0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Графики на TITKO
« Отговор #360 -: Юни 15, 2011, 11:12:14 am »
 :bighug: :hug2:
Благодарим Ви д-р Александров, д-р Кисьов, д-р Ковачев, Малена и Ани - МЦАР Варна.


*
Re: Графики на TITKO
« Отговор #361 -: Юни 15, 2011, 14:11:07 pm »
Тити ,много съжалявам .Дано другия месец е твоя ,ще имаш моите палчета .
*
Re: Графики на TITKO
« Отговор #362 -: Юни 15, 2011, 14:45:58 pm »
Их, Титко, съжалявам миличка. Но другия месец ще стане ще видиш :-)


Re: Графики на TITKO
« Отговор #363 -: Юни 15, 2011, 15:49:54 pm »
Не съм много опитна, не съм (все още) и изстрадала колкото вас, но се окуражавам с мисълта, че всяка голяма болка и всяка голяма битка е само и единствено предвестник на голям триумф :) желая ти го силно и дано този месец сбъднеш своята мечта  :babyflips: :goodluck: :bighug: :crossfingers:
*
Re: Графики на TITKO
« Отговор #364 -: Юни 15, 2011, 20:41:05 pm »
Ех Тити,наистина изглеждаше много добре графиката ти!Дано този месец е твоя! :crossfingers:
   
*

    Lepowanis

Регистрация доменов онлайн
« Отговор #365 -: Юни 20, 2011, 10:31:06 am »
RegNew - отличный сервис сообразно регистрации доменов, что имеет автоматическую панель управления, бесплатные днс сервера, круглосуточную техническую поддержку и низкие тарифные планы. Абсолютное отстутствие каких-либо недостатков проверено временем и сотнями пользователей регнью.ру, я также рекомендую пользоваться исключительнор известный сервис для регистрации доменов и поддержки днс, причинность сервис отличается стабильностью работы и удобством интерфейса.
*

    Lepowanis

Регистрация доменов онлайн
« Отговор #366 -: Юни 20, 2011, 10:32:37 am »
RegNew - образцовый сервис по регистрации доменов, который имеет автоматическую панель управления, бесплатные днс сервера, круглосуточную техническую поддержку и низкие тарифные планы. Абсолютное отстутствие каких-либо недостатков проверено временем и сотнями пользователей регнью.ру, я также рекомендую использовать исключительнор определенный сервис для регистрации доменов и поддержки днс, причинность сервис отличается стабильностью работы и удобством интерфейса.
*
Re: Графики на TITKO
« Отговор #367 -: Юли 27, 2011, 12:25:01 pm »
Здравейте момичета!Много Ви моля за малко помощ!Значи при цикъл 33-34дни е невъзможно да съм била вчера в овулация нали.Получи ми се разтегливо бяло течение с напрежение в гърдите и болка в левият яйчник.Лошото е че не меря температурата в момента и немога да разбера какво става.Та въпросът-възможно ли е все пак да е овулация това вчера? 8O
*
Re: Графики на TITKO
« Отговор #368 -: Юли 27, 2011, 13:17:41 pm »
Възможно е даже и след като свърши цикъла /говоря за кръвотечението/ да си в ову.
Нали затова правим тестове за ову и мерим БТ, за да разберем цикъл с цикъл прилича ли си?
*
Re: Графики на TITKO
« Отговор #369 -: Август 03, 2011, 00:29:23 am »
Разбира се че е съвсем възможно , сестра ми беше така О и беше дните след цикъла , не всеки е като по учебник.
Re: Графики на TITKO
« Отговор #370 -: Август 03, 2011, 18:29:46 pm »
Тити,мисля че овулацията ти не е минала,така че може да я проследиш а тестче тези дни. Прави любов и не му мисли много. Ако е писано да стане,ще стане и така :goodluck: :bighug: :bighug: :bighug:.
*
Re: Графики на TITKO
« Отговор #371 -: Август 07, 2011, 19:47:23 pm »
Много късмет и стиснати палци и от мен !  :goodluck: :goodluck:


Re: Графики на TITKO
« Отговор #372 -: Август 07, 2011, 20:10:40 pm »
Тити,мисля ,че вчера си имала овулация най-сетне.Хайде сладуранке.Дай Боже това да е твоят месец :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:. Много цунки :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Графики на TITKO
« Отговор #373 -: Август 17, 2011, 19:25:02 pm »
Минавам да надникна в хубавата графика , много стиснати палци от мен !!!!! :bighug: :bighug: :bighug:


Re: Графики на TITKO
« Отговор #374 -: Август 18, 2011, 17:29:39 pm »
Брееей, то тук не останало  :P скоро чакаме  :bfp: едно сърце, ама на място :balk_47:
Стиснати палчетааа  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: Графики на TITKO
« Отговор #375 -: Август 18, 2011, 19:05:41 pm »
Благодаря ви момичета. :balk_21:Дай Боже!!!Ама да ви кажа чесно малко се съмнявам да е станало нещо,аз вече напълно съм се очаела и сърцата са малко и надеждата вече почти е изпепелила. :grouphug2:
*
Re: Графики на TITKO
« Отговор #376 -: Август 18, 2011, 22:57:59 pm »
Ааа да не чувам такива работи , винаги трябва да има надежда , а ако сърчицата са ви дошли малко , другия месец ще си наредите повече , но важното е да си позитивна.
*
Re: Графики на TITKO
« Отговор #377 -: Август 18, 2011, 23:01:46 pm »
Титинка ,недей така бе мила .Не се отписва нищо докато я няма оная с метлата .А и да знаеш аз съм виждала графика с едно единственно  :heartbeat: и накрая с две чертички .Стискам палчета ,ние не чакаме заедно на една дата .
*
Re: Графики на TITKO
« Отговор #378 -: Август 19, 2011, 02:27:36 am »
Аааааа Тити няма да се предаваш,едната ми бременност беше с 2 сърца с интервал от 7-8 дни-незнам,нито мерих,нито се надявах тогава.Силно се надявам това да е твоята бременна графика  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
   
*
Re: Графики на TITKO
« Отговор #379 -: Август 19, 2011, 08:39:31 am »
 :goodluck: :goodluck: :goodluck: :bighug: , ,дано,дано има хубави новини...