0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Графики на TITKO
« Отговор #300 -: Януари 12, 2011, 13:06:04 pm »
Радвам се , че си добре и няма последици от катастрофата, а пък за теста хмм и аз така уж я има, ама дали я има. Хайде затаили сме дъх и чакаме другия тест да покаже 2 ясни черти  :D
Re: Графики на TITKO
« Отговор #301 -: Януари 12, 2011, 13:22:50 pm »
Много внимавай, моля те..че каквито ги има безни шофьори,трябва все да сме нащрек! Дано следващият тест е с наситени две чертички! :):):)


*
Re: Графики на TITKO
« Отговор #302 -: Януари 12, 2011, 14:03:47 pm »
Тити щом има втора чертичка (макар и драскотина) има надежда.
 Хайде дано след два дена вече се покаже убедително тази втора срамежлива чертичка . :D :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :hug2:
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: Графики на TITKO
« Отговор #303 -: Януари 12, 2011, 15:26:56 pm »
Титинка.. сянка или дори и белег от такава според мен си +++ :) Ама айде за по-сигурно ще чакаме да минат ден два още :) Иначе много стиснати палчета от нас миличка :):)
И ще чакаме с нетърпение когато решиш отново да правиш теста,то той да е категорично положителен,та да няма съмнения :):)
 :babydust: :babydust: :babydust: :babydust: :babydust: :babydust: :babydust: :babydust: :babydust: :babydust: :babydust: :balk_21:
*
Re: Графики на TITKO
« Отговор #304 -: Януари 13, 2011, 00:10:00 am »
Тити, много стиснати палчета за един по-ярък  :bfp: след един ден!!! Затаили сме дъх всичките и чакаме хубавите новини :)
 yahoo_33

Re: Графики на TITKO
« Отговор #305 -: Януари 13, 2011, 09:58:35 am »
Титинко, много силно стискам палчета за наситена втора чертичка тези дни, не се притеснявай - температурата не спада, а пък и теста е с бледа втора драскотина  osi_9 :bfp:
*

    vitanova_1981

  • ***
  • 418
  • аз съм твоя подарък,пази ме
Re: Графики на TITKO
« Отговор #306 -: Януари 13, 2011, 10:10:09 am »
Тити аз мисля че е станало,не се притеснявай,утре направи тест и ще видиш колко е потъмняла тест чертата,някъде бях чела че ако БТ се задържи една и съща около датата на М,то 50% е сигурно че си бременна,сега остава чакането.Успех :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bfp: :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader:Чакаме новинки!!!!
*
Re: Графики на TITKO
« Отговор #307 -: Януари 14, 2011, 09:19:41 am »
И този месец ,няма да е моя.3-ти тест отрицателин-незнам може и да има много,ама много бледа втора черта,но може и вече да ми се привижда от желание да е такъв. Благодаря на всички ,че ме следяхте и подкрепяте в този ма мен важен момент и Ви желая много  :bfp:
Аз реших да чакам до 40-ден и вече на доктор да го предизвикваме м-то.
Просто си мисля,че вече трябваше да отчита + ,ако има нещо ,а и нямам никакви симптоми ,ни за едното,ни за другото.
Вчера видях ,каде продават Престо и ще си взема на40 ден,ако няма м.Преди много съм го търсила из аптеките и все го нямаше.А кръвен тест,вече спрели да правят в нашите лаборатории,че бил скъп и никой неискал-малък град,такива разбирания. :bighug:
*
Re: Графики на TITKO
« Отговор #308 -: Януари 14, 2011, 09:29:01 am »
Тити, на мен ми се струва че е станало. Не знам защо не отчита теста, но графиката ти е просто идеална :chart:  А и както казват момичетата докато я няма онази с метлата, винаги има надежда. Не я губи :bighug: :bighug: :crossfingers:


*

    polisia

  • ***
  • 291
  • Силата е в теб! Използвай я...
Re: Графики на TITKO
« Отговор #309 -: Януари 14, 2011, 09:47:40 am »
TITKO, стискам ти палци в най-скоро време да видиш две чертички! А графиката ти е много хубава и дано все още е рано за тест.  :goodluck:

Съвет от мен - не си взимай Престо, защото са много фалшиви. При мен се паднаха около 5-6 теста, купувани по различно време от различни аптеки, които бяха дефектни и даже нямаха контролни черти или вместо тестова черта ставаше размазано петно. Най-добре е Sure check или Clear blue.
Re: Графики на TITKO
« Отговор #310 -: Януари 14, 2011, 10:30:43 am »
Тити,
и на мен ми се вижда, че ти е много добра температурата, графиката е супер.
Дано да е рано още за тест  :crossfingers:
Краси

Re: Графики на TITKO
« Отговор #311 -: Януари 14, 2011, 15:20:30 pm »
Титко, според мен не си определила правилно овуто, имали си темепература и настинка за това температурата е се е покачила след 12-ти ден, но ако овуто е било но 16/17 ден трябва да направиш тест на 31/32 ден, може за това да не показват още. Не губи надежда, това си е овулаторна и бременна графика откъдето и да я погледнеш. Успех  :D
Re: Графики на TITKO
« Отговор #312 -: Януари 14, 2011, 20:32:44 pm »
Не губи надежда, това си е овулаторна и бременна графика откъдето и да я погледнеш.
:good_post:
И аз мисля като Цветенцето :)
Ако беше ниска температурката да,но при тази която виждам,
вярвам че ще се покаже туй свенливо положително тестче  :D  :crossfingers: :goodluck:
Чакам развоя на събитията с нетърпение  :D

Вярвам!!!!
Re: Графики на TITKO
« Отговор #313 -: Януари 14, 2011, 21:54:38 pm »
Тити мила дано следващия тест мнооооооого положителен
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Re: Графики на TITKO
« Отговор #314 -: Януари 15, 2011, 11:09:09 am »
Титинко, нямам обяснение- при тази графика няма как да не се покаже дебелата втора чертичка. Стискам ти палчета мила  :crossfingers: :bfp: :bighug:


*
Re: Графики на TITKO
« Отговор #315 -: Януари 15, 2011, 15:57:13 pm »
Краййй!!Това е истината!
Давам си почивка от всичко това!
Благодаря ,че Ви има!!
*
Re: Графики на TITKO
« Отговор #316 -: Януари 15, 2011, 17:27:46 pm »
 :hug2:
Съжалявам миличка - графиката ти изглеждаше много обнадеждаващо. Следващият път ще стане сигурна съм. Недей да униваш :kiss:


*
Re: Графики на TITKO
« Отговор #317 -: Януари 15, 2011, 19:28:17 pm »
 :( жалко,че неможа да направиш кръвен тест,за да се разбере дали въобще е имало нещо,но може би така е по-добре за теб!Късмет в новият месец Тити и няма да се предаваш докато не видиш :bfp: и  :babyflips:
   
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Re: Графики на TITKO
« Отговор #318 -: Януари 15, 2011, 21:14:01 pm »
Тити, съжалявам мила. Нали знаеш, борбата продължава! Явно сме осъдени да се борим усилено за мечтата и щастието си, но... това няма да ни спре. "Това, което не ни убива ни прави по-силни" нали ?  :wink:  Целувам те


Re: Графики на TITKO
« Отговор #319 -: Януари 16, 2011, 10:53:09 am »
Тити,
много съжалявам. Не се отчайвай моля те!
Краси