0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Здравейте, милички :sunshine:

Тинче, Честит празник мила! :balk_16: Много любов и щастие, и скорошно сбъдване на най-съкровената мечта!!!
Петя, топли бебчетата и хапвай повече белтъчини :cuddle:
Мони, след 3 дни бебчо ще е още по-голям и сърчицето ще бие още по-силно :balk_104:

На мен ми се обадиха днес с час за ЦС - 28-ми, а след това и УЗ, и друг преглед, въобще всяка седмица ще съм по лекари този цикъл :? Дано си заслужава :P




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Добро утро щъркелчета,



Хайде ставайте, размърдайте се, изтегнете се пред хубавата гледка, пийте по едно кафенце, да не забравяме и закуската и беж на работа, че днес ееееееееееееее ........... ПЕТЪК!  :D :D :D
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Добро утро, момичета!
Чоки, гледката е страхотна, благодаря ти, с кеф да си е изпиеш кафето там.
Хубав и усмихнат ден на всички и наистина




П.П. Гардже  :cuddle:
*
Добро утро щъркелани!Мен сън не ме хвана от вълнение ама....аз съм си такава"припадалка"както казва майка ми :lol:
Няма да имам време днес да ви наглеждам ,затова влизам сега да сложа едни палци за късмет на всички ловуващи,нечакащи  :crossfingers:
Хайде,някой да закрие темата подобаващо  :wink: :bfp:
Чокенце благодаря за чудната трапеза искам да съм там :D
Лек ден
:bighug:

Добро утро момичета!
Благодарностти на Чоки на страхотната гледка и кафенце
Честит Рожден Ден На Тинчето на патерици  :hbirth:
Мони търпение мила още 3 дни и ще чуем тупкащото сърчице на бебчо
Петинка да топлиш бебчовците и пълна почивка
Оли успех на прегледите  :crossfingers: сигурна съм че си заслужава
Фе хайде мила време е за тестче  :crossfingers: :bfp:
И ние отново сме във вихъра  :D :00001754: та да видим дано има резултат този месец

Вярвам!!!!
На мен ми дойде...и то на 22-рия ден, може би ще посетя пак лекар, и най-вероятно ще трябва нещо да пия за регулиране на дължината на цикъла, за да не ми идва когато си иска..
На вас успех!!
Ще ви чета, и ще се включвам понякога 8)
*
Добро утроооо Чоки гледката е направо зашеметяваща, ех как искам да съм там  :) благодаря ти за закуската  :wink:
Монкааа спокойно миличка един път с жениш  :lol: :lol: :lol: всичко ще е наред и после ще чакаме снимков материал  :wink:, а за сърчицето, то няма да избяга - понеделник нова седмица,нов късмет  :wink:
Луничка наистина е редно да се прегледаш и да ти изпишат нещо за удължаванена цикъла, то е невъзможно да се задържи бебочето при такъв къс цикъл , ще те чакаме и стискаме палци всичко да е наред и бързо да се уредят нещата
Честит петък и днес по-спокойно го давйте  :wink:
*
Здравейте, сладурки!

Благодаря и аз за прекрасната гледка зад закуската на Чоки  :)

Луничка, мисля си, че цикъл над 21 дни се води нормален- поне така съм чела, така че не бързай да се тревожиш- все пак лекаря може да те насочи какво да се изследва, но дължината все си мисля, че е ок.

При мен е ден 32 от Х. Знам ли, аз бих направила тест, ама като нямам идея кога може да е била О., може и да е рано още?? Любопитното е, че съм забелязала някаква зависимост, че ми се редуват по-дълъг и по-къс цикъл /малки разлики, но ги отчитам/ и сега е дългия.

Иначе засега нямам особени признаци за нищо- даже нямам ПМС и болки никъде  :? Спи ми се много, но това вероятно е от жегата. Вчера пишках малко по-често от обикновено- това пак може да е от наближаваща М. То при мен лошото е, че нямам силно изразено ПМС, по принцип никога не ме болят гърдите например- само леко се увеличават. Обикновено ми излизат пъпки като дойде момента- а сега имам чувството, че излизат съвсем малко и някакси се чистят веднага /а друг път завяхват чак след като ми дойде/ Та така, обективно е това, затова не се навивам за нищо, пък каквото сабя покаже  8)

Целувки на всички  :D


 

Здравейте сладуранки :)
Исках само да споделя, че днес видях бебчо и как бие сърчицето му/й. Много се вълнувам, немога да си намеря място днес. От работа не ми остава много време , но поне вечер успявам да ви чета. Успех на всички и стискам палци на всички да видят  :bfp: в най-скоро време.
Целувки
*
зд,мили дами,аз сам нови4ка във вашия форум,надявам се да намеря нови приятели тук и да споделяме всички хубави моменти,аз са на 21г.с моето мажленце се опитваме да си имаме бебче,но не се получава.започнах да пия фолиева киселина казаха ми,4е е добре да се пие.надявамсе да упеем в наи скоро време,целувки от мен :flower:
.
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Здравей Габчо, добре дошла при нас и бързо да дойде момента, в който ще ни се похвалиш с положителен резултат.

Това, че сте решили да имате бебе е чудесно, предполагам си минала на профилактичен преглед при доктор !?!


*
ами ДА ходила съм,вси4ко било наред,но ве4е 4,5 месеца няма никои.мисля да отида след този опит. :ask:според вас имали някакво по специфи4но нещо което можеби пропускаме...Благодя предварително :)
.
Здравейте и от мен,момичета :) Аз от много време чета форума,но така и не съм се решавала да пиша.Друго си е обаче,когато можеш да споделиш трепетите си с хора,които наистина те разбират.Ние от 2,4 години се опитваме за бебче,но все още го няма.Надявам се,че този месец вече ще стане,след като отстранихме полип от матката.
п.п.На всички НЕочакващи стискам палци за положителни резултати  :crossfingers:  :bfp:
[/url]
*
Момичета,
здравейте и от мен. Най-накрая и аз се реших да се присъединя към вас.
Накратко моя мъж реши да ме изненадата, като от веднъж спря да ме пази. Той доста се дърпаше от темата за бебе, докато един ден ме изненада много приятно.  :cheerleader: Е вярно е че все още не съм видяла двете черти, но има време и се надявам скоро да ги видя.
Поздрави на всички и скоро всяка една от вас да се похвали с хубава новина. :bighug:

Добро утро :)

Отдавна не съм имала удоволствието да сложа кафето :wink:, така че заповядайте докато е топло :D




Добре дошли на gab4o1, ahiito и tucy :D

ahiito , след като опитвате вече от повече от две години и имаш установен проблем, надявам се, че си се ориентирала вече към специалист по стерилитет, защото това е най-правилнто и сигурно решение за скорошно забременяване :wink:

На gab4o1 и tucy искам да пожелая бързо и безпроблемно забременяване и ако опитите им са от скоро да не се притесняват излишно, но задължително да минат по един контролен преглед при АГ и да искат преглед с ултразвук (защото ако без такъв им казват, че са ок, това е несиорозно), контролна цитонамазка, при нужна една микробиология и да пият редевно фолиева кисилина :wink:.
За всичко друго около самите опити ние ще помагаме с инфо :wink: :D

Тони, честито тупкащо сърчице  :D

Петенце, не съм пуснала палците :wink:

Спокойна и слъчева събота момичета :D
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Добро утро на Радост и на всички останали.
Ради благодаря за кафенцето миличка.То ме връща към живот сутрин когато всичко ми изглежда толкова непосилно трудно.
Добре дошли на новите момичета.По-бързо да си изпълнят мисията тук и марш при бременните!
Аз и днес съм на работа и вече адски завиждам на всички почиващи(благородно) разбира се.Желая ви лек ден и стойте на хладно.
  <br />
*
Re: Юлска тема от усмивки,слънце и много +++ тест&#
« Отговор #96 -: Юли 17, 2010, 08:25:00 am »
Добро утро!
Мале, а бе много сте ранобудни, бреййй :D
Аз си мислех, че съм куковица от 7,25ч., но имало и други :wink:
Сттинче, Благодаря за кафенцето! Е, аз вече пия 3 в 1, ноооо и то ме разсънва :wink:
Аз ще сложа закусчица, че в последно време не отказвам :wink:

Благодаря и за палчетата на всички :D
Добре дошли на новите момичета! :D
Дано в скоро време да ни се похвалите с едни тлъсти +++++ :wink:
Лек и приятен ден! :D
ПП: Много съм отвеяна! :oops: Забравила съм да се запиша, че очаквам да видя тлъстите +++++ на 28.07! 8) Вече го направих! :P
ПП 2: Маринкааааа, къде си бе душо? Честит ти имен ден, мила! Да си жива и здрава и Дано в скоро време да ти се сбъдне мечтата! :D
« Последна редакция: Юли 17, 2010, 08:30:26 am от petqst »
*
Добро утро, ранобуднички (и поспаланки  :ywoohoo: )
Благодаря за кафецето и закуската, Радостинка и Пете :)
И аз да се запиша тук, че съм от очакващите (нечакащи М)
Лова при нас приключи.. надявам се успешно:)
Аз всеки път си се надявам, че видиш ли, следващия път ще е както трябва.. няма отказване до последния ми дъх!
Приятен и прохладен уикенд от мен  :balk_177:

*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Добро утро и от мен. Аз днес пи позволих да си поспя до късно :balk_126: и сега още се протягам.
Благодаря на Радостинка за кафенцето, а на Петя за плодовата закуска. Точно си мислех днес да започна една диета, че нещо май-май пак съм се отпуснала  :scale: Баш сега преди морето къде изкочи този корем???
Добре дошли на новите момичета, винаги сме готови да помогнем с каквото можем.
Петя, Гале имате моите  :crossfingers: yahoo_17 :crossfingers:
Приятна събота на всички.
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Здравейте мили ми приятелки. Стинче благодаря ти от сърце за кафето- ще го изпия с удоволствие, защото е от теб а ми липсваше-признавам си.
Пете никакъв отказ от закуски, знаеш ли колко бебока трябва да папат сега покрай теб, а?  :P Прегръщам те
Добре дошли на новите щъркелчета и бързо беш в другата тема/на бременелките/ Надявам се скоро да я залеем с "бивши" щъркелчета.
Аз днес също съм на работа УЖАС мързелче ме гони ама яко
Иначе си ловуваме, молим се, макар да нямам никакво усещане за О- не се отказваме.

Хей днес Мони става ГОСПОЖА...ауууу нямам търпение да разказва и да гледаме снимчици.

Хубав ден от мен муцунки и до скоро