0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.



Бихме дали всичко за едно биещо сърчице,
 протягаме надалеч и двете си ръце.
 Искаме да сграбчим нашето дете,
 да гледаме как щастливо то расте!


http://www.youtube.com/watch?v=VCUlC3l7PcQ

ОЧАКВАЩИ ДА ВИДЯТ   :bfp1:  


 
ioly - 22.06
Маринка - ?
cdrandarova - ?
Бжи - ?
Casablanka-01.07
petqst - 03.07
rtfrtf - ?




ЛОВУВАЩИ   :eggsperm:


foveri
Женя  
bebeshori  
titibar  
chocolateel  
Цвете  
Чоки  
Оливия    
Saule_Nova
Fe



ВИДЯЛИ +++ за месец Юни  :babyflips: :babyflips:    
    
Криска
iv_z
Дени 15
Chin
gals
mbluedeep
moniks_s
Power
foley



 Мили Щъркелета,пускам темата ката я орисвам тя да се препълни с ++++ тестове,да има само щастие въвъ нея и много много бъдещи бебета  :D :D :D
 Вдигам наздравица за най готината банда  :drunk: :drunk: :drunk:
Хубав ден милички  


п.п.Пускам я още недоуформена ,чре моята дружка чака на стенбай да се запише ;),пък аз ще си я дооформям ;).

 А сега да я заразя едно хубаво с вирусчетааааа  :babydust: :pink_dust_1::babydust: :pink_dust_1::babydust: :pink_dust_1::babydust: :pink_dust_1::babydust: :pink_dust_1::babydust: :pink_dust_1::babydust: :pink_dust_1::babydust: :pink_dust_1::babydust: :pink_dust_1::babydust: :pink_dust_1::babydust: :pink_dust_1::babydust: :pink_dust_1::babydust: :pink_dust_1::babydust: :pink_dust_1:
« Последна редакция: Юни 25, 2010, 12:56:55 pm от petqst »
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Гореща юнска седмичка 21 - 27.06 само с +++++++ :)
« Отговор #1 -: Юни 21, 2010, 07:29:25 am »
Ха добро утро.АМ че чакам ами,от 6.30ч.се повъртам и няяяяяяяяяма.Айде записвам се веднага в късметлийската тема.Да ни е честита и дано Муната да е с много лека ръчичка,дано тая седм.да завалят положителните тестове,дано.Лека и пълна с хубави преживявания седмица ви пожелавам.
П.П.Кафето оставям друг да го забърка,че аз трябва да изчезвам вече.Иска,давай,свободно имаш вече да дооформиш темата :wink:

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: Гореща юнска седмичка 21 - 27.06 само с +++++++ :)
« Отговор #2 -: Юни 21, 2010, 07:35:22 am »
Хайде да ни е честито!Нова седмица-нова тема-нов късмет!Благодаря ти Мънки.
Дано да е много късметлийска!Аз веднага де се поокъпя във вирусите,че утре ще ми трябват.
Момичета аз и в момента съм със много силни болки в Л.Я. и вече незнам наистина какво става.Мислех си че Ову мина онази вечер със смъртните болки,а то и вчера си ме боля така лекичко,но за сметка на това непрекъснато,а днес със ставането-доста силно.
Дай Боже само да е за добро!Аз тази седмица съм в ловуващи пък да става каквото ще.А гледам че съм включена без да съм се записвала някъде,та може и да е на късмет.Ха дано!
Дано да се напълни темичката с ++++++++++ тестове и ++++++++++ емоции,каквато е и авторката и!Лек и приятен ден от мен.
  <br />
Re: Гореща юнска седмичка 21 - 27.06 само с +++++++ :)
« Отговор #3 -: Юни 21, 2010, 07:43:02 am »
Добро утро на всички!  :D Да ни е честита седмичната тема, Маймунката ще успее да я напълни с положителни тестчета, сигурна съм. Аз лично още не съм видяла такова, но не губя надежда, сега отивам да правя тест, но първо да се топна във вирусите.
 :a_cat_06: :a_cat_06: :a_cat_06:
Стискайте ми палци, моля ви! И аз стискам за вас!  :crossfingers:

А понеже видях, че още никой не е сложил закуска, ето нещо от мен

*
Re: Гореща юнска седмичка 21 - 27.06 само с +++++++ :)
« Отговор #4 -: Юни 21, 2010, 07:44:19 am »
Добро утро!
Исеее, благодарим за темичката и дано да има много ++++ тестчета, а и хубави новинки :wink:
Пльоскам се и аз във вирусите! :D
Тити, поогледах аз тези дни и те вписах- Дано всичко да е ОК!
Памела, благодаря за кафенцето и успех!
Лека и спорна седмица на всички!
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: Гореща юнска седмичка 21 - 27.06 само с +++++++ :)
« Отговор #5 -: Юни 21, 2010, 08:05:48 am »

Тити, поогледах аз тези дни и те вписах- Дано всичко да е ОК!



Благодаря ти миличка. osi_9 От утре се хвърлям в джаза.След 2м и половина липса ще го доотрошим кревата  :bed: и поне да си купим нов после
  <br />
*
Re: Гореща юнска седмичка 21 - 27.06 само с +++++++ :)
« Отговор #6 -: Юни 21, 2010, 08:13:56 am »
Добро утро!
Да е честита новата темичка. Да се напълни с много положителни тестчета и емоции. На всички очакващи и ловуващи много успех.
Аз досега не смеех да пускам вирусчета, ама сега се престрашавам  :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:
Дано да са ви на късмет  :)
Хайде, успешна и усмихната седмица  :sunshine:

п.п. Ей, Пете честито за новата позиция!
« Последна редакция: Юни 21, 2010, 09:03:05 am от iv_z »


*
Re: Гореща юнска седмичка 21 - 27.06 само с +++++++ :)
« Отговор #7 -: Юни 21, 2010, 08:22:41 am »
Добро утро и от мен!
Исее мерси за темичката !
Приятен ден и спорна седмица на всички
Захващам закуската и кафето на Pamela5,че се събудих много гладна!
 :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:
[/url]
Re: Гореща юнска седмичка 21 - 27.06 само с +++++++ :)
« Отговор #8 -: Юни 21, 2010, 08:23:33 am »
Хайде Плами,имаш и мойте стиснати палчета  :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Гореща юнска седмичка 21 - 27.06 само с +++++++ :)
« Отговор #9 -: Юни 21, 2010, 08:50:51 am »
Добро утро и от мен и честита нова темичка!
И аз цоп цоп под вирусите,че ми трябват тази сутрин имах доста гъсто бяло течение и се чуствам странно да ви кажа честно незнам пмс ли е? не е ли ? леко ме преболява коремчето ниско долу и като спя по очи ми е странно дискомфортно, а аз по принцип така си спя  :?
но,стига за мен .... много успешна,усмихната и здрава седмица!
 :sunshine: :sunshine: :sunshine: стискам палци за всички  :crossfingers: :bighug:
Да напълним темичката момичета с  :bfp: :bfp: :bfp: :babyflips: :babyflips: :babyflips:



Re: Гореща юнска седмичка 21 - 27.06 само с +++++++ :)
« Отговор #10 -: Юни 21, 2010, 08:52:32 am »
Добро утро! Хубав и изпълнен с ++++ тестчета ден пожелавам :)


*
Re: Гореща юнска седмичка 21 - 27.06 само с +++++++ :)
« Отговор #11 -: Юни 21, 2010, 09:00:26 am »
добро утро момичета .
Маймунке мерси за темичката ,знам ,че си с късметлийска ръчичка ,затова не се съмнявам че пак ще има бум от положителни тестчета .
Памела благодаря и на тебе за страхотната закуска .
Лек ден на всички и успешна седмица.
*
Re: Гореща юнска седмичка 21 - 27.06 само с +++++++ :)
« Отговор #12 -: Юни 21, 2010, 09:10:35 am »
Добро утро, добро утро момичета  :D
Исе благодаря за темата и както вече си изпитана, дано и тази тема е късметлийска поне колкото беше предишната  ти  :D
Пами благодаря за кафенцето и закуската
Лек и усмихнат ден милички  :bighug: :bighug: :bighug: :goodluck: :goodluck:
*
Re: Гореща юнска седмичка 21 - 27.06 само с +++++++ :)
« Отговор #13 -: Юни 21, 2010, 09:13:12 am »
Добро утро и от мен.
Мънки, благодаря за темата и вирусите. И на Ивето и Вивия - за вирусите.
Пльоквам се под тях, че чакам резултати и се готвя за трансфер (не знам още кой ден),  :a_cat_06: Но се надявам да стане. :crossfingers:
Памела, благодаря за кафенцето и закуската.
На всички - успешна седмица.
И Пете, да не ни се караш много,  :D
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Re: Гореща юнска седмичка 21 - 27.06 само с +++++++ :)
« Отговор #14 -: Юни 21, 2010, 09:18:35 am »
Добро утро момичета! Благодаря на Мънки за новата тема :)
Аз не знам от къде да започна...Много съм притеснена, тъй като днес ми е датата, от 2 дни имам ПМС, но вчера след обяд не издържах и отидохме с мъжо за тест/бях решила, че няма да си правя/. Купих си най-обикновен и евтин, мислех да го направя тази сутрин, нали със сутрешна урина за по-добър резултат, обаче не издържах и влязох в банята. Докато държа лентичката, започна да ми се привижда 2 чертичка, омекнаха ми коленете, извиках мъжо да види, дали ми се привижда, а още не беше минала 1 минута.Е, наистина се появи, и то доста ярка 8O Не мога да ви опиша колко съм шокирана, не очаквах да е станало.Какви ли не мисли ми се въртят в главата сега, не можах да спя, вие сте първите, на които казвам. В момента е доста рано и не смея да се радвам, днес ще си взема час, но кога най-рано може да се види нещо.Трябва да изчакам поне до 5 седмица нали? А дотокогава, боже голяма съм паника, много ви обичам да знаете!
*
Re: Гореща юнска седмичка 21 - 27.06 само с +++++++ :)
« Отговор #15 -: Юни 21, 2010, 09:22:29 am »
Eто, започва се  :D
Фоли, тихичко Честито, мила! :D Дано всичко да е ОК и на финала едно сладко бебче!  :D
Ртф, не се притеснявай - няма, ако няма за какво деее! :wink:
*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Re: Гореща юнска седмичка 21 - 27.06 само с +++++++ :)
« Отговор #16 -: Юни 21, 2010, 09:27:29 am »
Добро утро ,момичета!
Айде и аз ще престраша да се похваля.В събота си напрових тестче и е  :bfp: .Още същия ден отидох на док и се видя точицата  :D .Много се радвам, ама и много ме е страх....Дано този път всичко да е наред до края и Господ да ми помагне да си имам живо и здраво бебе!

Foley, честито и лека и безпроблемна бременност!

Лек ден на всички и още момичета да се похвалят с ++++++++++, а на ловуващите- много късмет!
07.10.2009
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Re: Гореща юнска седмичка 21 - 27.06 само с +++++++ :)
« Отговор #17 -: Юни 21, 2010, 09:36:36 am »
Пауърчеее браво мила! Много се радвам за теб! Пожелавам ти успешни оставащи месеци и здраво бебче на финала  :wink:

Ето вируси и от мен хубавичко да заразим тази тема  :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1:
*
Re: Гореща юнска седмичка 21 - 27.06 само с +++++++ :)
« Отговор #18 -: Юни 21, 2010, 09:37:21 am »
Ето това ееееее. Браво!
Тихичко честито на Фоли и Пауърче и леки  :cloud9:
Мънки, няма как, официално си обявена за най-късметлийската маймунка  :cheerleader: :party:
Супер новини за началото на седмицата.


*
Re: Гореща юнска седмичка 21 - 27.06 само с +++++++ :)
« Отговор #19 -: Юни 21, 2010, 09:47:55 am »
Здравейте момичета :DДа ви е честита новата седмична тема :DСпециални поздрави на Мънки и дано да си е такава късметлийка и занапред :hug2:
Честито на Фоли и Пауърче,лека и спокойна бременност до края :D
Мерси и за вирусчетата,и веднага се цопвам вътре :bubblebath:че този месец смятам да е нашия :wink:Вещицата дойде вчера,след 5 дневно закъснение,така че вече можеш Пете да ме махнеш от списъка.Между другото ,да ти честитя новия и отговорен пост :balk_5:
Сега си взимам от страхотната закусчица на Пам и изчезвам по задачи :D
Лека и спокойна седмица на всички!!!