0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Дъждовна седмица 28.06. - 04.07.2010 г.
« -: Юни 28, 2010, 17:22:43 pm »
Еееееееееееее, стига де........ и това ли доживях... :( :( :(
Вече е 17 часа, а още си нямаме седмична тема.  :( то те нещата явно си отиваха натам, ама аз все се надявах, че ще се включат и някои други хора, които по принцип са много активни иначе.  :wink: :lol:
Искаше ми се да нарека темата - първа лятна, ама като чух прогнозата и я промених на дъждовна.  :( А то и от както съм се прибрала от работа - има-няма 30 минути вече не спира да вали.  :( Така щяло да бъде чак до петък.  :(
Мили момичета и момчета, да ви пожелая въпреки лошото време седмицата да е незабравима за вас!  :lol: Да е наситена с положителни емоции, усмивки и настроение!  :lol: За мен това е последната официално работна седмица за тази учебна година и я чаках с огромно нетърпение. На 30-ти заминаваме на санаториум, да си починем малко и възвърнем част от силите.
Хубава вечер ви желая, независимо от дъжда!  :wink: :lol:
« Последна редакция: Юни 28, 2010, 18:27:36 pm от du6ka »

*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Дъждовна седмица 28.06. - 04.07.2010 г.
« Отговор #1 -: Юни 28, 2010, 18:18:39 pm »
                      :D Е, Душе ,благодарско за темичката!
            Да ни е успешна,слънчева :wink: и здравословна!

       
*
Re: Дъждовна седмица 28.06. - 04.07.2010 г.
« Отговор #2 -: Юни 28, 2010, 22:35:25 pm »
Еееее,браво на Душето,цял ден стоим без темичка.То не че аз съм много активна ама....
Лека седмичка на всички.За мен тя тръгна малко кофти-цял ден Ива е с температура,да видим как ще е нощеска,утре сутринта почвам антибиотика.
Много приятни емоции на всички,на пук на лошото време!
*
Re: Дъждовна седмица 28.06. - 04.07.2010 г.
« Отговор #3 -: Юни 28, 2010, 23:07:31 pm »
Пими, дано по-бързо се оправи Ивето! Времето е много променливо и лесно се настива. Моята майка миналата седмица беше малко болничка, но слава богу вече е на крака.
И за мен седмицата не започна много добре, но поне само на работа.  :( Шефът уволни дисциплинарно зам-шефката и си назначи когото си искаше - една гадна колежка-натегачка, проста до немай къде, ама какво да се прави. Жалко е, но е факт, че само простаци ни управляват.  :( :( :(
Хайде, още един цял ден и една половинка остават до почивката! :wink:
Лека нощ!

*
Re: Дъждовна седмица 28.06. - 04.07.2010 г.
« Отговор #4 -: Юни 29, 2010, 08:09:37 am »
Добро утро!
Душе, благодарности за темичката! :D
Мислех да я пусна отново аз, но като зная мин. седмица каква пустош цареше и си казах, че не е за мен :wink:
Заповядайте на кафенце:

Лек и спорен ден на всички!
А аз да почерпя, че имам имен ден! :wink:
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Дъждовна седмица 28.06. - 04.07.2010 г.
« Отговор #5 -: Юни 29, 2010, 08:35:41 am »
Пете, здраво и честито да ти е името, хубави емоции днес и през цялата година.
Ей, тази Душка, прокълна седмицата и това си е, вчера такова хубаво време, днес от сутринта Булсаткома не може да тръгне, толкова обилно вали  :?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Дъждовна седмица 28.06. - 04.07.2010 г.
« Отговор #6 -: Юни 29, 2010, 09:16:34 am »
Добро утро!Времето е наистина валежно,ама дано само  днес е така.
Честит имен ден на Петя!Да ти е живо и здраво името,със здраве го носи!Бъди много усмихната, силна, обичана!
 :D


“Не се заблуждавай, че щом някой се опитва да те утеши, той живее безметежно сред простите и нежни думи, които понякога ти помагат. В живота му има много трудности и тъга, далеч надхвърлящи твоите. Как иначе би намерил подобни думи!?!" Райнер Мария Рилке
*
Re: Дъждовна седмица 28.06. - 04.07.2010 г.
« Отговор #7 -: Юни 29, 2010, 09:54:02 am »
Благодаря ви, Мини, Луноходке!
Мини, и на теб да са ти живи и здрави именничките! :D
Ей, тази Душка, прокълна седмицата и това си е, вчера такова хубаво време....
А аз се чудих днешният ден защо е толкова мрачен и дъждовен!  :wink: :D :D :D
« Последна редакция: Юни 29, 2010, 10:32:09 am от petqst »
Re: Дъждовна седмица 28.06. - 04.07.2010 г.
« Отговор #8 -: Юни 29, 2010, 10:05:29 am »

Честит имне ден Петя !
Всичко най-хубаво ти желая  :)


Мини, да са ти живи и здрави и твоите празнуващи :)
Весел ден и много усмивки ! Целувки на Стефи и Преси !


Душе, ела да оправиш времето, че като гледах прогнозата
цяла седмица ще е така  :lol:
Вчера тичахме с магарето в най-големият дъжд.
То си беше като баня, но да бях носила и сапуна  :lol:

*
Re: Дъждовна седмица 28.06. - 04.07.2010 г.
« Отговор #9 -: Юни 29, 2010, 10:48:41 am »
Честит имен ден на всички именнички в тази тема!
А те никак не са малко по мои спомени - само Петите са поне пет.  :wink: :lol:

Живи, здрави и безумно щастливи бъдете!
Весел и прекрасен ден, па макар и дъждовен! :D
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Дъждовна седмица 28.06. - 04.07.2010 г.
« Отговор #10 -: Юни 29, 2010, 10:56:46 am »
:oops: и Преславките имат имен ден пък  :P
аз празнувам днес много- имен ден на майка ми, на Преславка, преди една година я кръстихме на днешния ден, преди 4 години на днешния ден видях първия положителен тест от който сега се радваме на прекрасната Стефания

"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Дъждовна седмица 28.06. - 04.07.2010 г.
« Отговор #11 -: Юни 29, 2010, 11:00:09 am »
Ехаааа, Мини, ти днес само до масата май ще стоиш?  :wink:
Честити ти поводи за празнуване! :D :D :D
Весел празник на всички!
Re: Дъждовна седмица 28.06. - 04.07.2010 г.
« Отговор #12 -: Юни 29, 2010, 11:16:50 am »
Мини, честити ти празници,аз искам някой от твоите специалитети,защото по куриер нищо не получих миналата седмица. :lol: А чаках... :lol: Честито на всички празнуващи! :D


“Не се заблуждавай, че щом някой се опитва да те утеши, той живее безметежно сред простите и нежни думи, които понякога ти помагат. В живота му има много трудности и тъга, далеч надхвърлящи твоите. Как иначе би намерил подобни думи!?!" Райнер Мария Рилке
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Дъждовна седмица 28.06. - 04.07.2010 г.
« Отговор #13 -: Юни 29, 2010, 11:17:30 am »
имам леща останала, и купичка таратор
да викам ли Спиди  :lol:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Дъждовна седмица 28.06. - 04.07.2010 г.
« Отговор #14 -: Юни 29, 2010, 11:17:57 am »
Честит празник, Пете! :)

Честит празник  на всички Пети, Петини, Пепки и др, че тук имаме много!  :lol:
И специално на Мини: честит ти много специален ден! :D
Re: Дъждовна седмица 28.06. - 04.07.2010 г.
« Отговор #15 -: Юни 29, 2010, 11:21:13 am »
имам леща останала, и купичка таратор
да викам ли Спиди  :lol:

Това специалитети ли са ? :ask: Или ти ги правиш по някаква специална рецепта,трябва да надникна в блога ти,ако е така пращай! :lol: :lol:


“Не се заблуждавай, че щом някой се опитва да те утеши, той живее безметежно сред простите и нежни думи, които понякога ти помагат. В живота му има много трудности и тъга, далеч надхвърлящи твоите. Как иначе би намерил подобни думи!?!" Райнер Мария Рилке
*
Re: Дъждовна седмица 28.06. - 04.07.2010 г.
« Отговор #16 -: Юни 29, 2010, 12:52:55 pm »
Честит имен ден на всички, които носят имената на св.Петър и св.Павел (няма да изброявам, за да не пропусна някой). Много здраве и късмет да ви носят имената и само с добро да се споменават!

*
Re: Дъждовна седмица 28.06. - 04.07.2010 г.
« Отговор #17 -: Юни 29, 2010, 12:53:13 pm »
Добър ден и от мен!
Честит празник на всички именници-и малкки и големи.Да взема и аз да почерпя,че съм една от многото Петета във форума


Re: Дъждовна седмица 28.06. - 04.07.2010 г.
« Отговор #18 -: Юни 29, 2010, 22:25:44 pm »
Благодаря, за пожеланията  :kiss:

Честито и от мен на празнуващите днес! Бъдете живи, здрави и нека се сбъднат желанията ви!
Мини, много поводи имаш днес  :hug2:

Ето и  почерпката  :lol:


 





*
Re: Дъждовна седмица 28.06. - 04.07.2010 г.
« Отговор #19 -: Юни 29, 2010, 23:55:34 pm »
Юхуууууууууу, лека раздвижване забелязвам в темата!  :wink: :lol:
Или защото е празник, или защото ще вали до петък и ще си седите у дома?!  :wink:
Честит празник на всички празнуващи!
Честит голям празник на Мини и семейството и!
Честит празник на Петя, на Пепка, на Пими, на Петинка и на всички други празнуващи!
Моята майка също е именичка! Та да почерпя по една бонбонка по този повод.  :wink:

Утре ми е последния работен ден и на обяд, живот и здраве, ще изчезваме!  :lol:
Ако имам време, ще ви проверя пак!  :wink: Ако пък не - от сега ви пожелавам всичко най-добро до края на следваща седмица!
Мини, Розичке, ами при нас си е дъждовно от началото на седмицата. :( Казаха, че до петък ще е така.  :( Дано поне следващата седмица времето се пооправи. :wink:
Айде, лека вечер ви желая! А аз отивам да оправям багажа! :wink: :lol: