0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Олееееее олееееее олееее олеееееее и Пететоооо поведееееее  :D
 Ей кокошчицеее ще те изям ,ама така се радвам за тебе ,знаех си аз пууууууууууу начиии се такава да е темата ми бре хораа,правите деня ми мноогоо мнооогооо весела и усмихнатаа  :D :D :D
 Честито на ушенце,сега чакам одвояващ се резултат на ЧХГ и после колкото бебчета толкова ,само живи здрави да са те и ти  :balk_21: :balk_21: :balk_21:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Е Петенце тихичко честито. Супер новини в този дъждовен ден.  :balk_7:
Мерси за новата темичка. Пете хайде да повлечеш крак и още много ++++++ тесчета за всички.
Поздрави.

Малееее,....леле чак загубих ума и дума
Петенце тихичко Честито,супер ихуууууу......ето полудявам ,да пазиш много бебчовците-двечки трички  :bori_016: :bori_008: :bori_002: :balk_5:
Мънкито пусна темичка и ето резултата  :D
Дай боже такива новинки до края
А покрай мен не много добри новини но какво да се прави с деца е така очаквай неочакваното,изкарахме зора вече сме много по добре
И този месец  каквото направили-направили с милото то ще се чуе  :D
« Последна редакция: Юли 26, 2010, 20:14:20 pm от bebeshori »

Вярвам!!!!
Петенце,честито!Много добре започва тази седмица,дано цялата е такава :)
[/url]

 Добро утро поспаланки,хайде на закуската и топлото кафенцеее ,лек ден от мен :).
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Юлскo августова тема за море,любов и ....две че
« Отговор #45 -: Юли 27, 2010, 07:13:39 am »
Добро утро, слънца!
Как сте? Спинкате, ааааа :wink:
Хайде на кафенце и закуска :wink:

Благодаря на всички за пожеланията!
Дай Боже в скоро време всяка да изпита трепета от новината :D
Спорен вторник! :D
ПП: Маймунооооо, бърза си ! Ей изпревари, но нищо! :D
*
Добро утро слънчица .
Исе ,Пети мерси за кафенцата и закуската .
Лек ден и от мен на всички .
*
Добро утро. Мерси на Мonkey :) и petqst за кафето и закуската. От много глава не боли. Дано има още положителни резултати. Приятен ден
*
Добро утро и от мен!Хайде и днес някой да ни зарадва :bfp: :goodluck:

*
Добро утроооо :)
Аз вчера къде дремах не знам, ама нямах време да вляза и да ви чета..и днес сутринта хоооп, изненада! Пете, тихичко честито мила, страхотна новина :) Чак си поплаках!
Аз съм почивка следващите 3 дена и ще си ходим в нас, в Денвър, та няма да мога да ви чета, но се надявам като се върна, да сте препълнили тази темичка с  :bfp:

Привет от една новодошла кандидатка да се присъедини към отбора ви ако нямате нищо против.Чета ви всеки ден от 1 год. и всички сте страхотни и изпълнени с позитивизъм и зареждате и мен.Желая ви приятен ден.На всички видели  :bfp: честито.


Мария  :welcome_1:,и както обичаме да казваме тука :Бързо да се  osi_19 във другата тема,на дебеланките ;)
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Ейййй сладки мои приятелки, добро утро и от мен от работното ми място. Мунче, Петич ама страшни сте бе, нямате равни.

Марийче, няма как, ще трябва да се съглася с Мунката и да ти пожелая бързо пръждосване от тази тема и шмугване в бременелската.

Гальонди ще ни липсваш.  :(

Лек и приятен ден от мен и още мнооого + тестове тази седмица  :bighug:


*
Мария добре дошла мила, Исето хубаво е написала бързичко да се омиташ  :wink: и гале ще ни липсваш, приятно изкарване в Денвър
Чудесно кафенце и закусчица  :cheerleader: Мonkey,Petqst
Мим добре дошла в щъркеловата банда  :welcome3:
По скоро да се шмугнеш в бременелската  preggo
Гали много ще ни липсваш  :balk_144: по-бързо се връщай

Вярвам!!!!
*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Петич - страхотна новина! Не мога да не пиша - честито миличка и лека и безпроблемна бременност до края! :D :ballons: :ballons: :babyflips: :bighug: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Чакам ви всички в другата темичка, мисля ви и ви обичкам. От мене розови вирусчета за желаещите:
 :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1:
Лека и усмихната седмица на всички!
<br />[/url][img]http://ticker
Ухаааа пльос под розовкииии вирусчета  :balk_183:
Мерси Stertje  :bighug:

Вярвам!!!!
*
Мария, :welcome_1: и от мен- :D
Гале ,отмори си малко мила и с нови сили на ринга :bighug:

Балгодаря на всички за топлото посрещане.Бързам да се цопна под вирусчетата,че тази седмица ловуваме.Страхотни сте  :bighug:.
А относно дебелеенето само от кога го чакам.Дано всички  пресни "дебеланки" повлечете крак и сте ни на късмет.
« Последна редакция: Юли 27, 2010, 12:33:46 pm от mariq_81 »


здравейте сладурки :)
най-после успях да взема отпуск и да си почина и сега с нови сили на работа. мн се радвам за хубавите новини, които някои вече имат и стискам палци и на другите да се похвалят скоро. знам, че можеби не е тук темата, но бих искала да споделя нещо, което ме притесни. снощи за първи път от както разбрахме, че съм бременна решихме да правим секс. по време на секса започна леко зацапване (червено-кафеникаво, точно като в края на цикъла). разбира се, доста се стреснахме. тази сутрин, когато ходих до тоалета, вече кафеникаво. още снощи си сложих една ежедневна превръзка, но на нея нямаше нищо днес. когато пишках, го видях на тоал.х-я. според вас да се притеснявам ли  :balk_145:? благодаря на всички