0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте милички, благодаря, че сте ме сложили в нечакащи, но като си гледам графиката...може тази вещица да закъснее.. нямам още ову ..пък и гърдите не са почнали да ме болят още... така че при мен е много объркваща ситуацията. Аз сега съм в Париж, за сега няма изгледи да правим любов, че сме при сестра ми и не е удобно. Не мога да меря и Бт..абе кофти работа.. така че каквото стане.

Стискам палци на всички да видите ++ тази седмица. Целувки от мен


Пете,стискам ти силно палци ,миличка! От сърце и душа ти желая положителен тест с най-прекрасния финал! Лежи ,почивай ,глези се и дай Боже ни зарадваш,искрено се надявам!!! Желая успех и на останалите момичета! При мен нищо ново и интересно та и не сядам много на компютъра освен да ви следя какво става с вас ,милички  :D !Чакам си цикъла и да се започва на ново!
*
Добро утро. Реших да сервирам кафето и здравословна закусчица.
Пожелавам ви приятен ден. Много положетелни тестчета. И сутрешна баня
 :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Добро утро, момичета!
Бебо, мерси за кафето, закуската и вирусите!
Пете, изпращам ти цялата си положителна енергия и тръпна в очакване заедно с теб, ще се черпим виртуално, знам аз...  :D :D :D
Мен може да ме махнете от очакващи, вещицата е точна както винаги, нов месец - нов късмет.
Усмихнат и спорен ден.
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Добро утро и от мен  :wink: Бебо бързо да се цамбурна под вирусите, че...ловът е в разгара си - Благодаря
Пете, как си? прибра ли се вече в Зарата ?
Моничка тръпнеш ли мила-вълнението е голямо, а? още мъничко ще си мома, а после госпожа...!?  :P
Тина, радвам се, че вече сте открили проблема и сега всичко ще си дойде на мястото, т.е бебето в коремчетооо
Ив мила, дано вече си по-добре - прегръщам те
Абе мацкиии, Маринката къде е ? Аз ли спя докато чета или наистина я няма напоследък?
Снежи, Жени  :bighug:
Фе хайде де , а тестче? - леле как се сдържаш незнам .Стискам ти палци и чакам, чакам вече час ... Време е Петето да те впише в последното списъче  :crossfingers: :bfp:
Драндаровааааа-  ще папкаш бой-ама ти си знаеш защо  :P
Муцунки пожелавам на всички ловуващи успешен лов, на бременните муцунчета да стоите на сянка и да се пазите, а на очакващите  :bfp: , пожелавам  :bfp:   :P  Ллеееле трудно е сутрин ... отивам да пия кафе и тичкам да се трудя

Обичкам ви

Цвете точно така - нов месец, нов късмет- пожелавам ти го  :bighug: :goodluck:


*
Добро утро банда!Вярно Йолич нещо ми е едно странно и нали бях на работа цяла седмица повечето неща ги купи майка ми и снаха ми,аз само нареждах   :oops: :D
Малко почвам да се притеснявам -стискайте палци ,отивам на консулт.и дано всичко е наред и да го чуем :lovedock:
Днес няма да съм наработа и ще ви наглеждам цял ден :D
Маринка наистина я няма ,дано ни поднесе някоя изненада накрая :D :crossfingers:
На всички лек ден ,и благодаря за кафенцетто и хапването :bighug:

*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Добро утро и от мен!Аз от вчера вече съм с нов паркет и първото нещо което съм вкарала у дома е компа заради дъщеря ми,но и да мога да ви наглеждам.И виждам че има  добри новини.
Пете много се радвам миличка за всичките ти 3 бебенца.Сега с притаен дъх ще чакам след 10-тина дни да се похвалиш с  :bfp:
Мони -така трябва. По-спокойно го давай около сватбата.Мисли за бебето.Тя свадбата ще си мине и без много притеснения.А аз от личен опит знам че всички булки са прекрасни.След като и аз бях хубава булка (поне си се харесвах де) бременна в 8 месец,подута като топка,то ти ще си по-по-най!
Благодарско за кафенцето и закуската и сега е време да се трудим.
Лек ден милички.
  <br />
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Добро утро! Позволявате ли ми и аз да се включа във вашата темичка?  8) Бебо благодаря за кафенцето, ще седна с вас със удоволствие! Завърнахме се се вече в къщи и нищо, че не мога да ви пиша редовно задължително чета какво става с вас мили приятелки!!!
Ние вече сме добре (слава Богу) възстановяваме се малко по малко, но като погледна спящото съкровище до мен и не все още не мога да повярвам колко голямо щастие ме е сполетяло! Пожелавам го на всяка една от вас, защото всеки има право на това!!!  :bighug:
Целувам ви и съм с вас милсено всяка секунда, а скоро очаквайте от нас и снимков материал! Слънчев ден ви пожелавам!  :bighug:
*
Добро утро съкровища  :D :D :D Бебо благодаря ти за кафенцето,Цветенце  с нови сили, нов късмет в новия МЦ, Петенце почивай си и те чакаме и стискаме палци , докато не видим + в графиката ти  :wink: :D
Аничка, радвам се, че си отново сред нас, естествено че те приемаме, нали каза че веднага се впускаш в лова  :lol:
Йолич  :hug2:
Мони успех на доки - всичко ще е наред и чакаме с хубави новини и спокойно със сватбата , ще мине и ще замине и ще осане само един прекрасен спомен и естествено вече ще си госпожа  :D
Любомира радвам се, че наминаваш от време на време , дано не дочакаш М  :wink:
Фе чакаме хубави новини миличка и стискам палчета  :D :crossfingers:
Хайде лк ден и да стоите на хладничко 
*
Здравейте момичета .
Бебо мерси за трапезата .
Аниска добре дошла при нас.
Мони не се притеснявай за свадбата всичко ше мине и ше замине .За прегледа всичко ше е както трябва ,очакваме вълнуващите новини .
За всички момичета които имат нужда аз  :crossfingers: :crossfingers: :bighug: :bighug:
*
Добро утрооо, как сте днес момичета-кокичета  8)

Благодаря на всички за стиснатите палци- чакането продължава.  :wink: Днес е ден 31 от Х  8) Ама не бързам с тестовете.. имам си един вкъщи и ще го пазя ако не ми е дошло и в понеделник.. /кофти само, че във вторник и сряда съм командировка - мислех да го направя във вторник ако има нужда де/. Не искам да правя тест и да видя една черта, само да се разочаровам- последния път така стигнах до 35 дни и тогава дойдоха неканените гости, затовааа търпение. То нали ако има нещо, няма къде да избяга  :P

Хайде целувки на всички, няма да ви изброявам, но чета всичко от всяка една да си знаете  :wink:


 

Здравейте и от мен,
аз май не успях този месец, Т падна и чакам гадината :(
Стискам палци на всички, дано при вас се получат нещата!!!
Анизи, целувки на малкия бебок, дано е добричък и оставя мама да се наспива!
*
Добър ви ден и от мен! :D
Благодаря на всички за пожеланията и стиснатите палци! :D
Анииии, радвам се, че отново пишеш! Да нацелуваш мъника от мен! :D
Аз все още съм в Софето, но надявам се утре ще си ме приберат в Зарата! :wink:
Целувки и прегръдки на всички! Стискам палци за нуждаещите се! :wink:
Лек ден, милички! :D
ПП: Бебооо, благодаря за закусчицата, тя ми е любимата :wink:
Здравейте,
днес имам повод да почерпя-пораствам с още една година :D
Заповядайте:

Желая ви лек и спорен ден!
 
*
Честит рожден ден! Пожелавам ти много здраве, любов и сбъднати мечти!!


 

*
Лелееееееееее Тинка  :happy_birthday_1: :happy_birthday_1: :hbirth: :party: жива и здрава да си миличка и по-скорошно оправяне на нещата и на финала бебок,мноооооого любов и уважение с любимия :wink:  :D Каква трапезка само ухааа супер
ФЕ браво мила за търпението и аз вече съм така чакам до 35-тия ден, защото и такива цикли имам
Петенце кротувай си на хладно и утре пак по хладно да си те прибират  :lol: :wink:
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Тинче мила честит празник.Да си много здрава, усмихната, винаги желана и почитана и най-щастливата мама . Весел ден и много подаръци разбира се От мен един скромен- силна прегръдка   :bighug:


*
[b]Тини, [/b]:cheerleader: :hbirth:!
Момичета много се нервирах,не бях на консултация защото не са ми готови изследванията на кръвта,и се отлага за 19 :xА аз толкова се надявах да са....,но ще почакам явно още 3 дни!
Анизи,само така навестявай ни мила :hug2:!Фе,да се надяваме ,че ще има новина :bfp: :bighug:

*
Тина,  :happy_birthday_1:  Много здрава и щастлива бъди и сбъдване на всичките мечти!
Мони, 3 дни ще минат бързо - търпение, не се ядосвай.

 :bighug:

Опа, без малко да забравя ..... :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:


Тина, :happy_birthday_1: :happy_birthday_1: :happy_birthday_1:

Пожелавам ти най-вече здраве, пълно щастие и много сбърнати мечти. Хубав празник :)