0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Гореща юнска седмичка 21 - 27.06 само с +++++++ :)
« Отговор #160 -: Юни 26, 2010, 13:53:51 pm »
здравейте и от мен!
Минавам да ви пожелая приятни и изпълнени с емоции почивни дни!  :balk_117: :balk_177:
Маринка бързо оздравяване! :hug2:
 
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Re: Гореща юнска седмичка 21 - 27.06 само с +++++++ :)
« Отговор #161 -: Юни 26, 2010, 14:41:17 pm »
Здравейте и от мен момичета. Вече имам нет вкъщи и бързам да се отчета, защото в работата имам една келешка, която ми прави живота черен и нарича нашето малко царство глупости /къв човек трябва да си за да го кажеш/  Снощи бях при доки, ще предизвикаме М, после ще стимулираме с Клостилбелгит и ще почнем фоликуметрии за да видим ще имаме ли инсе или пак ще хапнем дръвцето.Междувременно нещо гъбясах, ще пробвам с Низорал-сама си го предписах. А пък докторът за бъбреците каза да си действаме, просто ако е успешно инсето /дай Боже / ще ми следят бърбечетата по-честичко.Иначе подготвяме и сватбата и се вълнуваме, като изключим моментите като снощния, в който такъв скандал си спретнахме с мойто мило, че... целият град ни чу.Ей сега вече всички знаят, че с него сме луди ххихихихихихихи.
 Целувам всички ви. РТФ топли бебитата, Драндарова не си се отчела за интервюто.

Бременелки пазете се, на ловуващите успешен лов, а на всички нечакащи вещицата- пу дано да не видите тая пущинярка още  8 месеца.

Приятна събота и неделя.


Re: Гореща юнска седмичка 21 - 27.06 само с +++++++ :)
« Отговор #162 -: Юни 26, 2010, 17:19:59 pm »
Йолиии, всичко ще ти е наред и инсето ще ви е успешно. Така значи - италианско семейство сте вие, изпепеляваща любов  :D А на тази в работата, да й теглиш, сещаш се какво.
Мерси на всички за подкрепата за интервюто... 50/50 са нещата, не мисля, че ще съм се изложила, но за мястото има ужасно много кандидати и вероятно все ще се появи някой с повече опит, който да ме засенчи напълно. До края на идната седмица ще разбера де...
Иначе БТ падна и явно не е нашият месец. Чакам гадината и ще я държа при мене също, да не ви навестява вас. После, както някое от момичетата преди време каза тук, "отново на тепиха". :lol:


*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: Гореща юнска седмичка 21 - 27.06 само с +++++++ :)
« Отговор #163 -: Юни 26, 2010, 18:18:09 pm »
Йоли мила  :D страхотни новини около теб ( без една де..) - работата кипи с пълни сили .  :jump12: Ако бях на твое място - сега щях да разчертавам големите тефтери  :lol: Да, имам такава мания - записвам си всичко в тефтери, срещи, някакви големи планове и схеми си чертая  :lol: даже като тръна нанякъде - си правя списък с нещата, които трябва да взема. Супер забравана съм и това много ми помага, а и е интересно понеже мога да видя на 10 Април 2006 къде съм била и какви съм  вършила.
Ех, как се отплеснах! Аз за гъби си спомням, че веднъж хванах след едни антибиотици... и какво ли не пробвах, само клотримазол на вагинални глобули ми помогна. Ама мъжо ти с какво ще го лекуваш...не знам. Аз на моя тогава му дадох 2 ударни дози микомакс ( през 2 седмици ) и пак клотримазол, но за мазане. Хич не му се хареса  :lol: но се спасихме.
Стискам палци всичко да ви се нареди !  :bighug:

Аз да се похваля съм герой ! :D Само един изпит ни остана с бебка, мъкна я и нея по тези драми  :lol: Иска ми се по-скоро да се свърши защото психическото натоварване ми идва в повечко.

РТФ много те мисля !  така имам едно хубаво предчувствие, че много ще ни зарадваш  :bighug:

Мони, как си ? Нищо не казваш...  :balk_21:
*
Re: Гореща юнска седмичка 21 - 27.06 само с +++++++ :)
« Отговор #164 -: Юни 26, 2010, 19:15:13 pm »
Е, Раиска, ти ще я направиш бебка направо академичка,  :D
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Re: Гореща юнска седмичка 21 - 27.06 само с +++++++ :)
« Отговор #165 -: Юни 26, 2010, 20:11:03 pm »
Добър вечер.. малко късно се включвам, но...
:) И аз днес имах изпит и ми остава само още един. Реших да пътувам с автобус, за да не карам 3 часа от София до Търново уж да ми е по-спокойно и съжалих. 1во не им работеше системата и жената, която продаваше билети ги продаваше по собствено усмотрение, та ме предредиха 10 човека, но аз запазих спокойствие, после ми стана много лошо в автобуса, а на всичкото отгоре един господин си беше събул обувките и най-блажено си похъркваше. Не бях пътувала отдавна с автобус и скоро няма да повторя. Та, оплаках ви се набързо.. за което съжалявам.
Пожелавам лека вечер на всички и мнооооооого двучертичкови тестчета. Време е някой да отсрами тая темичка.
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: Гореща юнска седмичка 21 - 27.06 само с +++++++ :)
« Отговор #166 -: Юни 26, 2010, 20:40:28 pm »
РТФ госпожицата отказва да навлиза в каквито и да било науки, още по-малко в тези, в които аз по погрешка се набутах  :lol: Тя, както изглежда, е прекалено дива и види се - отрано иска да хваща гората...

Чини, не ти е бил лек пътя ! Но пък вече знаеш...аз на дълъг път не бих се осмелила да тръгна с автобус.
И аз се возих в...какво ли не - вчера. Голям цирк бях, защото изобщо не знам кой транспорт къде ходи...за пръв път се возих в метрото и бях изненадана, че не мога да си купя 2 блета  :lol: - те ги продават с маркиран час! Това ако дойде чужденец тук - ще е в пълен шок! :lol:
Но пък навсякъде хората ми правят място, билетчета ми подаряват...абе далавера си е !
*
Re: Гореща юнска седмичка 21 - 27.06 само с +++++++ :)
« Отговор #167 -: Юни 26, 2010, 20:52:01 pm »
Рая,мила тук- съм чета , отдавна не беше влизала и ти ... :bighug: и много други вече не пишат де :?Аз съм добре засега,да не чуе дявол,дишам както ми бяха казали преди време  и така...
Другата седмица правя сметка да ходя на лекар и ще се отчета ...Лека вечер момичета ! :grouphug:Мари ,оздравя ли бе мила?

Re: Гореща юнска седмичка 21 - 27.06 само с +++++++ :)
« Отговор #168 -: Юни 26, 2010, 21:20:18 pm »
здравеите момичета,нека и аз да се запиша в тази хубава темичка,и дано да е на късмет..... :) :)
*
Re: Гореща юнска седмичка 21 - 27.06 само с +++++++ :)
« Отговор #169 -: Юни 26, 2010, 21:32:43 pm »
Моникс, аз много добре си спомням какво ти бях казала и хубаво, че го правиш... ама айде успокой се малко. След като ми чистити си помислих, че си загърбила и забравила вече тези неща, явно не си била искрена, но все пак ти благодаря и ти пожелавам лека бременност. Аз не съжалявам за нищо казано тогава, защото все още смятам, че бях права, но въпреки това запазих добрия тон, така че ще те помоля да не ме споменаваш косвено, когато си агресивно настроена към мен.
Лека вечер!
*
Re: Гореща юнска седмичка 21 - 27.06 само с +++++++ :)
« Отговор #170 -: Юни 26, 2010, 22:48:28 pm »
Аз не съм лицемерна и се радвам за всяка една от нас,истината е че много се обидих и така...каквото било било не съм и агресивно настроена просто тежките думи се помнят.Затова три пъти мери -един път режи.Не мисля че това е добрия тон ,но това е мое мнение.
Извинявям се за спама момичета и че си позволих емоция ,но наистина  ми е обидно и ще се огранича от изказвания

*
Re: Гореща юнска седмичка 21 - 27.06 само с +++++++ :)
« Отговор #171 -: Юни 26, 2010, 23:29:42 pm »
Чин, Мони, ехооооо, тук сме щъркелиии! :wink:
Моля моля! Пишете си на лични!
Има дами, които не са ви чели преди и ще им стане любопитно!  :wink:
Чин, съжалявам за преживяното в автобуса! И аз от няколко години вече не пътувам ни с автобус ни с влак, поради тези причини! :wink:
Честито за взетите изпити и на двечките с Раиска!
Йоли, Успех, мила!
Кдрандарова, дано да те вземат! :D
Маринка, как си, мила?
Маймун, за  пон-к, нали си знаеш??? :wink:
Хавали, добре си ни дошла! Дано скоро ни зарадваш! :D
Лека и спокойна вечер на всички! :D
« Последна редакция: Юни 26, 2010, 23:31:30 pm от petqst »
Re: Гореща юнска седмичка 21 - 27.06 само с +++++++ :)
« Отговор #172 -: Юни 27, 2010, 08:13:37 am »
Добро утро момичета!
Днес май няма кафенце ето заповядайте аз ще сервирам:

Лек и спорен ден!
 
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Гореща юнска седмичка 21 - 27.06 само с +++++++ :)
« Отговор #173 -: Юни 27, 2010, 08:52:26 am »
Добро утро в неделното мързеливо утро.
Аз се чудя на себе си как съм се кукнала рано-рано като снощи /т.е. тази сутрин/ си легнах в 4 часа. Бяхме на среща с випуска и си изкарахме супрееер.  :drunk: :eat: :bellydance: Не бяхме се виждали от 5 години и сега ми беше много приятно  :D
Днес сигурно цял ден ще реанимирам, но ще ви хвърлям по 1 оченце.
Лек и слънчев ден на всички.

П.С. Тина мерси за кафенцето, видя ли още не съм се събудила и за малко да забравя да ти благодаря  :oops:
Re: Гореща юнска седмичка 21 - 27.06 само с +++++++ :)
« Отговор #174 -: Юни 27, 2010, 09:30:41 am »
Ей щръклевчетаааа  :D
 На тина мерси за трапезата :)
За темата няма гризи ,мъжа е командировка няма да е проблем имате я ;)
 
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Гореща юнска седмичка 21 - 27.06 само с +++++++ :)
« Отговор #175 -: Юни 27, 2010, 09:52:20 am »
Добро утро и от мен.
Тини, мерси за естетското кафенце. Много ми хареса - и отразената лъжичка в черната чаша, и аромата, изобразен в същия кармин,  :D
Чоки, след купона, ти се полага релакс.  :)
И обещание за нова темичка имаме.
Спорен ден.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Re: Гореща юнска седмичка 21 - 27.06 само с +++++++ :)
« Отговор #176 -: Юни 27, 2010, 10:03:54 am »
Хооп, Добър ден и от мен! :D
Тинче, благодаря ти за кафенцето! :D
Още ми е сънливо, ама така е, като се събудя не стана ли и послеее имам нужда от доста  кафе! :wink:
Чоки, мила, радвам се, че добре си си изкарала!
Маймун, сууууууупер сиии! Е, съжалявам за мъжо, че го няма, но пък поне тема ще си имаме! :wink:
Лек и приятен ден!
Re: Гореща юнска седмичка 21 - 27.06 само с +++++++ :)
« Отговор #177 -: Юни 27, 2010, 10:22:49 am »
Ооооо Пете аз свикнах да ти кажа ,той през седмица е командировка  от понеделник до сряда така чеее вече не ми прави впечатление ;)
 Пък и аз си имам една приятелка на госто сега,и тя ше седи до сряда та компания не ми липсваа.....
 Обачееее,някой мяркал ли Анизиии ????  :wink: :wink: :wink:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Гореща юнска седмичка 21 - 27.06 само с +++++++ :)
« Отговор #178 -: Юни 27, 2010, 11:37:24 am »
Добро утро момичета. :) Прекрасен ден от последната седмичка ви пожелавам.
Моникс, аз тогава исках да ти помогна, а ти ме нападна, може би не е прозвучало добре като съм казала "до 7-10 дни ще ти дойде след дуфастон", но бях права и го казах за да не се притесняваш, в момент на бързина. А ти започна да ми говориш от колко време опити правя, а ти от колко, да се сравняваме..и т.н това също беше обидно, но не го напомням, така че нека не ровим в стари неща.
Аз пак трябва да хващам учебниците, но е време да го взема и този изпит, че да си почина лятото.
Успех на всички нещакащи и ловуващи..
*
Re: Гореща юнска седмичка 21 - 27.06 само с +++++++ :)
« Отговор #179 -: Юни 27, 2010, 15:19:04 pm »
здравейте милички Чин,Мони моля ви загърбете тези неща вече - минало е каквото имаше си го написахте още тогава :D
Исе,златна си,благодаря ти
Тина мерси за кафенцето :D
Лек ден и стиснати палци за всички :D :D :D