0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Графики на TITKO
« Отговор #160 -: Ноември 11, 2010, 21:35:20 pm »
Титко, и на ме ми се струва че е станало бебчето. Стискам палци и не спирай да се надяваш :crossfingers: :crossfingers:   :cloud9: :babyflips: :goodluck:


*
Re: Графики на TITKO
« Отговор #161 -: Ноември 12, 2010, 08:30:54 am »
За съжаление вещицата дойде :oops:А и явно,вече от 3 месеца цикъла ми се е увеличил през 34 дни.Най-вероятно овул. щее все на 19-20 ден.Този месец ще меря тем от 18 ден,просто няма смисъл от по-рано.На всички вас блатодаря,че не ме изоставихте и този месец и успех!
Нов месец,нов късмет и Господ ако рекъл повече бебоци за новогодишните празници!! :)
*
Re: Графики на TITKO
« Отговор #162 -: Ноември 12, 2010, 09:23:59 am »
Их, Тити, съжалявам мила. Но не се предавай, сигурна съм, че следващия месец вече ще стане. Наближават най-хубавите празници, а по Коледа стават чудеса нали?  :balk_2: 
Дядо  Мраз ще ти донесе най-прекрасния подарък  santa2 ylinfant

Прегръщам те силно  :bighug: :bighug:


*

    vitanova_1981

  • ***
  • 418
  • аз съм твоя подарък,пази ме
Re: Графики на TITKO
« Отговор #163 -: Ноември 12, 2010, 09:45:59 am »
Уф Тити и теб ли те нагости тая :witch:я да се маха!Нищо мила не се отчайвай всички сме отново на ринга,дано новия месец имаме повече късмет и по празниците да се похвалим само с хубави новини.Дано това се окаже месеца на сбъднатите мечти :bfp: :babyflips: :babyflips: :babyflips: :babyflips: :babyflips: osi_9 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Графики на TITKO
« Отговор #164 -: Ноември 12, 2010, 11:34:59 am »
Их пък,Титиии,тази гадна вещица не разбра ли вече,че не е желана?!Дано поне наистина получим по един хубав коледен подарък.
[/url]
*
Re: Графики на TITKO
« Отговор #165 -: Ноември 26, 2010, 16:32:10 pm »
Хайде да видим-нов месец,нов късмет!! :bighug:Пускам се в действие,ще си майсторя новогодишен подарък :bfp1:
Re: Графики на TITKO
« Отговор #166 -: Ноември 26, 2010, 20:49:46 pm »
Хайде мила дано имаме коледна изненада  :) :crossfingers: :babyflips: :bighug:

Вярвам!!!!
*
Re: Графики на TITKO
« Отговор #167 -: Ноември 26, 2010, 22:18:23 pm »
 :crossfingers: :crossfingers: :bfp:


Re: Графики на TITKO
« Отговор #168 -: Декември 01, 2010, 08:16:37 am »
Миличка и при теб много добре се заформя графиката. :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:


*
Re: Графики на TITKO
« Отговор #169 -: Декември 01, 2010, 08:18:32 am »
Момичета,пили ли сте нещо за падсилване на овулацията?Защото,една нашенска гениколажка,ми каза ,че втората фаза трябва да е много над 37 и ми исписа някакви хор.таблетки за три месеца.Твърди ,че много помагали и често се използвали за забременяване.
*
Re: Графики на TITKO
« Отговор #170 -: Декември 01, 2010, 08:20:13 am »
Атози месец явно ще пропусна,защото ни се получиха с мъжо някакви гъбични инфекции и сега ще се лекуваме и няма да има кекс. :oops:
*
Re: Графики на TITKO
« Отговор #171 -: Декември 01, 2010, 09:29:11 am »
Ех Тити, съжалявам за гъбичната инфекция, но пък овуто е минало и ако е имало достатъчно сърчица, може да е станало


*

    vitanova_1981

  • ***
  • 418
  • аз съм твоя подарък,пази ме
Re: Графики на TITKO
« Отговор #172 -: Декември 01, 2010, 11:52:32 am »
 :balk_153:ама каква е тая инфекция,от къде се взе я да си ходи,управяйте се по бързо мила и смело на фронта може пък и да ви се отрази добре тая почивка :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Графики на TITKO
« Отговор #173 -: Декември 01, 2010, 14:52:03 pm »
Защото,една нашенска гениколажка,ми каза ,че втората фаза трябва да е много над 37 и ми исписа някакви хор.таблетки за три месеца.Твърди ,че много помагали и често се използвали за забременяване.
Тити, НЕ е задължително БТ да е над 37 градуса, за да има овулация. Градусната разлика между ФФ и ЛФ трябва да е около или над 0,4 градуса.
А какви са тези хор. таблетки, които ти е изписала? - не ги пий преди да си сигурна, че биха ти помогнали, все пак е "нашенска гениколожка", а не репродуктивен специалист.
« Последна редакция: Декември 01, 2010, 14:54:39 pm от ollivia »




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*
Re: Графики на TITKO
« Отговор #174 -: Декември 01, 2010, 17:30:01 pm »
Оливия, овулация да има тя неотрича(гениколожката),но казва ,че щом е вдигав примерно37,4-37,5 значи е слаба и трудно се забременява.Хапчетата не са безобидни-Кластибегит.Първият месец от 5 ден до 9по 1 таблетка,втория 5-9по 2 и третият месец5-9 по 3 таблетки.Незнам ем мее страх от нежеланите реакции,които не се малко,хем има по-голям шанс.
*
Re: Графики на TITKO
« Отговор #175 -: Декември 01, 2010, 17:36:55 pm »
Относно Клостила е писано много,прочети хубаво ,желая ти успех Титко....на мен лично не ми действаше,даже нямах овулация след стимулациите с него....Дано :crossfingers: :bighug:

Re: Графики на TITKO
« Отговор #176 -: Декември 02, 2010, 00:16:46 am »
Не съм много сигурна,но ако БТ в ЛФ е ниска(с по-малка разлика от необходимата)това не означава ли,че прогестерона е по-нисък?А клостила е за стимулиране на ову,нали?Ако е така,тогава не намирам смисъл от клостила,ако има спонтанна ову и температурната разлика м/у ФФ и ЛФ е в норми.Ако съм в грешка,поправете ме.
[/url]
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Графики на TITKO
« Отговор #177 -: Декември 02, 2010, 07:26:28 am »
Оливия, овулация да има тя неотрича(гениколожката),но казва ,че щом е вдигав примерно37,4-37,5 значи е слаба и трудно се забременява.Хапчетата не са безобидни-Кластибегит.Първият месец от 5 ден до 9по 1 таблетка,втория 5-9по 2 и третият месец5-9 по 3 таблетки.Незнам ем мее страх от нежеланите реакции,които не се малко,хем има по-голям шанс.

Няма такова нещо.
От къде си ги измислят тези лекари тези неща ??!!!

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Графики на TITKO
« Отговор #178 -: Декември 02, 2010, 07:27:38 am »
За съжаление вещицата дойде :oops:А и явно,вече от 3 месеца цикъла ми се е увеличил през 34 дни.Най-вероятно овул. щее все на 19-20 ден.Този месец ще меря тем от 18 ден,просто няма смисъл от по-рано.На всички вас блатодаря,че не ме изоставихте и този месец и успех!
Нов месец,нов късмет и Господ ако рекъл повече бебоци за новогодишните празници!! :)
Или мериш БТ от М до М - или изобщо не мериш /т.е тя няма да ти покаже нищо /


ПП. Да обесня защо :)
Ако имаш повече от 1 фоликул - БТ може да е висока през целия МЦ.
Гледайки само повишената БТ през ЛФ може да допуснеш, че има О. и че всичко е наред, а да се образувала киста
« Последна редакция: Декември 02, 2010, 07:29:40 am от denis »

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Графики на TITKO
« Отговор #179 -: Декември 02, 2010, 09:13:46 am »
Благодаря Денис за информацията-права си и аз попринцип я мерих от началото,макар,че първоначално се бях отказала.
Днес обаче се изненадах с тази температура.Такова нещо не ми се беше случвало от повече от година.Та май наистина няма смисал от тези хормонални таблетки,най-много хептем да напълнея.Лошото обаче,че неизползвах овулацията този месец,но нищо другия няма да пропусна.