0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Добро утро сладурки
РТФ благодаря за страхотния пейзаж, на който си ни поднесла трапезата-страхотно е  :D
Исенце, дано всичко се оправи миличка и скоро с усмива пак дасе върнеш тука при нас, че другата седмица тема трябва да пускаш, да разтовариш малко Мони  :wink:
Йоли успех в лова и да не се стига до инсето  :wink:
Мони, те свекитата са ясни, спокойно и не обръщай внимание на нея, а на мъжа ти и днес ли ти беше прегледа, че вече забравих  :oops:
Рени днес е деня миличка, мноооого стиснати палци и дано сте сгащили яйцето, чакаме хубави новини  :wink:
Фови новините са страхотни, сега смело напред и гоним яйцето, пък се надявам и да си се успокоила вече  :D
Снежи, Рая добре сте ни дошли от отпуската
Все забравям  :oops: добре дошли на новите момичета и бързо да бягате към бременната тема  :D и тука да идвате само вируси да ръсите, Бебо благодаря за вирусите гмурвам се в тях, че тая седмица мнооого ми трябват  :lol:
Петенце, така миличка разходки и почивка и никакви нерви, щото шъ дойда в Зарата и ги разхвърлям всичките да знаеш, та ти 3 бебета топлиш ааа  :lol: :lol:
В Русе времето е мрачно, ама се диша по-спокойно, е няма да се разсърдя на слънчицето, ако изгрее
Честит имен ден на всички празнуващи и чао засега, че много дълго стана  :D
*
Добро утро... то си е добър ден, но аз от толкова отдавна не съм спала толкова време, че чак се изморих от сън. Отивам по задачки, а на вас ви пожелавам успешен лов и мнооооого две чертички.... :)
*
е момичета вече спокойно мога да ви ръся за късмет шарени вируси,идвам от док. :D :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1:
Женка ,така е но понякога колкото и си затвараш очите....както и да е да не си помрачавам щастието днес :wink:

*
Мони, все така до финала  :D
Браво Мони  :balk_47: само такива новини до пухкавия финал 

Вярвам!!!!
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Госпожа !  :balk_21: :balk_21: :balk_21:
Много хубави вести ни носите, айде все така...и да подложите хубав крак за дългият списък  :D
За свекито ( как мило звучи...аз не мога чак така да си извия езика  :lol: моята е НаХалия, иначе по паспорт си е с "Т" )
Та, мисли си за денят, в който ще сте щастливо "разведени"...ще живете във време разделно и ще ти идва чат-пат на гости, само с предварителна покана!  :D
Ех...аз лично се успокоявам всеки ден с този момент и някак ми е по-леко  :P

Аааааааааайде на вируситеееееее ( това го научих от морето и кукуруза ) :lol:
 :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1:
*
Айде и аааааз да се  :surfinga: :surfinga: :surfinga: и в шарените и в розовите  :lol: , пък и двойни да дойдат пак ме бройте  :lol: :lol: :lol:
Мони честито  :heartbeat: :heartbeat: и все хубави новини да ни носиш  :D
Хайде лек оставащ работен ден  :D
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Женя ето ви и двойни от мен, но още с неясен цвят  :lol:
 :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:
Здравейте момичета, аз трябва да се отчета днес...но май ще изчакам докато се сърна във Варна..тук е доста неудобно да правя каквото и да било.

Женичка, благодаря ти за подкрепата :)


*
Малееее, то тука вируси вилнеят, а аз си поспивам  :oops:
Пльооооооооооооооос  :D
Благодаря ви!
Монииии, честито сърчице, мила! Упех и до финала! :D
А за свекито  :wink: моята си е на селоооо :D, а зимата ще си е в нейният апартамент!  :D
Все някой ден и от вс ще си иде! :wink:
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Малееее, то тука вируси вилнеят, а аз си поспивам  :oops:

Пете за тебе трябва да намериме някоя бременелка с тройни вируси  :lol:
*
Пльос и от мен, щом Криска дава вируси, винаги съм на линия  :lol:
Пете  :crossfingers: :crossfingers: :bighug: :goodluck:
Рени ще те чакаме, спокойно само хубави новини да има  :lol:
*
Малееее, то тука вируси вилнеят, а аз си поспивам  :oops:
Пете за тебе трябва да намериме някоя бременелка с тройни вируси  :lol:
Хахаха, абе и тези с двойните са достатъчни, стига да прихвана! :D :D :D :wink:
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Малееее, то тука вируси вилнеят, а аз си поспивам  :oops:
Пете за тебе трябва да намериме някоя бременелка с тройни вируси  :lol:
Хахаха, абе и тези с двойните са достатъчни, стига да прихвана! :D :D :D :wink:

Разбира се че ще прихванеш  :lol: няма как!
*
Дано, Крисе!
Благодаря на всички! :bighug: :balk_21: :bighug:  :balk_21: :bighug:  :balk_21:
 
*
Петич,душо  :bighug: :crossfingers:,Рени ,и всички момичета успех и чакаме новини
Благодаря ви за хубавите думи :D
« Последна редакция: Юли 20, 2010, 17:54:24 pm от moniks_s »

Здравейте,момичета,пльоскам се и аз във вирусчетата,че много ще ми трябват тези дни.Аз пак съм набързо и за мелко пред компютъра,но моето мъжленце ме чака,време е за лов,че да видим какъв ще е финала
Мони,много хубави новини,мила,все с такива вести да ни раздваш  :bighug:
[/url]
*
Мониии честито ти сърчице все така до финала мила!
Айде и моите вирусчета са още не изяснени
 :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:
« Последна редакция: Юли 20, 2010, 19:02:08 pm от viviq »
[/url]
*
Айде и моите вирусчета са още не изяснени
 :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:
Ехааа, неизяснени, ааа :D
Пльоооооооооооос :D
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
И тук Монка честита първа снимчица  :P Много те обичкам.
И аз, и аз ще се пльосна под вирусите, че не е ясно дали няма все пак да има инсеминация. Имам мноого + тест за ову, а утре съм при докторката .
Рени ти с тази недостъпна графика не може да те контролира човек бе  :P Стискам палци, ама много