0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Графики на TITKO
« Отговор #240 -: Декември 28, 2010, 10:34:38 am »
УЗ прегледите по време на прием на клостилбегит са задължителни. Да се отказват такива е безумие. Смени си лекаря.
Момичетата са ти казали какви изследвания трябва да се направят преди прием на тези съвсем не безобидни хапченца, които лекарите изписват като бонбонки.
Направи си изследванията. Цветната снимка отпреди години не е показателна. Това че имаш дете не е гаранция за безпроблемно второ забременяване, аз също имам, но ето че дълги години се боря за второ.
Относно спермограмата - учудвам се, че мъжът ти приема така лесно твоите съвсем не безопасни експерименти с организма, а отказва да направи едно толкова безобидно(не криещо никакви опасности за здравето), безболезнено и сравнително евтино изследване, което може да даде толкова отговори относно бъдещия ви план на действие.
Да не говорим, че то е първото изследване, което се прави.

*
Re: Графики на TITKO
« Отговор #241 -: Януари 03, 2011, 08:45:39 am »
Момичета,как мислите, дали мога да се надявам?!
Re: Графики на TITKO
« Отговор #242 -: Януари 03, 2011, 09:34:29 am »
Малеййй Тити за такава температура мога само да ти завиждам.Късмет миличка не остана много до деня на истината. :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:


*

    vitanova_1981

  • ***
  • 418
  • аз съм твоя подарък,пази ме
Re: Графики на TITKO
« Отговор #243 -: Януари 03, 2011, 10:39:33 am »
Охоооооооооо браво Титка,остава само чакането за  :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:ще е,ще е няма как иначе
Re: Графики на TITKO
« Отговор #244 -: Януари 03, 2011, 10:57:51 am »
Аничка наистина Т ти е разкошна :bighug: дано да видим желаният резултат  :bfp: :bfp: :crossfingers: :goodluck:
Re: Графики на TITKO
« Отговор #245 -: Януари 03, 2011, 12:37:20 pm »
Малеее,малеее мисля че графиката говори много,само остава да видим  :bfp:  :crossfingers: :bighug:

Вярвам!!!!
*
Re: Графики на TITKO
« Отговор #246 -: Януари 03, 2011, 13:02:59 pm »
Супер ти се е наредила графиката Тити,и само как се е покачила!Дано не е само от клостила,ами да е и от нещо друго като  :bfp: :babyflips: :crossfingers:
   
*
Re: Графики на TITKO
« Отговор #247 -: Януари 04, 2011, 13:48:03 pm »
Тити този месец графиката ти е просто вълшебна. :D
Още няколко дни има докато узнаем истината - стискам палци много силно ! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :hug2: :goodluck:
Re: Графики на TITKO
« Отговор #248 -: Януари 04, 2011, 14:12:36 pm »
Тити,наистина страхотна графика.Следват най-дългите дни на очакване,но дано си заслужава :)
[/url]
Re: Графики на TITKO
« Отговор #249 -: Януари 04, 2011, 14:42:28 pm »
Аууууууууууу............ ПУПУПУПУ
Страхотна графика Тити, дано да е мнооооого дълга.
Сега чакаме да отбележиш и 2 чертички в нея :)

"Истински приятел е не онзи, който е до теб, когато си на дъното, а онзи, който е до теб, когато се мъчиш да изплуваш."

[
Re: Графики на TITKO
« Отговор #250 -: Януари 04, 2011, 14:59:59 pm »
На това се казва графика за пример. :crossfingers: :crossfingers:


*
Re: Графики на TITKO
« Отговор #251 -: Януари 04, 2011, 15:39:07 pm »
Стискам палци за успех!  :D


 

*
Re: Графики на TITKO
« Отговор #252 -: Януари 04, 2011, 18:36:57 pm »
Благодаря Ви момичета от все сърце за подкрепата.Незнам дали да се радвам бт!
1-може да Клостилбегита(температурата)
2-може да е полудял тернометъра(размества му се батерията и може би показва по-високи стойности)
Иначе много ми се иска да е станало ,но Божа работа,ще видим.
На всички в отбора на чакащите-КЪСМЕТ!!!! :grouphug:
*
Re: Графики на TITKO
« Отговор #253 -: Януари 04, 2011, 19:31:51 pm »
Браво Тити,чудесна е графиката-да ти кажа на мен не ми се покачваше БТ от Клостилбегита,даже нямах ову като го пих-така,че дано е друга причината за тази БТ :D :bfp: osi_9

Re: Графики на TITKO
« Отговор #254 -: Януари 04, 2011, 20:34:23 pm »
Тити, супер графика :) Стискам палци, дано това е твоя най-дълъг 9 месечен цикъл :)


*
Re: Графики на TITKO
« Отговор #255 -: Януари 04, 2011, 22:09:21 pm »
Какъв термометър бе Тити. Повредата не е в него а в бъдещото :babyflips:
Очаквам  :bfp: след няколко дни :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:


*
Re: Графики на TITKO
« Отговор #256 -: Януари 06, 2011, 09:46:22 am »
Момичета,искам да попитам пак нещо!-Колко трябва да е дълга по-принцип втората фаза?Защота при мен е била досега 12-14 дни,но след Клостилбегита незнам нито колко дълга е тя,нито след колко дни мога да очаквам м. или да направя тест за бременост.
А и да отбележе нямам никакви болки или надуване на гърдите-ктранно защото при прием на това лекарство уж се подували,а и ако пък има бременост май също?! :balk_149:
Лек ден и внимателно-аз вчера така паднах,че немога да си стоя на задните части!!
Re: Графики на TITKO
« Отговор #257 -: Януари 06, 2011, 10:10:29 am »
Тити аз като приемах клостила нито Ову ми се промени като ден,нито втората фаза промени дължината си.Добре,че поне си правех фоликули с хубава големина,но резултата пак е нищо след 6 месеца прием.
Но ти много добре се движиш като температурка затова много  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: за  :bfp:


Re: Графики на TITKO
« Отговор #258 -: Януари 06, 2011, 12:05:04 pm »
Тити,супер графика.Струва ми се,че и утре може да си направиш тест.Минали са вече 14 дни от О.Стискам ти много палци,миличка!!!
[/url]
*
Re: Графики на TITKO
« Отговор #259 -: Януари 06, 2011, 12:24:32 pm »
Благодаря за надеждата ,която ми давате.
Краси,много ме е страх от отриц тест.Май ще поизчакам 2-3 дни още. :bighug: