0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Добро утро и от мен. Дано наистина скоро да има буря тук и всички да изчезнете от тази темичка. Пете мерси за закуската. Стискам палци мила, то не остана до теста. И малко зараза от мен :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: Приятни почивни дни на всички.
*
Първа под вируситеееее -  :D пльооооооос
Благодаря ти Бебо! :D
*
Добро утро, момичета.
Петенце много хубава закуска си спретнала. Мони и аз сън на същото мнение като елеганс. Август месец е хубав месец. Вярвам че ще донесе много  :bfp:
Гальонди малко остана. Имаш много стиснати палчета от мен.  yahoo_17

Пльос втора под вирусите.  :D
Поздрави от мен и хубав ден.

Добро утро,момичета.
Пете,наистина много хубава закуска.
Аз малко съм разстроена,момичета.Този месец няма О.,няма и да има-започнах Дуфастона :balk_145: Дано поне сега като отидем за риба и малко да се разсея.
Желая ви лек и спокоен ден,мили момичета
[/url]
*
Добро утро и от мен момичета, Пете страхотна закуска и мнооооого стиснати палци от мен за всчки за бурята  osi_9 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :D
*
Ахито, приятно изкарване на риболова. Почини си и се поразсей. Опитай да не мислиш много.
Аз лично съм решила този месец да не меря температурата. Отивам на почивка и ще се опитам да не мисля много. Пък доктора ще се задоволи с една графика по-малко  :D
 

Добро утро маймунки :) Как сте ?

Днес имам по-висока темп..предполагам, че може би съм била в ову в дните, когато не мерех БТ...но то пък тогава един секс беше..както и да е..още има надежда.
Ахито--да ти кажа може ОВУ тепърва да предстои:)

Мони, другата седмица много момичета ще избухнат с +++, убедена съм..Вие пускайте само вирусчета

Гальонди, като ти гледам графиката, ми изглежда бременна.


*
Добро утро, момичета,

Малееее, Пете, и аз се нареждам на закуската, хората в жегите нямали апетит, къде ти, няма такива работи при нас .... чак се чувствам гузно  :?
Много силно пожелавам, всички НЕчакащи да прескочат в третото списъче  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
 :bighug:
И така, стойте на хладно, ако има и къде да си топнете крачетата, още по-добре  :a_cat_06:

__________________
П.П. Рени, така мисля и аз, овуто е била по френско - пожелавам ти бебенце, заченато в Парижжжж :heartbeat:
« Последна редакция: Юли 24, 2010, 10:59:51 am от Snegina »
*
И така, стойте на хладно, ако има и къде да си топнете крачетата, още по-добре  :a_cat_06:
Снежка, идвм при теб на Дунава, мила :D :D :D :D :D
Тук освен в лигена, нема къде!!! :D :D
*
Хайде, Пете, пускам и джакузито, и коктейлчета ще ти правя ...
Пък и за комарите напръскаха ...
Набързо ще си спретнем купона  :D

*
Ехе,Снежи, Пете, за такъв купон и аз ще хвана лодка през Ламанша :wink: :balk_14:
Чин, миличка напълно нормално толкова скоро след собствения ти неуспех, да не можеш да се зарадваш на чуждия, особено ако идва при човек, който лично те е засегнал. Мисля, че рано или късно всички минаваме през този момент и той е част от оздравителния процес :hug2:
Рени, аз нещо се оърках около твоята графика?! Нали тест за бременност трябваше да правиш в Париж, а сега говорим за ову?!
Чоки   yahoo_17 :crossfingers:
Аз отново забравих да измеря БТ тази сутрин :? скочих от леглото и се залепих за кафето, че то едни ми ти сънища - Чудо! Незнам дали сте гледали Passion of Mind с Деми Мур - ето така се чувствам osi_15

Хубава събота  :sunshine:




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Здравейте Щъркелчета  :D

Галенце
, като прочетох за "спането" ти, много ми прилича на първите ми странни симптоми  :wink: Чакаме да ни зарадваш!

Чини  :bighug: не се разтройвай! Не винаги можем да разберем какво са искали да кажат хората...може да е имала предвид, че ембриона не е бил годен да оцелее и да се развива и затова "така е трябвало" да се случи. Макар че каквото и да измисля...все ми се струва доста тъпо изказване.
Аз за да избегна подобни дразнения пиша само в този форум и гледам да е в темите, в които си познавам хората  :)
А това че не можеш да се зарадваш - всеки минава през този момент и ми се струва твърде нормално...Всичко ще се нареди мила!

Успех момичета!
 :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1:
*
Ихаааааа вируси тук съм пльооооос , ама оставям и за другите  :wink:
Ние правихме едно леко разместване на един гардероб и сега много ме боля бачето ниско долу и направо ми е едно такова замаяно  :(
Снежи, понже си ми наблизо и аз идвам  :D :D :D, пък може и в нашето джакузи на вилата да отидем. Ама нещо не съм на кеф и се пробвам да се разболяма, едно гърло ме боли, така че тая седмица ще пропусна къпането в басейна  :( детето поне го пратихме да се къпе, пък ний местим  :D
Хайде лек ви ден и прохладеееен
Рени ейтуй сърчице дето сте го турнали, може и да е на късмет, дано е така и да не е била ову в Париж, че д може да хванете яйцето :wink:
*
Хайде, купона тече :balk_177: :balk_183: :surfinga:

И то е ясно, аз съм с лаптопчето де, хи-хи-хи
*
Опааа, добър ден..
БлагодарЯ за моралната подкрепа. :)
Днес ходихме на Казичене, мъжо покара уейкборд, аз се попекох- идилийка.
Идилия нема у графиката ми, но.... предавам се този месец.
Успех на всички и много ++++ тестчета другата седмица
Ollivia, щях да правя теста в Париж...но се оказа, че ову не беше дошла и нямаше смисъл.. та за това така се получи :)

Жени, дано да е за късмет сърчицето

Снежи, дано овуто да е било на мястото на сърчицето и бебчето да е станало там.. Оххх дано дано :):)

Целувам ви всичките


*
Добро утроооо! :D
Отново си спинкате, аааа! :D
Е, ще ви поднеса кафето в леглото, че да се разсъните :wink:

Навън е прохладно след валежите, така че ви пожелая много приятен неделен ден! :D
*
Добро утро!Пете ,ние с теб рано -рано кукаме ,а? :D :crossfingers: :bfp:
Пийвам си кафе ,че без него не мога
Чоки,успех днес ,да си много спокойна,Гале днес е нали денят на истината????? :bfp: :bighug:
ето и от мен и другата седмица да видим резултата от ловуването :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:
« Последна редакция: Юли 25, 2010, 08:19:15 am от moniks_s »

*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Добро утро милички!
Вие двете бременни направо ме убивате с това ставане рано.И то в неделя.
Петя,Мони поспете си бе душички.Сега ви е паднало.
Аз днес съм първа почивка от месец и половина на сам,но имам пък друга работа та за това съм станала.Аз само с майстори се разправям.
Хайде да сядам на кафето че съм му фенка.
Лек ден на всички.
  <br />
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Добро утро и от мен... Пете ние с Монката сме ранобудни ама нали сме с "подаръчета" в коремчетата.. Ама и ти нещо си раннобудна-май ще имаме изненада а  :D дано дано.. аайде и аз да пусна някой и друг вирус  :pink_dust_1: :green_dust_1: :) Иначе истината е че наистина не мога да спинкам до късно ама какво да се прави-търпи се :) Днес е прохладничко и малко да поизлезем няма да е зле.То иначе като е топло и само пред климатика стоим заедно с котето :) айде кокичета лек ден и да се похвали някой накрая на седмицата-Гале.. :) за тебе говоря.То че е паднала БТ нищо не значи.И аз бях така дни преди лелка.. Стиснати палци за всички ако не този то непременно другия месец :)
« Последна редакция: Юли 25, 2010, 08:54:30 am от saraapl »