0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 05.07-11.07 :)
« Отговор #60 -: Юли 07, 2010, 11:41:20 am »
Здравейте! Fe относно поста. Аз съм омъжена от почти 7 години. Първоначално с милото бяхме на квартира и отлагахме бебето - около 1,5г. После по финансови причини отидохме да живеем при моите родители. И се почна и ходенето по клиники. Искаме бебе ама нееееее. Така 4 години . От миналата година сме си в наше жилище - с ипотека/ няма друг вариант/. Съвета ми е не ги мислете много. Правете си любов , мислете и за жилище а което първо стане. От много отлагане полза няма, но и прекалената мисъл не е много добре. Успех. Много късмет на всички. И да ви наръся с вируси :pink_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: Все още шарени :ask:
*
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 05.07-11.07 :)
« Отговор #61 -: Юли 07, 2010, 12:06:19 pm »
Аз веднага се гмурвам под шарените вируси, че и на момченце и на момиченце няма да откажа  :D, пък ако и двете са наведнъж няма проблем , ставам нагла ама....
Та момичета разбрахме се никакви такива, вие ще се побъркате бе хора, какво става. Между другото, понеже аз съм жената-мъж вкъщи /не че искам да се оплаквам и аз но ..../ , много ми е трудно да се справям с всичко и моите нерви не издържат, моя мъж много си го обичкам и той си ме обичка и така. Но ФЕ аз разсъждавам от гледната точка наистина е прав годеника ти, донякъде защото жилищния въпрос е наистина много тежък и ако не живеехме толкова дълго време с нашите можеби вече щяхме да си имаме бебе и щях да съм много по-спокойна,пък то само нерви с нашите, защото бях буфер и се аз виновна за всичко. Та ФЕ наистина помисли колко ще ви е по-добре да бъдте отделно , за опитите за бебе съм категорична, че не трябва да се спира и ако Господ реши ще стане сега, ако не по-късно когато всичко ви е наред, но вслушай се малко в неговите думи и не го нападай излишно.
Пете върви ли боцкането душа и ходиш по кафета, ааа  :D :wink:

Благодаря ви за пожеланията и обичайте и разбирайте половинките си  :D
*
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 05.07-11.07 :)
« Отговор #62 -: Юли 07, 2010, 12:08:01 pm »
Момичета,темите които ви вълнуват,можете да обсъждате тук http://www.zachatie.org/forum/index.php?board=14.0

Тази темичка е за друго :wink:Приятен ден!
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 05.07-11.07 :)
« Отговор #63 -: Юли 07, 2010, 12:14:19 pm »
Момичета,темите които ви вълнуват,можете да обсъждате тук http://www.zachatie.org/forum/index.php?board=14.0

Тази темичка е за друго :wink:Приятен ден!
Джинка е права.
Изпревари ме  :wink:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 05.07-11.07 :)
« Отговор #64 -: Юли 07, 2010, 12:26:52 pm »
Извинявам се- не се съобразих- ако трябва нека модератор да премести писанията ми. А ако някой има мнение по това което написах - нека ми пише на лични, за да не разводняваме тук.


 

Re: Претъпкана тема само с ++++++ 05.07-11.07 :)
« Отговор #65 -: Юли 07, 2010, 12:37:37 pm »
Фе, няма нужда да ги местим, просто отговорите е по-добре да са на лични :wink:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 05.07-11.07 :)
« Отговор #66 -: Юли 07, 2010, 12:44:11 pm »
Жени,честит юбилей!Все така да се обичате и много хармония и спокойствие да има помежду Ви! :party: :balk_5:
:D

Re: Претъпкана тема само с ++++++ 05.07-11.07 :)
« Отговор #67 -: Юли 07, 2010, 13:49:09 pm »
Здравейте и от мен!
Минавам да ви пожелая приятна седмица изпълнена с много ++++ тестчета!   
 
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 05.07-11.07 :)
« Отговор #68 -: Юли 07, 2010, 14:17:40 pm »
Здравейте и от мен !

Да честитя за годишнината на Жени  :bighug: Много да се обичате , да ви е пълна къщата с детски смях и да сте мнооооооого щастливи дълги години напред!

 Тони , Честит Рожден Ден на мама :D Да ти е жива и здрава и много да те глезка !

Момичета аз в събота заминавам на море...хем нямам търпение вече да си почина, хем ще ми е мъчно за вас...ще гледам да си замъкна лаптопа, но няма да е същото...
Айде малко весели вируси !

 :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1:
*
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 05.07-11.07 :)
« Отговор #69 -: Юли 07, 2010, 14:42:48 pm »
Здравейте и от мен! :D
Чоки и Гале, благодаря ви за кафенцето и закуската :D
Сутринта не можах да ви нагледам :wink:
Жени, Честита ви годишнина! Дано дълги години да празнувате и в скоро време и детски смях да кънти! :D
Тони, жива и здрава да е мама!
Радост, как си? Драсни някой ред! :wink:
Аз съм ОК! Сутрин съм на преглед и хормони, а вечер на инжекции. :wink:
Женииии  и по кафета си ходя даааа :D
Лек ден!
ПП: Пльооооооооос и аз под вирусите - Благодаря!
« Последна редакция: Юли 07, 2010, 14:45:11 pm от petqst »
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 05.07-11.07 :)
« Отговор #70 -: Юли 07, 2010, 15:14:24 pm »
Радост, как си? Драсни някой ред! :wink:
Добре съм  :). Виждам вече края на тунела от проблеми, чак не мога да повярвам като док ми каже нещо хубаво :wink:.
Ако късмета ми най-накрая се обърне и последните ми изследвания също са хубави, от другия месец док може да ни позволи отново да подновим опитите  :), но още не смея нито да се надявам, нито да се радвам предварително, още ми е така свито и притеснено от всичките гадории, които ми се струпаха на главата...

Важното е че с много търпение и постоянство нещата се нареждат  :)

Пете, на теб стискам палци в боцкането  :wink: yahoo_17
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 05.07-11.07 :)
« Отговор #71 -: Юли 07, 2010, 15:39:20 pm »
Пете, стиснати палчета и от мен  :crossfingers:
Ще чакаме само хубави вести!

Радост, и на теб пожелавам скорошна поява на тепиха  :wink:

Женя, Тони, много хубави празници днес, весело празнуване!

И хайде, някой няма ли да извади тайно ++++ тестче?


Re: Претъпкана тема само с ++++++ 05.07-11.07 :)
« Отговор #72 -: Юли 07, 2010, 15:46:20 pm »
Жениииииии честита годишнина милааааа,щастлив семеен живот и още 100 годишнини поне да празнувате заедно :)
 Честито и на всички за празниците им че позабравих  :oops: каквоо и на кой беше,живи и здрави да сте :)
 Радостинчеееееееее,бонбонкеее ама така се радвам да чета хубави неща,ти си силна ще се справиш и вече късмета няма да ти обръща гръб, а ще гледа право към теб  :balk_21: :balk_21: :balk_21:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 05.07-11.07 :)
« Отговор #73 -: Юли 07, 2010, 16:07:11 pm »
Днес ми харесвате, доста сте активни  :lol:
Петенце браво миличка успех, виждам засега добре се развиват нещата и дано още по-добре завършат  :D :crossfingers:
Радостче,радвам се че и при теб нещата вървят добре, миличка  :bighug:
Тони честит рожден ден на мама, да ти е жива и здрава
Раиска приятно изкарване на моренцето
Днес и моя мъж ме информира, че иска да отидем на моренце, поне за 1 ден-другата събота, защото няма парички , пък и отпуска не му дават, моооже и да останем да пренощуваме, ама пък кучета няма кой да гледа и незнам.Поне за 1 ден ще отидем да се накиснем и най-вече малката, че тя от кога пита за море  :D
Чао ви засега сладурки
*
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 05.07-11.07 :)
« Отговор #74 -: Юли 07, 2010, 19:16:20 pm »
Здравейте, от днес вече имам ново номерче. Само трябва утре да отида и да оставя копие от старата заповед, да ми я приложат към заявлението, че не знаех и не носех.
Спокойна вечер на всички, а на празнуващите - весел купон.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 05.07-11.07 :)
« Отговор #75 -: Юли 07, 2010, 20:04:59 pm »
Честито номерче РТФ, този път вече ще е успешно
Аз забравих да кажа, че снощи сънувах как Мони пише, че е отворила графиката на едно момиче от форума - мисля че беше Бубулина, ако не се лъжа и е видяла, че има 2 чертички, пък не се била похвалила, гледайте само колко съм се вманиячила и дано се сбъдне съня ми и то не само с нея, ами и с многоооооооого други, пък ние няма да им се сърдим , че са забравили да се похвалят :D
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 05.07-11.07 :)
« Отговор #76 -: Юли 07, 2010, 20:45:53 pm »
Женка мила честита годишнина :) и ние с мъжа ми имаме годишнина днес ..на 07.07.2007 сключихме брак след 6 години "брачен живот " :):) Пожелавам Ви много щастие и една сбъдната мечта :) лека вечер от мен момичета-отивам да се приготвям за мач- нали съм в Испания и тука е в повече еуфорията :)
*
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 05.07-11.07 :)
« Отговор #77 -: Юли 07, 2010, 21:43:48 pm »
Сттинче, много се радвам за теб, мила!
Дано всичко от тук нататък да е добре! :wink:
Благодаря ви за палчетата, милички! :D
Ртф, честито номерче, и дано е късметлииско! :wink:
Сараапл, честита ви годишнина! Дълги години живи и здрави и догодина да се умножите! :wink: 
Лека и приятна вечер на всички!
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 05.07-11.07 :)
« Отговор #78 -: Юли 07, 2010, 22:53:18 pm »
РТФ , Пете, Радост , Маринка
Господ да е с вас и да ви води ! Моля се за хубави новини от вас .
РТФ нищо не успях да ти кажа преди...не ми дойдоха думи. Но сега ще ти кажа, че пак ще сме с теб и заедно ще чакаме радостната вест  :bighug:

Йоли  :bighug: :crossfingers:
*
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 05.07-11.07 :)
« Отговор #79 -: Юли 07, 2010, 23:21:07 pm »
Привет!! Честита годишнина на Женя Саричка - много щастие и да ви слуша Човека!!
минавам и аз да оставя скромна почерпка, дано не ми се скарате за късния час и картинките, ама чак сега сколасах да се добера до компа - и ние днес имаме годишнина - скромни 3 годинки  :oops:

Радост, много се радвам, че те виждам тук, силна прегръдка от мен  :bighug: