0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.



http://www.youtube.com/watch?v=VCUlC3l7PcQ

ОЧАКВАЩИ ДА ВИДЯТ  :bfp1:

 
Оливия - 10.07 :crossfingers:
Fe - 14.07 :crossfingers:
Чоки - 12-14.07 :crossfingers:
Цвете - 14.07 :crossfingers:
Луничка - 18.07 :crossfingers:
Renito 86 - 20.07 :crossfingers:
dgina - 20.07 :crossfingers:
Марина 75 - ? :crossfingers:
Shkembelina - ? :crossfingers:
goldfin.ch - ? :crossfingers:


ЛОВУВАЩИ  :eggsperm:

       
Chocolateel :heartbeat:             
Гальонди :heartbeat:
Chin :heartbeat:
Titibar :heartbeat:
Женя :heartbeat:
Бжи :heartbeat:
Ioly :heartbeat:
Pamela5 - :heartbeat:


ВИДЯЛИ +++ за месец Юли  :cloud9:

тони-бонбони  :babyflips:

Петяст - в процес на следния план: :needleani: :egg: :eggsperm:, след 5 дни  :bed: и после след 14 дни  :bfp1: :cheerleader: :cloud9: :sleepingbabygirl: :sleepingbabyboy:

 Добро утро сладурски щъркелета.Честита ви нова тема,пуснах я с много любов и заразни пръстчета, пък ха да видим, дано я представите по добре от предната темичкааааа (макар че и там ме отсрами Тони бомбони ;) ).
 Желая ви леко минаваща седмица, изпълнена с вяра, късмет и щастливи новини за всеки :)
 Петенце,моляте поооправи списъчето, че аз нещо му изпуснах края  :oops:


А сега е ред на сутрешната вирусова баняяя  :shower:  :pink_dust_1: :babydust::pink_dust_1: :babydust::pink_dust_1: :babydust::pink_dust_1: :babydust::pink_dust_1: :babydust::pink_dust_1: :babydust::pink_dust_1: :babydust::pink_dust_1: :babydust::pink_dust_1: :babydust::pink_dust_1: :babydust::pink_dust_1: :babydust:
« Последна редакция: Юли 11, 2010, 19:06:08 pm от petqst »
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 05.07-11.07 :)
« Отговор #1 -: Юли 05, 2010, 07:27:36 am »
Добро утро момичета!
Да се запиша в темичката,за която благодаря на Мънки!
Дано е късметлийска за много от вас!
Аз да сложа по кафенце и бегом на работа!


Наздраве!Лека и ползотворна седмица!
  <br />
*
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 05.07-11.07 :)
« Отговор #2 -: Юли 05, 2010, 07:48:32 am »
Добро утро и от мен! Преминавам да сложа закуската набързо:)
След 2 седмично близане на рани, като, че ли се позаредих с енергия и даже започнах Ову тестовете вече, да видим кога ще е това Велико Ову...
На 15ти сме на лекар, този път в клиника към Колорадския Университет по репродуктивна медицина.. Боже имай милост и ни покажи правилния път! Амин!
Прегръдки от мен и ви желая една прекрасна седмица с много положителни емоции!

*
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 05.07-11.07 :)
« Отговор #3 -: Юли 05, 2010, 08:04:23 am »
Добро утро момичета!Тити,Гале благодаря за софрите...
Иси ,браво мила .Честита темичка и дано наистина се напълни с +++++++тестчета.
Спорна седмица и успех

*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 05.07-11.07 :)
« Отговор #4 -: Юли 05, 2010, 09:28:01 am »
Добро утро момичета  :D и успешна седмица пълна с положителни емоции!
*
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 05.07-11.07 :)
« Отговор #5 -: Юли 05, 2010, 09:40:10 am »
Добро утро и от мен! Успешна седмица на всички!

Аз последните 2-3 дни се влача като парцал, но то е защото си отглеждам някакъв вирус в гърлото, около рождения ми ден като по чудо бях Ок, обаче вчера вече ме заболя доста гадно гърлото и цяла нощ спах в някакъв полусън гаден /бляк/. А съботата и неделята ми беше едно такова кисело.. дано се излекувам с бонбонки и витаминки, защото майка ми подхвърляше да почна антибиотик, а не ми се иска, че май не е добра идея..

Хайде, да не мрънкам повече  8) Целувки на всички


 

*
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 05.07-11.07 :)
« Отговор #6 -: Юли 05, 2010, 10:09:32 am »
Добро утро щъркелчета!!!
Честита ни новата темичка  за което благодаря на Маймунчето!!!! :bighug:
Честит бебчо на Ани!Да и  е живо и здраво момченцето и мн да я радва!!
Аз въпреки че не следя този месец Ову и не броя кой ден  от МЦ ми е (старая се многооооооо)знам че тази седмица мога все пак да стоя при ловуващите!!!

Хубава седмица момичета и нека да завалят  :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp:


*
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 05.07-11.07 :)
« Отговор #7 -: Юли 05, 2010, 10:20:45 am »
Добро утро на всички...
Маймунче, благодарско за хубавата темичка.
Успешна и усмихната седмица ви пожелавам.
Жени, графиката ти е супер...
*
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 05.07-11.07 :)
« Отговор #8 -: Юли 05, 2010, 10:26:41 am »
Добро утро и успешна седмица на всички ! Като никога да се запиша и аз в седмичната тема ,може пък да е на късмет  :wink: При мен ситуацията е - тоя месец пих клостил - 5 дни  уж да стимулираме яйчниците за ИНСЕ, в резултат на което направих два огромни неспукани фоликула и в двата яйчника на 15-ти ден и сега съм трети ден на Дуфастон ,междувременно пия и Достинекс за сваляне на пролактина,както и аспирин протект ..
В Петък бях на лекар и док ми каза,че с тия фоликули има вероятност да станат кисти и за  това ми предписа и Дуфастона. Има съмнение за Луф синдром..  8O Доколкото разбрах на ОВУ неможем да се надяваме при тая ситуация ,но пък в Събота теста ми за ОВУ беше положителен  8O Отново нищо не разбирам.. Направихме каквото можахме пък..  :oops:
Пожелавам ви много тестове с по-двете чертички ,а на бременните - да са им по-леки дните в жегите !  :)
*
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 05.07-11.07 :)
« Отговор #9 -: Юли 05, 2010, 11:45:29 am »
здравейте сладуранкииии .
 Мунич мерси за новата заразна тема и дано има повече + тестчета тая седмица
Стискам палци на всички ловуващи и очакващи за успешен финал  :D
Аз и този месец съм с неуспех и спирам меренето на БТ временно, пък дано има резултат. Не съм се отчаяла и не съм паднала духом, просто ще пробвам малко да се отпусна и да се пусна по течението  :D
Обичкам ви много и стискам палчета на всички
Спорна седмица
*
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 05.07-11.07 :)
« Отговор #10 -: Юли 05, 2010, 13:27:26 pm »
Женя,  :bighug: А графиката наистина изглеждаше обещаващо. След няколко дни, с нови сили, дано пък по-лежерно да е по-добре!
Като казваш за БТ, знам ли, аз пък си мислех ако не стане този месец да пробвам да меря.. обаче, ако води до вманиачаване или пък е подвеждащо, знам ли, по-добре да не започвам. Пък и аз когато мога гледам да спя до късно, а меренето май трябва да е по едно и също време.


 

*
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 05.07-11.07 :)
« Отговор #11 -: Юли 05, 2010, 14:06:37 pm »
Здравейте момичета минавам да ви пожелая лека и спорна седмица и много ++++ тестчета!
Петич успех мила много ще ти стискам палчета!
Успех на всички мили момичета тук !
 :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1:
[/url]
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 05.07-11.07 :)
« Отговор #12 -: Юли 05, 2010, 14:48:20 pm »
Здравейте и от мен.. аз вече незнам колко ще ловувам..още не мога да усетя ову...дано да е скоро..че мъзо се дърпа ..хихи :) На всички встискам палци и дано скоро видим всички  :bfp: :bfp: :bfp:


Re: Претъпкана тема само с ++++++ 05.07-11.07 :)
« Отговор #13 -: Юли 05, 2010, 16:53:09 pm »
Здравейте милички!
Лелеле то аз не съм влизала няколко дни и то гледай какви новини само.
Честити  :bfp: на Тони Бонбони!
Аниии да е живо и здраво бебчето :bori_002: много да слушка а на мама бързо възстановяване osi_5 :cheerleader:
ioly честит сватбен ден мила с малко закъснение,бъдете много щастливи и дано брака ви започне с едно сладичко бебче  :kaos7:
Маймунче благодарим за темичката която си ни спретнала  :balk_21:
Мен можете да ме приместите в списъка на нечакащи  :lol: на 13/07 тоя месец найстина няма да ме подмине тая вещюха
Гмуркам се под вирусчетата все пак  :a_cat_06: :surfinga:
Ние утре заминаваме на почивка на Рибарица като се върна към края на седмицата искам да видя тук много  :bfp: :bfp: :bfp:
Цунки и гушки на всички  :grouphug:

Вярвам!!!!
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 05.07-11.07 :)
« Отговор #14 -: Юли 05, 2010, 17:10:38 pm »
Здравейте момичета, аз само набързо да се впиша и да ви оръся  :D

Много успехи тези седмици, като гледам има бая ловуващи...
 :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1:
*
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 05.07-11.07 :)
« Отговор #15 -: Юли 05, 2010, 17:26:50 pm »
Ха добър ви ден и от мен! :D
Да ни е честита новата темичка и дано има все по-вече и повече видели заветните +++++
Мункииии, добре си ми описала опита, но без кекса, дееее :wink:
Жениии, и аз се надявах на графиката ти, но уви! :( Дано е за последно! :wink:
Благодаря и за вирусчетата! Пльооос :D :D :D
Прегръдки на всички!
ПП: Вече съм Софиянкаааааа и се бода всеки деееен! :D
*
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 05.07-11.07 :)
« Отговор #16 -: Юли 05, 2010, 17:36:04 pm »
Здравейте момичета!! На Муната темите стават все по-хубави - дано да има само хубави вести и в тази  :D На всички ловуващи пожелавам успешен лов с прекрасни резултати!!
И да не забравя да посипя вирусчета  :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1:
Слънчева  седмица от мен  :sunshine: :sunshine: :sunshine: :sunshine: :sunshine:
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 05.07-11.07 :)
« Отговор #17 -: Юли 05, 2010, 18:39:09 pm »
Петееее,ама то секса е демек трансфера :),незнаех как да го пиша  :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 05.07-11.07 :)
« Отговор #18 -: Юли 05, 2010, 19:12:00 pm »
Здравейте сладуранки, ето ме и мен.
За протокола- вчера мина много вълнуващо наистина и много уморително, но...ето пред Бог вече сме семейство./има две снимки в албумчето/ .
За другият протокол-явно това инсе хич не му върви.Първо няма М, сега докторката излиза в отпуск, после т.е Август колежката е в отпуск и няма да мога да излизам от работа за фоликуметриите и...отидохме чак за Септември.Моят чичо ми професор целият Юли е в отпуск и нямам връзка с него и ето каква схема си измислих аз:
1. Ще си пия клостила както ми го е изписал
2. Ще се обичаме с милото яко този месец
3. Няма да правя тестове и да меря БТ за да се психясвам по-малко
4. Забременявам през Юли
5. През Август съм бременна "истинска" булка

Ей това е моят план.хихихихи ама добре звучи нали? Днес цял ден чувам-"той Бог си знае работата" еми...явно е така и няма да се наложи инсе./поне се надявам нищо, че го казвам така уверено, то е защото така трябва/

Лелееее, че дълго стана...извинявайте

Жени една гоооооооооооляма прегръдка от мен.
Абе днес много е пусто тук бе, ей щъркелчета къде стееееее? Да не сте отишли всички при Анизка ??? Без мен?  :P



*
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 05.07-11.07 :)
« Отговор #19 -: Юли 05, 2010, 21:21:30 pm »
Йолииии, много сладка си, почти като истинска  :lol: булка си!!

Да ти кажа, харесва ми твоят план, стискам палци така да си се получи- какво по-хубаво  :P

И мен днес ми се вижда малко пусто, ама то сигурно е така само понеделнишки  :wink: