0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

                  
  ОЧАКВАЩИ ДА ВИДЯТ   :bfp1:

                     Fe - 14.07    yahoo_17
                     Renito 86 - 20.07 yahoo_17
                     Марина 75 - ? yahoo_17
                     Shkembelina - 21-23.07 yahoo_17
                     goldfin.ch - ? yahoo_17
                     Петяст    - 28.07 yahoo_17
                     Гальонди -  yahoo_17
                  
                 ЛОВУВАЩИ   :bed:
                  
                   Chocolateel  - :pleasantry:      
                     Chin - :pleasantry:
                     Titibar - :pleasantry:
                     Женя - :pleasantry:
                     Бжи - :pleasantry:
                     Ioly - :pleasantry:
                     Pamela5 - :pleasantry:
                     Foveri - :pleasantry:
                    

                     ВИДЯЛИ +++++++++ ЗА МЕСЕЦ ЮЛИ  stork-boy
                      
                     тони-бонбони- :babyflips:
                    федерета - :babyflips:

        
Момичета от сърце искам тази седмица да има много усмихнати личица и сълзи от щастие :bighug: :bfp:
Лека и спорна седмица/списъчето Петето или Радост ще го оправят ,че нямам време :oops:
« Последна редакция: Юли 19, 2010, 07:14:40 am от petqst »

*
Добро утро. Честита нова тема и нека да е много на късмет.  :crossfingers: yahoo_17
Да сложа кафенце,  :D


Успешна седмица на всички!
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Добро утро, бързам да ви кажа да ме махнете от списъка с очакващите. Сутринта ме навестиха. Започва ново начало - нов месец, нов късмет!
Да си пожелаем лека седмица и успех на всички очакващи, ловуващи и в процедури!

*
Донбро утро и от мен! :D
Да ни е честита новата темичка и дано ни донесе само добри новини! :D
Мони, благодаря за темичката! :D
Ртф и на теб, мила, за закуската! :D
Лека и спорна седмица :D
*
Момичета -вируси не съм наръсила от суеверие,щото още не сме чули сърчицето....дано някоя друга бременелка наръси хубаво темата  :DАз съм на 15 на преглед ,но май ще ходя на 19 заради подписа ,де  :D

*
Добро утро и от мен. Честита темичка и дано се напълни с добри новини и положителни резултати.
И за кадемче вируси от мен. За сега ще са шарени :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: Успех на всичкииииии.
Добро утро :).
 Честита ни нова темичка,нека се напълни само с усмивки и сълзи от радост :).
Ето и от мен прашец за новата темичка :)  :pink_dust_1: :babydust: :pink_dust_1: :babydust: :pink_dust_1: :babydust: :pink_dust_1: :babydust:
« Последна редакция: Юли 12, 2010, 10:26:38 am от radosttinka »
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Леле , леле вируси се ръсят и аз веднага се потапям  :D  :surfinga: :surfinga: :surfinga:
Добро утро и от мен милички, много положителни емоции на всички, успех на тези в процедура /Петенце/  :crossfingers: , на тези които ловуват  :D и на тези, които чакат и да видят 2-те чертички
Чоки  :bighug:
Монич мерси за темата миличка
РТФ благодаря ти за кафенцето
Хайде лек и усмихнат ден
Добро утро и от мен,
Успех на всички през тази семдица.
Аз в събота направих някаква криза, съсъ слини болки в областта на яйчниците, може би съм спукала киста, незнам. Ако ми дойде, след като свърши ще отида пак на лекар.
*
Здравейте мили Щъркелчета!!!

Много се надявам тази седмица да е пълна с +++++ емоции и тестчета!!

Благодаря за кафенцето на РТФРТФ , днес ми е много нужно, че сутринта имах проблем с колата и кофти ми почна седмицата!

Благодаря и за новата темичка на Мони :youwoman: Бързам да се цопна в нея  и в цветните вируси   :surfinga:

Да се отчета и аз!Предполагам че лова за мен този месец е преключил,че нали не следя кога ми е Ову(не че не го усетих :P )обаче продължавам да преследвам любимия че тея дни имам огроооомен   "апетит" ...чак се плаша. :)
И да се надяваме че няма да ми дойде на 21-23.07( този Я е по-мързелив и малко изостава с ден два)

Това от мен!

Лека седмица на всички!!

П.С. Пете аз продължавам да стиска палци!Днес е важен ден!  :bighug:

*
Добър ден. Спорна седмица на всички и многооо + тестчета.
Моникс, благодаря за хубавата темичка.
Успех на всички  и много усмихнат ден
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Честита ви нова тема  :D Дано се напълни с много положителни емоции!
*
Здравейтее, и аз да пожелая успешна седмица на всички и много хубави новини!!

Вчера излизахме на разходка и имах чувството, че по улиците имаше само бременни жени  8)

Аз самата засега нямам особени признаци нито ПМС - в събота усещах нещо като лек ПМС дискомфорт ама много лек, реално може и да не беше. До към съботата и аз имах голям апетит  :oops: за някои неща, но после вече не, а в неделя даже леко ме наболяваше в областта на яйчниците по време на същите неща..

Иначе- от няколко дни определено ми се яде повече, спи ми се много от друга страна /а нали бременните страдат от безсъние- не се вписвам/, ходи че разбери.. ще трябва явно още няколко дни да съм в чуденка, после ще се види  :D


 

*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
/а нали бременните страдат от безсъние- не се вписвам/

Ааа Фе това не е вярно! Аз страдам от сънна болест например! Имай в предвид че при всички симптомите са различни, а доста често дори няма такива  :wink:
*
Ами дано да си права-засега просто нямам никакви симптоми като да ми идва, може просто да е рано- днес е 28 ден, средно дължината ми е 29, но е възможно да ми дойде и на 35 ден- както по-миналия месец. Затова засега си чакам кротко  8)


 

*
Здравейте момичета и от мен .
Вече съм си във Варна и съм добре .
мони мерси за темичката ,дано се изпълни с много положителни емоции.
При мен е всичко отначало ,но поне днес успях да си пусна изследванията които се правят на 3 ден от МЦ.Утре ще са готови .
Сега остава дилемата куде да направя цветна снимка и спермограма.Много ме е яд ,че  Д-р Александров е в отпуска и сега си блъскам главата .
Лек ден на всички желая
*
Здравейте, слънчица  :sunshine:
Честита ни нова темичка и дано Мони ни е на късмет и третото ни списъче да набъбне  :P
Фови, ех че неприятно за Александров :? Дано Варненки се вклюкат с някакви предложения и да успееш да свършиш тези важни задачки.
Чоки, :bighug:
Петя:crossfingers: :crossfingers: най-хубавите и силни ембриончета да станат.
Аз си чакам...имам си постоянни ПМС и незнам вече какво да мисля :? Втори тест няма да правя поне до 35-ти ден, пък ще видим после.

ПП. Изпуснали сте Федерета от третото списъче




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*
Здравейте момичета!! Минавам да наръся розовки вирусчета и да ви пожелая лека и успешна седмичка!!
 :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1:
*
Момичета, днес ми звъннаха - и трите са се оплодили  :D
Дай Боже всичко да е ОК и утре или вдругиден ще е трансфера :P
Пльооооос -  :D
*
И аз и аз искам в розовите!!! Цоооп!!!!!
Мерси Дианка  :bighug:
пете  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: