0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Графики на TITKO
« Отговор #280 -: Януари 10, 2011, 13:22:52 pm »
И аз да се включа, че по-сигурно е да тестваш сутринта с първа урина /ами ако чертичката и сутрин е съвсем бледа, представи си като се е разредила урината през деня, каквво ще видиш/. Успех!


 

Re: Графики на TITKO
« Отговор #281 -: Януари 10, 2011, 13:42:39 pm »
Ани какво става, не ни  :grouphug2: дръж в напрежение :ask:
 :bighug: :balk_21:
*
Re: Графики на TITKO
« Отговор #282 -: Януари 10, 2011, 15:13:53 pm »
Реших да изчакам до 20ден след ов. и тогава да повторя-сутринта.Но лошото е ,че нечуствам нищо нито предменструални признаци нито нищо.Атез мои гърди,даже преди да ми дойде друг път ме болят,надуват се ,а сега нищо.Иначе от ден на ден ми се увеличава бялото течение,което странно е някак разтегливо.Напреднато ми е и нова работа май ще почвам и направо много ме е страх от вторият тест.Сега има някаква надежда,но направя ли го и е отрицателен,всиско отива подяволите.Абе самозалъгвам се!!Каквото стане.Знам ,че 20-ден е нещо като признак за бременост,ако остане висока температурата.Започнах и следобяд да я меря и е някадя 37,7-37,8,та като видя това ,знам ,че и на сутринта пак щее над 37.
Благодаря от все сърце ,че сте с мен момичета!Късмет на всички Ви!! :grouphug2:
Продължавам да се питам,асо има неспукан фуликул,може ли това да предизвиква по-високата температура??
Re: Графики на TITKO
« Отговор #283 -: Януари 10, 2011, 16:17:47 pm »
Видях че си питала и Денис, ама и аз да си кажа логиката за не спукания фоликул.
Според мене мила, не може да имаш  двуфазност на графиката, ако няма спукан фоликул /демек овулация/. Виж мен... моята графика няма 2ра фаза, и вероятно фоликулите ми са се самостопили или задържани, но няма овулация- очевадно е. То това е идеята на графиката, да се следи БТ и като се покачи значи има Ову.

Иначе ще чакаме с теб 20-я ден с нетърпение.

Относно напрежението- аз си измислих начин да не мисля за бебета- правя дребни сладки- много е трудоемко и ме улисва :)

Целувки.
/това ми е втори пост тук, ама нета ми се скапа и може след известно време да се окаже че съм писала 2 пъти за което се извинявам предварително/
"Истински приятел е не онзи, който е до теб, когато си на дъното, а онзи, който е до теб, когато се мъчиш да изплуваш."

[
Re: Графики на TITKO
« Отговор #284 -: Януари 10, 2011, 17:00:07 pm »
Титко, мила, ще чакаме колкото трябва. Според мен графиката ти е за ++, може теста да е бил дефектен..Дано да е така :):)


Re: Графики на TITKO
« Отговор #285 -: Януари 10, 2011, 17:28:57 pm »
 Графиката ти заслужава  :bfp: ! Стискам ти палци!
*
Re: Графики на TITKO
« Отговор #286 -: Януари 11, 2011, 09:46:50 am »
Графиката ти заслужава  :bfp: ! Стискам ти палци!

 :crossfingers: :crossfingers: yahoo_33


*
Re: Графики на TITKO
« Отговор #287 -: Януари 11, 2011, 13:57:04 pm »
 :D Титинка с теб сме мила, не се страхувай утре направи тестче ! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :goodluck: :bfp:
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Re: Графики на TITKO
« Отговор #288 -: Януари 11, 2011, 14:26:14 pm »
Тити, графиката ти наистина е много обещаваща. Стискам палчета мила  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bfp: :bighug:


Re: Графики на TITKO
« Отговор #289 -: Януари 11, 2011, 20:48:49 pm »
Титинка тука направо се виждат  :bfp: ЛФ е много дълга,утре те чакаме с един хубав ,...пухкав :)  :bfp: :crossfingers: :bighug:

Вярвам!!!!
*
Re: Графики на TITKO
« Отговор #290 -: Януари 12, 2011, 09:04:31 am »
Тити хайде появи се вече с един + тест, че ще се побъркам  :D  :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: Графики на TITKO
« Отговор #291 -: Януари 12, 2011, 09:20:15 am »
Тити хайде появи се вече с един + тест, че ще се побъркам  :D  :crossfingers: :crossfingers:

Да бе, айде препишкай един - няма как да не е  :bfp: Чудя ти се как се стърпяваш да не направиш един :D


Re: Графики на TITKO
« Отговор #292 -: Януари 12, 2011, 09:24:26 am »
Тити, надявам се, че се бавиш тази сутрин заради хубави новини! Стискам плаци за ++++!


Re: Графики на TITKO
« Отговор #293 -: Януари 12, 2011, 09:29:29 am »
Хайде  и аз да се включа към нетърпеливите да видим  :bfp:
Не се услушвай,ами действай  :balk_21: :bighug:
Re: Графики на TITKO
« Отговор #294 -: Януари 12, 2011, 09:37:47 am »
ТИТИ,  :bighug: :crossfingers:
Краси

*
Re: Графики на TITKO
« Отговор #295 -: Януари 12, 2011, 10:55:10 am »
Направих го,но незнам как да го разчета.Има една линия и можеби втора,като драскотина,но може да ми се привижда.Така,че след 2-3 дни пак,ако няма м.
Даже и катастрофирах тази сутрин,ама Слава Бого лекичко.
*
Re: Графики на TITKO
« Отговор #296 -: Януари 12, 2011, 11:10:38 am »
Ей,Титинка какви са тези катастрофи бе душко,добре ,че няма нищо по-сериозно-а за теста  :crossfingers: :bighug:

*
Re: Графики на TITKO
« Отговор #297 -: Януари 12, 2011, 11:42:51 am »
Тити, добре че нищо ти няма миличка. Пази се.
Относно теста и аз първия който направих беше голямото взиране- има ли я няма ли втората линия, привижда ли ми се????!!! :dontknow: osi_10 osi_15 Гледах до прозореца, отвън, вътре, направо се побърках :lol:, но в последствие се оказа че не ми се е привиждало :wink:, след 2 дни беше по-ярка чертата .Така че дори и да ти се е превидяло нещо съвсем бледо, значи е +
Стискам палци и след 2 дни да дадеш пак отчет :) :bighug: :crossfingers:


Re: Графики на TITKO
« Отговор #298 -: Януари 12, 2011, 12:59:26 pm »
Ей Слънце, много внимавай,че като знам някои как карат osi_15
Дано не си се уплашила много osi_12
Иначе за теста спокойно ще я видиш и втората черта наситена-убедена съм!!! :balk_103:
много  :balk_21: :balk_21: :balk_21: и  :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Графики на TITKO
« Отговор #299 -: Януари 12, 2011, 13:03:29 pm »
Титииии, или я има или я няма чертата  :P а знаеш, че кат я няма, няма и драскотина даже! Хайде, ще чакам потвърждението!  :wink: