0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.


http://www.youtube.com/watch?v=VCUlC3l7PcQ

ОЧАКВАЩИ ДА ВИДЯТ   :bfp1:


goldfin.ch - ? yahoo_17
Марина 75 - ? yahoo_17
rtfrtf - ? yahoo_17  
psavova-? yahoo_17
gab4o1-? yahoo_17
ioly - 01.08 yahoo_17
Женя - 05.08 yahoo_17
Foveri-06.08 yahoo_17
bebeshori - 06.08 yahoo_17
Чоки - 10-11.08 yahoo_17



ЛОВУВАЩИ   :eggsperm:


Цвете :crossfingers:
Бжи :crossfingers:
Pamela5 :crossfingers:
Луничка :crossfingers:
Оливиа :crossfingers:
titibar :crossfingers:
ahiito :crossfingers:
Fe :crossfingers:


ВИДЯЛИ +++++++++ ЗА МЕСЕЦ ЮЛИ :cloud9: :babyflips:

тони-бонбони :babyflips:
федерета :babyflips:
petqst :babyflips:


Мили приятелки пускам тази тема с надеждата ,че ще я напълните с +++ тестчета и сълзи от радост.Дано ви донеса късметче  :D.Успешна седмица на всички  :bighug: :babydust: :pink_dust_1::babydust: :pink_dust_1::babydust: :pink_dust_1::babydust: :pink_dust_1::babydust: :pink_dust_1::babydust: :pink_dust_1::babydust: :pink_dust_1::babydust: :pink_dust_1::babydust: :pink_dust_1::babydust: :pink_dust_1::babydust: :pink_dust_1::babydust: :pink_dust_1:
« Последна редакция: Юли 30, 2010, 10:59:37 am от petqst »
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Да ни е честита новата темичка,дано ни е на късмет.Този път май аз ще съм под вирусите  :) Хайде,момичета,ние сме на ход.Успех на всички  :bighug:
[/url]
*
Re: Юлскo августова тема за море,любов и ....две че
« Отговор #2 -: Юли 26, 2010, 07:39:36 am »
Добро утро и от мен, милички! :wink:
Днес го пиша дъждовно и ми е сънливоооо :wink:
Ей, Маймун браво на теб за темичката! :D Дано се напълни с мнооого ++++++ тестчета :D
Хайде на закускааааа

Лека и спорна седмица!
ПП: Пльооооооооооооооооос под вируситеее! :D
Айде сега всички да казват до къде са, че да оправим списъчето! :D
« Последна редакция: Юли 26, 2010, 07:53:11 am от petqst »
*
Добро утро !Браво Иси,дано е по-успешна от моята :oops: :D
Момичета дано ловуването е било успешно и третия списък е препълнен :crossfingers: :bfp: :bighug:
Петенце,мерси за закуската :wink: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1:

*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Браво за темичката Иска :) Пете супер зауска-ама ще надебелеем така всеки ден :):) милички отивам на доки и естествено ми е много нервно  :oops: ама мисля че ще ми мине като стигна там.след това на работа отивам ама следобед ще напиша всичко в графиката си. Лек ден ви пожелавам и много усмихнат..
*
Добро утро банда .
Исе благодаря миличка за новата темичка .
Дано се препълне от положителни тесчета .
Да не забравя да се цопна и аз  :a_cat_06: :a_cat_06:
Петенце и тази сутрин си се погрижила за закуската ,Благодаря ти .

П.П очакваща 06.08
« Последна редакция: Юли 26, 2010, 09:43:11 am от foveri »
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Добро утро и от мен  :)

Честита нова темичка, дано се напълни с много радост, любов и още нещо... :D
Пете благодаря за закуската, много ясно че не си се предала...никой не се предава тук  :P Всички чакаме със стиснати палци !  :crossfingers: :crossfingers:

Маймунке  :bighug: да не се повтаря!  :balk_21:
Сара, чакаме те да докладваш!  :)

Успех на всички!  :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1:
*
*
Добро утроооооо Исе много благодаря за темата, дано се напълни с +++++ тестчета  :D
Пете на теб благодарско за закуската, Сарито е права направо ще се търкаляме  :lol: , 2 дни остават  :crossfingers: :crossfingers:
Саричка защо така ти е нервно миличка,  всичко е наред , чакаме с нетърпене новинки от прегледа
Фовче май имаш в предвид 06.08    очакваща :wink:
Хайде лек ден и нека  :bfp: тестовете да завалят сега........ :D
*
Добро утрооо,

И аз съм тук- искам и аз в ловния списък  :( моляяя хихи- от вчера открихме новия сезон така да се каже  8)

Честно да ви кажа мислех да меря БТ ама все забравям, сутрин много ми се спи.. Та май се очертава и този месец да се пуснем по течението /половинката още не ще да ходи на СГ- да минели няколко месеца и ако не стане- тогава/. Аз този месец ще се опитам също толкова да не се вторачвам ввъ всяко нещо, че вманиачаването май не помага  :P

Хайде, целувки на всички и дано някой скоро се похвали!!


 

*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Добро утро и от мен! Мънкич благодаря за страхотната темичка, дано да се препълни с хубави новини и положителни тестчета! А за тези очи от снимката направо убивам!!!
Стиснати палци  :goodluck: от нас за всички, които имат  нужда и ви следя плътно, така че прекрасна седмица ви желая и да ме радвате всеки ден..... :bighug:
*
Добро утро и от мен. Исе възстановявай се бързо. petqst стискам палции. Късмет на всички ловуващи и нечакащи. :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1:
*
Жени абсолютно си права .Аз вече се обарках с тея месеци .
Много ми се иска пак да е 07 месец в началото . :bighug: :bighug:
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Еееей хайде да се пльоснаааа  :a_cat_06:
Мунче, благодаря ти за темичката, знам че ще си ни на късмет и третия списък ще стане мнооого дълъъъъг  :bighug:

Петенце, мерси миличка за прекрасната трапеза
Мен може да ме пишеш в очакващи за 01.08
Хубав ден момичета-кокичета и много успешна и положителна седмица .




*
Хайде да е на късмет новата седмица! Аз се връщам от моренце - там топнах дупенце  :lol: Насъбрах слънчице и сега на дъжда  :rain: но нищо - и той скоро ще отмине :lol:  Аз съм в отпуска и ще мързелувам...Стискам палци на всички мацки в очакване! И да не забравя малко от моя дъждец  :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1:
*
ооооооо Йоани добре дошла при нас след почивката,Сари- :crossfingers:всичко ще е ок  :hug2:

*
Да се запиша и аз в темичката..
Маймунче, благодарим за труда...
:)
Пете, както винаги трапезата е супер....
При мен нищо ново, стискам палци на всички нечакащи и ловуващи...
*
Ехооооооо, тук съм :D
На 14 ден от ЕТ - ЧХГ 221.7 :D
Благодаря за палците!
Маймуната отнова ни е къдемче :D
Обичкам ви!
« Последна редакция: Юли 26, 2010, 12:47:53 pm от petqst »
*
Ехооооооо, тук съм :D
На 14 ден от ЕТ - ЧХГ 221.7 :D
Благодаря за палците!
 


Ех ,че хубави новини .
Знаех си аз ,че ще се започне пак със страхотните новини .
Браво Петенце. :bighug: :bighug:
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Петеееее нищо немога да кажа освен, че много те целууууууваааааааааааам  :bighug: :bighug: :bighug: :cheerleader: :youwoman: