0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте мацки,

Днес е мнооого топъл ден--прибрах се рано рано от работа, че с тоя цикълл..:(

Йоли, чудесни новини. Поддържай само така БТ ! Стискаме палци :):)

Женичка, не се ядосвай, всичко ще се нареди...и при мен все се намира някой, който да ми развали до някъде плановете

Успех на всички Нечакащи :)


*
Женкаааааа,душо то все някой се намира да ни развали деня ама мисли си повече за хубавата новина.....имате си  дата за  преглед ,мъжо се е навил за СГ и така  :hug2:

Здарвейте момичета.Днес не можах да ви опитам нито кафето,нито закуската.Чак сега имам възможност да ви прочета.Днес на работа само ядове,имах одиторска проверка,направо ми скъсаха нервите  osi_7,бясна съм,такова чудо да ти търсят цаката до сега не бях виждала.Не ме оставиха и за 5 мин. да ви навестя.Но ето ме сега при първа възможност-цопкам се под вирусчетата на Мони,че имам още малко ловуване;Женка и ти като мен кофти ден(донакъде),но не се коси хващай мъжо за ушите и право при доки-това е важно сега.Ами ще бягам,че  ще :pleasantry: Лека вечер на всички.


*
Добро утро поспаланки! :D
Време е за кафенцето и закусчица :wink:
Заповядайте:

Браво Жени само така, мила! В момента прегледа е по-важен, останалото може и да почака  :wink:
Момичета, карайте го по-спокойно, че то  в днешно време много нерви хабим беее, Ужас! :(
Айде, лек и спорен съботен ден! :D
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Добро утро!Хайде първа да се нареждам на кафенце и на кроасани.
Благодаря ти Петя.

Момичета, карайте го по-спокойно, че то  в днешно време много нерви хабим беее, Ужас! :(


И аз поддържам това мнение,но как да си спокоен в днешно време.Вчера на мъжа ми цял ден не му е било добре и накрая е завършил в болница заради високо кръвно.А на мен пък на хиляди км разстояние ми се тресеше всичко от притеснение за него и накрая него го пуснаха от болницата а аз ако бях отишла щяха мен да вземат там.
Наистина трябва повечко спокойствие ама как да го постигнем.
Хайде лек ден от мен милички.
  <br />
Добро утро момичета!
Петинка мерси за закусчицата и кафенцето,с удоволствие си пийвам и хапвам  :D
Тити дано по бързо се въстанови мъжленцето  :crossfingers:
И аз на работа днес че заплати чакат моите сладури а вчера не успях да насмогна
Слънчев ден на всички  :sunshine:

Вярвам!!!!
*
И аз се нареждам за закуска и кафе! И малко вирусчета ако може, да се наредя под тях.  :D :D Вчера, на втори ден от цикъла си бих първата инжекция и така започнахме втория опит. Стискай те палци, на 02.08 ще си пускам формони и ще ставам софиянка за малко!!! :P :P Хайде лек ден, аз отивам малко на плаж, нали може да се ходи на море, че забравих да питам?
Добро утро и от мен ,мерси за трапвзата на Петенцетоо,и лек ден на всички.
 Стое - може може,сега още е раничко ,после ще се пазиш ама сега я ко се къпи че послеее,аз немогааа и ми липсва но почнах да се примирявам де  :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Добро утро и от мен милички .
Петенце ,за поредна сутрин си се погрижила за нас-страхотна закуска ,Благодаря ти !
Тити дано скоро и двамата сте по -добре . :bighug:
Лека и приятна събота
*
Добро утро и лек съботен ден приятелки мои :grouphug:
ето и от мен малко вируси ,за всички които имат нужда :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1:
Фовчи,как си бе злато,най после се появи  :hug2:
За нервите и аз съм съгласна ,че ги хвърляме където трябва и къде не :(а те са неверна болест,хоп и те изненадат
Тити,дано бързо се прибере твойто мъжле/ на мен цял живот и брат ми и баща ми са по пътищата и знам какво е  :?даже за подписа  ми не бяха в страната :?/
Петенце мило благодаря за трапезата,както винаги е ок :D
вече ще пиша в зелено да ми успокоява нервите :D :D :D :D
« Последна редакция: Юли 31, 2010, 10:07:14 am от moniks_s »

*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Здравейте и от мен. Ето Петееее, немога без твоето кафе и твоята закуска.
Е, днес съм на работа и ми е тъпо, но въпреки сбъга дето дава, влизам тук смело и безотговорно. На вас дава ли ви такива съобщения за опасност от вируси???

Тити миличка, дано да не му се случва повече това на твоето мъжле

Стоека приятен плаж и стиснати палци за предстоящата процедура.

Жени много се радвам мила, че се започва и кажи твойто мъж да не мрънка много ми да прави квото му казваш щото ... знае ли колко сме много тук и колко бой ще яде. Пък на майчето ти сигурно й е минало вече, а? Успешен старт мила  :wink:

А пък мойто мило днес е почивка обаче стана рано, рано.Дойде при мен в другата стая да ме пита колко ми е БТ тази сутрин. Викам му, ама като ти кажа отиваш да лягаш /щото все не му стига сън и ми е жал /, и той обеща. Е, казах му ама познайте дали си легна- аз вика ще пия кафе с теб и като тръгнеш за работа ще си легна. Беше мноого сладък .
Мацки, снощи много плаках, ама много...Бъдещите ни кумове/сгодени от около 2год./ се разделили. Леле колко плаках, изживях го много силно. Сега се моля, на нашата сватба да стане чудо и да се съберат.А съберат ли се- егати боя ще им хвърля./днес съм бойно настроена./хихихи.Аз ще почакам още ден-два и ако БТ е хубава тогава ще правя тест.Този път ще се постарая да съм по-издръжлива. Лелеееее- цял роман, съжалявам ама както казва милото "много ми е сладка жената, ама мнооого говори бе" хахахахахахахаааа

Целувам виииии

П.С.Анииииииии не надничай, а пиши кво прави бебокааа :P


*
Монка ,мила тука съм вече цяла седмица.
Много ми е напрегнато да чакам до 06.08 ,така като не съм мерила БТ незнам имало ли е Ову или не, и ми е някак неспокойно .Иначе съм добре
Даже ще се възползвам от вирусчетата ,дано са ми на късмет. :a_cat_06: :a_cat_06: :a_cat_06:
Здравейте,момичета,аз от няколко дни само ви чета,но не мога да пиша,че нета нещо се бъзика.Днес пък ми изкочи,че страницата била блокирана,защото била атакуваща...както и да е.Та и аз да си дам моя отчет  :wink: днес ми е последен ден Дуфастон и от утре се започва голямото чакане.
Тити,дано мъжлето ти бързичко да се оправи и да е било нещо инцидентно от жегите.
Йоли,на теб ти желая да си най-красивата бременна булка и кумовете ти да се съберат отново.Пък ти и сега да ги набиеш,няма да сгрешиш  :lol:
Хайде,момичета,лек и спокоен ден от мен  :grouphug:
[/url]
*
Здравейте и от мен.
Пете, както винаги страхотна трапеза.
Аз също имам такъв проблем, изписва ми, че страницата е атакуваща и я блокира....
Иначе, отново съм на старта и дай Боже да има ову този месец.
Имам въпросче, към момичетата преживявали спонтанен аборт без кюретаж, още на следващия месец ли имахте ову или трябваше да мине време за да си дойдат хормонките на мястото.
Разбирам, че това явно е строго индивидуално, но пък си се чудя, на мен този месец ми беше ановулаторен, но пък 31 дни цикъл не съм имала от много години....
*
ами Чини на мен следващия цикъл ми беше ановулаторен и вторият след аборта ми беше с ову ,така,че сега трябва да имаш   :crossfingers: /въпреки ,че да- всичко е индивидуално/

*
Момичета за проблема при влизане в сайта пишете тук, моля!
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=43209.new#top
*
Благодаря, Моникс :)