои, прави нещата така за да се чувстваш ти добре, но спокойствието и търпението е много важно и колкото да ги губиш, старай се да мислиш малко по-позитивно въпреки това...
 :bighug:
Прекрасен ден на всички, моят мъж снощи се върна от командировка и отиваме днес на пикник..
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #145 -: Август 07, 2010, 09:29:57 am »
Здравейте мили ми приятелки.
Пете, пак старателно се грижиш за окръжностите ми с тези закуски. Ще видиш как като се преместим в Зарата ще идвам у вас на закуска  :P

Жени радвам се, че всичко е в норми, и че мъжа ти влиза в правия път. Всичко ще е наред и СГ и скоро ще има да се хвалиииш. А за хламидия кой ти каза да се изследваш?

Чин незная лек за ушобол, но се радвам, че вече си по-добре- приятен пикник. Ух, завидях ти- аз съм на работа и днееееес
Титиии ма много ти е чаровно сърчицето и ... май е точно на мястото си  :wink:

Радостинка знаех си, че си тук и ни наглеждаш  :bighug:

Ахито тези решения ги ограничи само до теб и мъжа ти- не води война с останалите от семейството ви. Това засяга пряко вас и си действайте без да търсите одобрение от когото и да било. Те могат да помагат, но решенията са си ваши и без значение колко ти обясняват как не е нужно, вие си отидете при специалист. Пожелавам ви успех и добри резултати мила.

А за мен... аз паднах, много от високо, сега седя на земята и събирам сили да се изправя. Би трябвало вече да "свикна" с това положение, а аз като че ли всяко следващо поражение изживявам по-тежко и по-тежко.Благодаря на всички ви за подкрепата и затова, че ме мислите. БЛАГОДАРЯ

ФЕ и моето мило онзи ден се опитваше да ме успокои докато плачех, но... неуспешно скри сълзичките в очите си и треперещото гласче ... Боли, но... ще ми мине, все някой ден ...

Обичам ви и ви пожелавам приятна почивка.


« Последна редакция: Август 07, 2010, 09:31:47 am от ioly »


Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #146 -: Август 07, 2010, 09:54:25 am »
Добро утро!
Сядам на трапезката на Петето,че както ми се спинка  :balk_126:
чакам с нетърпение още една седмица и моренцееее :beach1:
Тити дано това сърчице е на късмет  :crossfingers: :crossfingers:
Весели почивни дни на всички !

Вярвам!!!!
*
Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #147 -: Август 07, 2010, 10:36:36 am »
Минавам и аз колкото да прочета какво ново  8)

Ахиито- виждам, че добре са те посъветвали, но наистина, недей и прекалено песимистично да гледаш на нещата- все пак сте отстранили един проблем, и то не малък, не бързай да се обезнадеждаваш, може пък това да е било всичко, което пречи и сега да отнеме няколкото месеца, които така или иначе са нормални.

Женя, на 26 няма какво да слагаш тези големи очи  8O хихи, мен все ми звучиш като по-голяма, не знам и аз защо, пък ти си по-малка от мен  :wink:

Йолии, ставай от земята, аз казвах ли ти да не се настройваш ни за едното ни за другото прекалено много, аа?  :D Гадничко си е, но това е положението.

Аз да си кажа честно вчера чак се подразних от писанията на някакви новорегистрирани потребители в темата "Дали съм бременна?" - още като ги видя и знам, че ще е вечния въпрос- втората черта на теста е бледа, но е там и сега бременна ли съм.. ее, на всяка страница по 50 такива въпроса, сякаш не го пише даже и на самите тестове.. и след като тук всички много повече заслужават тази втора черта, еми хвана ме яд.

Хайде толкоз от мен засега и ми стискайте палци БТ да се вдига вече, че си е време  :)


 

*
Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #148 -: Август 07, 2010, 10:39:38 am »
Здравейте сладурки и добър ден Пете мерси отново за закуска, аз отивам да лепя тапети в свако ми и затова ще съм бърза, като стискам палци на всички ви Тити радвам се че си имаш мъж отново  :D, Йоли изследванията ми ги назначи доктора от Плевен  и на мен и на мъжа ми ни каза да си направим за хламидии, но той неговите ще ги прави в Плевен.
Целувки и лек ден на всички
Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #149 -: Август 07, 2010, 10:46:04 am »
Добро утро и от мен :) Аз се нареждам на кафенцето.Благодаря за трапезата,Пете,чак ти се чудя как ставаш толкова рано.
Йоли,съжалявам мила,напълно те разбирам как се чувстваш.И аз с всеки изминал месец го изживявам все по-тежко.Но дано това е последното ти разочарование.
Тити,честито ти сърчице,мила и дано е на късмет  :crossfingers:
Жени,радвам се че изследванията са добре,дано и другите са така и скоро да ни зарадваш
Чин,как ти завиждам за пикника...
Благодаря на всички ви за подкрепата и съветите,наистина сте прави.Снощи с моята половинка решихме,че ще изчакаме и този цикъл.Нека матката да се възстанови от хистерото,но три цикъла са й напълно достатъчни.
Желая ви приятна почивка на почиващите и лека работа на работните(като мен  :wink:)
[/url]
*
Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #150 -: Август 07, 2010, 10:46:54 am »
Добър ден и от мен!Петенце пак ли ти душо си най-ранобудната :balk_21:?Сядам веднага :D
Мен никой не ме споменава :(,но аз ви мисля всичките,така да знаете
Приятен уикенд

*
Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #151 -: Август 07, 2010, 11:14:09 am »
Фе, всяка жена заслужава втората черта, това че тези момичета не са писали до сега не означава, че те не са се борили за бебе, а и дори и да не са... всеки живее със съдбата си... Никой не заслужава по-малко или повече....

 Тръгвамееее, а на тези които не могат да отидат днес на пикник.. заповядайте :) :)
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #152 -: Август 07, 2010, 11:17:40 am »
ФЕ , колко лесно звучи само "не се настройвай" нали ???


Монито и ние те мислим. Как си днес? Да стоиш на хлад и да си почиваш повече. Чу ли ?  :P


Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #153 -: Август 07, 2010, 11:36:07 am »
Добър ден  :D

Ей голяма жега, само  osi_16 osi_15

Пете, аз постоянно съм тук :wink:, както казва Йолито - наглеждам ви :wink:, но около мен нищо ново...та затова рядко се включвам.

Ахито, ето че утрото е по-мъдро от вечерта. Честния диалог и споделянето на притесненията с половинката в семейството е половината път до успеха :)

Мони  :hug2:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #154 -: Август 07, 2010, 12:17:07 pm »
Здравейте момичета.
Пете, много благодаря за закуската. Страхотна както винаги.
Йоли напълно те разбирам. Аз все се опитвам да не мисля и да не се настройвам, но си е трудничко. Е единствено до някаква степен този месец успях да не мисля толкова много, но това беше до момента в който се върнахме в София.
На всички които им предстой отпуска и море да си изкарате една хубава почивка. И тези които още не са видели  :bfp: като се върнат да се похвалят. А ако знаете как благородно ви завиждам. Моята отпуска свърши и от понеделник отново на работа.
Нещо много се отплеснах. Поздрави на всички. Прегръщам ви и ви целувам. И горе главата.


*
Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #155 -: Август 08, 2010, 06:55:07 am »
Добро утро!
В тия жеги, май никой не си е в къщи пред компа :wink:
Точно така се прави - на хладноооо :D
Заповядайте на кафенце и после всички на хладинка, че май пак се очертава жега :D

Лека и прохладна неделя! :D
ПП: Всички от Зарата  - да не забравите за срещата, ще пиша отсъствия 8)
*
Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #156 -: Август 08, 2010, 08:37:31 am »
добро утро милички .
Мале Петенце ама ти душицо златна пак си от рано тука .
Ами......... за поредна сутрин ти благодаря за страхотната маса .
Лека неделя и от мен . :bighug: :bighug: :bighug:
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:А тези палчета са за всеки който има нужда
« Последна редакция: Август 08, 2010, 10:25:02 am от foveri »
*
Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #157 -: Август 08, 2010, 10:14:44 am »
Добро утро сладури!Пете ,ако и у дома сервираш такива вкусотии....мъж ти е щастливец.Благодаря за закуската,16.08 наближава,въпреки ,че ми се иска по-бързо да дойде  :D
Спокоен ден на всички и малко вируси за късмет,пък може все някой да отсрами темата,иначе....голям карък се оказвам ,няма да пускам май теми вече :? :? :?
Чокииии още малко :crossfingers: :bfp:
 :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1:

*
Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #158 -: Август 08, 2010, 10:23:41 am »
Мони мерси за вирусчетата ,знаеш ли от кога дебна някой да пусне ,че да се цопна  :a_cat_06: :a_cat_06:
Хей ,какви са тея приказки  osi_6.Няма къръци тука .Всичко си е наред ,спокойно ,просто сезона е такъв  :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #159 -: Август 08, 2010, 10:40:56 am »
Добро утро захаринчета!
Ама Петето пак такава софра разпънала рано-рано,сядам веднага на кафенце
ПП: Всички от Зарата  - да не забравите за срещата, ще пиша отсъствия 8)
Е как бе миличка там сме  :D никакви отсъствия  :lol:
Мони не такива мисли :balk_87: - никакви каръци знаем ли ваканционните момичета може да ни изненадат  :balk_21:
Цамбурвам се  под вирусчетата че скоро ловния сезон започва  :lol: :a_cat_06:
Палчета на всички нуждаещи се  :crossfingers: :crossfingers:

Вярвам!!!!