0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: М2 ТОН
« Отговор #80 -: Януари 17, 2011, 22:25:20 pm »
Момичета,четох,че направо си е вредно съчетанието медикаменти+сок от грепфрут.Пия М2 тон и сок.Дали и м2 тон е към тези медикаменти?
И тук да се извиня за правописната грешка...грейпфрут :oops:
Re: М2 ТОН
« Отговор #81 -: Януари 23, 2011, 17:53:41 pm »
Ако това ще те успокои и аз вече 50-ти ден съм без МЦ. След опит по дълъг протоко съм и явно здраво съм блокирана. Ходих на преглед и ми дадоха дуфастон по схема.
Не ме успокоява, защото при теб си има причина, от блокажа е и аз бях така лятото след блокажа - два месеца без цикъл.
Ама сега е от киста, даже две и съм убедена, че е от М2 тона. Вече имам цикъл, дойде ми на 56 ден в неделя. Обаче вече 8-ми ден днес не ми спира. Днес бях на преглед, едната киста се е спукала, но другата си е там - 28 мм.От днес почнах противозачатъчни Фемоден. Някой да ги е пил. Аз за първи път пия противозачатъчни. И то от 8 ден, а пише че най-късно от 5 се пият. И другото което е по принцип нали се пият по 1 хапче на ден, на мен док ми предписа първата седмица по 3 на ден, 2-рата по две и третата по 1. След 10 дена на преглед, ако не я спукам, ще я пунктираме.
*
Re: М2 ТОН
« Отговор #82 -: Януари 24, 2011, 11:20:16 am »
Попринцип сокът от грейпфрут унищожава действието на ензим наречен P-450 3A4, който е отговорен за разгражденето и усвояването на лекарствата. Когато това стане, концентрацията им в кръвта се увеличава, и може да достигне токсични нива. И това може да стане дори и от една чаша. Влияе на лекарства за кръвно, холестерол, алергии, противувирусни препарати, антибиотици и др.
Затова, според мен трябва да се внимава с този плод. 
Re: М2 ТОН
« Отговор #83 -: Януари 25, 2011, 10:12:07 am »
Пих 2-3 месеца М2тон и цикълът ми се разбърка.
Предполагам, че е от него.
Re: М2 ТОН
« Отговор #84 -: Януари 25, 2011, 11:14:21 am »
Следя темата и честно казано взех да се обърквам.Много противоречиви мнения.Някай с повече опит може ли да обобщи?
Re: М2 ТОН
« Отговор #85 -: Януари 25, 2011, 13:52:56 pm »
Всичко е индивидуално!
Няма идеално лекарство.
Re: М2 ТОН
« Отговор #86 -: Януари 25, 2011, 15:18:58 pm »
Всичко е индивидуално!
Няма идеално лекарство.
Кратко ,точно и ясно ! Май нямаше смисъл да питам :wink:Благодаря ти!
*

    ivetod

  • ****
  • 591
  • Благодаря!
Re: М2 ТОН
« Отговор #87 -: Януари 25, 2011, 16:37:10 pm »
Пих 2-3 месеца М2тон и цикълът ми се разбърка.

И при мен се получи така, пих от юли до септември, накрая имах и задържан фоликул.
Не знам дали е от него, но наитина има много противоречиви мнения. Индивидуално е.
Re: М2 ТОН
« Отговор #88 -: Януари 25, 2011, 23:01:59 pm »
Аз съм убедена,че от М2 -Тона ми станаха две кисти. Едната се спука с месечния цикъл след 2 -месечно закъснение, другата обаче си стои и затова сега съм на противозачатъчни и то доста голяма доза. Дано се спука, че иначе трябва да я пунктираме.
*
Re: М2 ТОН
« Отговор #89 -: Януари 25, 2011, 23:15:13 pm »
Silvi,и аз имам подобни съмнения ,но за други витамини пак от този тип.При мен се обърка цикъла 3 месеца след като ги спрях и сега имам кистички.Месеци преди това поне яйчниците ми бяха наред.Явно на някои хора не им понасят добре...
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: М2 ТОН
« Отговор #90 -: Януари 25, 2011, 23:35:27 pm »
Да споделя и аз - пих друга много прехвалена добавка, която уж беше за хормонален баланс. След 3-месечен прием FSH ми стана като за изчерпан яйчников резерв 8O. Месец след спирането им е отново в референтните стойности. Нямам намерение да пия други добавки и билки, които както се изрази док "Ако не ти помогнат, то няма да ти навредят".
Re: М2 ТОН
« Отговор #91 -: Януари 26, 2011, 13:25:51 pm »
Пих 2-3 месеца М2тон и цикълът ми се разбърка.

И при мен се получи така, пих от юли до септември, накрая имах и задържан фоликул.
Не знам дали е от него, но наитина има много противоречиви мнения. Индивидуално е.
След 3-месечен прием FSH ми стана като за изчерпан яйчников резерв 8O.
И при мен се получи всичко това. :( То аз съм си с ИЯР,но ФСФ ми стана почти 28, а преди приема ми беше 15,45. 8O
Сега не съм го тествала, но ще се проверя до къде съм го докарала. М2 тона го пих 2 месеца и го спрях преди вече 4 месеца.
*
Re: М2 ТОН
« Отговор #92 -: Януари 26, 2011, 16:08:32 pm »
Момичета, шашнахте ме и мен  8O
Сега проверих на сайта на производителя - Чарак http://www.charak.com/productpage.asp?id=1
Действително тези хапчета там изглеждат доста по-различно (червени са).
Също и предписаните дневни дози.
Някой проучвал ли е това?
Въобще това, което си купуваме тук в Бг какво е?
Re: М2 ТОН
« Отговор #93 -: Януари 26, 2011, 17:28:57 pm »
Нещо се спекох и аз,а пия М2 ТОН от три месеца и съм ок.Утре ще питам в клиника Малинов да продължавам ли да го пия.Ще споделя!


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

*
Re: М2 ТОН
« Отговор #94 -: Януари 26, 2011, 18:54:04 pm »
На страницата, посочена от Снежина, в списъка с неща, които да се избягват (Don'ts), са посочени "спане през деня" и "прекомерни умствени усилия". :)
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: М2 ТОН
« Отговор #95 -: Януари 26, 2011, 20:31:24 pm »
desinka71, през тези 3 месеца изследвала ли си хормоните? То иначе и аз си се чувствах физически добре както винаги...Е, това за прекомерните умствени усилия обра точките! Цигу, развесели ме :lol:
Re: М2 ТОН
« Отговор #96 -: Януари 26, 2011, 20:37:07 pm »
Да споделя и аз - пих друга много прехвалена добавка, която уж беше за хормонален баланс. След 3-месечен прием FSH ми стана като за изчерпан яйчников резерв 8O. Месец след спирането им е отново в референтните стойности. Нямам намерение да пия други добавки и билки, които както се изрази док "Ако не ти помогнат, то няма да ти навредят".
Спри я,ще вземе да ти навреди сериозно!Няма смисъл,не ти влияе добре!
За коя добавка става въпрос и кой да доктор я препоръчва?


*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: М2 ТОН
« Отговор #97 -: Януари 26, 2011, 20:50:41 pm »
Спрях я вече и нещата си дойдоха пак на мястото(цял месец обаче до новите ми изследвания бях сигурна, че съм с изчерпан яйчников резерв и доста се бях отчаяла :BangHead:). Ставаше въпрос за Агнес, не споменах защото тук става въпрос за М2- тон, но просто не се стърпях като гледам колко момичета като мен експериментират с тези добавки. Всички естествено се надяваме на благоприятните въздействия, описани в листовките им...Назначена ми беше от една от известните в Русе лекарки за зацапване, което имах преди цикъл. Е, така си и остана зацапването :?.
Re: М2 ТОН
« Отговор #98 -: Януари 26, 2011, 21:20:39 pm »
Аз пих Тона 3 месеца и половина, но не съм изследвала хормони през това време. Когато през декември видяхме с д-р Персенска ,че имам задържан фоликул я питах дали не съм си направила беля с тези билкови лекарства, но тя каза пий си ги, хубави са. Когато ми закъсня с 2 седмици обаче, сама ги спрях. Сега едната киста си стои и се блъскам с противозачатъчни по 3 на ден. Дано съвсем не си прецакам яйчниците, че инвитро ми предстои.
Re: М2 ТОН
« Отговор #99 -: Януари 26, 2011, 21:49:27 pm »
Следвайте собствения си организъм.
Силви 35, явно М2Тон-а не е за теб.Лекарите може да си предписват, но никой не може да каже как ще подейства лекарството/билките. Знам колко надежди се влагат,а после идва разочарованието.