0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Юлска срещичка
« Отговор #40 -: Юли 12, 2010, 18:02:18 pm »
Аз пак няма да успея да дойда. :(
Следващия път.


Re: Юлска срещичка
« Отговор #41 -: Юли 12, 2010, 18:08:52 pm »
Аз ще дойда, е записвам се малко късно  :oops:, но мисля, че няма проблем  :D


0888 555 385 - национален телефон на Ла Лече Лига
*
Re: Юлска срещичка
« Отговор #42 -: Юли 12, 2010, 18:49:38 pm »
Аз ще дойда, е записвам се малко късно  :oops:, но мисля, че няма проблем  :D
Ще се радваме да те видим :lol:
*
Re: Юлска срещичка
« Отговор #43 -: Юли 12, 2010, 22:15:59 pm »
Забравих :oops:
Толкова много работа имам, че не знам на кой свят съм. Все ми се беше случвало да забравям, ама срещите поне помнех :oops:

*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Re: Юлска срещичка
« Отговор #44 -: Юли 12, 2010, 22:59:02 pm »
Здравейте отново. Освен, че още ме държи вълнението от срещата и възхищението към всички, вече и гузната ми съвест ме преследва.УЖАС

Кифлички, много се извинявам, в бързината забравих да пожелая на всички успех.Надявам се, че ще ми простите - наистина бях много развълнувана и притеснена-признавам си.

Знайте, че го пожелавам от сърце на всички. И благодаря, че приехте и едно щъркелче сред вас- оценявам го.

Ще се радвам да видя и снимките скоро.

Прегръщам ви и ви пожелавам лека и спокойна нощ щурачета Лелелеее страхотни сте


*
Re: Юлска срещичка
« Отговор #45 -: Юли 12, 2010, 23:56:02 pm »
Страхотна среща, който не дойде може само да съжалява... ;)
Много се смяхме, много беше весело! Благодаря за страхотната вечер :)
Снимки-който е дошъл ще гледа  :lol: :lol: :lol:

*
Re: Юлска срещичка
« Отговор #46 -: Юли 13, 2010, 00:05:41 am »
Аз бях, ама къде ги снимките  :ask:

Йоли,радвам се, че дойде и се запознахме  :D ,че ни е писнало да си гледаме животинските физиономийки  :lol: :lol: :lol:
Re: Юлска срещичка
« Отговор #47 -: Юли 13, 2010, 09:41:11 am »
Йоли,радвам се, че дойде и се запознахме  :D ,че ни е писнало да си гледаме животинските физиономийки  :lol: :lol: :lol:
Йоли, и аз се радвам, че имаше нова физиономия сред нас  :D. И на мен ми е омръзнало от едни и същи нахални буболечки, мечки, клечки и т.н.  :lol:.
*
Re: Юлска срещичка
« Отговор #48 -: Юли 13, 2010, 09:52:51 am »
Аз бях, ама къде ги снимките  :ask:

Ама къде е млякото????  osi_15 Във Фейса много ясно!  :cul2:

Йоли, другият път да си на линия пак!  :wink:


И на мен ми е омръзнало от едни и същи нахални буболечки, мечки, клечки и т.н.  :lol:.

Към това "т.н." включват ли се и други животински видове?  :a_snake_01: Щото ако не, ще се чувствам леко пренебрегната ...  :balk_199:
« Последна редакция: Юли 13, 2010, 09:56:58 am от Мимка »
Re: Юлска срещичка
« Отговор #49 -: Юли 13, 2010, 09:56:01 am »
Към това "т.н." включват ли се и други животински видове?  :a_snake_01: Щото ако не ще се чувствам леко пренебрегната ...  :balk_199:
Не си пренебрегната. И от теб ми е омръзнало  :lol: :lol: :lol:.
*
Re: Юлска срещичка
« Отговор #50 -: Юли 13, 2010, 09:57:21 am »
 :smiley_abxb: :smiley_abxb: :smiley_abxb:

(Rocky is a legend! 8))
« Последна редакция: Юли 13, 2010, 09:59:30 am от Мимка »
Re: Юлска срещичка
« Отговор #51 -: Юли 13, 2010, 10:05:39 am »
Re: Юлска срещичка
« Отговор #52 -: Юли 13, 2010, 10:17:27 am »
Забравих :oops:
Толкова много работа имам, че не знам на кой свят съм. Все ми се беше случвало да забравям, ама срещите поне помнех :oops:


Хихи, добре дошла в клуба  :lol: :lol: :lol:

А това проскубаното да не обяснява как му е омръзнало от животински видове, че следващия път ще има междупернатни обяснения  :lol: :lol: :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: Юлска срещичка
« Отговор #53 -: Юли 13, 2010, 11:25:32 am »
А това проскубаното да не обяснява как му е омръзнало от животински видове, че следващия път ще има междупернатни обяснения  :lol: :lol: :lol:

Кх,кх,кх(тука се прокашлям нящу) ,моа ли имате в предвид  :lol:
Комши,следващият път да си на линия, че зоопарка ще те нападне мощно и яростно  :lol:
*
Re: Юлска срещичка
« Отговор #54 -: Юли 13, 2010, 11:28:06 am »
Ехааа, Страхотно преживяване! :D
Радвам се, че ви видях отново всички, а и се запознах с нови муцуни :D
Страхотни сте! :balk_21: :balk_21: :balk_21:
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Re: Юлска срещичка
« Отговор #55 -: Юли 13, 2010, 11:49:46 am »
Казвам ви аз, че сте кифлички  :lol: Оше веднъж ви благодаря за гостоприемството и затова, че приехте и едно слонче сред вас.Хайде сега и ако ми шушнете къде във фейса да видя снимки, че още си нямам приятелство там с вас ????

Хубав слъъънчев ден на всички  :wink:


Re: Юлска срещичка
« Отговор #56 -: Юли 13, 2010, 15:59:35 pm »
А това проскубаното да не обяснява как му е омръзнало от животински видове, че следващия път ще има междупернатни обяснения  :lol: :lol: :lol:

Кх,кх,кх(тука се прокашлям нящу) ,моа ли имате в предвид  :lol:
Комши,следващият път да си на линия, че зоопарка ще те нападне мощно и яростно  :lol:

То хубаво да съм на линия, ама да е по нормално време, т.е. да не съм на море например  :lol: :lol: :lol: Или във фаза - гледам две кучинки  :lol: :lol: :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: Юлска срещичка
« Отговор #57 -: Юли 13, 2010, 17:00:03 pm »
Въй, много сте яки на снимките във Фейса :) И Сперанза Семпре я видяхме коя е :) Още една хубавица барем :)
А пък за голото гръб на Мимка да не говорим. Мимке, ще ме извиняваш, ама никак не мязаш на змия с таз фигурка и с таз гладка розова кожа, хехе :)


*
Re: Юлска срещичка
« Отговор #58 -: Юли 13, 2010, 18:32:59 pm »
Ми аз дискова си докарах да правя чупки и стойки да ме забележат, че съм с гол гръб, най-после някой да е видял :bellydance:! Имало справедливост на този свят! :smiley_abxb:
*
Re: Юлска срещичка
« Отговор #59 -: Юли 13, 2010, 22:00:07 pm »
Аз много рядко се харесвам на снимки, ама не тези изглеждам добре :D Браво на фотографа :youwoman: /фотографките/