0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте и от мен!  :D
Фе, съжалявам мила другия месец ти желая ++  :hug2:
Петя, мерси за кафенцето ще го пия следобедно.
Желая ви лека и спокойна седмичка изпълнена с много  :bfp:
 
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Чини благодарско  :D много хубаво изкарах, хич не ми се връщаше, толкова работа ме чака тук  :(

Фе, недей да се натъжаваш толкова...нов месец нов късмет  :bighug: Лятото е в разгара си - много хубави неща ще се случват тепърва !
И аз да се запиша в новата тема.То не съм се вясвала отдавна, но ремонти в къщи, 2 седмици командировка в София и общо взето нямам време за нищо.А на работата - колкто по-малко ми остава имам чувството че ще ме изцедят, но ще има време и за почивка. Пожелавам успех на всички момичета - списъка с очакващи е голям - дано дано! :D :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:
*
Привет, момичета!

Честита темичка и много хубава седмица на всички!

За мен отпуската свърши, от днес съм на "линия" и едвам наваксвам.

Фови, много се радвам за хубавите резултати :)
Фе, не се натъжавай, хубавите неща стават по-бавничко, не се отказвай
  :hug2:
*
 Фе ,съжалявам душо,не се тормози  :hug2:

*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Здравейте муцунки.
Фе горе нослето, ако не този, другият месец- никакво отказване.
Мони благодаря за темичката, Пете на теб за прекрасната закуска и този апетит дето казваш, че имаш много ми харесва. Пази се.
Фовери толкова се радвам, че всичко е наред с изследванията- сега гонене до дупка на яйчицето.
На завърналите се от отпуска - добре дошли отново на ринга и нека емоциите от почивката са предшественици на още по-хубави емоции от + резултати.
Оливче, всичко ще е наред - сигурна съм.
Аз съм с много остри болки ниско в корема вече 3-ти ден и незная кога ще се пукат- ще се пукат ли ама ... то ще се разбере в края на месеца какви сме ги свършили.

Целувам ви момичета. Спокойна вечер от мен


*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Успешна седмица и от нас момичета  :)

Някой има ли информация Маймуната как е? В четвъртак последно като си писахме нещо не беше добре та се претисних за нея  :?

Фе не се предавай мила!

Петя колко дни остават до теста?  :D
*
Момичета къде ни е маймунката ?
Петич как е ?
Маринчето не виждам от доста време ....
Поздрави на всички !
[/url]
*
Здравейте и от мен. Мони, благодаря за темичката. Много мило, че си ме сложила и мен в чакащи (ама аз имам шанс само в процедура), но пък ми стана много мило,  :)
При нас в работата е по-кротко, щото пак има реорганизации и е мътно, ама поне не ни пилят много мозъците, което е добре в жегите.
На ловуващите - успех, на бременните - лека бременност. И какво все пак става с Маймуната? Дали всичко е наред? Някой ако знае, да драсне редче.
Спокойна вечер.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
Здравейте и от  мен,

Желая успех на всички. Нова седмица, нов късмет

Фе, стиска палчета за следващият път--ще успееш сигурна съм.

Поздрави и целувки на всички :)


Малко късничко,но и аз да се запиша.Честита ни нова темичка,да е изпълнена с много +++++++ тестчета.
Фе,не се отчайвай,мила,вярвам,че другия месец е твоя месец,а надявам се и на много от нас :)
[/url]
*
Добро утро,


Успешен ден!
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Ооо, добро утро!
rtfrtf как знаеш къде да ме пренесеш... прекрасно е, благодаря ти.

Как сте момичета? Вчера нямах време да ви пиша, затова сега бързам да го направя преди да тръгна за работа. 
Относно маймунката - мисля, че е болна, прочетох, че има болки в бъбреците, повръщане, простуда и т.п. Надявам се да е добре, дано да си е в къщи /а не в болница/ и й пожелавам скорошно оздравяване.

На всички вас - лек и спорен ден!
*
Добро утро и от топла Дупница!
Иси,душо бързо оздравявай,че туй с бъбреците е мн.неприятно от опит знам :?
Браво за морската закуска,как искам да съм там ,далече от всичко..../от свекето де/rtfrtf,браво размечтах се
Лек ден и после пак ще вляза ,не може инък :D

*
Ехаааа, Ртф, ей там искам да съм в момента :D
Благодаря за прекрасната трапеза!
Упс - Добро утро, милички! :D
Бързам да пиина кафенце и да хапна, а после ще ви чета, че малко вчера похайманосвах доста и нямах време :wink:
Аз съм ОК, почивам си от време на време, а иначе съм пред компа или на разходки :D
 Дано Маймунчето да е ОК и скоро да ни навести и развесели! :P
Лек и спорен ден!
Прегръдки на всички!
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Добро утро милички :) отивам на работа и чак късния следобед ще седна пред компа ... :) пожелавам ви много приятен ден днес и дано някое +++ се покаже от някъде  :D целувки и мерси за закуската :)
*
Добро утро и от мен. Страхотна закуска. А изгледа .........Днес е Илинден. Ако има именнци да са живи и здрави.
и вирусчета от мен :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:
*
Re: Юлска тема за море,любов и ....две чертички ро&
« Отговор #37 -: Юли 20, 2010, 08:47:43 am »
Така, така  :D
Прочетох ви най-накрая :D
Фе, съжалявам мила, но както си казваме тук - нов месец- нов късмет! :wink:
Фовери, чудесни новинки си ни донесла! Ха дано и скоро да ни се похвалиш с +++++
Монии, споко бе душо! Всичко ще е ОК!
Олив, стискам палци за добри резултати!
Снежи, Рая, Добре сте ни дошли отново! Вече отпочинали и с нови сили :wink:
Йоли, ти си гони яйцето, пък то ще покаже какво е! 8)
Ртф, то и аз съм на процедури, ама още съм от щъркеловата банда :wink: Нали първо нея открих! 8) А за списъчето, ако искаш да те изтрия! :P
На всички една гоооляма прегръдка!:bighug:
Хоооп под вирусчетата - Благодаря на всички! :D :D :D
Честит имен ден на всички именници! Живи и здрави!
*
Добро утро момичетата и успешен ден.
Честит празник на празнуващите.
Хайде и аз втора под вирусчетата.
Поздрави. Целувки и прегръдки.

Добро утро!
rtfrtf благодаря за закусчицата и кафенцето ,как искам да съм там сега  :D
Мамунче бързо да оздравяваш дано нещо лекичко че тия бъбреци са ужасни,то и аз имам 2 леви че като се развихрят ужас
Фе нов месец нов късмет  :cuddle:
Мони не се връзвай на свекито  :D
Много усмивки и слънце  :sunshine:

 

Вярвам!!!!