0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Графики на TITKO
« Отговор #540 -: Октомври 22, 2011, 20:04:51 pm »
 Браво Титинка,браво :balk_46: :balk_46: :balk_46: :crossfingers: :bfp: :goodluck:
*
Re: Графики на TITKO
« Отговор #541 -: Октомври 23, 2011, 09:33:48 am »
Браво, Тити!  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*

    dida771

  • *****
  • 1165
  • Да ни върви по вода! Дай Боже!
Re: Графики на TITKO
« Отговор #542 -: Октомври 23, 2011, 09:50:20 am »
:balk_47: супер и дано не ти падне 9 месеца! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Толкова много се моля за теб! Дано си сбъднеш мечтата най-накрая! Дано и при нас изгрее слънцето! Благодаря за успокоението!
*
Re: Графики на TITKO
« Отговор #543 -: Октомври 23, 2011, 10:54:39 am »
Дано да си остане такава още много дълго време  :crossfingers:    :bfp:    preggo   :babyflips:
Re: Графики на TITKO
« Отговор #544 -: Октомври 23, 2011, 11:30:56 am »
Тити мисля че сте сгащили  :eggsperm: Т е страхотна ,дано не се промени и остане така в следващите  :cloud9: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :goodluck: :bighug:
Re: Графики на TITKO
« Отговор #545 -: Октомври 23, 2011, 16:16:54 pm »
 Титинка стискам :crossfingers: и няма да ги пускам докъто не те видя preggo. Много те цункам сладка :bighug: :goodluck:
*
Re: Графики на TITKO
« Отговор #546 -: Октомври 24, 2011, 07:53:11 am »
 :balk_146:За мен месеца пак приключи. :balk_146:Всеки момент сигурно ще дойде вещицата.Благодаря ви момичета ,че бяхте до мен!!На всички ви успех!!! osi_7
Re: Графики на TITKO
« Отговор #547 -: Октомври 24, 2011, 08:03:41 am »
Охххх Тити да му се невиди  osi_7!
Аз да ти кажа затова спрях със всичко това -Т и тестове за Ову.Защото имах толкова надежди за предния месец - видях положителния тест за Ову сложихме  :heartbeat: и накрая бум ..... :witch: !!!
И сега го давам полека даже както виждате и  :heartbeat: ги няма.
Трябва ни спокойствие мила!Там е решението.А и дядо Боже си знае работата!
Целувам те много сладката ми  :balk_21: :balk_21: :balk_21: :balk_21: :balk_21: :balk_21: :balk_21:
*
Re: Графики на TITKO
« Отговор #548 -: Октомври 24, 2011, 08:45:37 am »
Мила Титинка ,недей така ,знам ,че тие тежко ,но съм сигурна ,че и при нас ще изгрее щастието скоро .
*

    dida771

  • *****
  • 1165
  • Да ни върви по вода! Дай Боже!
Re: Графики на TITKO
« Отговор #549 -: Октомври 24, 2011, 09:09:15 am »
Тити мила май и аз съм след теб както вървят нещата, но здраве да е! Мила нали знаеш: битката ДА, но войната НЕ сме изгубили! Така е било писано да не е този месец, но и нашето време ще дойде! :bighug: :cuddle: :balk_104:
*
Re: Графики на TITKO
« Отговор #550 -: Октомври 24, 2011, 09:19:25 am »
Мила ми Диди,аз имахголяма надежда.А освен това нямам пмс.Снощи имах боцкане,първо в дяно,после в ляво и накрая в средата и вечерта като ходих по малка ,на салфетката имаше много бяло течение и една капчица розаво/колкото нокът/.Помислих,че е на добре ,но не!Сутринта се молех тернометъра да се е повредил ама едва ли.Жалко и май мисля вече да оставя всичко на съдбата.Ще спирам с меренето на температурата,тестовете и всичко.Просто вече се скапах.
Късмет мила.Дано ти да успееш!!
« Последна редакция: Октомври 24, 2011, 09:22:31 am от TITKO »
*

    dida771

  • *****
  • 1165
  • Да ни върви по вода! Дай Боже!
Re: Графики на TITKO
« Отговор #551 -: Октомври 24, 2011, 09:48:23 am »
Имам чувството, че това отгоре аз съм го писала! С изключение на розовичкото по тоалетната хартия! Иначе сме 1:1!!!!!!!!! Ако до утре не ми дойде отивам на кръвен та поне да не си блъскам главата и да се хабя излишно!
Re: Графики на TITKO
« Отговор #552 -: Октомври 24, 2011, 16:28:30 pm »
Тити, моля те не се отчайвай.
Да,наистина...меренето, писането и всичко е доста голям стрес. Щом се чувстваш уморена от това...зарежи го, отпусни се и се обичкайте...пък бебето само ще дойде.
Послушай сърцето си!
Re: Графики на TITKO
« Отговор #553 -: Октомври 24, 2011, 18:49:16 pm »
 Ех Тити,да знаеш колко добре те разбираме всички :balk_21:. И на мен ми е идвало много пъти да зарежа всичко ,но после се стягам и започвам отново. Живота е прд вас миличка.Бебчо ще дойде-не се кахъри :balk_103:. Просто не го мисли толкова много.Знам че е трудно ,но просто няма друг начин. Само спокойствие му е майката и търееееение. Аз го имам  погледни на колко съм години. Имаш го и ти ,но просто не го знаеш. Хайде успокой се и продължаваш напред :balk_77:. Няма връщане кукло.  Обичаме те :bighug: :bighug: :bighug:
*

    dida771

  • *****
  • 1165
  • Да ни върви по вода! Дай Боже!
Re: Графики на TITKO
« Отговор #554 -: Октомври 25, 2011, 08:05:40 am »
Съжелявам Тити! Гушкам те миличко! Поне при теб нещата се изясниха и сега можеш малко да се поуспокоиш и да си починеш от напрежението. Сега си дай няколко дни почивка и с нови сили  :pleasantry: :pleasantry: :crossfingers: :bighug: няма да се предаваме докато неуспеем!
*
Re: Графики на TITKO
« Отговор #555 -: Октомври 25, 2011, 12:56:54 pm »
Титинка, слънчице! Наистина си почини от всичко това! Човек има нужда да се откъсне малко от целия този стрес, защото поне според мен, ранното ставане, меренето на Т в едно и също време, Т за овулация, дългото чакане и накрая разочарованието за ОГРОМЕН СТРЕС! Дано да не разсърдя някои момичета, но то ако е писано ще стане и без тези неща, понякога е необходимо просто малко повече време! :bighug:
*
Re: Графики на TITKO
« Отговор #556 -: Октомври 25, 2011, 13:56:42 pm »
 :bighug: :bighug: :bighug:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
Re: Графики на TITKO
« Отговор #557 -: Октомври 25, 2011, 15:27:42 pm »
Титинка, слънчице! Наистина си почини от всичко това! Човек има нужда да се откъсне малко от целия този стрес, защото поне според мен, ранното ставане, меренето на Т в едно и също време, Т за овулация, дългото чакане и накрая разочарованието за ОГРОМЕН СТРЕС! Дано да не разсърдя някои момичета, но то ако е писано ще стане и без тези неща, понякога е необходимо просто малко повече време! :bighug:
Така е колкото повече се подготвяш толкова по трудно се случват нещата. :bighug:
Почини си мила,ние ще си те наглеждаме! :balk_104: :balk_104: :balk_104:
Re: Графики на TITKO
« Отговор #558 -: Октомври 25, 2011, 18:27:21 pm »
 Титинце,явно вече си решила твърдо да не следиш температура,графики и т.н.,защото графиката ти  вече е невидима за нас. Каквото и да си решила слънчице,да знаеш ,че ти стискаме палчета и те обичаме :balk_21:. Почини си добре и те чакаме да се завърнеш с гръм и трясък след това. Гушкам те много :bighug:. Вече ни липсваш :goodluck: :balk_104:
Re: Графики на TITKO
« Отговор #559 -: Октомври 26, 2011, 00:09:46 am »
Тити, стана ми мьчно, че не си писала днес... Но я си почини от всичко! Не ни забравай и да се включиш да се похвалиш скоро! Целувки!