0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Добро утро и от мен. То май вече трябва да се казва добър ден, ама нищо.  :balk_48:
Благодаря на всички за топлото посрещане, за кафето и закуската.
radosttinkaблагодарение на всички вас и на постовете ви във форума отидох на лекар и си разбрах състоянието. По принцип мислих да отида след 6 месеца ако не съм забременяла, но след като прочетох повечето истории във форума, взех решение и посетих доктора.
Пожелавам ви хубав ден. :bighug:
« Последна редакция: Юли 17, 2010, 10:33:53 am от tucy »

Аз уж писах сутринта като станах,но...Еми тогава,добър ден от мен.Аз вече се възползвах от кафенцето,беше много ободряващо.Благодаря ви за приветствието,много сте мили.Желая ви лек и усмихнат ден
[/url]
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Здравейте, момичета!
Радостинка, мерси за ранното кафенце, още е топличко и се възползвам.  :D
Пете:crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: до 28.07., когато ще празнуваме.  :party:
Мони, весела сватба и чакаме снимкиии.
Добре дошли на gab4o1, ahiito и tucy дано скоро се преместите в бременната темичка  :D, не е зле да правите и тестове за овулация, ако не я определяте по друг начин.  osi_9
Хубав и усмихнат уикенд!
*
Здравейте, сладурки  :wave:

Първо- добре дошли на новодошлите /то и аз не съм от много време, но все пак, колкото повече сме, толкова по-весело ще е тук и чакането ще бъде по-приятно и леко  :D:welcome_1:

Аз минавам само да се отчета- по традиция напоследък- ден 33 от Х, на моменти имам чувството, че ей сега ще дойде М обаче в следващия момент- нищо. Нямам типично ПМС. А тази нощ се измъчих от безсъние от ужасната жега се събудих като Дракула  :countingsheep: Гърдите ми вече доста наедряха, така че скоро ще дойде момента на истината, както си говорехме с половинката, или ще ми идва или е другото, няма средно положение  osi_17

Комичното при мен е, че ей сега пак ви пиша от офиса, той ми е като втори дом, защото вкъщи внезапно спряха водата  :balk_153: и се наложи като водолюбиви организми да мигрираме насам поне за малко  :shower:

Толкова от мен муцунки, прегръщам ви всички и всяка една поотделно  :grouphug2:
« Последна редакция: Юли 17, 2010, 13:08:35 pm от Fe »


 

*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Опааа...здравейте и от мен... :D :D :D
Аз малко в края на седмицата ама "няма времеее" :lol:
Стинкич - супер е че се вясваш тук :D
Пете - много те обичам,стискам силно палци и съм обещала на Борката,че догодина ще играе с авери в Зарата - тъй че.... :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Мони,тук съм душицо,чета ви посреднощ ама не пиша - но съм с вас всяка минута :hug2:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
здравите и от мен.мн се радвам 4е станах 4лен на вашето форум4е мн ми е забавно и се 4уствам страхотно с вас.надявам се скоро да има мн ++++++ резултати,приятен ден от мен :flower:
.
*
Fe, стискам ти палци да не ти идва въобще и да се похвалиш с  :bfp:
Поздрави. :bighug:

*
tucy,мн ти благодаря,дай боже всеки му.целувки  :bighug: :bfp:
.
*
Фибс, естествено, че ще си играе детето с аверчета! Няма да го лъжем, яяя? Целувки от мен! :D
Фе, стискам палци и аз - дано не идва гадината  :D
Ей, Мони, Честито! Живи и здрави и дълъг семеен живот!
Много сте сладки! :wink:
*
Ето ме!Веднага казвам  :welcome_1: на новите момичета  :D
слагам и торта
и така вече сме в грубата реалност,у дома при свеки.Беше чудесно,в хубав хотел с джакузита,свещи романтика ,и така.Йоли,Йоани,Пете,Фибс[/
color] мерси ,че не сте ме  забравили
Петич във фейса душо има снимки вече :D,ще кача и в снимка.бг [/font]

*
Честито, Мони  :dating:
Дълъг семеен живот и пухкави бебчета покрай вас.

И добре дошли на новите момичета  :welcome3:


*
ето и от мен едно поздрав4е :cheerleader:
http://vbox7.com/play:0fb77383

Редактирано от Модератор!
« Последна редакция: Юли 17, 2010, 18:09:59 pm от petqst »
.
Здравейте щъркелчета!
Мони честит празник мила,бъдете много щастливи и много се обичайте-любов,любов,любов да храни дома ви :balk_7: :balk_7: ,  и чакаме с нетърпение да видим снимчици
добре дошли на новодошлите момичета  :welcome_1:,нашата бандичка се увеличава , и дано скоро всички се преместим от тук в другата темичка  :D
Фе чакаме все пак да се покаже едно  :bfp: че да закрием подобаващо темичката на Мони  :crossfingers:

Вярвам!!!!
*
Габчо1, до два часа можеш да си редактираш поста! :wink:
Мони, ама аз там вече ги гледах, бе душице! :wink:
*
ааааааа Петич,има и още затова казах  :D мерси за пожеланията :D

*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Мони, Честито!  :married: Желая ви дълъг семеен живот изпърлен с радост и благополучие. И ... "Таз година булка, догодина люлка!"  :stroller: :babyflips: както се казва ...

Петич във фейса душо има снимки вече :D,ще кача и в снимка.бг

Как да ги разгледаме и ние тези снимки?  :balk_116:

Пете, ти как си? Добре ли се чувстваш? Знам, че вече си се прибрала в къщи. У дома си е най-хубаво нали?
Монии много сте сладички....искаме ощееее, ощеее снимчици  :D

Вярвам!!!!
*
Добро утро! :D
Аз нещо не съм в ред 8O Мноого рано се наспах, отново 8O
Но както и да е :D
Хайде да ви събудя със закуска в леглото :wink:

Заповядайте!
Чоки, добре съм си, мила! Почивам и не се юркам много да шетам :D /това го прави мъжо вече/ :D
Лека и прохладна неделя, милички!
ПП: Ааа, Мони и тях видях, беее! :D Сладури!
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Пете, я каква хубава и романтична закуска си ни поднесла в леглото. Ей така да има кой да ме гледа, ще го обичам цял живот.
Радвам се, че си добре. Мързелувай, че то преди много ти се беше насъбрало - вечно пътуваше нанякъде Пантелей пътник  :D.
И аз днес се кукнах рано. Наспах се и не ме свърта на едно място. Трябва да си измисля за днес някакво забавление
*
Здравейте мили приятелки .
Петинка мерси мила за кафенцето .
 :welcome3: на всички нови момичета и дано по-скоро се местят в другата темичка .
Мони честито мила -здраве ,радост и многоо любов .
Лек ден на всички .