0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Добро утро,заповядайте на трапезката :)

Петяяяяяяя ,хммм абе ти мн вредна си станала,я лягай да спиш бре момеееее  :D :D :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Аххх вие сладки бъдещи мамита, ще бъдат най-глезените бебешори на света. Като гледам нас как глезитеееее... Супеееер
Мунчеее, много сте порастнали, хубави новини - май мъжко мами ще ставаш
Добро утрооо, аз днес в по приповдигнато настроение.Познайте защо???  :lol:

Мале Титиии що мЪ отписа така беееее  :wink:

Ей, ама много ви обичам- днес ще бъде хубав ден за всички- сигурна съм и го пожелавам разбира се. Стойте на сянка и ... без нерви, че вчера от такива ми беше черно пред очите сумати време.

Целувам ви
« Последна редакция: Юли 30, 2010, 07:20:21 am от ioly »


*
Здравейте момичета .
Добро утро и от мен .
Пети ,Мунка ,мерси ви и за днешната закуска ,кафе и десертчета .Много сте грижовни  :D.
Йоли браво на тебе стискам  :crossfingers: :crossfingers: :goodluck:Дано е станало .
Лек ден от мен .
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Добро утро сладурки.Веднага се хвърлям на кафето и на сладкото (много го обичам),че и в басейна.При мен от сутринта е жега.За разлика от БТ която днес ме хвърли в тъча.От 10мес не бях имала такава ниска стойност  8O


Мале Титиии що мЪ отписа така беееее  :wink:



 

Мила не съм те отписвала,само ми прозвуча поста ти като с нотка на разочарование и отчаяние,но днес като ти гледам графиката няма място за такова нещо  :crossfingers: да ни зарадваш тия дни с  :bfp:
Лек петъчен ден на всички и избирайте по-сенчестите и мокри места за пребиваване.
  <br />
добро утро и от мен. аз днес ще почивам малко вкъщи ;)
йоли и на ръцете и на краката ще  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:.
закуската е супер, както съм гладна , веднага сядам :)
успешен и прохладен ден на всички :-*
*
Добро утро мадами
Иси,браво много се радвам ,че всичко е наред при бебо и теб osi_9
Какви лакомства сте ни поднесли ммммм супер :hungry:
На всички лек и усмихнат петък :grouphug:

Иси,браво много се радвам ,че всичко е наред при бебо и теб osi_9

  :balk_21: :balk_21: :balk_21:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Ха добро утро и от мен  :D
Вие едно, че сте раннобудни и ни угоявате тука хмммм, ама нищо де щом е от вас, а вирусчета няма ли да ни пуснете ей така като за петък  :wink: Пете, Исе благодаря ви за закусчиците
Йолииииии вчера ще реве нашата хубави, пък гледай днес какво става  :lol: супер БТ миличка и аз като Тони стискам навсякъде всички пръсти и чакам с нетърпение неделята  :D
Исе голям тоя бебе бе, ама да е жив и здрав, пък ако е момче хубаво, пък и момиче пак хубаво  :wink:
Хайде лек ви петъчен ден, че аз от понеделник пак съм отпускааааа и нямам търпение да свърши деня :D
Добро утро слънчица
Тези наши бременелки са все ранобудни  :D
Мерси за кафенцето и чудесните трапезки
Иси радваме се за теб и бебко
Йоли а и на всички нечакащи много стиснати палчета  :crossfingers: :crossfingers: :bfp1:
Пазете се бременелки в тия жеги само на хладничко

Вярвам!!!!
*
Добро утро щъркелчета :)
Аз съм отново на линия.. четох, четох.. не мога да наваксам!
Петък е, деня ще се търколи докато да видите и после Уикенд!!!Йеееее!
Петенце, Мънки, благодаря за закусчицата.. както винаги - много вкусотийки!!
Йоли, едвам ще дочакам следващите 4 дена!! Голямо стискане на палци пада!
Лек ден на всички  yahoo_33

*
Урааа, имам цикъл  :lol:
Не съм и предполагала, че ще се радвам на такова събитие.
Дано сега вече и хормоните да са влезли в релси.
Ама как да стане, като стресовия фактор е на лице  :?

Мале, какви кафенца и вкусотийки и ... басейнче, момичета, прецакахте ми ентусиазма в петъчния работен ден  :wink:

Включвам палците за всички, дето ще правят тестчета  :bfp: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
И стойте на хладно, но внимавайте с климатиците и вентилаторите.
*
Добро утро и от мен.
Снежи и аз като теб си се радвам на цикъла... по-добре с него и всичко да е наред, отколкото без него, но с кисти...
Хубав ден на всички...
*
Йолиииии и тук да сложа палците :crossfingers: :bfp:Бебешорче :crossfingers:
Снежи ,успешно ново начало :D
така и ето за всички да се поцамбуркате.... :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1:
« Последна редакция: Юли 30, 2010, 10:58:48 am от moniks_s »

*
Веднага се гмурвам в тия вируси, ама малко че другите имат по-голяма нужда от мен

Снежи, Чини успешно ново начало и всичко да е ок  :wink:
Хайде и аз под вирусите  :D ох 1 ден на работа след 3 седмици отпуска ужасно но няма как  :( 30 ден от цикъла ми за съжаление с всички признаци на М  :x Рано за тест защото на мен може да ми дойде и на 29 и на 39 ден  :?

хубав ден от мен момичета и приятен уикенд и много +++ :bighug:
*
Момичета, много съм щастлива  :D и бясна   osi_7 същевременно . Имам час за преглед в КИРМ Плевен за 25-ти, като преди това ще правим спермограма и хормонални пак там, ама сега са в отпуск през август и затова да са готови предварително изследванията, за да не се бавим- това ОК , но майка ми ей сега ми вдигна кръвното как така съм си запазвала аз час без да съм я питала - работим на едно място и иска да ходи на почивка, уж сама, ама май ще е с любовника си и ми е ядосана , пък аз на нея 2 пъти. Обадих се на мъжо, той взе да овърта, ами тосега, ами пари /техните ни обещаха парички от една продажба на земя/, ами ако не ни дадът пари, ами уф още повече се вбесих. Не че нямаме, ама нали все им намираме друго приложение и да не се лешава човека.... оф направо ми иде да отменя часа
*
Жени ,мила не се ядосвай .Важното е че имаш час и няма да отменяш нищо.Ще видиш всичко ще се нареди .Просто мислено премахни дразнителите и мисли за себе си и заветната цел.
Успех миличка с теб съм  :bighug:
Женииии,я ми дай тела на мъжа и на майка ти да ги оправя аз набързоо,аааааа няма да си отменяш часа,да се оправят ааааа  :x,само те ядосват бееее може ли такова нещо ,кажи им да не те ядосват че ако дойдааа  osi_6 osi_6 osi_6,а за тебе ще има  :balk_21:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Много ви обичам бееее душичките ми те  :youwoman: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
добре, че сте вие да ми повдигнете настроението поне малко. Няма да го отменям естествено, да се спасяват стига вече съм ги чакала 3 години са достатъчни мисля, пък майка ми има половин месец на разположение да си ходи на почивка, хич не ме интересува. Сега като имаме час поне зная, че ще почнем от някъде
Браво Жени само така никакво отменяне хващаш го  за нослето и там,а на мама не се ядосвай,ама-ха тя вместо да е до теб ще те ядосва
Не си го слагай ама изобщо гледай да минат изследванията а другото е маловажно  
« Последна редакция: Юли 30, 2010, 14:19:59 pm от bebeshori »

Вярвам!!!!