0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Петя всичко ще е наред  :D Ще стискаме палци за трансфер на 3 перфектни ембриона!
*
Петя, силно стиснати палци и от мен!! Късмет!


 

Честита ни нова темичка ! Благодарим на Монито  :balk_5:
Нека да я напълним с много положителни тестчета  :bfp:
Успешна седмица на всички
Пете  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Розовки вирусчета иииихууууу......  :D  :a_cat_06:

Вярвам!!!!
Петенце, новините са супер  :), хайде да идва утре да си прибираш дечицата  :wink:

Фовери, сопред мен трябва да си изчакаш док да се върне от отпуска...не че няма къде другаде да направиш ЦС във Варна, но най-добре при който лекар си почнала да ходиш там да си продължаваш. А и да отидеш при друг, то не става ей така оп :wink: като с другите изследвания, ами първо час, да говорите пък същите неща като с Александров, ами евентуално микробиология, една ПКК, ами и да е свободен лекаря в подходящите за ЦС дни, то не е едно...за съжаление.

Търпение е му е майката :) :wink:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Браво Пете,хубави новини ни носиш :DА за Феди видях много късно :oops:но модераторките ще ме отсрамят :oops:

Здравейте и от мен!
Вчера се завърнах от преглед при доктор Стаменов. Откриха ми най-после проблема-липса на овулация. :( А в предишната болница се чудеха че уж ни няма нищо а пък бременност няма. :? Започваме на есен със стимулация  :needleani: и после инсета.
Пете, успех с трансфера  yahoo_17 stork-boy
На всички останали желая лека и спокойна седмичка изпълнена с много  :bfp: тестчета!
 
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Здравейте и от мен по никое време. Първо да благодаря на Мони за прекрасната тема и наистина пожелавам да се препълни с + тестове и много сълзи от радост.
След това искам да кажа на всички мацки от София, дето не дойдоха на срещата, че... голям бой момичета, голям ви казвам. Още се вълнувам. Страхотни са! Пете, възхитена съм мила и извинявай, едно голямо извинявай, че в бързината и притеснението си забравих да пожелая УСПЕХ . Знаеш, че ти го желая от сърце и ... хич няма да се отървеш лесно от мен-ще те тормозя аз.
Целувам ви всички и до скоро, а аз сега отивам да гавръткам милото, че...доста поизостанахме с ЛЮБОВТА хихихихиих

чаоооооо


*
Здравейте и от мен във вече новият ден :DНе мога да не се включа в новата седмична,още повече,че Мони се е сетила за мене и ме е сложила в списъка на очакващите/много ти благодаря мила :hug2:/
Тази седмица ще бъде много важна за мене и имам нужда от вашата макар и виртуална подкрепа....Обичам ви много,въпреки че напоследък нямам много време да пиша,но пък редовно ви чета и се вълнувам с всяка една ....  :grouphug2:
Пожелавам ви прекрасна седмица и много успехи! :D
Петя,особено се радвам за тебе,браво,дано си имаш и 3 перфектни ембриончета и накрая резултата да е  :bfp:
« Последна редакция: Юли 13, 2010, 00:24:47 am от dgina »
*

Добър вечер милички  :D ние имахме гости и неможах по-рано да вляза, ноо
Петенцееее 3 бебета и всички ще са супер миличка, да идва вечер сутринта и да си ги прибираш на топличко миличка, много се вълнувам ох  :crossfingers: :crossfingers:
Тина за жалост, не всички доктори си разбират от работата , успех и дано имате успех  :D
*
Лелее аз мисля съм пропуснала много ,а то няма никой :ask:
Привет момичета.Мен вече ме тресе предбрачна треска,всичко е готово  :D ,ако са ми готови резултатите на кръвта на 15 отивам на консултация и дано вече чуем :lovedock: ако ли не на 19.Стискам палчета за всички  dgina ,Йолич,Снежи как си бе мило?
Тина 799,на есен с песен както се казва :crossfingers:

http://www.zachatie.org/index.php?option=com_smf&Itemid=40&topic=43055.msg733508#msg733508 имаме рожденник и си трайка ,но тук всичко се знае :D
« Последна редакция: Юли 13, 2010, 10:48:49 am от moniks_s »

*
Добър ви ден и от мен :D
Тооо, нещо сайта не беше в час :?
Да ви сложа кафенце и да си чакам телефонният звън :D

Благодаря на всички за пожеланията!
Еййй, Йоли, не се притеснявай! :wink:
Мони, всичко ще е ОК!
Джинка, жива и здрава да си!
Спорен ден на всички!
ПП: Обадиха ми се :D  - и трите са се разделили добре :D
В 17ч. отивам да си ги прибера! :D
Стискайте палчета! :wink:
« Последна редакция: Юли 13, 2010, 12:11:47 pm от petqst »
*
Петенце това е още по-суперска новина  :D  :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader: :goodluck: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Джинка жива и здрава да си миличка и мноооого скорошно сбъдване на мечтата  :D
Лек ви ден и Пете мерси за трапезата
*
Днес ли бе Петич еее как няма да ти стискаме палчета разбира се !
Много се радвам и ще чакам да се върнеш в Заралийско !
Даа Джинка е рожденичката и тук ще и пожелая всичко най- добро от тук на татък!
Успех на всички!
« Последна редакция: Юли 13, 2010, 13:36:11 pm от viviq »
[/url]
*
Стискам силно палци, Петя  :D

Честит рожден ден на Джина, с пожелание за много сбъднати мечти  8)

Аз още съм си тук, ден 29 от Х? , нямам никакви признаци и явно трябва да се въоръжа с доста търпение.


 

*
Петенце ,браво мила! :balk_21:

*
Re: Юлска тема от усмивки,слънце и много +++ тест&#
« Отговор #35 -: Юли 13, 2010, 14:14:13 pm »
Днес ли бе Петич еее как няма да ти стискаме палчета разбира се !
Да, бе дааа, стискаш си ти, а вируси кой ще ми прати, ааа? :wink:
Много се услушвате  :wink:
Стискам палци и аз Пете, дано всичко е наред, да прибереш малките душици!!! Може пък да пишем в една отчетна ;)) макар, че аз с тази Т, леко се съмнявам!!! :?
Фе, хайде и на теб стискам, дано да устискаш и накрая +++
На Джина ЧРД и желан подарък!!!
Силно стиснати палци за Петинка,прибирай бебочетата на топличко там ще си им е най добре  :crossfingers: :crossfingers: :bori_007: :bori_004: :bori_007: :bighug:
Джинка Честит Рожден Ден!  :balk_19: дано получиш на сладкия подарък,бъди много щастлива миличка  :balk_14: :balk_5:

Вярвам!!!!
*
Здравейте момичета и от мен .
ДА сидам отчета -при нас изследванията и спермограмата са в норма .Остава ми само ЦС на 19 .о7 ,и да видим какво ще става.

Петенце браво мила дано всичко от сега нататък е наред
*
Re: Юлска тема от усмивки,слънце и много +++ тест&#
« Отговор #39 -: Юли 13, 2010, 15:31:26 pm »
Днес ли бе Петич еее как няма да ти стискаме палчета разбира се !
Да, бе дааа, стискаш си ти, а вируси кой ще ми прати, ааа? :wink:
Много се услушвате  :wink:
Оххх ма и аз съм еднааа  :oops: :oops: :oops:


 :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1:
[/url]