0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    dida771

  • *****
  • 1165
  • Да ни върви по вода! Дай Боже!
Re: Графики на TITKO
« Отговор #820 -: Януари 30, 2012, 19:38:39 pm »
Re: Графики на TITKO
« Отговор #821 -: Януари 31, 2012, 20:07:44 pm »
 Титинце,днес не си попълнила  колко е била т. Така не знаем къде се намираш :ask:. Пожелавам ти това да ти е най-дългата графика слънчице :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:. Цунки :balk_21: :balk_21: :balk_21: :goodluck:
*
Re: Графики на TITKO
« Отговор #822 -: Февруари 01, 2012, 11:49:57 am »
 :hug2: EDNA  MNOGO KRATKA PO4IVKA ,I  POSLE DVE  XYBAVI 4ERTI4KI  TI POZELAVAM MILA
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
Re: Графики на TITKO
« Отговор #823 -: Февруари 01, 2012, 11:54:59 am »
Почини си мъничко и след това с нови сили. Ние сме тук и желаем да видиш  :bfp: още на следващия опит.  :bighug:
Re: Графики на TITKO
« Отговор #824 -: Февруари 01, 2012, 14:11:00 pm »
Тити, стискам палчета и ти желая Лелката деликатно да те пропусне  :bighug: :bfp: Успех мила!
Re: Графики на TITKO
« Отговор #825 -: Февруари 01, 2012, 14:20:04 pm »
Какво пък-нали всеки край е начало или беше нещо такова :oops:
Николай е на 2г.4м.5д.
Re: Графики на TITKO
« Отговор #826 -: Февруари 01, 2012, 16:34:19 pm »
Тити стискам ти много  :crossfingers: този да е твоят месец.Дай си малко почивка и започвайте с нови сили.Все пак нов месец нов късмет! :)
Re: Графики на TITKO
« Отговор #827 -: Февруари 01, 2012, 18:30:01 pm »
 Тити,няма нищо сладка :bighug:.Почини си малко и после с пълна сила към целта :babyflips:. Много те гушкам миличка :balk_104: :balk_104: :balk_104:
*
Re: Графики на TITKO
« Отговор #828 -: Февруари 02, 2012, 09:30:33 am »
Благодаря на всички ви!!Аз просто вече не мога да се ориентирам ,кога ще е ов.Един месец ми идва през 32 дни ,а друг през 28.Пък и моето момче е с диабет и това пречи на честите :heartbeat:.Просто захарта,оказва влияние на сексуалното му желание и не става винаги ,когато трябва или искаме.Но този месец ще се мъчим по отрано с опитите.
Късмет на всички и ще ви стискам палчета!! :bighug:
Re: Графики на TITKO
« Отговор #829 -: Февруари 02, 2012, 19:14:40 pm »
 Титенце,няма да се даваш сладка. Ще стане ,как няма да стане. Малко търпение само . И на милото ти не му се лесно ,знаеш. Моля се от все сърце за вас сладуранка такава :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bfp: :goodluck:. Много гушки :balk_104: :balk_104: :balk_104:
*
Re: Графики на TITKO
« Отговор #830 -: Февруари 03, 2012, 11:16:08 am »
Момичета здравейте!Имам един проблем,а имено,цикъла ми се промени от 32,35 на 28дена,а на всичкото отгоре  е вървял само ден и половина,а принципно  е 3-4дни.Та въпроса ми е :Дали на какво може да се дължи това?В същото време имам придърпване в ляв и дясен яйчници!Дали нямам някоя киста??До сега не съм имала нито кисти,нито такъм странен цикъл!! :(
Re: Графики на TITKO
« Отговор #831 -: Февруари 03, 2012, 13:06:58 pm »
 Оф Титко,не знам какво да ти кажа слънце. То ние сме едни специалисти :balk_161:....Отиди при доки да те види миличка ,за да си спокойна. Може пък от момента, в който сте решили да бебеправите ,цикъла да се е променил,и това го има. Знам ли и аз вече :balk_144:... Цунки сладуранке :bighug: :bighug: :bighug: :balk_104:
Re: Графики на TITKO
« Отговор #832 -: Февруари 03, 2012, 13:27:18 pm »
Здравей Титко,

И моят цикъл беше доста нередовен от 26 до 32 дена и лекарката все ми казваше, че това е нормално /нередовен цикъл бил ако имаш повече дни разлика ?!!/ и  :witch: продължаваше не повече от 3 дена. Сега след неуспешната бременност ми идва точно на 29-ят ден и продължава повече от 4 дена. Май наистина е най-добре да се консултираш с някой спциалист osi_10
Re: Графики на TITKO
« Отговор #833 -: Февруари 06, 2012, 11:18:58 am »
Тити явно има нещо общо с бебеправенето, защото и при мен е така...откакто започнахме опити цикалът ми стана като по часовник и на 27-мия ден вече е налице, а преди това ми беше доста нередовен винаги идваше или няколко дни по-рано или няколко дни по-късно...И аз мисля да изчакам до края на тази седмица и да видя как ще се развият нещета дали  :witch: ще ме пропусне в следващите 9 месеца дай Боже и ще ида на доки!Дано да е по-хубавият повод, но както и да се развият нещата съм решила този месед да отида и да видя и на мен какво ще ми кажат.Най-добре и ти да направиш една консултация просто...няма какво да губиш :) Успех миличка и имаш много стиснати  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: от мен!!!
Re: Графики на TITKO
« Отговор #834 -: Февруари 06, 2012, 12:29:51 pm »
Тити при мен се получи пък обратен ефект.Преди започване на опитите много редовен цикъл,а още първия месец ,в който започнахме да бебеправим ми се обърка тотално.
 :bighug: :bighug:

*
Re: Графики на TITKO
« Отговор #835 -: Февруари 07, 2012, 09:00:55 am »
Благодаря ви момичета!Ще видя и този месец как ще  е и ще отида при доки.Че февруари ми е много напреднат месец и нещо няма да успея с доки.Ще започна опитите по-отрано/ако мога де/,пък дано неизпуснем пак яйчицето,че нещо и аз взех трудно да приживявам разочарованията!
Re: Графики на TITKO
« Отговор #836 -: Февруари 07, 2012, 09:03:15 am »
 :youwoman: :youwoman: :youwoman: Без да се отчайваш.Ти си нашата гордост.............. :bighug: :bighug:
*
Re: Графики на TITKO
« Отговор #837 -: Февруари 07, 2012, 14:26:12 pm »
titi mila,yspex   tozi mesec,dano   fevryari se  izpalni s mnogo   polozitelni  test4eta :pleasantry: :goodluck: :crossfingers: :bighug: :bighug:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
Re: Графики на TITKO
« Отговор #838 -: Февруари 07, 2012, 17:16:25 pm »
 Тити,не се притеснявай миличка. Всичко ще си дойде на мястото :balk_103:.И според мен нйколко дена разлика в дължината на цикъла не са от значение. То когато е писано ще стане бебчето. Само се успокой малко. Нали знаеш че стресът не е добър приятел сладка. Много цунки и успех този месец :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bfp: :bighug: :bighug: :bighug: :balk_104:.
Re: Графики на TITKO
« Отговор #839 -: Февруари 07, 2012, 17:25:10 pm »
Ако има киста,кръвта ще е кафява и даже може да ти закъснее.Понякога се случва да е по-оскъдно и краткотрайно,не се притеснявай,но иди на лекар да ти е спокойна душата.
http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php

Вярвайте в Бог!Там,където свършват човешките сили,идва място за чудото!