0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Здравейте!!

Включвам се само за да  пожелая много слънчев и усмихнат ден на всички!

Маймунчето
, много ни липсваш ,бързичко оздравявай че още вируси никога не са излишни  :bighug:



Момичета, благодаря ви за поправката относно подписа ми.. много се надявам вече да излиза по нормалния начин :)

Маймунче
, надявам се че всичко вече е наред. Чакаме те с нетърпение

Елегансче
, благодаря ти за уточнението

Бебешори
, днес ще излизаме и сестра ми ще ми вземе от тези дигитални тестчета за бременност(че във Варна не съм виждала такива), и като го препишкам, ще се отчета веднагически.

Много ви целувам и пожелавам слънчев ден на всички !!!


*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Здравейте ето ме и мен на отчет.

Първо искам да кажа на Мунчето- ееей Мункооо, ще се оправиш знам аз и дано това стане  мнооооооооого бързо.Стискам палци, моля се, и много те целуваааам.

Какво каза докторката:
Имам си ендометриум 11,7мм, ДЯ - 1 фоликул 19/15мм спукан преди два три дена и 1 14/12мм. Нямаме хиперстимулация и това е чудесно ама как така се е спукал преди дни а вчера имах мноого + тест за Ову? Възможно ли е другият да му предстои спукване- аз забравих да питам докторката, толко се бях стреснала.Иначе днес ме боли по-малко коремчето.

Е това е от мен, да се надяваме, че сме го хванали яйчицето- ще се чуе  :P

Хубав слънчев ден на всички муцунки
 

ААаааа браво Ренка , ей така вече си под контрол
« Последна редакция: Юли 21, 2010, 14:01:58 pm от ioly »


*
Добър ден.
Йоли, радвам се за добрите новини... :)
*
Привет и от мен!Петич супер трапеза браво ,веднага я налитам... :eat:
Ама ей,Рени вземай се отчитай вече ,че да попълним малко списъка  :crossfingers: :bfp:
На всички в ловен сезон наслука :wink: yahoo_17

*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Опааа и аз да дам моите стиснати палчета за Мънкича, че ужасно много ми липсва! Давам не само моите, а ей сега и на мъника ще увия пръстите и той да стиска. Хайде мила ти си герой и ще се оправиш бързо! :bighug:
Първо под вирусите  :D

Петенце, нареждам се за кефе и закуска на опашката, че кой знае какви ще ги надробя и на робота  :wink: :lol:

Елегансче мила дано да си пийнала КЕФЕ че на кой РОБОТ дробиш нещо - не знам?  :lol: Май наистина си била гладничка и заспаличка тази сутрин!!!  :lol:  :bighug:
Първо под вирусите  :D

Петенце, нареждам се за кефе и закуска на опашката, че кой знае какви ще ги надробя и на робота  :wink: :lol:

Елегансче мила дано да си пийнала КЕФЕ че на кой РОБОТ дробиш нещо - не знам?  :lol: Май наистина си била гладничка и заспаличка тази сутрин!!!  :lol:  :bighug:

Ами май робота съм аз :lol: че днеска всичко правя като по команда :lol: :lol: :lol:, само дето явно инсталцията ми дава на късо :lol: :lol: :lol: гледай какви пропуски имам. Пишете ми двойка :oops: :lol:

Ето пак се редактирам :lol:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Здравейте милички,вече съм си във вкъщи  :D,бебо е добре ,а аз ще се оправя.
Бяха едни ужасно дълги и трудни 6 дни за нас ,ноооо маймунския отбор сме силничкиии  :lol:.
Благоаря на всички вас,че сте били с мен ,много ви обичкам да знаетее  :P,като се пооправя ще пиша подробности в дневничето.Цунки и гунки иииии вирусчетааа  :pink_dust_1: :baby:pink_dust_1: :babydust::pink_dust_1: :babydust::pink_dust_1: :babydust::pink_dust_1: :babydust::pink_dust_1: :babydust::pink_dust_1: :babydust::pink_dust_1: :babydust::pink_dust_1: :babydust::pink_dust_1: :babydust::pink_dust_1: :babydust::pink_dust_1: :babydust::pink_dust_1: :babydust::pink_dust_1: :babydust:dust:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Ехаааа, браво, Исе, не сме и се съмнявали, че ще се справите :)
*
Йееееее наща маймунка се появила, БРАВО миличка, ти си герой ще се оправиш,къде ще идеш  :D Колко съм щастлива само. Хайде оправяй се и си почивай  :wink:
Пък ние се гмурваме под вирусите -неизяснени  :wink:
Ани здрасти  :D 8)
Рени, чакаме душа и палци стискаме
*
Браво Иси,много се радвам ,че си по-добре :bighug:Ани ,развесели ме представих си как увиваш на малкия палчетата за късмет :lol:

*
Re: Юлска тема за море,любов и ....две чертички ро&
« Отговор #91 -: Юли 21, 2010, 17:54:41 pm »
Маймун, много се радвам за вас! Дано по скоро да се оправиш, мила!
Елегансчееее, много ме развеселихте с Ани:D :D :D Не спирам да се усмихвам на РОБОТА :D най-вече! Аз си го прочетох като РАБОТА - хахахах. Какво ли съм гледала и аз??? :D
ПП: Йоли, браво за новинките! Дано сте го хванали яйчицето!
И от мен здравейте,момичета,
Маймунче,много се радвам,че вече си вкъщи,оправяй се по-бързо! :bighug:
Йоли,много хубава новина,дано сте хванали яйцето и да очакваме вече +++
На всички ловуващи(включително и на мен :balk_600:)желая успешен улов :pleasantry:
[/url]
*
Здравейте милички :sunshine:

Какви сте ми усмихнати и забавни днес :wink:
Мънки, радвам се че сте здравички и сте си вкъщи вече. Да се пазиш повече, ей :balk_104:
Пете, как върви обратното броене, миличка? Аз броя с теб :balk_5:
Йоли, добре се справяте :wink: а като има повече фоликули БТ и тестовете са много относителна величина.
Снежи, как си миличка?
Момичета, аз немога да се накарам да меря БТ нещо - все забравям :balk_149: преди неможех да спра, сега обратно.. а ЦС ми се пада на 15-ти ден/малко късничко/ и май ще пропусне лова този месец :?




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Ихааааа Мунката си дойдеееее, и Анито не ни е забравилааааа...ех, че хубавооо


Мonkey :), добре дошла. Знаех си, че всичко ще е наред с теб и бебчето :)

Йоли, под контрол съм вече :) Взех си тест -дигитален Clear Blue--20 EUR, направо ми стана мъчно като ги дадох..но дано е на късмет :)

moniks_s, Женичка - надявам се милички да попълня графичката на виделите ++, така че стискайте палци още мъничко..скоро ще се разбере

Целувам ви  всичките


*
Re: Юлска тема за море,любов и ....две чертички ро&
« Отговор #96 -: Юли 22, 2010, 07:41:46 am »
Добро утро, поспаланки :D
Хайде на кафенце и сокче, че да се разсъним :wink:

Лек и спорен ден на всички!
Рении, чакаме добрата новина!
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: Юлска тема за море,любов и ....две чертички ро&
« Отговор #97 -: Юли 22, 2010, 08:12:35 am »
Добро утро, поспаланки :D
Хайде на кафенце и сокче, че да се разсъним :wink:

Мерси за сокчето Пети :)Лек ден и от мен момичета.Айде отивам да работя макар че честно казано ми се спинка.. Но какво да се прави! :) Ренка успех и дано завърши добре графиката ти този месец..Иска ... :balk_21: до после момичета
« Последна редакция: Юли 22, 2010, 08:58:33 am от petqst »
*
Добро утро и от мен. Макар че днес утрото не е от най-добрите.
Вече не съм ловуваща, но няма да бъда и чакаща. За моя най-голяма и неприятна изненада лелката ми е на гости.  :(
Пожелавам късмет на останалите момичета.  :wink:
Хубав ден.

*
 Добро утро и от мен :D Пете с тези сокове така ме изкушаваш,взимам веднага от всичко,мерси.
tucy ,не се притеснявай мила  :hug2:
Рени,чакаме си още :crossfingers:
чао засега и днес ще надничам по-често ,че съм сама в работата :D
ето малко за кадем :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: