0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Хахаха, Благодаряяяя - пльоооооос :D
*
хайде има и още момичета, нека валят вируси, че на Петето й трябват  :D  :crossfingers: :crossfingers:
*
Фе, хайде и на теб стискам, дано да устискаш и накрая +++

Благодаря ти, и аз ти пожелавам успех, още няколко дни и ще се види и при теб, и при мен  :D Дано да е +++


 

*
Здравейте и от мен. Аз се бях загубила за известно време. Имах малък проблем и лежах в болница, но вече се надявам всичко да е наред.  :D

Първо честито на новите бременни момичета!
Честит рожден ден на Джинка и много късмет тази седмица.
И Пете,  :crossfingers: yahoo_17
На всички много, много късмет и слънчево настроение.

Хайде и от мен малко  :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:


Джинка Честит Рожден ден и тук мила  :D
 Петееее хайде неостана ,до момента в който ще си прибереш бебенцатааа  :D
 Ивв ,аааа не така без болници моляя,радвам се че си по добре вече,дано не се случва отново  :D
 И ето ги вирусите на маймуната,който иска маймунче да се цопваа ,на най вече са за Пететоооо :pink_dust_1: :babydust::pink_dust_1: :babydust::pink_dust_1: :babydust::pink_dust_1: :babydust::pink_dust_1: :babydust::pink_dust_1: :babydust::pink_dust_1: :babydust::pink_dust_1: :babydust::pink_dust_1: :babydust::pink_dust_1: :babydust::pink_dust_1: :babydust::pink_dust_1: :babydust::pink_dust_1: :babydust:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Добър ден и от мен :) Нямах много време да пиша днес, ама за 2 минути трябваше да вляза да пожелая на Петя много успех днес u след 2 седмици един хубав, дебел  :bfp:
На всички момичета, добра седмица и много положителни емоции  :grouphug:

*
То аз докато вляза и сигурно вече трансфера е минал. Пете, надявам се всичко да е минало добре.
Джинка, честит рожден ден!  :happy_birthday_1:
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Пете така като гледам часовника вече трябва да си бременна  :D
Чакаме те с хубави новини!
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Джинка честит рожден ден мила ... всичко най-най... :) Петеее айде прибирай се с добри новини.Успех и от мен и малко  :green_dust_1: :pink_dust_1: за всичкиииии :) целувки от мен.Засядам в къщи че е 39 градуса  :balk_132:
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Петя, и от мен благопожелания. Дано ни зарадваш!
Джинка, Честит празник!  :balk_12: Бъди жива и здрава, много обичана и желана. Бъди незаправима и неустоима. И не на последно място - МАМА.  :babbycarrage: Весел празник!
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Пете къде си??? Пиши...


Пете, знам че вече си бременна! preggo От днес стискам палци и няма да ги пускам в следващите 15 дни. :bfp: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Няма значение колко бавно вървиш, стига да не се отказваш от пътя си!

*
влизам да сложа палчета за късмет Пете :crossfingers:,ще чакаме с нетърпение после :babyflips: :hug2:
Лека вечер сладурки :grouphug: :balk_126:

*
Добро утро дами!Нещо съвсем запуснахте темата,ей 8O!
Слагам масата и ви пожелавам успешен ден!
« Последна редакция: Юли 14, 2010, 08:28:35 am от moniks_s »

тук сме:)))
Усмихнат ден на всички и от мен!!
Днес съм с малко по-висока Т, ама като гледам върви май като минлия месец...36.8 -36.9....пусто нестига до 37.00 :((
« Последна редакция: Юли 14, 2010, 09:17:14 am от Луничка »
*
Re: Юлска тема от усмивки,слънце и много +++ тест&#
« Отговор #55 -: Юли 14, 2010, 09:28:32 am »
Добър ден, сладурки! :D
Добре съм! Благодаря на всички за пожеланията и вирусите! :wink:
Трансфера мина в 17.45ч.- върнаха ми ги и трите в добро състояние :P  и  полежах до 18.30ч. Взех си хаповете и инжекциите  и хванах такси до квартирата! :D Не успях да влезна снощи, че  бях уморена, а и лежах! :wink:
Иве, дано не ти се  налага  отново! Всичко ще е ОК! :wink:
Мони, благодаря за трапезата :D
Лек ден от мен! Ще ви наглеждам в легнало положение! :wink:
« Последна редакция: Юли 14, 2010, 09:31:41 am от petqst »
*
Луничка, чела съм и за случаи на жени, които са измервали БТ, забременели са и все пак Т е била под 37, вдигнала се е повече на по-късен етап, така че- само заради това, недей да бързаш да отписваш този месец.

Аз още не съм мерила БТ, но все си мисля, че ако и този път не стане, може да започна, както и половинката да пусне една СГ.. ще видим. Мисълта ми е, че аз нямам за справка дори и този показател, само броя дните и гадая  8) Днес е ден 30 от Х  8)

Иначе вчера взехме неговите резултати от микробиология на еякулат- написано е само staphylococcus epidermis, друго няма, няма даже и микробно число, но като се замислих и поразчетох току виж се окаже заради условията на даване на пробата и оттам стерилността е под въпрос. Иначе- ако се чудите защо е правил това изследване- единствено се оплаква от по-често уриниране и след като ходи на уролог, той предписа това изследване. Още обаче не е разтълкувал резултатите. Не виждам и смисъл при такива съмнителни изследвания да се тъпче с антибиотици. Моята цитонамазка /знам, че е различен вид изследване, но все пак открива и странични проблеми/ пък е ПАП 1  :)


П.П. Специални поздравчета за Петя  :wink:


 

*
Re: Юлска тема от усмивки,слънце и много +++ тест&#
« Отговор #57 -: Юли 14, 2010, 09:39:28 am »
Добро утро и от мен, Монка мерсаж за трапезката и кафенцето, че още ми се спинка
Петенце, лежи си миличка, много се радвам 3 е числото на щастието и много се надявам и зная, че вече си бременна и си лежи, за нас не се притеснявай , ние тука си стискаме палците и това е  :D :D :D
ФЕ и за теб едни палци, защото ми намирисва на +++  :wink:
Лек ден сладурки
*
А така, Пете, лежане, че вече си имаш много ценен товар  :D
Нали знаеш, не сме ги пуснали  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: сега до теста  :bfp: и после чак до сладкото проплакване  :babyflips: :babyflips: :babyflips:


Луничка, като тръгнеш от 36,4, тогава 36,8-9 си е перфектно. Имало е Ову.

Прегръдки на всички!
Неотлъчно стискаме палчета за Петинка  :crossfingers: докато не видим пуккавите чертички,3 е страхотно число  :bori_008: :bori_002: :bori_008:
Мони мерси за трапезката и най вече за кафенцето
Спорен ден на всички

Вярвам!!!!