0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: М2 ТОН
« Отговор #40 -: Декември 26, 2010, 03:24:14 am »
Силви, а имала ли си задържан фоликул друг път, без да си пила М2 ТОН?
*
Re: М2 ТОН
« Отговор #41 -: Декември 26, 2010, 12:47:57 pm »
пия м2 тон от една седмица,болят ме яйчниците -както се казва по селски :D,болят ме гърдите,имам леко разстройство.

май билките имат силно дезинтоксикиращо действие,поне аз така го усещам ако не си внушавам разбира се.за овулация още не мога да кажа нищо.имам намерение да го пия поне до началото на процедурата дано само цикъла ми да не се обърка.

не знам дали не е някакво съвпадение но до момента не съм пила билков медикамент, който така силно да ми повлияе.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: М2 ТОН
« Отговор #42 -: Декември 26, 2010, 14:48:05 pm »
май билките имат силно дезинтоксикиращо действие,поне аз така го усещам ако не си внушавам разбира се.

внушаваш си.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: М2 ТОН
« Отговор #43 -: Декември 26, 2010, 14:54:03 pm »
Силви аз имах задържан фоликул последния месец след като спрях М2 тона. Цикъла тогава ми дойде на 49-я ден и то след прием на Дуфастон.
*
Re: М2 ТОН
« Отговор #44 -: Декември 26, 2010, 21:47:05 pm »
май билките имат силно дезинтоксикиращо действие,поне аз така го усещам ако не си внушавам разбира се.

внушаваш си.
:wink:
Re: М2 ТОН
« Отговор #45 -: Декември 27, 2010, 19:34:10 pm »
Ами през целия ми живот до момента 2 пъти съм имала задържан фоликул. Единия път си ми дойде нормално цикъла и с цикъла се изчисти.Втория път ми закъсня ,но ми дойде на 40 ден и пак фоликула се изчисти с цикъла. Сега си мисля, че е от тона, почти съм сигурна. Ще видя след нова година какво ще правя ако не ми дойде дотогава. Дали да си го пия тона, чудя се. Вече три месеца и половина го пия, мислех да го пия до следващата процедура, която очаквам да бъде до февруари.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: М2 ТОН
« Отговор #46 -: Декември 27, 2010, 20:09:10 pm »
аз пък за пръв път през живота си имах задържан фоликул тая есен, преди да почна да пия М2ТОН. винаги има първи път.

не си внушавайте излишни неща, това все пак (в най-добрия случай) са само билки, при това - уж с естрогенно действие. не могат да доведат до задържан фоликул.

при мен приема на М2ТОН се съчета с някаква загуба на апетит и на няколко килограма, но не смея да твърдя категорично, че е от хапчетата. пила съм ги няма и два месеца, все пак.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: М2 ТОН
« Отговор #47 -: Декември 29, 2010, 21:05:37 pm »
Момичета,от къде го купихте М2 ТОН-а.Аз си го поръчах в един сайт,но ми отговориха от там,че го няма в складовете и ще ме уведомят при зареждане.Но от тогава нищо.:(
Някой има ли информация,дали са заредили по складовете.
*

    Zai

  • ****
  • 955
  • Вкъщи сме вече 4 заека!
Re: М2 ТОН
« Отговор #48 -: Декември 29, 2010, 21:48:54 pm »
Има го вече. Купих си преди 2 дни, заредили са.

 
Спермограма - задължително с морфология по Крюгер и САМО в клиника по репродуктивна медицина!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: М2 ТОН
« Отговор #49 -: Декември 30, 2010, 00:12:31 am »
от аптеки Ремедиум го купувам.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: М2 ТОН
« Отговор #50 -: Декември 30, 2010, 00:22:06 am »
от аптеки Ремедиум го купувам.
А каква му е цената?
Re: М2 ТОН
« Отговор #51 -: Декември 30, 2010, 09:00:08 am »
от 9 до 10 лв.


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

Re: М2 ТОН
« Отговор #52 -: Януари 01, 2011, 20:47:59 pm »
На мен ми го доставят и аз го взимам по 11,30.
Re: М2 ТОН
« Отговор #53 -: Януари 01, 2011, 23:34:21 pm »
Днес си го поръчах по интернет и ще видип по колко ще е .
*
Re: М2 ТОН
« Отговор #54 -: Януари 02, 2011, 14:05:27 pm »
След прием на М2 тон (на своя глава)около 5 месеца и половина забременях. Не знам дали се дължи на него - аз съм със 9 годишен стерилитет, но така мисля.За съжаление направих ранен спонтанен аборт - аз имам проблем с тромбофилия - хомозиготен носител 4G/4G, а не бях взела никакви мерки, тъй като не очаквам да забременея по естествен начин.
Сега продължавам да го пия - пак на своя глава. Явно е станало някакво уравновесяване на хормори. При мен LH е проблемно - покачва се рано и бързо. 
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



*
Re: М2 ТОН
« Отговор #55 -: Януари 02, 2011, 15:52:35 pm »
Аз да попитам пиещите това лекарство - какво представлява - таблетки, капсули - каква е формата и трошливо ли е? Не ми се смейте на въпроса, моля ви!  :( Искам да си го взема и аз, но проблема е, че не мога да пия хапчета. Мога да троша и пия, ако е възможно.  :(
Мira_m66, съжалявам за аборта. Може би си права и щом веднъж е станало - пак ще стане. Прави ли си някакви изследвания по това време? Вземаше ли други лекарства? Не че при мен може да стане нещо такова, но ми е интересно и може би има момичета, на които ще им е полезно. Как го приемаше - по колко на ден?

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: М2 ТОН
« Отговор #56 -: Януари 02, 2011, 17:04:56 pm »
на хапчета е, не са много малки, не знам дали може да се чупи на парчета, но едва ли се разтваря.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: М2 ТОН
« Отговор #57 -: Януари 02, 2011, 17:09:19 pm »
на хапчета е, не са много малки, не знам дали може да се чупи на парчета, но едва ли се разтваря.
Мерси, така си и мислех.  :( Значи няма да мога да го пия.  :(

Re: М2 ТОН
« Отговор #58 -: Януари 03, 2011, 19:39:59 pm »
Мисля, че може да се строши, ако се опита.
*
Re: М2 ТОН
« Отговор #59 -: Януари 03, 2011, 21:06:39 pm »
Мисля, че може да се строши, ако се опита.
Сега прочетох, че пише препоръчителна дневна доза - 3 пъти по 2 таблетки - едва ли ще става за мен. Но, ако все пак реша, че ще правя процедура, ще рискувам да си купя 1 опаковка или ще помоля някое момиче да се опита да строши 1 таблетка. Мерси!